9745 відвідувачів онлайн

47% німців виступають за використання заморожених активів РФ на користь України, - опитування

Опитування в Німеччині: чи підтримують використання активів РФ для України

Майже половина громадян Німеччини підтримує використання заморожених активів РФ для допомоги Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це свідчать результати опитування, яке було проведене Інститутом Insa для газети Bild am Sonntag.

Зокрема зазначається,  що 47% опитаних німців відповіли "так" на запитання про підтримку використання російських заморожених активів на користь України. Проте "проти" висловились 34% респондентів.

Замороження російських активів

  • Нагадаємо, що 12 грудня Європейський Союз домовився про безстрокове заморожування активів російського центрального банку, що зберігаються в Європі. Це відкриває шлях для "репараційного кредиту" для України.
Топ коментарі
+4
Дожить бы до того времени !
Ведь эти активы Украина может получить лишь в виде репараций за нанесенный ущерб
А это будет ой не скоро!!
Украина с деньгами, которые у нее стырил Коломойский
Разбирается уже 10 лет
А в это же время народ выбирает в президенты
ДРУГАНА КОЛОМОЙСКОГО - зеленского
Вот как такое возможно- для меня загадка!!!
Эти гребаные 73% должны благодарить Порошенко!!!
Порошенко спас их заощадження в Приват банке
Благодаря Порошенко, который принял решении о национализации
Привата- никто из этих 73 % не стал в один день - нищим!!!!!
Твари неблагодарные...
показати весь коментар
14.12.2025 12:41 Відповісти
+2
А скільки готові допомагати власним коштом, не питали чомусь.
показати весь коментар
14.12.2025 12:30 Відповісти
+2
Всі гроші ці повинні піти на засоби ураження росіян і фінансування ЗСУ і ГУР, щоб нанести максимальну шкоду окупаційним військам росіян, їх ВПК і економіці. І необхідна частина, на відновлення інфраструктури, щоб Україна могла нормально функціонувати.
показати весь коментар
14.12.2025 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Також, за рахунок цих активів, можна збільшити допомогу нашим біженцям. В Україні, ці гроші все одно, підуть в чорну дірку
показати весь коментар
14.12.2025 12:28 Відповісти
Всі гроші ці повинні піти на засоби ураження росіян і фінансування ЗСУ і ГУР, щоб нанести максимальну шкоду окупаційним військам росіян, їх ВПК і економіці. І необхідна частина, на відновлення інфраструктури, щоб Україна могла нормально функціонувати.
показати весь коментар
14.12.2025 12:41 Відповісти
Ті біженці, які залишилися в Україні, ведуть жебрацьке існуванння і вимушені платити дикі гроші за наймане житло. На 2000 гривен "допомоги", не сильно розгуляєшся. Їм не треба допомагати?
показати весь коментар
14.12.2025 18:28 Відповісти
Якщо ресурсів буде стільки, що зброї буде повністю достатньо, то надлишок можна направляти на соціальні виплати, якщо це не впливає на виживання України, як держави.
Віталій Портніков каже, що Україна повинна стати фортецею і всі гроші направляти на озброєння і захист, і якщо певна частина насення тут через це не зможе виживати, то нехай їде в еміграцію, бо головне, щоб Україна збереглася, як держава.
показати весь коментар
14.12.2025 20:00 Відповісти
Біженці ідуть в жопу.
показати весь коментар
14.12.2025 13:05 Відповісти
Вы как-то очень странно распоряжается целевыми средствами.
Во-первых: Никто не утверждает, что эти деньги реально попадут в Украину, но они будут использоваться для помощи Украине, а не беженцам из Украины.
Во-вторых: вы сами знаете или, раз уж шкрябаете на эту тему, должны знать, для чего хотят изъять замороженные активы.
показати весь коментар
14.12.2025 13:49 Відповісти
А скільки готові допомагати власним коштом, не питали чомусь.
показати весь коментар
14.12.2025 12:30 Відповісти
Більшість - "за", хай ×уйло помахає грошам кінцівкою.
показати весь коментар
14.12.2025 12:30 Відповісти
Дожить бы до того времени !
Твари неблагодарные...
показати весь коментар
14.12.2025 12:41 Відповісти
Ще 30% - це турки та сирійці, їм все одно.
показати весь коментар
14.12.2025 13:04 Відповісти
Я розумію, що ми ділимо шкуру не вбитого ведмідя, але мене просто умиляє, як зараз у нас вибудовується рейтинг патріотичності і першочерговості. Тому мені цікаво, яке місце у цьому рейтингу займає біженець у Німеччині, з 40 роками стажу в Україні, який все життя платив налоги (щоб функціонувала держава), внески у пенсійний фонд (щоб пенсіонери від Луганска до Львова отримували пенсію), військовий збір. І якого потім ця держава не захистила, він залишився без дома та майна, та ще й ця держава намагається обсирати, звинувачуючи, що він втік за кордон.
Ну ясно... біженець? - іди вжопу! З Луганщини? - Сам винен!
Слава Богу, що нашим "патріотам" гроші ділити не довірять. Бо в Європі закон діє.
показати весь коментар
14.12.2025 17:11 Відповісти