11257 відвідувачів онлайн

Павлоград повністю знеструмлений: зупинилися котельні, воду подають за розкладом

Павлоград без світла, води і тепла через аварію 23 листопада

Через повне знеструмлення Павлограда міські котельні тимчасово припинили роботу. Медичні заклади перевели на резервні джерела живлення, щоб забезпечити безперервну роботу. 

Про це повідомили у виконкомі міста, інформує Цензор.НЕТ.

Працюють усі служби

Енергетики наразі працюють над з'ясуванням масштабів та складності пошкоджень, що спричинили повне знеструмлення Павлограда. Комунальне підприємство "Павлоградводоканал" з 22:00 призупинило подачу води. 

Починаючи з 24 листопада, до моменту повного відновлення електропостачання, водопостачання Павлограда здійснюватиметься за графіком: з 6:00 до 10:00 та з 18:00 до 22:00. У разі відновлення подачі електричної енергії, водопостачання буде відновлено у звичайному режимі.

Що передувало

Увечері неділі, 23 листопада, Росія завдавала удару по Павлограду Дніпропетровської області. У місті прогримів вибух. 

Попередньо повідомлялося, що місто Павлоград перебував під атакою російських ударних дронів. 

Атака безпілотників

Ввечері неділі, 23 листопада, російські загарбники запустили ударні дрони по Україні, повідомили Повітряні сили ЗСУ. У низці регіонів пролунав сигнал повітряної тривоги.

Понад 10 вибухів 23 листопада сталося також у Харкові. У результаті удару по шести локаціях 3 людей загинули, 15 - постраждали. 

Топ коментарі
+13
Ось так ворог знищує Україну ,а горе президент дякує Трампу за просування російського так званого "плану миру".
показати весь коментар
24.11.2025 00:20 Відповісти
+11
за чотири роки !! війни горе-президент мав би збудувати захищену критичну інфраструктуру по забезпеченню життєдіяльності міст.

не дали здати Україну у 2022 р., то виморозить та здасть зимою 2025/2026 по.

.
показати весь коментар
24.11.2025 00:37 Відповісти
+7
тампон самозакоханний пи.....ор, якій поки ще продає зброю.
З ним нажаль не можна по іншому.
показати весь коментар
24.11.2025 00:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось так ворог знищує Україну ,а горе президент дякує Трампу за просування російського так званого "плану миру".
показати весь коментар
24.11.2025 00:20 Відповісти
тампон самозакоханний пи.....ор, якій поки ще продає зброю.
З ним нажаль не можна по іншому.
показати весь коментар
24.11.2025 00:26 Відповісти
НА ЖАЛЬ...
показати весь коментар
24.11.2025 00:53 Відповісти
за чотири роки !! війни горе-президент мав би збудувати захищену критичну інфраструктуру по забезпеченню життєдіяльності міст.

не дали здати Україну у 2022 р., то виморозить та здасть зимою 2025/2026 по.

.
показати весь коментар
24.11.2025 00:37 Відповісти
Херня-президент канешно ще той кадр-але як ТЕС захистити?Ви знаэте як така Махіна виглядає?Красти менше треба і ракети робити /стріляти ними по ТЕС ворога-так це спрацює
показати весь коментар
24.11.2025 08:16 Відповісти
дебіл, пиши українською, чи ти дегенерат не здатен вивчити мову???
показати весь коментар
24.11.2025 06:14 Відповісти
Що пропонуєш?
показати весь коментар
24.11.2025 07:58 Відповісти
А чому у мацкві світло є? Око за око
показати весь коментар
24.11.2025 00:28 Відповісти
Бо україхнці вибрали президентом Зеленського, який довго працював на московії і звичайно був завербований їхніми спецслужбами. Невже не можна було за 6,5 років зробити свої ракети? Україна в десятці виробників ******** зброї і космічних кораблів. Але дісталася виробникам брехливих відосів. Чому той "барига" всього за 5 років без грошей, ембарго світу на поставки Україні зброїх і комплектуцючих зробив аж 4 ракети. А Зеленський при фінансувані України на согтні мільярдів доларів США зробив тільки ракети у відосах, як завжди набрехав, розікрав зі своєю шайкою всю західну доромогу, а барига не він, а Порошенко. То хіба з таким народом можна вигравати війну у ворога?
показати весь коментар
24.11.2025 10:21 Відповісти
Я впевнений що це i є формула миру Трампа.
показати весь коментар
24.11.2025 00:30 Відповісти
Нас будуть ..ярити з землi та повiтря, а для ********* знiмуть усi санкцii, почнуть купувати енергоносii. Усим профiт.
показати весь коментар
24.11.2025 00:32 Відповісти
Треба негайно почати евакуацію дітей та жінок. В разі втрати Покровська кацапи вже за місяц будуть під Павлоградом.
показати весь коментар
24.11.2025 01:05 Відповісти
двушечка на мацкву пішла...замість того щоб будувати захист...зелені покидьки