8852 відвідувача онлайн

Наша оборона розвалюється. Не буде змін - танки РФ у Запоріжжі чи Дніпрі стануть питанням часу, - Стерненко

Обстановка на фронті

Ситуація на фронті близька до катастрофи. Це може призвести до втрати державності.

Про це у телеграм-каналі пише блогер та волонтер Сергій Стерненко, інформує Цензор.НЕТ.

Катастрофа стратегічного масштабу

"Ми прямуємо до катастрофи стратегічного масштабу, яка може призвести до втрати державності.
І це ще дуже дипломатична оцінка. Не помічати цього - злочин. Мовчати - злочин", - стверджує Стерненко.

Оборона розвалюється

За словами волонтера, оборона на фронті "розвалюється".

"За наявних обставин і без глобальних змін на рівні не лише військового управління, а і політичного підходу до оборонної війни, питання коли російські танки заїдуть в умовне Запоріжжя або Дніпро є лише питанням часу. Наша оборона розвалюється. Під приголомшливу тишу про це", - додав він.

Стерненко скрін

Топ коментарі
+30
Сірожа вже тиждень як про зраду говорить. Про не вирішенні питання нагадує. Але жодного разу не назвав прізвище першопричини.
показати весь коментар
16.11.2025 10:37 Відповісти
+30
показати весь коментар
16.11.2025 10:43 Відповісти
+23
Це все наслідки подальшого перебування давно простроченого ішака при владі. Це обкурене чмо і тільки воно несе персональну відповідальність за те, що діється на фронті і в тилу. Ішак - зрадник, мародер. То ж чого ще можна чекати від внутрішнього ворога!?
показати весь коментар
16.11.2025 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
буде навмисний обвал фронту, щоб налякати людей і люди переключились на війну, а не на корупцію зєлєнскава. заява цього афериста-малороса цьому підтвердження
показати весь коментар
16.11.2025 11:58 Відповісти
Поясніть, як "навмисно" НЕ обвалити фронт, коли кожен кілометр його тримають в середньому 2-3 захисника?
показати весь коментар
16.11.2025 12:04 Відповісти
ПНХ
показати весь коментар
16.11.2025 12:11 Відповісти
Має бути ще якась одна нагально-маштабна істерична новина. Вчора сбу 100500 ворів в законі зловила, сьогодні фронт валиться, ще один великий гвалт і мудиндич буде геть-геть на задньому плані. Очікую з нетерпінням. ********.
...
показати весь коментар
16.11.2025 12:05 Відповісти
ціла АРМІЯ в 250.000 дезертирів та СЗЧ сидить по домівках! може настав час на четвертому році війни і силу застосувати? скільки можна "вмовляти" дезертирів та ухилянтів?!
показати весь коментар
16.11.2025 12:09 Відповісти
В ТЦК та поліції більше ніж 250 тисяч, які ніколи не підуть на фронт.
показати весь коментар
16.11.2025 12:13 Відповісти
знову за тебе має воювати хтось інший - поліція, ТЦК, депутат, сусід! і тобі пфіг, що десятки поліцейських бригад воюють на фронті, щотижня ТУТ повідомляють про загибель воїна-поліцейського! тебе не хвилює, що в ТЦК 80% особового складу це списані за пораненнями фронтовики! все що тебе хвилює, це ЗБЕРІГТИ СВОЮ "ДОРОГОЦІННУ" ШКУРУ, пославши на захист країни будь-кого але тільки не себе коханого! споконвічне - "моя хата з краю"!
показати весь коментар
16.11.2025 12:21 Відповісти
Гарно ти про себе написав.
показати весь коментар
16.11.2025 12:23 Відповісти
Яка така сила повинна мене переконати йти у чисте поле під розстріл авіацією ворога? Розстріл у власному місті? Ну так розстрілюйте. Останні хвилини принаймні проведу у відносному комфорті, в не в багнюці
показати весь коментар
16.11.2025 12:23 Відповісти
Стерненка в пріпіздєнти, а пінчуківського волонтерчика Притулку - в прем'єри!
Змінюємо маріонеток одного олігарха на міньйонів іншого!
показати весь коментар
16.11.2025 12:21 Відповісти
Сторінка 2 з 2