9110 відвідувачів онлайн

Робитимемо все, щоб зміцнити довіру партнерів, - Зеленський після розмови із Мерцом

Зеленський провів розмову із Мерцом. Що відомо?

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

Що обговорювали?

Зеленський поінформував німецького канцлера про ситуацію на фронті.

 Сторони також обговорили кроки для захисту України.

"Вдячний Німеччині за підтримку: від початку повномасштабної війни завдяки допомозі Німеччини врятовані тисячі життів наших людей. Особливо цінуємо допомогу системами ППО, оборонними пакетами, підтримку нашої стійкості.

Подякував Фрідріху за політичну підтримку відкриття експортного офісу для української зброї в Берліні. Активно працюємо над запуском, будемо в контакті", - йдеться в повідомленні.

Також, за словами президента, скоординували позиції на європейському треку та у двосторонніх відносинах.

"Ціную поради й запевнив, що Україна робитиме все необхідне, щоб зміцнити довіру партнерів. Дякую!" - підсумував глава держави.

Зеленський провів розмову із Мерцом. Що відомо?

Топ коментарі
+28
Потвора брехлива
показати весь коментар
13.11.2025 13:40 Відповісти
+26
Імпічмент тобі в рило - тільки це поверне довіру Заходу.
показати весь коментар
13.11.2025 13:40 Відповісти
+16
Тоді найди мотузку і мило і на Золоті Ворота давай
показати весь коментар
13.11.2025 13:41 Відповісти

Завантаження...