12713 відвідувачів онлайн

Робитимемо все, щоб зміцнити довіру партнерів, - Зеленський після розмови із Мерцом

Зеленський провів розмову із Мерцом. Що відомо?

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

Що обговорювали?

Зеленський поінформував німецького канцлера про ситуацію на фронті.

 Сторони також обговорили кроки для захисту України.

"Вдячний Німеччині за підтримку: від початку повномасштабної війни завдяки допомозі Німеччини врятовані тисячі життів наших людей. Особливо цінуємо допомогу системами ППО, оборонними пакетами, підтримку нашої стійкості.

Подякував Фрідріху за політичну підтримку відкриття експортного офісу для української зброї в Берліні. Активно працюємо над запуском, будемо в контакті", - йдеться в повідомленні.

Також, за словами президента, скоординували позиції на європейському треку та у двосторонніх відносинах.

"Ціную поради й запевнив, що Україна робитиме все необхідне, щоб зміцнити довіру партнерів. Дякую!" - підсумував глава держави.

Зеленський провів розмову із Мерцом. Що відомо?

Топ коментарі
+24
Потвора брехлива
показати весь коментар
13.11.2025 13:40 Відповісти
+22
Імпічмент тобі в рило - тільки це поверне довіру Заходу.
показати весь коментар
13.11.2025 13:40 Відповісти
+15
Тоді найди мотузку і мило і на Золоті Ворота давай
показати весь коментар
13.11.2025 13:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потвора брехлива
показати весь коментар
13.11.2025 13:40 Відповісти
Імпічмент тобі в рило - тільки це поверне довіру Заходу.
показати весь коментар
13.11.2025 13:40 Відповісти
Робитимемо все хороше проти всього поганого. 🤡🤮😁
показати весь коментар
13.11.2025 13:41 Відповісти
Нууу, якщо не збрехав, то мав би почати зі звільнення Магамедрвсулова і інших набушників від нчдуманих підозр, а також есбеушника Червінського, що має такі ж абсурдні звинувачення. Потім треба відміняти санкції, внесені у плзаконституційний спосіб проти Порошенка, повертати у цифровий ефір опозиційні канали. І це все одразу ж, як сигнал, що не бреше.
показати весь коментар
13.11.2025 14:02 Відповісти
Шутка?!
показати весь коментар
13.11.2025 13:41 Відповісти
Тоді найди мотузку і мило і на Золоті Ворота давай
показати весь коментар
13.11.2025 13:41 Відповісти
thousand lies been told thousand times
показати весь коментар
13.11.2025 13:42 Відповісти
піздлява ширма не може бути президентом держави, за виживання якої покладено так багато життів
показати весь коментар
13.11.2025 13:44 Відповісти
Фрідріх - Не кради сволота, бо більше не отримаєш ні копійки.

Зеля - Вибачте засранця, я більше не буду, клянусь.
показати весь коментар
13.11.2025 13:44 Відповісти
показати весь коментар
13.11.2025 13:53 Відповісти
"...поінформував німецького канцлера про ситуацію на фронті..." -

поінформував німецького канцлера про ситуацію на корупційному фронті, побожився, що нічого не знав!!!
показати весь коментар
13.11.2025 13:44 Відповісти
Застрелься, скотино гундоса - це буде єдиний твій патріотичний вчинок за все твоє нікчемне життя.
показати весь коментар
13.11.2025 13:44 Відповісти
Ти знаєш що таке Майдан? Ну то в яника спитай……
показати весь коментар
13.11.2025 13:45 Відповісти
ця сопля ніколи сама не піде - тут тільки винос..
показати весь коментар
13.11.2025 13:46 Відповісти
Сховався б десь, маланськи поц, а не ліз би зі своїми "умняками". Вже ніщо з твоїх потуг не змиє того сорому і ганьби, що ти завдав іміджу країни. Тільки "добровільна здача" всього і всіх, відмова від президенства та відверте покаяння - у що я НІКОЛИ не повірю. Кривляка з підворотні ніколи не стане ОСОБИСТОСТЮ...не той випадок.
показати весь коментар
13.11.2025 13:46 Відповісти
Йшов би ти потиху у ліс зі своею шоблою, ви вже стільки всього "наробили" Україні що хз скільки десятків років прийдеться все це за вами "слугами" розгрібати.
показати весь коментар
13.11.2025 13:47 Відповісти
Невже подаси у відставку, позаконституційний ти не наш?
показати весь коментар
13.11.2025 13:48 Відповісти
Вовремя он 18-22 отпустил , не дай Бог ещё бы люди с картонками вышли и так беда на всех фронтах у него
показати весь коментар
13.11.2025 13:48 Відповісти
як росія коментує міндичгейт

Надана пошукова інформація не містить прямих і офіційних коментарів Росії щодо "Міндічгейту".

