10334 відвідувача онлайн

Зеленський не підтримує запропонований США план завершення війни, - Трамп

Трамп заявив про підтримку його плану миру в Україні з боку оточення Зеленського

Президент США Дональд Трамп заявив, що оточення президента України підтримує проєкт мирного плану США. Проте сам Володимир Зеленський не схвалює його.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив  Трамп під час спілкування з журналістами в Білому домі.

"Я думав, що ми дуже близькі до укладення угоди з Росією. Я думав, що ми дуже близькі до укладення угоди з Україною. По суті, за винятком самого президента Зеленського, його людям подобається проєкт угоди", - наголосив очільник Білого дому.

Трамп підтвердив,  що у проєкті мирного плану є "чотири-п'ять пунктів", зокрема ті, що передбачають розподіл територій.

Президент США згадав свій бізнес-досвід та зазначив, що  домогтися завершення війни в України "в тисячу разів складніше", ніж укласти угоду у сфері нерухомості.

Мирний план США: що відомо

Згідно з відкритими даними, мирний план передбачає серед іншого:

  • виведення українських військ з частини територій на Донбасі - навіть тих, які зараз контролює Україна;

  • обмеження або скорочення збройних сил України - у першій версії плану пропонувалося зменшити чисельність армії;

  • відмову від ключових категорій озброєнь та зменшення військової підтримки з боку США;

  • прирівняння російської мови до статусу офіційної державної в Україні та надання особливого статусу релігії/церкви (згадується легалізація структури, пов’язаної з російською церквою);

  • надання Україні гарантій безпеки - за аналогією до положень, які мають країни, захищені від нападу, якщо буде укладена угода.

Топ коментарі
+34
Мабуть у рудого маразматика змінилися пріоритети і він хоче отримати героя росії, замість премії мира.
показати весь коментар
12.12.2025 06:35 Відповісти
+29
В Конституції України чітко вказані всі напрямки можливих дій. Трампа як ретранслятора "хотєлок" ***** треба посилати по курсу "руzкого воєнного корабля".
показати весь коментар
12.12.2025 06:46 Відповісти
+14
Зеленський не підтримує запропонований США план завершення війни …
Ну и правильно !
Дырку от бублика вам , а не раздел украинских территорий .
показати весь коментар
12.12.2025 06:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мабуть у рудого маразматика змінилися пріоритети і він хоче отримати героя росії, замість премії мира.
показати весь коментар
12.12.2025 06:35 Відповісти
Зелений заявляв що ніхто не вірить в перемогу так як вірить він. Блажен хто вірує. Пішло б само туди куди силоміць кидає людей може віддав би Богові душу. Вірун
показати весь коментар
12.12.2025 06:41 Відповісти
тут всі в це вірять лапоть-йде боярку лупани
показати весь коментар
12.12.2025 07:11 Відповісти
Он с самого начала видел мир в глаза путена. Для него такие приходы это норма. С апреля опять будут переговоры, но там уже будем делит Запорожье и Днепр. Тут ещё вопрос кто агент Краснов)
показати весь коментар
12.12.2025 09:32 Відповісти
Ділити язиком ви можете що завгодно, от тільки ділилка у вас не відросла.
показати весь коментар
12.12.2025 10:04 Відповісти
А ты чего удрал под немецкий флаг?
показати весь коментар
12.12.2025 11:07 Відповісти
Аналогичный вопрос
показати весь коментар
12.12.2025 11:45 Відповісти
Кто живёт в Германии постоянно и имеет Немецкое гражданство,пишет свой ник на немецком а не кириллицей Это связано с первичной регистрацией!Вот в этом и есть разница!В отличии от этого ухилянта я гражданка Германии!И его оплачиваю со своих налогов.!Во вторых я в отличии от него не поддерживаю капитуляцию Украины и сдачу её интересов!Не говоря о том,что с 14года финансово помогаю!А такой,как он продает и пропивает до копейки не помогая своей стране!И следя за его постами явный Ватник.Таких много встречаю ,они согласны были ещё 10лет назад сдаться! Ещё вопросы есть,что я делаю под немецким флагом имея гражданство !😉А ещё я могу диалог с ним вести на гос языке.Врядли он хоть одно слово, кроме Guten Tag,oder Bitte знает!😂
показати весь коментар
12.12.2025 13:39 Відповісти
"Президент США згадав свій бізнес-досвід та зазначив, що домогтися завершення війни в України "в тисячу разів складніше", ніж укласти угоду у сфері нерухомості."

