9940 відвідувачів онлайн

Зеленський потрапив у рейтинг найвпливовіших людей Європи за версією Politico

Видання Politico у вівторок, 9 грудня, опублікувало рейтинг із 28 найвпливовіших людей, які формуватимуть політику Європи та світу на наступний рік.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на видання.

Politico опублікувало рейтинг найвпливовіших людей світу

Перше місце у списку посів президент США Дональд Трамп, друге - прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен, третє - федеральний канцлер Німеччини Фрідріх Мерц. Президент України Володимир Зеленський опинився на 14-му місці - посередині рейтингу.

"Володимир Зеленський може лише сподіватися, що його рік закінчиться краще, ніж він розпочався. У лютому в Овальному кабінеті сталася приголомшлива суперечка, в якій віце-президент США Джей Ді Венс провокував українського президента. Вони гарчали та сварилися, поки президент США Дональд Трамп не втрутився, сказавши Зеленському: "Ви не в найкращому становищі. У вас зараз немає на це карт", - зазначили автори списку.

Як зазначається, крім зовнішньополітичних викликів, Зеленський стикається і з внутрішніми проблемами. Літнє рішення президента обмежити незалежність двох ключових антикорупційних органів спричинило масові протести, а нещодавнє розслідування НАБУ та звільнення керівника його апарату Андрія Єрмака додатково підірвали його авторитет.

Аналітики Politico зазначили, що українському президенту доведеться одночасно вирішувати внутрішні кризи та шукати шлях до мирного врегулювання війни з Росією, зберігаючи свою позицію та міжнародну підтримку.

Нагадаємо, нещодавно Politico у своєму рейтингу найбільш впливових діячів Європи поставило президента України Володимира Зеленського на перше місце у номінації "Мрійники".

Топ коментарі
+18
показати весь коментар
09.12.2025 14:58 Відповісти
+15
Зеленський потрапив у рейтинг найвпливовіших людей корупціонерів Європи за версією Politico - так правильно
показати весь коментар
09.12.2025 14:53 Відповісти
+14
Найвпливовіший в категоріях:
1. Крадівництво з бюджета в гігантських масштабах.
2. Зрада своєї країни шаленими темпами.
Тут він номер один на планеті Земля! Як тільки ця земля його ще носить!?!?!?!?
показати весь коментар
09.12.2025 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слід пам'ятати, що в історію можна увійти, а можна вляпатись.
показати весь коментар
09.12.2025 14:51 Відповісти
Добре що ти не дебіл, а просто не вдячна істота. Якби не ЄС ти б зараз вже спілкувався з ху....лостанскими мародерами
показати весь коментар
09.12.2025 15:05 Відповісти
Одне не відміняє інше.
показати весь коментар
09.12.2025 15:14 Відповісти
невдячна
показати весь коментар
09.12.2025 19:05 Відповісти
"Які ж євродебіли гидкі"

"за версією Politico". дурик, политико американское сми
показати весь коментар
09.12.2025 15:26 Відповісти
"Це лівацьке змі в першу чергу"

но американское же. а у тебя почему-то европейцы дебилы
показати весь коментар
09.12.2025 15:43 Відповісти
Європа допомагає в першу чергу українському народу, але, на превеликий жаль, офіційним представником народу є оце нещастя. Легітимним представником! То з ким тоді Європа має комунікувати, як не з вискочкою?
Але вискочка й досі вважає, що ним усі захоплюються.
показати весь коментар
09.12.2025 16:08 Відповісти
МАРОДЕР - презик, як дах для мафії грабувати, якими б не були ті потуги Європи , ЗБАГАЧУЮЧИСЬ НА КРОВІ батьківщини і її НИМ обдуреного народу, хіба це не ознака "найвпливовішості" ? ЗІ ЗНАКОМ МІНУС.
показати весь коментар
09.12.2025 16:29 Відповісти
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
09.12.2025 14:53 Відповісти
Зеленський потрапив у рейтинг найвпливовіших людей корупціонерів Європи за версією Politico - так правильно
показати весь коментар
09.12.2025 14:53 Відповісти
А теперь подумайте, нужно ли зелёному дураку завершение войны?
показати весь коментар
09.12.2025 14:57 Відповісти
у зельонкіна -какая разница, а не побєда. кацапе пердюк, відчуваєш різницю.
показати весь коментар
09.12.2025 18:12 Відповісти
По твоєму ніку видно, що ти кацап репаний і роззявляєш свою пащу обісрану.
показати весь коментар
09.12.2025 19:47 Відповісти
По премії ******** - він був би поза конкуренцією
показати весь коментар
09.12.2025 14:54 Відповісти
Ну, ні - все-одно трумп був би вище; хоч би на одно сходинку - але вище.
Бо America First.
показати весь коментар
09.12.2025 15:19 Відповісти
Смішно
показати весь коментар
09.12.2025 14:54 Відповісти
протівно
показати весь коментар
09.12.2025 14:58 Відповісти
На жаль, ні
показати весь коментар
09.12.2025 15:07 Відповісти
дякую. поригав.

