13163 відвідувача онлайн

"Слуга народу" Федієнко публікував відео з виставки РЕБ у Тернополі та назвав завод, який їх виготовляє. ВIДЕО

Нардеп "Слуги народу", член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко у мережі оприлюднив відео із виставки засобів РЕБ у Тернополі та назвав завод, який їх виготовляє. Після цього російські війська вдарили по місту ракетами.

Про це повідомила журналістка Юлія Кирієнко-Мерінова, передає Цензор.НЕТ.

"Коли ви спитаєте, чому прилетіло в Тернопіль, подивіться на це відео, яке я оприлюднила у себе в ТГ-каналі. Народний депутат Олександр Федієнко, який ще є членом комітету з Нацбезпеки, опублікував у себе на ютуб відео з виставки наших виробників РЕБ. Назвав місце, місто і завод де це роблять.

Відео звісно він видалив. Але ключові шматки я встигла зафіксувати. Моралі не буде. Її тут просто нема. Є чергова історія про довбограїв", - зазначила вона.

Удар по Тернополю: Слуга Федієнко публікував відео з оборонного заводу
Удар по Тернополю: Слуга Федієнко публікував відео з оборонного заводу

Обстріл Тернополя

Нагадаємо, 19 листопада російські війська завдали удару по Тернополю, зокрема по житловому будинку, внаслідок чого відомо про 26 загиблих, зокрема трьох дітей. 

Про долю ще 22 осіб наразі невідомо.

Удар по Тернополю: Слуга Федієнко публікував відео з оборонного заводу

Топ коментарі
+70
Мерзота зелена.
показати весь коментар
20.11.2025 12:42 Відповісти
+57
І цю моду було започатковано ще на Яворівському полігоні
показати весь коментар
20.11.2025 12:42 Відповісти
+51
"Слуга" Федієнко - державний зрадник.
показати весь коментар
20.11.2025 12:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
На відео мова йде про зв'язок а не реб, і той завод побудований радянською владою, тобто профіль його діяльності чудово відомий кацам. Ну і насам кінець в кожному заголовку написано, що каци цілеспрямовано вдарили по цивільній забудові.
показати весь коментар
20.11.2025 13:48 Відповісти
Перепрошую, ви ще не тільки глухий а ще і сліпий , можє ще раз передивитись . Ну і насам кінець на заборе теж написано ...
показати весь коментар
20.11.2025 16:56 Відповісти
Я передивився, і чудово зрозумів, що говножурналістка приплела до ракетного удару лівого чувака, лише тому що він у фракції "зелених". Якщо зробити над собою зусилля і передивитися відео на ютьюб каналі вказаного депутата, стане зрозуміло що РЕБ/зв'язок це його профільна діяльність.
показати весь коментар
20.11.2025 17:24 Відповісти
Червінського скільки вже тягають ні за що, а ці зелені потвори вже не раз світили оркам секретні об"єкти і всій СБУ разом з Малюком очі засліпило, нічого не бачать.
показати весь коментар
20.11.2025 13:24 Відповісти
Таку паскуду треба знищувати ,це справді ворог ,чи тупе і знову слуги.
показати весь коментар
20.11.2025 13:26 Відповісти
етнічні українці малороси , якіх в Україні 80% , вибрали відкриту дорогу в 22р . для "родіни" через Чонгар , для руцкого брата в 19р...нема сенсу і нема кому жалітися ,коли сбу є опівською прокладкою , професійні фсбешні зрадникі ,які ніколи не будуть превентивно працювати проти ворога ...
показати весь коментар
20.11.2025 13:27 Відповісти
Зелені зрадники .!
Вони нєобучаємі...і цим вбивають Українців ..в 2019 Україна обрала свій вирок...😢
показати весь коментар
20.11.2025 13:27 Відповісти
Він не виглядає на тупого, агентура скоріше всього
показати весь коментар
20.11.2025 15:05 Відповісти
Яка застава буде за цього зрадника???
показати весь коментар
20.11.2025 13:28 Відповісти
Подоляцький агент кацапів там у них ще нігулевський лазить така ж сама гнида
показати весь коментар
20.11.2025 13:29 Відповісти
Цього довбойоба по очах видно - розуму мало. Йому хоч би якусь інструкцію в зуби дали перш ніж зараховувати до членів Нацбезпеки.
показати весь коментар
20.11.2025 13:30 Відповісти
Коні невинні
показати весь коментар
20.11.2025 13:32 Відповісти
Бісить навіть не те,що цей імбіцил злив інформацію. Найголовніше питання: а на якій підставі він сам її отримав? Здається,в кожній серйозній державі,подібні дані є строго секретними,і наявність в нього депутатського мандату не є підставою для отримання подібної інформації. Скажете, мовляв він же член комітету з Нацбезпеки! Тоді виходить ще гірше: по-перше, маємо тяжкий злочин проти держави посадової особи,а по-друге, по законам секретності доступ до секретних даних надається строго дозовано,тільки в об'ємі, необхідному для роботи саме цієї конкретної особи,і тільки стосовно його теми.
показати весь коментар
20.11.2025 13:33 Відповісти
Це означає: в країні немає ніякого військового стану, всі живуть мирним часом, влада не проводить з населенням роботу по застереженню розголосу інформації, пройоbи не караються як того вимагає війна.
показати весь коментар
20.11.2025 13:35 Відповісти
Поблизу заводу знаходиться та сама багатоповерхівка, в яку влучила ракета Х-101, спричинивши багато жертв та горя. (с)
показати весь коментар
20.11.2025 13:40 Відповісти
@ Зе-таргани розбігаються?

