10152 відвідувача онлайн

Зустріч представників США, України та ЄС у Парижі щодо мирного плану Трампа скасована, - ЗМІ

У Парижі не відбудеться зустріч щодо України 13 грудня

Зустріч у Парижі щодо мирного плану для України, яка мала відбутися в суботу, 13 грудня, не відбудеться. На ній мали бути високопоставлені представники України, США та європейських країн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило польському виданню RMF джерело в Єлисейському палаці.

Причини скасування невідомі

"У суботу в Парижі не відбудеться зустріч щодо України", - повідомив співрозмовник видання в Єлисейському палаці.

  • 11 грудня портал Axios, посилаючись на українські джерела та джерела в Білому домі, повідомив, що наступний етап перемовин щодо мирного плану для України мав відбутися саме в суботу у Парижі.

Інші деталі

За інформацією видання, Україну та європейські країни мали представляти радники з питань національної безпеки. Водночас не було зрозуміло, чи прибуде держсекретар США Марко Рубіо, який також є радником президента Дональда Трампа з питань нацбезпеки.

У Берліні пресслужба уряду повідомила, що канцлер Фрідріх Мерц зустрінеться в 15 грудня з президентом України Володимиром Зеленським, і темою розмов буде поточний стан мирних переговорів щодо України. До розмов мають приєднатися європейські лідери та представники Європейського Союзу і НАТО.

Топ коментарі
+21
Чебурек - космополіт. У нього батьківщина - де можна добре жити на крадене бабло. Спочатку чебурек здав Крим, який саме і мав би бути його малою батькіащиною. Тепер здає Україну, яка мала б бути великою батьківщиною. Мала, але не є. Україна для нього - полігон жля збагачення. І так, Батьківщиною не торгують.
показати весь коментар
13.12.2025 00:05 Відповісти
+17
Трамп понял, что его лакеев европейцы с украинцами зажмут, поэтому и отменили встречу. Трамп провалил задание путлера. Теперь он может заняться объяснением, что он делал на острове Эпштейна, когда его засняли на фото. У Трампа начинается жара
показати весь коментар
12.12.2025 23:48 Відповісти
+17
там в США трампу дуже незручно плівки епштейна як перцова клізма з фото...демократи вкинули , амеріканці масово цим ід* отом, розчаровані ...
показати весь коментар
12.12.2025 23:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чебурек повертається додому в Україну, не в США?
показати весь коментар
12.12.2025 23:42 Відповісти
Чебурек - космополіт. У нього батьківщина - де можна добре жити на крадене бабло. Спочатку чебурек здав Крим, який саме і мав би бути його малою батькіащиною. Тепер здає Україну, яка мала б бути великою батьківщиною. Мала, але не є. Україна для нього - полігон жля збагачення. І так, Батьківщиною не торгують.
показати весь коментар
13.12.2025 00:05 Відповісти
при владі 90% "чебуреків".
показати весь коментар
13.12.2025 01:00 Відповісти
Трамп понял, что его лакеев европейцы с украинцами зажмут, поэтому и отменили встречу. Трамп провалил задание путлера. Теперь он может заняться объяснением, что он делал на острове Эпштейна, когда его засняли на фото. У Трампа начинается жара
показати весь коментар
12.12.2025 23:48 Відповісти
Клинтона там тоже застукали, как и многих остальных кто участвовал в оргиях по кайфу. Дальше что? Носятся с этими сходками Эпштейна как дурень со ступой
показати весь коментар
13.12.2025 00:57 Відповісти
не знаю что, но разниці в том что Клинтон єто счас не Президент США и поєтому никому не интересен
показати весь коментар
13.12.2025 01:53 Відповісти
всем было интересно чем забрызгано платье Моники Левинской но что от этого было Клинтону ? НИЧЕГО А тем более от фоток или присутствие кого то на каком то острове что за бред думаю даже прямые доказательства участия в оргиях не смогут ни на что повлиять сейчас
показати весь коментар
13.12.2025 02:31 Відповісти
Блін Білл майже не попав під імпічмент не з-за розпусної поведінки в Овальному кабінеті, а тому що брехав, перебуваючи під присягою.
показати весь коментар
13.12.2025 09:12 Відповісти
Какієвашідоказатєльства? Написати можна будь-що.
показати весь коментар
13.12.2025 08:54 Відповісти
там в США трампу дуже незручно плівки епштейна як перцова клізма з фото...демократи вкинули , амеріканці масово цим ід* отом, розчаровані ...
показати весь коментар
12.12.2025 23:48 Відповісти
У товаристві лад - усяк тому радіє;
Дурне безладдя лихо діє,
І діло, як на гріх,
Не діло - тільки сміх.

Колись-то Лебідь, Рак та Щука
Приставить хуру узялись.
От троє разом запряглись,
Смикнули - катма ходу…
Що за морока? Що робить?
А й не велика, бачся, штука,-
Так Лебідь рветься підлетіть,
Рак упирається, а Щука тягне в воду.
Хто винен з них, хто ні - судить не нам,
Та тільки хура й досі там.
показати весь коментар
12.12.2025 23:49 Відповісти
Глібов Л?
показати весь коментар
12.12.2025 23:56 Відповісти
А хто ж?! В шкільній програмі, в радянські часи, по українській літературі, крім Глібова, ні з якими байкарями, не знайомили. А всі байкарі, більш-менш, стараються обігрувать "класичні" сюжети, викладаючи їх рідною мовою...
показати весь коментар
13.12.2025 04:35 Відповісти
Так. Байки Лафонтена та ще раніші з античниз часів Езопа.
показати весь коментар
13.12.2025 09:15 Відповісти
Трампу не на часі...переглядає фоточки... і "приятно вспомнить"... от колись було!!!
показати весь коментар
12.12.2025 23:59 Відповісти
Та і наюх!
показати весь коментар
13.12.2025 00:01 Відповісти
Фікція, а не мирний план!
показати весь коментар
13.12.2025 00:01 Відповісти
Українцям, і не тільки, потрібнї дальнобійні і високоточні ракети на зразок "Томагавк" і "JASSM", хай і за рахунок ЄС, а не папірець, яким ***** підітреться на наступний день, після його підписання.
показати весь коментар
13.12.2025 00:26 Відповісти
В чого їхати Рубіо? Старий ідіот Рудий Донні вже сказав про Європу всі гадості,
показати весь коментар
13.12.2025 01:51 Відповісти
План кремля в тому, щоб роками обговорювати плани
Наша надія тільки на Господа Бога
показати весь коментар
13.12.2025 03:56 Відповісти
У Бога не має інших рук ,окрім наших ! 🇺🇦
показати весь коментар
13.12.2025 04:08 Відповісти