Сильно здав дід у порівнянні з минулим разом.
показати весь коментар
12.12.2025 06:43 Відповісти
Добре хоч Трампидло штани одягає після туалету, а то спочатку забував. Так Меланка ждала його під дверима з шваброю і таки привчила це робити.
показати весь коментар
12.12.2025 07:36 Відповісти
В Конституції України чітко вказані всі напрямки можливих дій. Трампа як ретранслятора "хотєлок" ***** треба посилати по курсу "руzкого воєнного корабля".
показати весь коментар
12.12.2025 06:46 Відповісти
Всі чекаємо. В кого нема грошей - незламно помираємо.
НБ каже: ще трохи залишилось. Скоро колапс підоросії!
показати весь коментар
12.12.2025 13:18 Відповісти
А воювати підеш? В Конституції багато загальних фраз, я вважаю, ми зараз не в тій ситуації, щоб не йти ні на які переговори.
До того ж. там і прав купа. От я не маю жодних прав, при тому багатьох не було і до війни, як от на справедливий суд - покидька, що покалічив мою маму, судять вже 6-й рік, все куплено у тому судді, де верховодить отой головачов, мільярдер з маєтком на Ларнаці, що на 5 років пересидів свій термін. А батька з однієї лікарні виписали за 1 день у жахливому стані, а в іншій замордували! І де наше конституційне право на доступну медицину і справедливий суд? А тепер і решти позбавили.
показати весь коментар
12.12.2025 13:45 Відповісти
Це ще мабуть заготова від дєрмака. Рижий грає на боці ішака: ішак - "патріот", "герой", а 82% хочуть капітуляції.
показати весь коментар
12.12.2025 06:52 Відповісти
Ти сумніваєшся, що такий "інтернаціоналіст" Умеров не хоче здати ***** Україну?
показати весь коментар
12.12.2025 08:02 Відповісти
Хотіти не шкідливо.
показати весь коментар
12.12.2025 12:01 Відповісти
Зеленський не підтримує запропонований США план завершення війни …
Ну и правильно !
Дырку от бублика вам , а не раздел украинских территорий .
показати весь коментар
12.12.2025 06:54 Відповісти
Зеля не підтримує тільки по одній причині. Боїться, що люди, не зважаючи на війну вийдуть на вулиці і зметуть його і всю що ЗЕбануту зграю.
показати весь коментар
12.12.2025 07:33 Відповісти
І серед них буде немало озброєних військових, так що мусорня, яка ховається в тилу, і не рипнеться.
показати весь коментар
12.12.2025 08:08 Відповісти
Щоб вийти на вулиці, спочатку треба встати з диванів.
показати весь коментар
12.12.2025 10:12 Відповісти
Так вставай, Боря, тебе ніхто не держе. І ЗЕля не буде тебе лаяти, він на землю обітовану рване.
показати весь коментар
12.12.2025 10:30 Відповісти
А Ви, Котику-Бегемотику, мабуть, якийсь екстрасенс - все наперед знаєте: і коли вийдуть на вулиці і зметуть Зелю і всю його ЗЕбануту зграю, і коли Зеля на землю обітовану рване. Вам би у Спортлото грати.
показати весь коментар
12.12.2025 11:10 Відповісти
Не обов'язково бути екстрасенсом для реалістичного прогнозу, що Боневтіку доведеться тікати у разі "справедливого миру" за російсько-американським планом. Маршрути й години-секунди - до ворожки.
Як чесне нове політико-моральне обличчя може погодитися на український нетатарівський суд.
показати весь коментар
12.12.2025 12:29 Відповісти
Він не підтримує!!! а "причини"! то є ваші мрії. Так зрозуміло??
показати весь коментар
12.12.2025 10:41 Відповісти
Хведя, ну шо ти так запінився? Даром тужишся, вашу ботоферму поки ще не розігнали, найвеличніший блазень ЗЕля дав д,Ермаку пенделя-підсрачника, а грошиків вже нема. Так шо не тужся, даром, бабла не одержиш.
показати весь коментар
12.12.2025 10:56 Відповісти
На відміну від тебе кеотебегемоте, я не сиплю пропаганду орків, не пались кацапе,)
показати весь коментар
12.12.2025 11:15 Відповісти
Хведя, не пінься, хлопчику. Свого хозяїна, д,Ермака забудь, він вами, ботами, підтерся, і рванув до *****, буде звітувати про зроблену роботу. Так шо, Хведя, для тебе шара закінчилась, шукай роботу, ну хоч газети продавай біля підземного переходу, може за день і заробиш на шаурму і пляшку пива.
показати весь коментар
12.12.2025 11:52 Відповісти
зівака не дають, забайтився, етер, маратон, *******, ніц, най, завше, мешті, сподні, кошулі, гренджоли, тамбора, сісти маком, попаяло, цангові балончики, включати окуня, духіща людей, дати оселедця, лелітки, допіру, пітятко, ґрунг, кияхи, комітяться, комітмент, зібрати рами, виснував, чурек, сирівець, гугнявий
показати весь коментар
12.12.2025 13:19 Відповісти
Продано!!!🔨
показати весь коментар
12.12.2025 12:34 Відповісти
Оточення за, а клован проти? Рудий,ну шо ти пи₴диш?
показати весь коментар
12.12.2025 07:01 Відповісти
А коли ця руда паскуда говорила правду?

