11042 відвідувача онлайн

Переговори з РФ в Абу-Дабі проходять добре, ми залишаємося оптимістами, - речник Дрісколла

США ведуть переговори з росіянами в Абу-Дабі

Міністр Сухопутних військ США Ден Дрісколл наразі проводить переговори із росіянами в Абу-Дабі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

"Пізно в понеділок і протягом усього вівторка міністр Дрісколл та його команда вели переговори з російською делегацією щодо досягнення міцного миру в Україні. Переговори проходять добре, і ми залишаємося оптимістами", - зазначив речник Дрісколла Джефф Толберт.

Що передувало?

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Дрісколл приїхав в ОАЕ на зустріч з представниками Росії.

За даними ЗМІ, Дрісколл мав у планах провести зустріч із очільником Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирилом Будановим.

Топ коментарі
+4
воювали українці, вбивали українців - заробити татари, американці і ізраїльтяни.

В мирній угоді саме на наші інтереси і буде всім чхати.

ДУЖЕ ЦІКАВО. Домовляються США і РФ хоча США не бере участі в війні
показати весь коментар
25.11.2025 16:06 Відповісти
+2
Значить все хєрово. Впізнаю характерну лексику тампона...
показати весь коментар
25.11.2025 16:04 Відповісти
+1
Сша має бути примушене виконати будапештський меморандум. У нас є всі важілі для цього.
показати весь коментар
25.11.2025 16:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Значить все хєрово. Впізнаю характерну лексику тампона...
показати весь коментар
25.11.2025 16:04 Відповісти
показати весь коментар
25.11.2025 16:07 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=twn1JKm5chg

Сенат США НАКИНУВСЯ на прокурорку ТРАМПА: «Чорт забирай!» - відео лютого ДОПИТУ | Подробиці
показати весь коментар
25.11.2025 16:10 Відповісти
Тобто "ну і що, що ми обісрались? Лайно ж залишилось у штанах! А сморід - погано, це правда, але ж тут можна закривати ніс і кивати на інших.
показати весь коментар
25.11.2025 16:11 Відповісти
Дріскол, -"НЕ ХВАЛИ ДЕНЬ - ЗРАНКУ, ЖІНКУ - ЗА ЖИТТЯ І НІКОЛИ НЕ КАЖИ "ДОБРЕ" НА ПЕРЕГОВОРИ З РАШИСТСЬКИМ КРОВОЖАДНИМ СКАЖЕНИМ ПСОМ""ДОБРЕ" З ЦИМ НЕЛЮДОМ БУЛО І В ХЕЛЬСІНКІ ,І В БУДАПЕШТІ І В МІНСЬКУ І Т.Д І Т.П.(для рашиста добре.коли в сусіда корова здохла, або "мацква сожжьонная рашистом .французу пєплом отдана"
показати весь коментар
25.11.2025 16:14 Відповісти
Все добре! Вовк з'їв таки порося!!
показати весь коментар
25.11.2025 16:37 Відповісти
Ключевое слово проходят
В этом весь план
За нос рыжего, чтобы не ввел санкции.
А остановиться они не могут - их свои съедят
показати весь коментар
25.11.2025 16:54 Відповісти
Хтось оптиміст.... хтось пісюаніст.... какая разніца
показати весь коментар
25.11.2025 17:09 Відповісти
Обращаюсь к бутусову и всей его шайке модераторов!

Вы- враги Украины и украинцев, вы не пускаете на свой сайт никого, кто хотел бы писать и говорить правду о происходящем, невозможно зарегистрироваться на цензор и нельзя зайти ни с какого другого ресурса!

Вы годами тут держите кучу проплаченных дебилов и уродов, которые подгавкивают вам и поливают власть и страну грязью.

Мне уже десяток раз блокировали всё новый и новый аккаунт, достаточно только написать один два толковых комментария, которые объясняют людям происходящее в стране, как тут же, без всяких объяснений причин, меня блокируют, не банят, а просто тупо блокируют навсегда!

Когда то, с помощью своих шавок, типа бигуса, бутусов помог свалить Порошенко, сегодня, он идёт таким же путём, только теперь пытается свалить Зеленского.

Когда решается судьба страны и народа, он решил вывалить скандал о коррупции, как будто мы не знаем, кто нами управляет, он один такой умный, да?

Это же ты всё время помогаешь ворам приходить к власти, а потом, когда тебе платят другие воры, ты начинаешь борьбу с коррупцией.

Украинцы, не поддавайтесь на бутусовские провокации, не пишите тут комментарии и не верьте тому, что пишут эти проходимцы, они наши ярые враги!

Да, я украинец, русскоговорящий, так вышло, но я патриот своей страны и Украину не предавал и не предаю!

Кто успеет прочитать до удаления передайте по всем ресурсам-бутусов враг!
показати весь коментар
25.11.2025 17:53 Відповісти
зелене лайно невиліковне))
показати весь коментар
25.11.2025 18:56 Відповісти