6242 відвідувача онлайн

Орбан про фінансову підтримку ЄС України: "Це нагадує спробу допомогти алкоголіку"

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відкинув заклик очільниці Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн про надання додаткової фінансової допомоги Україні, порівнявши підтримку з "алкоголіком".

Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.

Заява Орбана

Угорський міністр заявив, що отримав листа фон дер Ляєн, у якому вона просить держави ЄС допомогти компенсувати бюджетний дефіцит України.

"Дивовижно. Тоді як стало очевидно, що військова мафія розкрадає гроші європейських платників податків, замість того, щоб вимагати реального контролю або призупинити виплати, президентка Єврокомісії пропонує надіслати ще більше коштів", - написав Орбан.

За його словами, це "нагадує спробу допомогти алкоголіку, надіславши йому ще одну партію горілки".

"Угорщина не втратила здорового глузду", - резюмував Орбан.

Що передувало

  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз готовий розглянути альтернативний механізм фінансування України, якщо не вдасться реалізувати проєкт "репараційних позик" на основі заморожених російських активів.
Топ коментарі
+18
І так на душі тяжко, так ще й ця путінська **** гавкає.
показати весь коментар
17.11.2025 19:54 Відповісти
+15
а допомога ЄС Угорщині нагадує спробу допомогти генетично хворому параноїдальною шизофренією.
показати весь коментар
17.11.2025 19:58 Відповісти
+10
"Угорщина не втратила здорового глузду..."

Вона його втратила, коли була союзником нацистської Німеччини !!!
показати весь коментар
17.11.2025 20:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Одразу після новини про вис ер медведа. То піди допоможи.
показати весь коментар
17.11.2025 19:54 Відповісти
скільки ще це чмо буде обсирати Україну?
показати весь коментар
17.11.2025 20:04 Відповісти
Та щось там не те. Краснов, орбан, фіцо, тепер ще й чехи, я собі дещо інакше уявляв західний світ. Враження що вони на зарплаті в Ху?ла, то чого Ви дивуєтеся?
показати весь коментар
17.11.2025 20:07 Відповісти
нам все життя вкладали в голови, що укранці - молодший брат кацапів. Типу трохи дефективні. І заодним, ще більш молодший брат європейців. Життя показало, що ті старші брати - різні сорти одного і того ж лайна. Не треба було мати комплекс меншовартості. І тм більш не треба мати його зараз
показати весь коментар
17.11.2025 23:57 Відповісти
Допоки не здохне.
показати весь коментар
17.11.2025 20:41 Відповісти
І так на душі тяжко, так ще й ця путінська **** гавкає.
показати весь коментар
17.11.2025 19:54 Відповісти
дурік безпорадний бовтається як кізяк в ополонці
показати весь коментар
17.11.2025 19:55 Відповісти
Відчувається досвід
показати весь коментар
17.11.2025 19:56 Відповісти
це у нього ще на залізниці диверсій немає...бігають потяги і ікаруси і паннонії
показати весь коментар
17.11.2025 20:51 Відповісти
а допомога ЄС Угорщині нагадує спробу допомогти генетично хворому параноїдальною шизофренією.
показати весь коментар
17.11.2025 19:58 Відповісти
Какая мєрзская атвратітєльная рожа...
показати весь коментар
17.11.2025 19:59 Відповісти
"Угорщина не втратила здорового глузду..."

Вона його втратила, коли була союзником нацистської Німеччини !!!
показати весь коментар
17.11.2025 20:01 Відповісти
С...ка
показати весь коментар
17.11.2025 20:02 Відповісти
Орбан звичайно потвора,але йому до потужного ще далеко!Мудак ЗЕ топе країну у лайні.Велика подяка потужному.
показати весь коментар
17.11.2025 20:11 Відповісти
Вибори! Невже пролітає, що "козирні" карти дістав?
показати весь коментар
17.11.2025 20:11 Відповісти
мерзкий, отвратительный тип, имеющий (к сожалению) поддержку в венгрии...
к сожалению, зеленая сволочь подпитывает таких ...
показати весь коментар
17.11.2025 20:13 Відповісти
Жирний ******, підарас. Все.
показати весь коментар
17.11.2025 20:14 Відповісти
"військова мафія"...не Зе...
показати весь коментар
17.11.2025 20:17 Відповісти
Угорщина не втратила здорового глузду", - вона на чолі з орбаном вже давно п'яна рашистська шлюха
показати весь коментар
17.11.2025 20:43 Відповісти
Сказала жаба 🐸 з бодуна
показати весь коментар
17.11.2025 20:59 Відповісти
Всього з моменту вступу до 2022 року Угорщина отримала від ЄС близько 84 мрлд євро, а внесла до бюджету ЄС, як країна-учасниця, - 20,5 млрд євро.
Тобто чистий баланс вливань в економіку Угорщини складає близько 63 млрд євро за 19 років.
Хто б казав за алкоголика.
показати весь коментар
17.11.2025 21:08 Відповісти
Він це чудово розуміє, тому і переводить стрілки.
показати весь коментар
18.11.2025 00:33 Відповісти
При всьому при тому цей "алкоголік" прикриває твій ******* зад - ***** кремлівська.
показати весь коментар
17.11.2025 22:09 Відповісти
Запустити б тобі через кордон пару тисяч вагнерів, що ти ****** падло, набралось здорового глузду.
показати весь коментар
17.11.2025 22:14 Відповісти
Ліліпут при московському дворі,такий собі санчо панса.Угорщина має ще заплатити репарації за дві війни Україні.
показати весь коментар
17.11.2025 22:16 Відповісти
Я про фінансову підтримку ЄС угорщини: "Це нагадує спробу допомогти імпотенту".

імпотенту, який як і кацап, живе імперіалістичним минулим, яке повернути вже не може, бо імпотент. як і кацап! 😆🤣😂
показати весь коментар
17.11.2025 23:13 Відповісти
Ой наступала та чорна хмара,
Став дощ накрапать.
Ой там збиралась бідна голота
До корчми гулять.
Пили горілку, пили наливку,
Ще й мед будем пить!
А хто з нас, братця, буде сміяцця,
Того будем бить!
показати весь коментар
18.11.2025 00:46 Відповісти