Я бачу тут цілу систему брехні. Згадайте блазня-дебіла в 19 році. Що воно кукурікало з кожного утюга? А тепер подивіться на цю руду паскуду Трампидла. Бреше на кожному кроці. Наш шут хоч брехав якось системно, а ця руда паскуда бреше про все і про всіх. Не заздрю американцям, ала це їх вибір, і терпіти цього старого пирдуна прийдеться до 29 року.
показати весь коментар
12.12.2025 07:31 Відповісти
мені цікаво яким таким його людям подобається план путіна і трампа
показати весь коментар
12.12.2025 07:09 Відповісти
умєрову.... він же схвалив його в штатах
показати весь коментар
12.12.2025 08:40 Відповісти
Ніяким, трамп просто балаболить
показати весь коментар
12.12.2025 10:09 Відповісти
Ніхто ту х*йню не підтримує крім тебе і твого папіка х*йла
показати весь коментар
12.12.2025 07:10 Відповісти
Трамп готує наступний єтап війни України з РФ. Якщо Бубачка розводив, розміновував та та знищував ОПК, то Трап з Путіним скорочують ВСУ та отримують зручні плацдарми для нападу. А відміна санкцій допоможе РФ з економікою.
П.С. В жодному пункті капітуляції нема зміни Конституції РФ. Тому апріорі це нахлобучіво.
показати весь коментар
12.12.2025 07:19 Відповісти
За щоку вони отримують, а не скорочення з плацдармами.
показати весь коментар
12.12.2025 10:10 Відповісти
Йому про Єрмака вже повідомили?
показати весь коментар
12.12.2025 07:24 Відповісти
Мій друг в ариії говорив : сам брехун, брехутів бачив, але такого як цей...
показати весь коментар
12.12.2025 07:24 Відповісти
Я теж не підтримую.
показати весь коментар
12.12.2025 07:37 Відповісти
От негідник! Він все про Україну думає, а не про мої "сдєлкі". Марш на вибори!
показати весь коментар
12.12.2025 08:02 Відповісти
Бізнесмен ти хєровий,коли порівнюєш свою вонючу,вшиву нерухомість з долею людей.Пішов ти на ...!
показати весь коментар
12.12.2025 08:17 Відповісти
Ця **** спихує свою неспроможність на Зеленьського.
Справа не в Зеленському. Який би тут зараз не був президент, ми, народ України - проти капітуляції. Муділо руде
показати весь коментар
12.12.2025 08:17 Відповісти
Ідіот
показати весь коментар
12.12.2025 08:26 Відповісти
Для Зєлі головне особисто його безпека і крадених бабок, його сім'ї і кучки ублюдків, але такого йому чесно надати не можуть він нахамив особисто Путіну весною 21-го привселюдно, побрався з Китаєм і США, ну і свій народ його ненавидить і зневажає як нікчеми і зрадника. Блін і де можна сховатися, якби був нічим було б простіше
показати весь коментар
12.12.2025 08:32 Відповісти
кацапидло , українці прізвище пуйла з великої літери не пишуть . Газуй в свою сисрань і не відсвічуй .
показати весь коментар
12.12.2025 09:18 Відповісти
Це Трамп вже агитує голосовати на наступних виборах за Зеленського?!
Ого який путін передбачуваний, навіть.це питання не обійшов своєю увагою.аби запхати в голову Трампа і таку рекламу.
показати весь коментар
12.12.2025 08:39 Відповісти
Та Зеленский может быть и поддержал бы ,но он же прекрасно понимает что этот шизойдный план не поддерживает народ Украины и он просто-напросто нереален, его невозможно воплотить в жизнь, но Рыжий полудурок в силу своей умственной неполноценности этого не догоняет а может быть он и вправду имел секс с детворой на болотах и фсбешники держат его за яйца.
показати весь коментар
12.12.2025 09:09 Відповісти
Так! І він про це дуже добре знає!
показати весь коментар
12.12.2025 09:49 Відповісти
Рудий опецьок разом з членограєм розігрує постановку "пєрєгавори" для всього світу.
показати весь коментар
12.12.2025 09:22 Відповісти
А ти, риже, смержюче чмо з овального кабінету Білого Дому сподівалось, що змусите Україну стати на коліна пере па-рашею!
Ні!!!

