9653 відвідувача онлайн

Це декларація війни, - Орбан розкритикував рішення ЄС про безстрокове замороження активів РФ

орбан проти заморожування активів рф

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан різко висловився щодо рішення, ухваленого напередодні інституціями Європейського Союзу, про безстрокове заморожування російських активів. Глава угорського уряду розкритикував цей крок, заявивши, що він, нібито є декларацією війни.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Орбан під час мітингу в Могачі різко розкритикував рішення Європейського Союзу про замороження російських активів.

"Захоплення сотень мільярдів іншої держави ніколи в історії не залишалося без відповіді. Це декларація війни", - сказав Орбан під час так званого антивоєнного мітингу в Могачі, тобто одного з серії передвиборчих зустрічей з виборцями перед запланованими на квітень наступного року парламентськими виборами.

Прем'єр-міністр Угорщини також оцінив, що ігнорування Будапешта при прийнятті рішення щодо російських активів показало, що "ілюзія про верховенство права в Брюсселі розвіялася".

Він також попередив своїх прихильників, що вони повинні підготуватися до "третьої спроби Брюсселя виграти вибори в їхній країні".

Як повідомлялося, 12 грудня ЄС погодився безстроково заморозити €210 млрд російських активів.

Російські активи для допомоги Україні

  • Нагадаємо, раніше президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запропонувала використати заморожені російські активи як заставу для надання Україні "репараційних кредитів". Формально підсанкційні російські активи не конфіскуватимуть, але Україна повертатиме такі кредити лише після того, як Росія сплатить репарації.
  • За різними оцінками, "репараційний кредит" Європейського Союзу для України, забезпечений російськими активами, може становити 130-140 млрд євро. Остаточно його розмір визначать після оцінки Міжнародним валютним фондом потреб України у фінансуванні у 2026 та 2027 роках.
  • Загалом наразі в Euroclear накопичилось понад 175 млрд євро готівки від заморожених російських активів, яка може бути використана для забезпечення нової позики. Але перш ніж ЄС погодить надання репараційної позики, він захоче погасити позику G7 для України у розмірі 45 млрд євро ($50 мільярдів), узгоджену минулого року, яка мала б погашатися за рахунок прибутків від заморожених активів РФ.
Топ коментарі
+20
Европа з цим полудурком не може дати раду , який там пуйло ...
показати весь коментар
14.12.2025 09:45 Відповісти
+12
наші патріотичні спецслужби навіть дермака у ліс вивезти не спромоглись
а він формально ніхто
навіть ст 111 не світило

через те загинуло купа людей
це факт
показати весь коментар
14.12.2025 09:47 Відповісти
+11
кремлядська методичка, свіжак цитата, отримана з перших *********** рук при рандеву вчора.
показати весь коментар
14.12.2025 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Европа з цим полудурком не може дати раду , який там пуйло ...
показати весь коментар
14.12.2025 09:45 Відповісти
ну в пузо там попали одному фіцу😁
показати весь коментар
14.12.2025 09:46 Відповісти
Європа і так є збіговиськом нездатних полудурків .
показати весь коментар
14.12.2025 09:46 Відповісти
Ви певно свою палату називаєте європою.
показати весь коментар
14.12.2025 10:12 Відповісти
Це та Європа від Уралу до Донбасу? де госДура керує ємелямі?
... та частина Європи "от обі до єнісея" - цитуючи "класіка"
показати весь коментар
14.12.2025 11:01 Відповісти
наші патріотичні спецслужби навіть дермака у ліс вивезти не спромоглись
а він формально ніхто
навіть ст 111 не світило

через те загинуло купа людей
це факт
показати весь коментар
14.12.2025 09:47 Відповісти
А НАБУ І САП спромоглося дати йому підозру?????????
А так дихали йому в потилицю, так дихали....але на берегу всралися.
показати весь коментар
14.12.2025 11:49 Відповісти
послухай жінко
такі справи чоловіки роблять тихо та не дивлячись на закон
кажу як двічі судимий 😁
показати весь коментар
14.12.2025 12:18 Відповісти
Це не декларація війни, це повномасштабна війна в Європі уже йде. Давно...
показати весь коментар
14.12.2025 09:47 Відповісти
то душили венгерських гусей бульдозером, а це можуть і його переїхати между прочим
показати весь коментар
14.12.2025 09:58 Відповісти
Вірніше війна в щиті Європи.європа живе собі спокійно
показати весь коментар
14.12.2025 10:07 Відповісти
Ягодиночку убили,

