8527 відвідувачів онлайн

США тиснуть на Зеленського щодо підписання мирної угоди, - Politico

США натискають на Зеленського щодо підписання мирної угоди

Адміністрація Трампа вважає, що момент для тиску на Україну щодо укладення мирної угоди вже близько, враховуючи, що президент Володимир Зеленський особливо слабкий вдома та страждає від корупційного скандалу, який становить найбільш пряму загрозу його лідерству з часів вторгнення Росії у 2022 році.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Politico.

"Українцям доведеться ухвалити (угоду), з огляду на слабкість нинішньої позиції Зеленського", - сказав високопоставлений чиновник Білого дому.

Видання нагадує, що президент США Дональд Трамп дав президенту України Зеленському термін "до 24 листопада, щоб підписати угоду". В іншому разі, стверджує видання, Україна ризикує втратити підтримку американської розвідки і військових.

Водночас Politico вказує, що Трамп не приховував свого бажання припинити воєнні дії і вагався між варіантами, вигідними кожній зі сторін. Це відбувається залежно від того, де, на його думку, у нього більше важелів впливу.

"Українцям було ясно дано зрозуміти, що Сполучені Штати очікують від них згоди на мирну угоду. Будь-які зміни вирішуватиме сам президент", - заявив американський чиновник.

Що відомо про мирний план Трампа?

За даними NBC News, Трамп начебто схвалив 28-пунктний план для припинення війни між Росією та Україною. Цей план був розроблений за участю його спецпосланця Кіта Келлога, віцепрезидента Дж. Д. Венса, Марко Рубіо та інших.

За деякими повідомленнями, план передбачає гарантії безпеки для України, які могли б забезпечити тривалий мир. Проте серед умов, нібито, є:

  • віддати весь Донбас, включаючи ті території, які зараз контролює Київ;
  • скорочення чисельності Збройних сил України;
  • скорочення військової допомоги США;
  • визнання російської мови державною та підтримка Російської православної церкви в Україні.

Колишній держсекретар США Майк Помпео заявляв, що за Трампа Україна може отримати значну військову допомогу та підтримку вступу в ЄС і НАТО. Також Помпео говорив про "реальні санкції" проти Росії, якщо вона не погодиться на умови плану.

Топ коментарі
+21
США країна моральний банкрут. Далеко уже не лідер, не лідер демократії і тд

В країні в верхівці педофіли, наркомани і корупціонери що беруть від кремля. ДУже схоже на Рим часів Нерона і Калігули
показати весь коментар
22.11.2025 09:42 Відповісти
+13
зеля подай у відставку та захвати з собою все шапіто ви вже накерувались і ніхто на тебе з дня подачі заяви тиснути не буде.
показати весь коментар
22.11.2025 09:45 Відповісти
+11
тільки зебіли можуть об'єднуватись навколо Оманської ZеГниди
показати весь коментар
22.11.2025 09:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нічого у них не вийде. Презедент Зеленський знає, що треба робити. І тільки зґуртувавшись біля нього у нас є шанс перемогти 💪💪💪
показати весь коментар
22.11.2025 09:40 Відповісти
Завдяки таким як ви країну вже не врятувати... Ви досі не зрозуміли хто такий пан преZедент...
показати весь коментар
22.11.2025 09:47 Відповісти
Насправді: таким як Ви. Тобто задуреним пропагандою, не обов'язково зеленою
показати весь коментар
22.11.2025 10:05 Відповісти
Смішно але так воно і є.
По факту НАБУ конкретно спрацювало на ворога, чим нанесло нам такий удар від якого ми наврядчи оговтаємося...
показати весь коментар
22.11.2025 09:48 Відповісти
"По факту НАБУ конкретно спрацювало на ворог"

набу спрацювало так, как должно было спрацювать, а по факту не должно было быть для этого повода, тем более во время войны
показати весь коментар
22.11.2025 10:35 Відповісти
Щоб не було приводу треба було думати коли обирали цю владу. А зараз треба виходити з того що маємо.
показати весь коментар
22.11.2025 11:45 Відповісти
Це у вас один аккаунт укроскептицічний - с іменем латинськими літерами, а інший патріотичний, с таким самим ніком, тільки вже українською?
показати весь коментар
22.11.2025 09:53 Відповісти
нє, то побратим. це дві різні людини
показати весь коментар
22.11.2025 12:57 Відповісти
Вова ********* зайнятий не проблемами України, а виживанням особистим і всієї жидівської шобли мародерів, яку він очолює.
показати весь коментар
22.11.2025 12:44 Відповісти
ну ще б не тиснути ..

