8274 відвідувача онлайн

Словаччина не постачатиме Україні летальну зброю і просить НАТО посилити свою ППО

Фіцо попросив НАТО посилити протиповітряну оборону Словаччини

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо звернувся до генерального секретаря НАТО Марка Рютте з проханням посилити протиповітряну оборону країни.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, під час робочої вечері сторони обговорили співпрацю Словацької Республіки з НАТО та ситуацію в Україні.

Дискусія про оборону та військові витрати

За словами словацького уряду, Фіцо підкреслив, що Словаччина має суверенне право визначати темп і структуру своїх військових витрат. Він також попросив Рютте посилити протиповітряну оборону країни, щоб гарантувати безпеку громадян.

Також Фіцо повторив, що Словаччина не буде поставляти Україні летальну зброю (за винятком комерційних контрактів), але продовжить надавати нелетальну допомогу".

Раніше ми повідомляли:

Топ коментарі
+8
під час другої світової ці виродки разом з циганами мадярами воювали на боці нацистів! історія повторюється!
показати весь коментар
18.11.2025 22:28 Відповісти
+2
фіца, дуй в ростов
показати весь коментар
18.11.2025 22:32 Відповісти
+2
а кому вже потрібна ваша Сюзана ?

коли у нас є своя Богдана

.
показати весь коментар
18.11.2025 22:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
під час другої світової ці виродки разом з циганами мадярами воювали на боці нацистів! історія повторюється!
показати весь коментар
18.11.2025 22:28 Відповісти
Історія завжди була циклічною. Щоб були зроблені висновки..але ніт, людство по граблям ходить..
показати весь коментар
18.11.2025 22:35 Відповісти
На соїй хвилі - дуже упоротий чел - але ж люди вибрали
показати весь коментар
18.11.2025 22:31 Відповісти
фіца, дуй в ростов
показати весь коментар
18.11.2025 22:32 Відповісти
Недобіток
показати весь коментар
18.11.2025 22:34 Відповісти
Как военный траты, так суверенное право, а как ПВО, Рютте спаси паманги)) Ну так и прикрывая свое воздушное пространство суверенным правом.)
показати весь коментар
18.11.2025 22:35 Відповісти
а кому вже потрібна ваша Сюзана ?

коли у нас є своя Богдана

.
показати весь коментар
18.11.2025 22:38 Відповісти
То на хіба посилювати ПВО своватчини?
Не бачу причин для хвилювання-путлєр друг фіцо.
Чи ніт?
показати весь коментар
18.11.2025 22:40 Відповісти
доповню-тут маневр на просто розтягнення засобів.
Більше засобів ПВО на захисті словатчини=менше засобів ПВО на захисті ЄС і України.
Цей підор повинен пізнати "велике кранування".
показати весь коментар
18.11.2025 22:43 Відповісти
Словаччина поставляла і надалі поставлятиме Україні летальну зброю на комерційній основі.

В Словаччині при владі ''світлофорна'' коаліція - партія Фіцо не має однопартійної більшості.
А Фіцо терендить усіляку дурню - мабуть так пробує відробляти гроші *****.
показати весь коментар
18.11.2025 22:47 Відповісти
От кого?
От своего друга вовы или от орбана?
показати весь коментар
18.11.2025 22:48 Відповісти
Один вопрос - неужели в Словакии так дорого походить в тир потренироваться?
показати весь коментар
18.11.2025 23:04 Відповісти