12233 відвідувача онлайн

Український дрон-перехоплювач OCTOPUS запущено в серійне виробництво, - Шмигаль

Індустрія дронів

OCTOPUS – український дрон-перехоплювач

В Україні запустили в серійне виробництво вітчизняний дрон-перехоплювач російських "шахедів" під назвою OCTOPUS.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповів міністр оборони Денис Шмигаль.

Технологія дрона

За його словами, технологію передано трьом першим виробникам, ще одинадцять –– готують виробничі лінії.

"OCTOPUS" — саме українська технологія перехоплення "шахедів", розроблена Збройними силами й підтверджена у бою. Працює вночі, під глушінням і на низьких висотах", - наголосив Шмигаль.

Перехоплювачі запускають в серійне виробництво, аби вони якнайшвидше стали на захист українського неба.

Міноборони продовжує реалізовувати політику відкритої взаємодії з українськими виробниками, створюючи умови для швидкого переходу від інновацій до серійних бойових рішень, які посилюють оборонну спроможність України, додав Шмигаль.

Що передувало

  • Нагадаємо, що 24 жовтня у Лондоні президент Володимир Зеленський під час зустрічі із прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером та продемонстрував йому український дрон-перехоплювач OCTOPUS.
Топ коментарі
+6
шмигаль пішов у відставку - а уряд не пішов...
Таке буває по законодавству? Чи я щось плутаю?
показати весь коментар
14.11.2025 17:21 Відповісти
+5
Забивають баки наріду ''новими'' розробками, щоб ті забулися про общак Зе? А як про нього забути? На перших сторінках західної преси ганьба України, а ці прилипли до посад і думають пересидіти. Як на мене, то на цей раз не вийде.
показати весь коментар
14.11.2025 17:26 Відповісти
+5
Знов анонси...
Коли хоч один результат, крім корупційних та колаборантських скандалів буде від діяння трускавецьких фахівців, кварталівської закваски?
показати весь коментар
14.11.2025 17:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шмигаль пішов у відставку - а уряд не пішов...
Таке буває по законодавству? Чи я щось плутаю?
показати весь коментар
14.11.2025 17:21 Відповісти
Він не пішов у відставку, він перейшов з однієї посади на іншу в КМ
показати весь коментар
14.11.2025 17:32 Відповісти
премєр -міністр не може просто так піти на іншу посаду!
показати весь коментар
14.11.2025 17:34 Відповісти
Де це таке написано?
показати весь коментар
14.11.2025 17:37 Відповісти
Забивають баки наріду ''новими'' розробками, щоб ті забулися про общак Зе? А як про нього забути? На перших сторінках західної преси ганьба України, а ці прилипли до посад і думають пересидіти. Як на мене, то на цей раз не вийде.
показати весь коментар
14.11.2025 17:26 Відповісти
Знов анонси...
Коли хоч один результат, крім корупційних та колаборантських скандалів буде від діяння трускавецьких фахівців, кварталівської закваски?
показати весь коментар
14.11.2025 17:27 Відповісти
О! Ц котре?
показати весь коментар
14.11.2025 17:27 Відповісти
Шмигав би ти вже звідси, поки не посадили!
показати весь коментар
14.11.2025 17:27 Відповісти
Садити? Вішати?
показати весь коментар
14.11.2025 17:31 Відповісти
А це вже на ваш розсуд!
показати весь коментар
14.11.2025 17:32 Відповісти
А свідчення його ефективності від військовослужбовців, які беруть участь у відбиття рашистських атак з використанням БпЛА. А то у війська багато непотрібу підконтрольні "фірмочки" за завищеними цінами намагаються просунути.
показати весь коментар
14.11.2025 17:29 Відповісти
Пище Цензор. Вірити треба.
показати весь коментар
14.11.2025 17:29 Відповісти
В у кацапів шахеди мінімум 500 шт за добу робиться і ще вони постійно вдосконалюються, в ти свій дешевий піар несеш в маси мовби без шмаркліна вони би не пішли у серійне виробництво... бездарі, хабарники і крадії.
показати весь коментар
14.11.2025 17:33 Відповісти
А можна на честь зеленського назвати дрон "OSTOLOPUS"?
показати весь коментар
14.11.2025 17:37 Відповісти
Розкажи ще же ті виробничі лінії розташовані , фоточки себе на їх фоні зроби..
показати весь коментар
14.11.2025 17:37 Відповісти
на додаток до фламинго та паляниці.....брехло зелене
показати весь коментар
14.11.2025 17:40 Відповісти
А до чого тут шмигаль? Типу, озвучка?
показати весь коментар
14.11.2025 17:50 Відповісти
"на низких высотах" - так вроде нынче шахеды летают высоко?
показати весь коментар
14.11.2025 17:52 Відповісти
Любі наші нові технологіїї треба просто мовчки застосовувати, а не триндіти про них на весь світ, ще й технічні характеристики надайте, і де виробляються! Ворог вже багато чого нашого скопіював і вдосконалив і тепер використовує!
показати весь коментар
14.11.2025 17:53 Відповісти
А вы чего не копируете ?
показати весь коментар
14.11.2025 18:18 Відповісти
Так дибіли ж
показати весь коментар
14.11.2025 18:26 Відповісти
Виготовляють на чиєму підприємстві ? З друзів ЗЄ.
показати весь коментар
14.11.2025 17:59 Відповісти