може трампон і правий .. що Європа загниваюча
показати весь коментар
09.12.2025 14:54 Відповісти
Правий
показати весь коментар
09.12.2025 14:56 Відповісти
Всі розуміють, що це не зеленський на перших місцях у рейтингу а Україна.
Народ України, який бореться з агресором, ядерною країною- рашкою.
Це не заслуга особисто зеленського бо любий інакший керівник України яка бореться проти зла, зараз був би на перших місцях зараз в рейтингу.
показати весь коментар
09.12.2025 14:56 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 15:14 Відповісти
Боже! Старий дементний бабуїн на першому місці! Мабуть цей світ вже не заслуговує на своє їснування....
показати весь коментар
09.12.2025 14:57 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 14:58 Відповісти
Найвпливовіший в категоріях:
1. Крадівництво з бюджета в гігантських масштабах.
2. Зрада своєї країни шаленими темпами.
Тут він номер один на планеті Земля! Як тільки ця земля його ще носить!?!?!?!?
показати весь коментар
09.12.2025 14:59 Відповісти
Краще б він не народився...
показати весь коментар
09.12.2025 15:02 Відповісти
известних но не влиятельних
показати весь коментар
09.12.2025 15:05 Відповісти
Люди милі. Це лайно , разом із усією своєю шоблою і родиною, мають бути першими в чергу в крематорій. Такого непотребу ще не знала Україна
показати весь коментар
09.12.2025 15:06 Відповісти
Юрий, насчёт крематория будьте осторожны....
показати весь коментар
09.12.2025 16:23 Відповісти
А то Що? Ти, кацапське лайно. Ми де зараз завдяки таким ******* як ти .Чмо
показати весь коментар
09.12.2025 17:07 Відповісти
дурак ты,Юрец.я тебя по доброму предостерег. как бы тебе вместе с крематорием для лиц определенной национальности ,о чем ты заявил,еще что нибудь не вменили.
показати весь коментар
09.12.2025 19:41 Відповісти
Хто це?
показати весь коментар
09.12.2025 15:08 Відповісти
показати весь коментар
09.12.2025 15:17 Відповісти
Категорію слід змінити на "Найбільш податливі до чужого впливу".
показати весь коментар
09.12.2025 15:09 Відповісти
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні час провести президентські вибори, у жителів України має бути подібний вибір.


Американський президент дав інтерв'ю виданню Politico для спеціального випуску The Conversation. Що ще сказав Трамп:

- Президент США назвав Європу групою країн, що «розкладається», які очолюються «слабкими» людьми: «Європа не знає, що робити»;

- Трамп заявив, що не надає великого значення ролі європейських лідерів у спробах покласти край війні: «Вони говорять, але не роблять нічого, а війна триває та триває»;

- У них не було виборів досить довгий час. Думаю, зараз саме час провести вибори. Вони використовують війну, щоб не проводити вибори, але я думаю, український народ має мати такий вибір.
показати весь коментар
09.12.2025 15:12 Відповісти
з ЗЕленого лайна далі продовжують ліпити кулю... сєкта найвеличнішого обкончається від щастя
показати весь коментар
09.12.2025 15:17 Відповісти
Вони його там назвали "Джокер у колоді", тобто це не зовсiм комплiмент...
показати весь коментар
09.12.2025 15:18 Відповісти
ШОООООООО???!!!И ТАК ТОЖЕ МОЖНО???!!!ПИПЕЦ!!!
показати весь коментар
09.12.2025 15:19 Відповісти
Это на кого он влияет? Еврейский Политико выбрал еврея как политика самого влиятельного ))))) Трамп зазря в иудаизм подался, никак ни нобеля не дадут, ни в дешевого политика не выпишут.
А по сути, на кого Зеленский влияет? Разве что на 73%.
показати весь коментар
09.12.2025 15:22 Відповісти
Найвпливовіше зелене гівно, це як про армію, армія кацапів перша в світі і друга в Україні, так і цей зелений поц, в Україні його мішають з гівном
показати весь коментар
09.12.2025 15:31 Відповісти
Ета капец...
показати весь коментар
09.12.2025 15:32 Відповісти
Зрадник щей впливовий)))🤣🤣🤣
показати весь коментар
09.12.2025 15:37 Відповісти
До речі, а Путлер на якому місці в цьому рейтингу??
показати весь коментар
09.12.2025 15:40 Відповісти
Чо не сказали?
І як укропрезидент може бути впливовішим, якщо постійно їздить по світу і жебрає гроші??
показати весь коментар
09.12.2025 15:43 Відповісти
Поряд з прекрасним Трампом.
показати весь коментар
09.12.2025 15:56 Відповісти
На п'ятому. Доречi це не дуже звичайний ретинг. I там кожному дається прiзвище. Зеленський - "джокер у колодi", пуйло - "провокатор", Орбан(12) - "головна бiль", Трамп (1) - трансатлантична ударна хвиля тощо https://www.politico.eu/politico-28-class-of-2026/
показати весь коментар
09.12.2025 21:06 Відповісти
Тепер знову заволає манія величності.! Цікаво було б ще дізнатися, чим він так "вплинув" і головне на що саме?)
показати весь коментар
09.12.2025 16:02 Відповісти
Це, що ішак "потрапив" - відомо вже давно. От, тільки куди?
показати весь коментар
09.12.2025 17:02 Відповісти
Я щось не розумію:
- А де Єрмак?