якось США не хочуть бути лохами поки друзі Оманської ZеГниди киздять прямокутні предмети схожі на долари в упаковці резервного фонду США
показати весь коментар
22.11.2025 09:42 Відповісти
США країна моральний банкрут. Далеко уже не лідер, не лідер демократії і тд

В країні в верхівці педофіли, наркомани і корупціонери що беруть від кремля. ДУже схоже на Рим часів Нерона і Калігули
показати весь коментар
22.11.2025 09:42 Відповісти
демократія і педофіли/корупціонери при владі це нормально
показати весь коментар
22.11.2025 09:47 Відповісти
Вони завжди були баригами і не приховували цього.
Прибуток для американців на першому місці, а потім вже слідують мораль та справедливість.
Так що нічого нового.
показати весь коментар
22.11.2025 09:59 Відповісти
З США все добре. Просто незрілі політично українці досі вірять у якусь мораль в політиці.
показати весь коментар
22.11.2025 10:07 Відповісти
Зі США не все добре. З цим рудим городнім опудалом США втрачають рештки авторитету в світі.
показати весь коментар
22.11.2025 12:47 Відповісти
Який авторитет вони втрачають? Не смішіть мене.
показати весь коментар
22.11.2025 12:49 Відповісти
Так, Стародавній Рим.
Взагалі, бажання залишити тільки 2 професії : чинуш і їх ******.
І ніякого обслуговуючого персоналу.
І хай ї...ся скільки хочуть у своєму світі
показати весь коментар
22.11.2025 12:52 Відповісти
план з 28 пунктів розробило фсб 3,14дерації а пробують його втілити рашистські агенти.котрі подали цей план "трамбрну" як американський. ось мабуть рашистська агентура котра підготовляє оманськи план куйла до реалізації - віткофф.дмітрієв.зять трамбона.венс.умєров.зепоцріот і ще менш дрібніші пісюни....
показати весь коментар
22.11.2025 09:43 Відповісти
зеля подай у відставку та захвати з собою все шапіто ви вже накерувались і ніхто на тебе з дня подачі заяви тиснути не буде.
показати весь коментар
22.11.2025 09:45 Відповісти
І що далі?... ***** тільки поаплодує, якщо ми ще в "політичній шутдаун" підемо
показати весь коментар
22.11.2025 12:40 Відповісти
ніт ,ваш президент зеленський феезбешний 🤡 ...може віддати владу комітету нацзахисту України ,це легше ніж підписати капітуляцію , те шо він головний корупціонер , і згуртуватися біля такого ,це зробити себе знову самім, та бути вбитими добровільно ...зеленського чорта Геть !!!...
показати весь коментар
22.11.2025 09:45 Відповісти
А що за комітет? Мені вже хтось тут відповідав, що його склад засекречений з метою безпеки)) Коротше, я дам Вам парабеллум.
показати весь коментар
22.11.2025 10:08 Відповісти
декапольцев ти такий невдалий дешевий провокатор ...в тебе шо альцмейгера ? тобі на туди ...
показати весь коментар
22.11.2025 10:11 Відповісти
Вам, пані, нехай Ваш чоловік "тицяє", якщо має чим.
показати весь коментар
22.11.2025 10:24 Відповісти
Громадянин зеленський, навіть з КабМіндічами і єрмаком, це не Україна!!
Україна зараз бореться на передовій, з ************ навалою!!
Дякуємо Західним Партнерам, за допомогу Українцям і Україні!!
Смерть ******, як подохли з 2014 року, і його, уже майже 2.000.000 орків!! У білому домі США, про таке і не знають!! ****** їм своє лайно в голови продає!! Ось вам і «діл» для Трампа….
показати весь коментар
22.11.2025 09:46 Відповісти
тільки зебіли можуть об'єднуватись навколо Оманської ZеГниди
показати весь коментар
22.11.2025 09:47 Відповісти
Володя, як би на тебе не тиснули. Памятай - народ така не не забуде і не вибачить ніколи😉
показати весь коментар
22.11.2025 09:50 Відповісти
Амери мають можливість тиснути на зєлю саме тому, що він досі не бажає визнати себе винним в усіх пройобах та досі тримається за савєтчиків, які йому допомогли всю цю кризу створити - дєрьмактатаров та т.і.
Якщо би зараззєля зняв всю цю опу, та ще й посадив їх перед прокурорами, вибачився за свої пройоби перед українціями й створив разом з ВР й опозицією професійний антикризовий уряд - йому набагато легше було би протистояти тиску США і Європі було би легше тиснути на Трампа.
Але маємо за президента самозакоханого тупого клована, який істерить, бо втрачає підтримку навіть своєї монобільшості та уряду, бо заїбав навіть їх.
показати весь коментар
22.11.2025 09:51 Відповісти
Перед якими прокурорами? Вони ж всі - пенсіонери/інваліди, їм вся ота метушня давно набридла і вони просто "виконують послуги за гроші".
показати весь коментар
22.11.2025 10:02 Відповісти
Хтось жеж посадив насірова, незважаючи на клітчасту ковдру.
Взагалі це вже справа другорядна - найперше, це відсторонення шобли кацапських підарасів від влади.
показати весь коментар
22.11.2025 10:11 Відповісти
Бідний перзидент, страдає більше всіх. Панять і прастіть треба.
показати весь коментар
22.11.2025 09:54 Відповісти
коли американці тиснули на Бен-Гуріона, прем'єр-міністра ізраїлю, на тему їх ядерної програми, він просто пішов у відставку, щоб поламати плани американців, та дати час ізраїлю підготуватися до суперечок з сша. """Наш""" поц ніколи так не зробить, бо його особисті інтереси для нього на першому місті.
показати весь коментар
22.11.2025 09:55 Відповісти
Цьому барану на прізвище ЗЕленський треба терміново зібрати голів фракцій і домовитись до напрацювань спільних дій,спільних і ще раз СПІЛЬНИХ! Не пороти гарячку і швидко робити переформатування уряду з можливою відставкою.Час йде на години.
показати весь коментар
22.11.2025 09:58 Відповісти
Не можна на це погоджуватися. Нас просто кинуть, а потім скажуть, що ми самі винуваті у тому, що погодилися.
показати весь коментар
22.11.2025 09:59 Відповісти
Все вирішено, не погоджуємося ! Завтра йдеш в тцк ?
показати весь коментар
22.11.2025 10:02 Відповісти
Йду. А ти?
показати весь коментар
22.11.2025 10:04 Відповісти
Я ні, але я і тебе тут завтра побачу і через тиждень, і через місяць.
показати весь коментар
22.11.2025 10:09 Відповісти
Ну тоді навіщо питав, якщо вже заздалегідь знав відповідь?

