3734 відвідувача онлайн

У МЗС Туреччини "занепокоєні" атакою дронів СБУ на танкери "тіньового флоту" РФ

Уражений морськими дронами СБУ танкер РФ Virat

Туреччина заявила про серйозне занепокоєння після атак 28 листопада на два танкери під прапором Гамбії в Чорному морі та наголосила на ризиках для безпеки й судноплавства.

Як інформує Цензор.НЕТ  із посиланням на Радіо Свобода, про це заявив речник МЗС країни Онджю Кечелі.

За його словами, інциденти сталися у межах турецької виняткової економічної зони та створили "серйозну загрозу" судноплавству, безпеці людей, майну і довкіллю.

Він додав, що Туреччина підтримує "контакти з відповідними сторонами", щоб запобігти поширенню та подальшій ескалації війни в Чорному морі, а також уникнути будь-якого негативного впливу на економічні інтереси та діяльність Туреччини в регіоні.

Що передувало?

Топ коментарі
+27
Україна також виражає велике занепокоєння
показати весь коментар
30.11.2025 16:19 Відповісти
+23
Перевіряйте кожен танкер що йде в рашу, якщо з тіньового флоту ,не пропускайте через Босфор. У вас ,як ні в кого ,є така можливість. А ще краще не пропускайте абсолютно все що туди йде і буде вам щастя.
показати весь коментар
30.11.2025 16:23 Відповісти
+22
о плять ...турецькі співучасники рашистського окупанта України занепокоїлись...
показати весь коментар
30.11.2025 16:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На ці калоші накладаються санкції - шо не так?
показати весь коментар
30.11.2025 16:18 Відповісти
Су -24 ерефії збивати можуть, а просто спостерігати як тонуть танкери? Слабо?
показати весь коментар
30.11.2025 16:18 Відповісти
забезпечити трафік кацапської нафти можна лише конвоями

НЕ можна ніяк !

на Чорному морі панують дрони+Нептуни

.
показати весь коментар
30.11.2025 16:36 Відповісти
Якщо українці викопали Чорне море - то плавати ходити в цьому морі можуть тільки мирні кораблі!!! Якщо ні - то можемо і засипати те море!
показати весь коментар
30.11.2025 16:39 Відповісти
+💯 👍🏿!

набуй з нашої чорноморської пісочниці !

.
показати весь коментар
30.11.2025 16:44 Відповісти
Танкерами.
показати весь коментар
30.11.2025 17:59 Відповісти
о плять ...турецькі співучасники рашистського окупанта України занепокоїлись...
показати весь коментар
30.11.2025 16:19 Відповісти
Україна також виражає велике занепокоєння
показати весь коментар
30.11.2025 16:19 Відповісти
Перевіряйте кожен танкер що йде в рашу, якщо з тіньового флоту ,не пропускайте через Босфор. У вас ,як ні в кого ,є така можливість. А ще краще не пропускайте абсолютно все що туди йде і буде вам щастя.
показати весь коментар
30.11.2025 16:23 Відповісти
От влсне..наше МЗС..повинно так туркам відповісти, а не шастати по розпродажах на "чорних пятницях"
показати весь коментар
30.11.2025 16:28 Відповісти
Тут навіть нема на що відповідати, якщо чесно. Турки забули питання задати.
показати весь коментар
30.11.2025 16:32 Відповісти
турки НЕ задають дурних питань -

вони сидять на березі Чорного моря і чекають коли повз них із Геленджика попливе труп буйла

свою нафту турки одержують з Турецького та ін. потоків.
їм вистачає.

.
показати весь коментар
30.11.2025 16:40 Відповісти
Підозрюю, що всім наплювати, де вони там сидять, чого чекають та чого їм вистачає, а чого не вистачає...
показати весь коментар
30.11.2025 17:06 Відповісти
Треба було на БЕКах написати "Ашот" і вуаля...
показати весь коментар
30.11.2025 16:23 Відповісти
підняти зелений прапор ісламу і написати "Газават гяурам ! Помста за Сіноп !" для істамбульських газет