Результати пошуку в основному стосуються:

Контексту в Україні: Обговорення "Міндічгейту" українськими політиками (наприклад, Петром Порошенком) як внутрішньої проблеми, пов'язаної з довірою до влади, свободою слова та військовими.

Інших тем, пов'язаних з Росією: Наприклад, мобілізація в Росії або діяльність російських спецслужб.

Оскільки "Міндічгейт" є переважно внутрішнім українським політичним скандалом (пов'язаним з ймовірним лобіюванням інтересів у владних структурах), він, ймовірно, не викликав офіційної чи значної публічної реакції з боку російської влади або її офіційних представників. Російські пропагандистські ресурси могли його згадувати у своєму контексті для дискредитації української влади, але прямих офіційних коментарів знайти не вдалося.
показати весь коментар
13.11.2025 13:49 Відповісти
що, наіть експерти з РосПилу держ.бабла некоментують
навіть їх Зе-******* здивувала своєю МінДіччю
Молодці
показати весь коментар
13.11.2025 14:18 Відповісти
Найвпливовіша людина 2022 року, за версією видання TIME, своїми безглуздими діями за чотири роки перетворила себе у жалюгідне посміховисько, ганьбу та нікчемний тягар для України.
Вже настав той час, коли йому плюють не тільки в спину, а й в обличчя, вказуючи через світові ЗМІ на результати безглуздого царювання, скорочуючи фінансову допомогу та співпрацю.
показати весь коментар
13.11.2025 13:49 Відповісти
Зеленський ввійде в історію України як один знай потворніших (політиків) як мародер зрадник
показати весь коментар
13.11.2025 13:50 Відповісти
зміцнити довіру в черговий раз? та як два пальці!
для початку випустимо за кордон своїх , що спалилися і дамо санкції да поменше строком
показати весь коментар
13.11.2025 13:52 Відповісти
такої ненависті міг досягнути тільки енергоатомний барига з тупорилими 73%,

хоть паржом
показати весь коментар
13.11.2025 13:55 Відповісти
Я буду ще голосніше волати: "Дєржи вора!"
показати весь коментар
13.11.2025 14:00 Відповісти
*****! Відпрацьована метода - забьем Міке бакі!
А про довіру серед громадян України не переймається - заграю на роялі на Новий Рік Гімн України, запросю населеніє на майські шашлики у взяту фельдмаршалом Сирським Москву і покажемо по теліку чергову Супервундервафлю - Жопа Скумбрії! Народ в ****, гроші під Шифером, а Міндіч вмер захлинувшись слюною від неможливості керувати відкатами з Європейського репараційного кредиту. Такий план гастролей Єрмак намалював - а він від мене розумніший, бо може додавати дробні числа!
показати весь коментар
13.11.2025 14:04 Відповісти
Єрмака вигони,довіра з'явиться!Вся Україна знає що без Єрмака нічого не робиться.Чи ви з ним за одне?
показати весь коментар
13.11.2025 14:10 Відповісти
Ну чого ви психуєте!? Зеля вам (нам) всім сказав ;" Я вам НІЧЕГО нє должен!"
показати весь коментар
13.11.2025 14:11 Відповісти
А міндич в курсі?? Такі гроші,а він за межами....Може передадуть долю,звісно
показати весь коментар
13.11.2025 14:14 Відповісти
Важко зробити ще щось більше, що вже зроблено. Зате на закордонних візитах зекономиш.
показати весь коментар
13.11.2025 14:18 Відповісти
Просрочений мародер усю гниль фсбешну притягнув с собою
показати весь коментар
13.11.2025 14:20 Відповісти
Ну да, вава красти більше не буде, але і менше також
показати весь коментар
13.11.2025 14:33 Відповісти
Мрозь!
показати весь коментар
13.11.2025 14:52 Відповісти
показати весь коментар
13.11.2025 14:53 Відповісти
"Робитимемо все, щоб зміцнити довіру партнерів", вихід є - прямо на Хрещатику відсоси у Єрмака, на крайняк у Мендича.
показати весь коментар
13.11.2025 14:54 Відповісти
Саме через тебе її й нема, сцикло метрове
показати весь коментар
13.11.2025 14:58 Відповісти
А могли ж у 19-му обрати якогось дурачека ...
показати весь коментар
13.11.2025 15:20 Відповісти
Это чмо не покается, будет играть роль патриота .Крысеныш.
показати весь коментар
13.11.2025 16:10 Відповісти
а шо цього мало? ще шось лишилось недоробленим?
показати весь коментар
13.11.2025 16:17 Відповісти