https://pbs.twimg.com/media/G6IYNVFXoAAwnGN?format=jpg&name=small https://pbs.twimg.com/media/G6IYNVFXoAAwnGN?format=jpg&name=small https://pbs.twimg.com/media/G6IYNVFXoAAwnGN?format=jpg&name=small
показати весь коментар
20.11.2025 13:42 Відповісти
тварюка ібана !!!
показати весь коментар
20.11.2025 13:43 Відповісти
Ухваліть закон про обов'язкове перебування недоблогерів на тих об'єктах про які вони публікуються. Може хоч так мозок ввімкнеться?
показати весь коментар
20.11.2025 13:44 Відповісти
напишить йому у його Ютуб каналі, у Фейсбук, у інстаграм
показати весь коментар
20.11.2025 13:51 Відповісти
Так єто другоє! Он старался панравіца наріду. Он нічага плахава нє сдєлал, он делал точно так, как яго началіник Гундос!
показати весь коментар
20.11.2025 13:51 Відповісти
73% аплодують стоячи.
показати весь коментар
20.11.2025 13:58 Відповісти
дєбіл
показати весь коментар
20.11.2025 13:51 Відповісти
Дивно... Якщо про цей завод всім відомо, то чому його не чіпали весь цей час? Мабуть у рф ракет не було для удару?)
показати весь коментар
20.11.2025 14:00 Відповісти
В Україні від совка залишились сотні заводів. Більша частина не працює, частина розбазарена, звідки кацап знає куди потрібно стріляти? Але на допомогу їм приходять блогери, і корисні ідіоти та зрадники , а також всякі підар@& які натягують на себе однострій і думають що вони дотичні до оборони країни ну приблизно як на фото в цій статті.
показати весь коментар
20.11.2025 17:08 Відповісти
Можливо не "довбограй", а звичайний зрадник
показати весь коментар
20.11.2025 13:57 Відповісти
цікаво, його за це посадять?
показати весь коментар
20.11.2025 13:58 Відповісти
в якесь міністерське крісло. тепер там турбулентність..
показати весь коментар
20.11.2025 14:32 Відповісти
Якби то зробив пересічний житель міста,любитель фейсб.лайків,то чорний воронок не забарився би приїхати за ним,сповістили би,яка славна безпечна служба,яка взяла чергового агента бсф,а так-слуга, ще й нібито народу,які питання можуть бути?
показати весь коментар
20.11.2025 14:01 Відповісти
Корисний ідіот. Але для кого?
показати весь коментар
20.11.2025 14:04 Відповісти
Стаття 328. Розголошення державної таємниці карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого. І що??? Його не можна притягнути до відповідальності? Бо всі зелені друзі?
показати весь коментар
20.11.2025 14:04 Відповісти
То для черні
показати весь коментар
20.11.2025 15:33 Відповісти
Держтаємниця від 2 до 5 і бухарик микне пару коньячків для душі в супермаркеті і результат той самий а може гірший
показати весь коментар
20.11.2025 15:57 Відповісти
Оце треба бути таким ідіотом. Просто злочинний телепень.
показати весь коментар
20.11.2025 14:07 Відповісти
Яка ж скотина ця гнида! Та його треба посадити зразу ж! Всі ці зелені тварини - ублюдки та тупорилі гниди!
показати весь коментар
20.11.2025 14:07 Відповісти
А потім хтось буде бити себе у груди і кричати "Слуги народу - не зрадники!"
показати весь коментар
20.11.2025 14:10 Відповісти
Свої українські гнидоти гірші за зовнішнього ворога.
показати весь коментар
20.11.2025 14:16 Відповісти
ну а украинские спецслужбы по этому факту произведут какие то действия , или опять сделают вид что ничего не случилось ? (как и, например, по факту "двушечка ушла в москву")
показати весь коментар
20.11.2025 14:19 Відповісти