.
показати весь коментар
30.11.2025 16:43 Відповісти
ну так санкції...санкції так працюють
показати весь коментар
30.11.2025 16:24 Відповісти
Ну так дзьобом на своєму Босфорі тоді не клацайте, цим танкерам заборонено входити в Чорне море.
показати весь коментар
30.11.2025 16:24 Відповісти
А знищення українського народу рашиською ордою Туречину не хвилює ? та перекрийти Босфор для проходження танкерів з російською нафтою.
показати весь коментар
30.11.2025 16:24 Відповісти
підозрюю, що і на танкери їм по барабану, а заяву вони продали кацапам за гроші)
показати весь коментар
30.11.2025 16:28 Відповісти
Не можу навіть висловити наскільки мені ***** на їх занепоєність
показати весь коментар
30.11.2025 16:25 Відповісти
👍👍👍
показати весь коментар
30.11.2025 16:29 Відповісти
На злодії шапка горить... Які такі танкери якщо на них були вимкнуті транспондери? Хтось бачив ці танкери чи кому вони належать? Шлюхи турецькі закликають до миру а самі допомагають рашистам перевозити контрабанду на піратських суднах. Турція сама забруднює Чорне море пропускаючи через Босфор ці ржаві списані корита
показати весь коментар
30.11.2025 16:27 Відповісти
Якщо Турція не може контролювати Босфор то Україна заради миру може взяти контроль над Босфором. Можемо даже прописати це в ''мирному плані''
показати весь коментар
30.11.2025 16:31 Відповісти
Та нам пох ..
Ну занепокоєні і шо ? Всього лиш . Навіть не - стурбовані ..
Це стандартна процедура МЗС будь якої країни - висловити занепокоєння . Так само вони висловлювали занепокоєння у зв'язку з атакою кацапів на свій танкер газовоз .
Погомоніли і розійшлися , вже завтра про це забудуть .
Он ООН висловлює занепокоєння десятками , але це абсолютно ні на що не впливає .
показати весь коментар
30.11.2025 16:28 Відповісти
Мабуть у них архів вже як хмарочос. Де зберігаються занепокоєння
показати весь коментар
30.11.2025 16:51 Відповісти
Українці теж занепокоєні через те, що кацапйо шастає у Стамбул і Анкару і на всі турецькі курорти як до себе додому.
показати весь коментар
30.11.2025 16:33 Відповісти
Ми занепокоїні вашою торгівлею з агресором.Ваше занепокоєння нам десь.
показати весь коментар
30.11.2025 16:39 Відповісти
А українці як занепокоєні!
показати весь коментар
30.11.2025 16:41 Відповісти
Ну взагалі прикольно. Не пам'ятаю щоб атаки на українські суда з зерном довкіллю дуже шкодили.
І тепер не раша винна в тому, що обходить санкції і ті диряві каністри з лайном спокійно собі плавають, поповнюючи бюджет нападника, а Україна винна в тому, що помагає ті санкції втілити в життя.
показати весь коментар
30.11.2025 16:44 Відповісти
Огидні турецькі гівноїди...
показати весь коментар
30.11.2025 16:45 Відповісти
Це ж так просто - пишите листа в оон
показати весь коментар
30.11.2025 16:49 Відповісти
сама велика наша біда що турки втихаря підтримали москалів.вони думали і думають що на їхні курорти всрані від москалів поллється бабло.а воно так і сталося. бо норм.люди не будуть відпочивати там де сере москаль. а гівно до гівна і тягнеться
показати весь коментар
30.11.2025 17:16 Відповісти
так не пропускайте тіньові танкери. Чи грошей так дуже хочеться?
показати весь коментар
30.11.2025 17:34 Відповісти
А атокою фашисто рашистів на міста України і її столицю вони не занепокоєні?
Господи, скільки цих потвор цінічних?!
Проріджуй, бо вони знищать Світ який ти створив з такою Великою Любов'ю!🙏🙏🙏
Амінь
показати весь коментар
30.11.2025 17:37 Відповісти
Що роблять підсанкційні танкери у Чорному морі? Хто їх запустив через протоки?
показати весь коментар
30.11.2025 18:18 Відповісти
То не ми і турбуватись не треба...
показати весь коментар
30.11.2025 18:26 Відповісти
Не пам'ятаю, а коли в iзмаїлi горiв турецький газовiз, вони висловлювали стурбованнiсть?
показати весь коментар
30.11.2025 18:38 Відповісти
То нехай п'ють заспокійлеве. Може допоможе
показати весь коментар
30.11.2025 19:09 Відповісти
Засерати потрібно рюське узберіжжя. Тоді, можливо не буде занепокоїння, рази тіки від гретти.
показати весь коментар
30.11.2025 19:10 Відповісти
А те що діти украхнські гинуть від терористів паРаші світу насрати??
показати весь коментар
30.11.2025 22:35 Відповісти