Не було, не є, не буде ніколи такого!
Якщо дійде до краю, то всі Українці стануть на захист України!
Всі, від малого до старого, але вони будуть захищати рідну Україну, а не твоїх трамписько риже, прихвостнів з кремлівських боліт!
Йди геть від України, рупор путіно-пуя!
показати весь коментар
12.12.2025 09:48 Відповісти
Ніхто його не підтримує. Він деменційний дід і руда мавпа. А тепер по суті. Хто готовий його прийняти - живемо далі. Позиція. Кому категорично не підходить - виборювати кращі умови. Сказати не підходить і при тому не виборювати кращі умови - не варіант. Кожна позиція заслуговує на повагу. Крапка.
показати весь коментар
12.12.2025 09:53 Відповісти
Дебик не выкупает что независимо от того кто будет на посту президента народ и армия тупо не дадут ему сдать страну потому что это будет суицид для главы государства. Так что попытки поменять зелю на кого-то по удобнее это просто трата драгоценного времени
показати весь коментар
12.12.2025 10:04 Відповісти
Рыжий пёс думает что решение будут приниматься Как в России одним человеком, то есть одним ******. В этом И есть ошибка и трата времени.
показати весь коментар
12.12.2025 13:33 Відповісти
1) виведення українських військ з частини територій на Донбасі - навіть тих, які зараз контролює Україна - С#УЯЛІ?

2) обмеження або скорочення збройних сил України - у першій версії плану пропонувалося зменшити чисельність армії - див. відповідь на п. 1

3) відмову від ключових категорій озброєнь та зменшення військової підтримки з боку США; - аналогічно!