потвори..слуги якого народу ? таке враження шо більше ніж криміналітету в іудеї ,ніякого менталітету ...легко красти ,коли кругова порука ,коли всі всюду свої...людонькі ! ви поводитеся так в Україні ,тому шо це не ваша земля ?! то нах..ви нам такі потрібні ?!!!!...
показати весь коментар
20.11.2025 14:20 Відповісти
Скільки вже людей загинуло через таких ви&лядків.
показати весь коментар
20.11.2025 14:23 Відповісти
... нічого дивного, серед них є,або гниддя, або ждуни ,або диверсанти, зрадники ,за винятком небагатьох пристойних .
показати весь коментар
20.11.2025 14:23 Відповісти
Та у цього завода на сайті є інфа, що вони виконують замовлення міноборони. Знайшли крайнього, є про що поговорити.
показати весь коментар
20.11.2025 14:26 Відповісти
Розтрощений будинок - через дорогу... Хай він із цим тепер живе.
показати весь коментар
20.11.2025 14:32 Відповісти
Необхідно ліквідовувати таких зрадників разом з усіма членами їх родини - в якості підсилюючого карального ефекту для превенції на майбутнє.
показати весь коментар
20.11.2025 14:36 Відповісти
Штирлиц
показати весь коментар
20.11.2025 14:41 Відповісти
розвіддані для Росії дав і що йому нічого не буде за це?
показати весь коментар
20.11.2025 14:43 Відповісти
Хіба не зрозуміло, що федієнко - це зрадник. На сторінці своє ім'я він написав російською мовою alexandr. Чого ще можна чекати від москворотого
показати весь коментар
20.11.2025 14:46 Відповісти
Зелені гниди і гундосий наркоман
показати весь коментар
20.11.2025 14:47 Відповісти
віддати родичам загиблих
показати весь коментар
20.11.2025 14:49 Відповісти
Интересно, что думают об этом в СБУ?
показати весь коментар
20.11.2025 14:56 Відповісти
І оце стерво - є українським народним депутатом! Та його повісити - й то занадто мало! Мразота!!!
показати весь коментар
20.11.2025 15:13 Відповісти
Я извиняюсь, а за работу на рашистов в Украине нет наказания? Ведь это именно работа на рашистов что этот богоизбранный делает. Скоро очутится в гостях у Тимура.
показати весь коментар
20.11.2025 15:16 Відповісти
СБУ затримала інформаторку ГРУ РФ, яка коригувала російські бомбардування Лимана Джерело: https://censor.net/ua/p3586000
А чого цього не затримали?, бо він елітний коригувальник?, у нас вся така "еліта".
показати весь коментар
20.11.2025 15:18 Відповісти
Припиніть цькувати людину, це ж не якийсь зеленявий придурок-психопат типу безуглої. Подивіться його канал на ютьюбі, людина займається просвітницькою роботою.
показати весь коментар
20.11.2025 15:24 Відповісти
Бужанський сьогодні на дно заліг...Законни підд..р приймає в Раді... Арахамія закарпатський забудовник ... і ось ще одно у...ишше , через якого вбито багато тернопільців..Що на цього конченого очікує....побачимо..
показати весь коментар
20.11.2025 15:42 Відповісти
А чому Герой України Малюк не вживає заходів проти таких як Федієнко, пральня Деркача, а таких як детектив Могамедрасулов, який документував мега хабарництво в Енергоатомі посадив в СІЗО.
показати весь коментар
20.11.2025 15:43 Відповісти
Ходить думка що оці "нищівні удари " по нпз в рашці є результат таємних домовленостей між гур і фсб (щоб підняти ціну на паливо на рашці) , так само і про тушки влітку дронами розбили, типо ми нічого не бачили он, бомбіть списані літаки.
показати весь коментар
20.11.2025 15:50 Відповісти
УБИТЬ МАЛО ЭТОГО ПОДОНКА ***** ЗЕЛЁНАЯ
показати весь коментар
20.11.2025 15:54 Відповісти
Так через цю мерзоту загинуло десятки дюдей!
Давайте його лінчуємо!
Хто "ЗА"!?