І втіаю тебе і тобі подібних. Ви знов наступаєте на ти самі граблі, які призвели до втрати Україною незалежності на початку 20 століття. Тоді теж думали, що воювати не треба, бо з більшовиками можна домовитися. Вам аби гроші і харчі хароші. І шоб на роботу щодня ходити. І неважливо який прапор за вікном. Тільки у мене для вас погані новини. Якщо думаєте, що вас ніхто не чіпатиме після поразки України, то це не так. Ваше житло заберуть, а вас відправлять до Сибіру чи на Далекий Схід. І будеш там заселяти порожні території. А замість тебе тут будуть жити ваньки та машки з тамбова. І це найкращий сценарій. А можуть просто у конциабір відправити, де ти і згниєш.

Так шо досить тут займатися перевіркою на вшивість. По тобі воші повзали і будуть повзати завжди.
показати весь коментар
22.11.2025 10:19 Відповісти
Ну я подивлюсь, коли договір буде зірваний ( а він буде зірваний 90%, або його підписання розтягнуть на довгі місяці) як ти будеш тут кожен писати, як потрібно воювати, бо всіх відправлять до Сибіру, диванний адепт війни, в сам так і сидітимеш тут
показати весь коментар
22.11.2025 10:26 Відповісти
Тобі надувний матрас і ласти купити? Карту з найкоротшим маршрутом перетину кордону знайти?
показати весь коментар
22.11.2025 10:28 Відповісти
Що, уже підготувався ? Залиш собі, інтернет воїн.
показати весь коментар
22.11.2025 10:37 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2025 10:41 Відповісти
Нехай рудий дід тисне свої яйця через кишені
показати весь коментар
22.11.2025 10:01 Відповісти
уже не знают как пропихнуть то Зеля ослаб, то потеря территорий, вчера Трамп вообще сказал надо подписывать, а то зима будет холодной
показати весь коментар
22.11.2025 10:03 Відповісти
зараз цікава може бути історія - Зеленський або значно втратить рейтинг (правда лише серед українців) з усіма подальшими наслідками , або, в залежності від своїх реагувань на корупцію, набере ще більших % ! Слідкуємо !
показати весь коментар
22.11.2025 11:03 Відповісти
Немає значення підпише чи не підпише янелох, головне, що ***** ніколи нічого не підпише. Кремлівський пацюк просто може зробити невелике затишшя, щоб ми провели вибори та обрали собі чергового «гетьмана», а він накопичить зброю та піде далі нас вбивати.
показати весь коментар
22.11.2025 10:11 Відповісти
Чого ніхто не зважає на людей? Тобто трамп думає, що після корупційного скандалу, саме час капітулювати, саме цього очікують українці ?

І це я не питаю, що людям з Краматорська і Слов'янська робити. Їх напевно трамп у себе в маралаго поселить ?
показати весь коментар
22.11.2025 10:22 Відповісти
Ніхто на нього не тисне - ... це все!!!
показати весь коментар
22.11.2025 10:25 Відповісти
Давайте сховаємо його разом з кодланом до в'язниці ,там американці не зможуть на нього тиснути.
показати весь коментар
22.11.2025 10:28 Відповісти
Скандал века! Это не "план мира", а некомпетентная афера /№1048/ Юрий Швец
https://www.youtube.com/watch?v=JkjM3BRThhg