12451 посетитель онлайн

Украинский дрон-перехватчик OCTOPUS запущен в серийное производство, - Шмыгаль

Индустрия дронов

OCTOPUS – украинский дрон-перехватчик

В Украине запустили в серийное производство отечественный дрон-перехватчик российских "шахедов" под названием OCTOPUS.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом рассказал министр обороны Денис Шмыгаль.

Технология дрона

По его словам, технология передана трем первым производителям, еще одиннадцать –– готовят производственные линии.

"OCTOPUS" — это украинская технология перехвата "шахедов", разработанная Вооруженными силами и проверенная в бою. Работает ночью, под глушением и на низких высотах", — подчеркнул Шмыгаль.

Перехватчики запускают в серийное производство, чтобы они как можно быстрее встали на защиту украинского неба.

Минобороны продолжает реализовывать политику открытого взаимодействия с украинскими производителями, создавая условия для быстрого перехода от инноваций к серийным боевым решениям, которые усиливают оборонную способность Украины, добавил Шмыгаль.

Что предшествовало

  • Напомним, что 24 октября в Лондоне президент Владимир Зеленский во время встречи с премьер-министром Великобритании Киром Стармером продемонстрировал ему украинский дрон-перехватчик OCTOPUS.
Топ комментарии
+6
шмигаль пішов у відставку - а уряд не пішов...
Таке буває по законодавству? Чи я щось плутаю?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:21 Ответить
+6
Знов анонси...
Коли хоч один результат, крім корупційних та колаборантських скандалів буде від діяння трускавецьких фахівців, кварталівської закваски?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:27 Ответить
+5
Забивають баки наріду ''новими'' розробками, щоб ті забулися про общак Зе? А як про нього забути? На перших сторінках західної преси ганьба України, а ці прилипли до посад і думають пересидіти. Як на мене, то на цей раз не вийде.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
шмигаль пішов у відставку - а уряд не пішов...
Таке буває по законодавству? Чи я щось плутаю?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:21 Ответить
Він не пішов у відставку, він перейшов з однієї посади на іншу в КМ
показать весь комментарий
14.11.2025 17:32 Ответить
премєр -міністр не може просто так піти на іншу посаду!
показать весь комментарий
14.11.2025 17:34 Ответить
Де це таке написано?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:37 Ответить
Забивають баки наріду ''новими'' розробками, щоб ті забулися про общак Зе? А як про нього забути? На перших сторінках західної преси ганьба України, а ці прилипли до посад і думають пересидіти. Як на мене, то на цей раз не вийде.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:26 Ответить
Знов анонси...
Коли хоч один результат, крім корупційних та колаборантських скандалів буде від діяння трускавецьких фахівців, кварталівської закваски?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:27 Ответить
О! Ц котре?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:27 Ответить
Шмигав би ти вже звідси, поки не посадили!
показать весь комментарий
14.11.2025 17:27 Ответить
Садити? Вішати?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:31 Ответить
А це вже на ваш розсуд!
показать весь комментарий
14.11.2025 17:32 Ответить
А свідчення його ефективності від військовослужбовців, які беруть участь у відбиття рашистських атак з використанням БпЛА. А то у війська багато непотрібу підконтрольні "фірмочки" за завищеними цінами намагаються просунути.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:29 Ответить
Пище Цензор. Вірити треба.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:29 Ответить
В у кацапів шахеди мінімум 500 шт за добу робиться і ще вони постійно вдосконалюються, в ти свій дешевий піар несеш в маси мовби без шмаркліна вони би не пішли у серійне виробництво... бездарі, хабарники і крадії.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:33 Ответить
А можна на честь зеленського назвати дрон "OSTOLOPUS"?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:37 Ответить
Розкажи ще же ті виробничі лінії розташовані , фоточки себе на їх фоні зроби..
показать весь комментарий
14.11.2025 17:37 Ответить
на додаток до фламинго та паляниці.....брехло зелене
показать весь комментарий
14.11.2025 17:40 Ответить
А до чого тут шмигаль? Типу, озвучка?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:50 Ответить
шмигалить просто, як і раніше....
показать весь комментарий
14.11.2025 18:59 Ответить
"на низких высотах" - так вроде нынче шахеды летают высоко?
показать весь комментарий
14.11.2025 17:52 Ответить
Любі наші нові технологіїї треба просто мовчки застосовувати, а не триндіти про них на весь світ, ще й технічні характеристики надайте, і де виробляються! Ворог вже багато чого нашого скопіював і вдосконалив і тепер використовує!
показать весь комментарий
14.11.2025 17:53 Ответить
А вы чего не копируете ?
показать весь комментарий
14.11.2025 18:18 Ответить
Так дибіли ж
показать весь комментарий
14.11.2025 18:26 Ответить
Виготовляють на чиєму підприємстві ? З друзів ЗЄ.
показать весь комментарий
14.11.2025 17:59 Ответить
Octopus - синочок Фламінгі !
показать весь комментарий
14.11.2025 19:13 Ответить
Зачем производить дрон перехватчик, который ничего не перехватывает?!
Лучше закупать багги по 25т.$!!!!
показать весь комментарий
14.11.2025 19:37 Ответить