4) прирівняння російської мови до статусу офіційної державної в Україні та надання особливого статусу релігії/церкви (згадується легалізація структури, пов'язаної з російською церквою) - ідете на#уй зі своїм язІком і попами

5) надання Україні гарантій безпеки - непотрібно, бо у нас уже є будапештським меморандум
показати весь коментар
12.12.2025 10:04 Відповісти
Підсумую : найвеличніший повозив Трампидлу по губам тим, чим грає на роялі. І ***** також.
показати весь коментар
12.12.2025 10:11 Відповісти
Біл,поверни свого піструна до рота Доні
показати весь коментар
12.12.2025 10:13 Відповісти
Бойовий загін відчайдухів на цензорів. Це сила! Таких потужних невіддунів територій лугандонії зачекалися на фронті
показати весь коментар
12.12.2025 10:14 Відповісти
Невтомний генератор брехні.
Але тут якраз все навпаки. Зе хоче, та оточення не дає
показати весь коментар
12.12.2025 10:29 Відповісти
Ну так рейтинг в боневтіка ніякий, йому після виборів кабзда тут якщо немає "золотого парашуту" от і тягне по максимуму час щоб всидіти
показати весь коментар
12.12.2025 10:34 Відповісти
Корона від куєсоса путінського Інфантіно з УЕФА не та яка потрібна цьому пиз...ку Трампіно... В ЄС вже швидко розблокували перемовини про вступ України в ЄС.... Розблокували..А на який хрін було блокувати Того, хто ваш спосіб життя захищає??? ЧмОрбан і Фіцик заважають?? Не робіть нікого дурниками... Зеленський підписує і ви завтра знову кидаєте якір на вступ в ЄС... Сцикуни довбані
показати весь коментар
12.12.2025 10:35 Відповісти
Гаагський трибунал плаче за Трампом та його посіпаками.
показати весь коментар
12.12.2025 10:43 Відповісти
Тому що Україна виграла цю війну і доведе її до кінця, звільнивши усі свої території та знищивши кілька мільйонів кацапів, ніякої угоди не було і не буде!
показати весь коментар
12.12.2025 11:19 Відповісти
Позиція Зеленского відома - Нічого не підпишу, бо мене з'їдять, а не приймуть переможцем на черговий термін. А як виберуть, тоді все що просять підпишу.
показати весь коментар
12.12.2025 11:28 Відповісти
Зєлупа - Трампецкому: Куйпіду. Маю мільйони безплатних лохів, які за мене здохнуть, ги-ги-ги. Я тільки на війні намаслав 5 ярдів.

Трамецкій: ну добре, тоді не буде ні грошей, ні зброї, а тебе злодюга, доганятимуть всюди по світу.
показати весь коментар
12.12.2025 11:43 Відповісти
Вперше бачу президентську пресконференцію - на фоні унітаза . Фактично в туалеті .
Ну й знайшов місце , ідіот .
.
показати весь коментар
12.12.2025 12:25 Відповісти
Цікавий план "завершення"... більше схожий на "план капітуляції" України...
показати весь коментар
12.12.2025 12:47 Відповісти
Опа, вже замість міфічного "обміну" зʼявився "розподіл територій".

Айдахо піди розподіли, падло руде.
показати весь коментар
12.12.2025 13:04 Відповісти
Рыжее чудобище пытается внести раскол между Зеленским и остальными. Чекистские методы. Сразу видно кто подсказал.
показати весь коментар
12.12.2025 13:29 Відповісти
Як США допомагають рф
Про самарський НПЗ. Як США за 2 місяці після приліту туди добрих дронів поставили туди нову ректифікаційну колону -- https://www.youtube.com/watch?v=AQemLngYpwY&t=482s
показати весь коментар
12.12.2025 13:33 Відповісти
Який він передбачуваний. Йому треба було звинуватити у зриві "мирного плану Трампа(пуйла)" Зеленського.
показати весь коментар
12.12.2025 13:34 Відповісти
Чубчік каже, що всі схвалюють "такий хороший" план, крім зєлі?
Цей дід з деменцією отримав моє схвалення свого плану капітуляції України?
Чомя я цього не пам'ятаю?🤔
показати весь коментар
12.12.2025 13:42 Відповісти