показати весь коментар
20.11.2025 15:58 Відповісти
І зеленого під@ра ще не закрили?
показати весь коментар
20.11.2025 15:55 Відповісти
МАЛЮК МогамедрасуловА САЖАТЬ ЭТО РАЗ ПЛЮНУТЬ А ЗЕЛЁНОЕ ПАДЛО ЗАПАДЛО ?
показати весь коментар
20.11.2025 15:57 Відповісти
Чого це ЗАПАДЛО? Воно кому підпорядковане? Це така сама зелена сволота.
показати весь коментар
20.11.2025 16:08 Відповісти
Долбойоб. І до речі, а чого воно у формі? Військовий, типу. Ну так під трибунал...
показати весь коментар
20.11.2025 16:13 Відповісти
Не пускайте зелених підарів в міста,ті що вже є - женіть нахер !
показати весь коментар
20.11.2025 16:13 Відповісти
Боже, які ви, суки, кінчені всі!!! І ця тупорила потвора ще й в комітеті з оборони.
показати весь коментар
20.11.2025 16:13 Відповісти
Федієнко потвора але не тупорила, він точно знає що робить, співучасник, організатор масових вбивств російський диверсант та цінний агент.
показати весь коментар
20.11.2025 16:56 Відповісти
Яке ж воно дурне, цей Федієнко! Навідник і вбивця тернополян. **** зеленського...
показати весь коментар
20.11.2025 16:13 Відповісти
Оця інфа журналістки Юліі Кирієнко-Мерінової дуже гарно лягае у кацапське іпсо що вони не бьють по цівільних, а тільки по воених обектах і або це був завод або це українське ПВО збило ракету і вона попала у цівільних. Вона виправдали кацапів за залочин у Тернополі сейчас і зараз. І дой бог щоб це була несвідома дурість, а не праця на кацапів. А у цій історіі важливе не те шо сказав слуга коломойского, а хто організував таку виставку під час війни і для чого, виставка це завжди розголос для цього вони і створюються, тому все це кацапам було відомо давно не дурить себе і інших.
показати весь коментар
20.11.2025 16:13 Відповісти
Цей дядько ходив по виставці в невідомому місці бо на початку відео він говорив що місце де він є розголошувати не буде, а коли він сказав шо "зараз ми на (Тернопільський завод Оріон) знаходимось" то він біля стенду де назва компанії так вказана, просто прочитав текст. Він її просто прочитав ту срану вивіску. Хочете більше доказів то погугліть (Тернопільський завод Оріон) і побачите шо вони на сайті взагалі самі всю інфу видають про себе. Тому мужика звинувачувати немає сенсу.
показати весь коментар
20.11.2025 16:21 Відповісти
Цікаво те, що у цього депутата-імбецила майже 9 тисяч підписників. Видно таких же дебільних, як він сам.
показати весь коментар
20.11.2025 16:28 Відповісти
Нардеп "Слуги народу", член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки (!!!) Олександр Федієнко ворог українців та агент ФСБ? Чому він ще живий тим більше продовжує масові вбивства як співучасник, організатор?
показати весь коментар
20.11.2025 16:52 Відповісти
ніколи такого не було і ось знов
показати весь коментар
20.11.2025 17:00 Відповісти
Аякже, так і є: сидять дурні кацапи в ютюбі і фейсбуці і видивляються куди б це їм сьогодні запустити ракету. Раніше просто так запускали, а цього разу через "відео".

Цікаво, а організатори "виставки" тоді не при дєлах за те що організували це шоу? Тільки цей цап відбувайло?

Нікого не захищаю, зараз дійсно краще мовчати. Але так кого завгодно можна "замочить"
показати весь коментар
20.11.2025 17:01 Відповісти
Ти ба якечудове жидівське призвіща у шістки ОПг презідента.Як справи свідки "вальцмана"(Порошенко).
показати весь коментар
20.11.2025 17:02 Відповісти
Ну от і п****ць загадці... А ви думали інопланетяни...