Не поставили креста,

Его общая могила -

Человек четыреста!
показати весь коментар
14.12.2025 09:47 Відповісти
кремлядська методичка, свіжак цитата, отримана з перших *********** рук при рандеву вчора.
показати весь коментар
14.12.2025 09:50 Відповісти
Це точно. Ці рашиські прихвостні вже не ховаючись промовлять те що потрібно кремлю!
показати весь коментар
14.12.2025 11:29 Відповісти
Ахаххах
показати весь коментар
14.12.2025 09:52 Відповісти
А чому не додав, що Угорщина вже здається і переходить на бік фашистів, як у другу світову?
показати весь коментар
14.12.2025 10:01 Відповісти
Маєш на увазі Мерца в якого дід нацист
показати весь коментар
14.12.2025 10:08 Відповісти
Недолугий коментар про діда Мерца. З таким же успіхом можна сказати, що ваш прадід спочатку служив імператору Миколі ІІ під час першої світової війни і таким чином підтримував рашистські імперські амбіції, а потім в громадянську війну став будьонівцев та воював за всесвітній комунізм. І по вашій логіці всіх його правнуків потрібно називати рашистськими імперцями або комуняками.
показати весь коментар
14.12.2025 10:29 Відповісти
Ну ми типу хто був фашистом і на стороні фашистів.я попрвив ....а хто і яким чином міг бути то інша справа
показати весь коментар
14.12.2025 11:10 Відповісти
Італійці теж хотять миру , тож фашисти саме за мир
показати весь коментар
14.12.2025 10:41 Відповісти
Жіиний, жадібний, паскудний, корумповпний поплічник рашистів.
показати весь коментар
14.12.2025 10:08 Відповісти
Падло смердюче.
показати весь коментар
14.12.2025 10:09 Відповісти
Якщо ця путінська 🐸 невдоволено верещить, значить новини справді чудові!
показати весь коментар
14.12.2025 10:31 Відповісти
Орбан має зі всього цього від х.йла, тому і ллється постійно з його рота **********-орбанський "помьот".
показати весь коментар
14.12.2025 10:50 Відповісти
Чого переживаєш, тобі ху...ло платить грошима ху.... лостану, або розраховуєш на довгострокові виплати і боїшся що без цих грошей тобі не зможуть платити
показати весь коментар
14.12.2025 10:54 Відповісти
Орбан, а обстрелы ракетами и дронами спящих городов Украины - это у пуйла декларация мира?
Ты идиот или подсоска пуйла без совести и чести...
показати весь коментар
14.12.2025 11:10 Відповісти
пусть орбан размещает свои резервы в рублях в раше))) а по истории как венгры поддерживали фашизм при гитлере так поддерживают рашизм при путине.
показати весь коментар
14.12.2025 11:15 Відповісти
Орбан, ты забыл, что деды тех, с кем ты сегодня целуешься в засос, во время ВОВ в 1943 году отдали приказ: "Венгров в плен не брать".
И не брали.
Уровень потерь во 2-й венгерской армии по личному составу достиг 80%.

В современной Венгрии 12 января проходят траурные и поминальные мероприятия, посвященные «трагической гибели» тысяч военнослужащих 2-й венгерской армии под Воронежем в 1943 году.
В этой стране нет практически ни одной семьи, которую бы не затронуло это сражение.
1-я венгерская армия («Карпатская группа») состояла из 44 400 человек.
Венгры настолько сильно «отхватили» в СССР, что их остатки использовались только в качестве охранных оккупационных войск в Украине и Белоруссии.

показати весь коментар
14.12.2025 11:21 Відповісти
Йорбанутий козел, це наслідки дій кремлівського фашиста.
показати весь коментар
14.12.2025 11:32 Відповісти
Урал не дочекається !!!!
показати весь коментар
14.12.2025 11:58 Відповісти
Захоплення тисяч кілометрів землі іншої держави ніколи в історії не залишалося без відповіді. Це відповідь на декларацію війни рф проти України. А з тобою ОрІбан, як з помічником рашистів, трибунал розбереться пізніше.
показати весь коментар
14.12.2025 12:07 Відповісти
Щоб ти здох, падло!
показати весь коментар
14.12.2025 13:10 Відповісти
******** путиноид
показати весь коментар
14.12.2025 13:13 Відповісти
- різко він висловився , та куди нах ,, ти ба який - різкий і апасний !!
Не бачу сенсу обговорювати маячню цього дебіла . Вона ні на що не впливає , і вже нікого не цікавить . Лише створює негативний фон .
Йому залишилось погавкати ще 4 місяці і - нах з пляжу .
показати весь коментар
14.12.2025 13:39 Відповісти
Не факт . Він ще може і вибори виграти
показати весь коментар
14.12.2025 14:46 Відповісти
Станом на сьогодні - ні . Судячи з рейтингів його партії , які вже півроку стабільно тримаються нижче на 10% і більше , від рейтингів опозиції - Вітє доведеться - вийті . 10% це завеликий розрив ..
показати весь коментар
14.12.2025 14:57 Відповісти
Нехай втікає в кацапстан поки його там не вздьорнули!
показати весь коментар
14.12.2025 14:03 Відповісти