4212 відвідувачів онлайн

Росія становить "агресивну, експансіоністську та ревізіоністську" загрозу, - глава МІ6

Глава MI6 попередила про зростання загрози РФ для НАТО

Очільниця британської розвідки MI6 Блейз Метревелі заявила, що Росія є агресивною та експансіоністською загрозою, а ризик її дій проти НАТО зростає.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  The Telegraph.

"Путін не повинен сумніватися, наша підтримка незмінна. Тиск, який ми чинимо в інтересах України, триватиме. Експорт хаосу - це не помилка, а особливість російського підходу до міжнародної взаємодії, і ми маємо бути готовими до того, що це триватиме доти, доки Путін не буде змушений змінити свої розрахунки", - наголосила Метревелі.

Очікується, що Метревелі також наголосить на необхідності активізувати використання технологій для боротьби із загрозами безпеці Великої Британії.

"Володіння технологіями має пронизувати все, що ми робимо. Не тільки в наших лабораторіях, але й у польових умовах, у нашій роботі, і, що ще важливіше, у мисленні кожного офіцера. Ми повинні бути так само впевнено почуватися з рядками коду, як і з людськими джерелами, так само вільно володіти Python, як і багатьма мовами",  йдеться у тексті її виступу.

Що передувало?

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що умиротворення Росії може призвести до масштабнішої війни в Європі. Він зазначив, що Путін зацікавлений у "фундаментальній зміні кордонів в Європі" і відновленні Радянського Союзу в його колишніх кордонах. Це, на його переконання, становить "величезну загрозу, зокрема й воєнну, для країн, які колись були частиною цієї імперії".

Головнокомандувач ЗС Великої Британії сер Річард Найтон також звернеться до британців із закликом готуватися до стримування ширшої війни в Європі.

Топ коментарі
+5
І шо? Ну от і шо? Обісретеся знову і ховатимитесь за спинами українців, поки вони не закінчаться? Кончені куколди.
показати весь коментар
15.12.2025 12:36 Відповісти
+1
Місіс очевидність)))
показати весь коментар
15.12.2025 12:34 Відповісти
+1
якщо все так, то чому країни НАТО ще досі торгують на повну з росією, прикриваючись недолугими "санкціями"
показати весь коментар
15.12.2025 12:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Місіс очевидність)))
показати весь коментар
15.12.2025 12:34 Відповісти
Цитата: "доки Путін не буде змушений". ТОБТО "доки Путін буде змушений..."
показати весь коментар
15.12.2025 12:35 Відповісти
Там нема стилістичної помилки, чи що ви мали на увазі?
показати весь коментар
15.12.2025 12:46 Відповісти
І шо? Ну от і шо? Обісретеся знову і ховатимитесь за спинами українців, поки вони не закінчаться? Кончені куколди.
показати весь коментар
15.12.2025 12:36 Відповісти
Как метко замечено, нечего и добавить. Единственно , что: те, так называемые англичане, только и делали, что подстрекали,- как кто-то заметил - " достают каштаны из огня чужими руками".
показати весь коментар
15.12.2025 13:32 Відповісти
Чергове ,,відкриття америки"....
показати весь коментар
15.12.2025 12:37 Відповісти
А щоб це бачити треба бути АЖ в МІ6?
Це ж очевидно. Кому було не очевидно до 2012, окей до 2022 то після не бачити може лише куплений або ПОВНИЙ кретин
показати весь коментар
15.12.2025 12:37 Відповісти
Принаймні рашка вже не зможе творити свою комуняцьку установку "мьі на горє всєм буржуям міровой пожар раздуєм" таємно під покровом овечої шкіри, бо починають розуміти суть рашистської тварі.
показати весь коментар
15.12.2025 12:41 Відповісти
якщо все так, то чому країни НАТО ще досі торгують на повну з росією, прикриваючись недолугими "санкціями"
показати весь коментар
15.12.2025 12:41 Відповісти
У Європі раніше бігала всіляка демократична шушера з пацифістськими лозунгами і кричала "за мир во всьом мірє!"Рашка нарешті привела Європу до тями,вдовбала у ситі голови староримську поговірку - "хочеш миру - готуйся до війни".На разі то єдиний позитив війни...
показати весь коментар
15.12.2025 12:44 Відповісти
- "хочеш миру - готуйся до війни з росією"
показати весь коментар
15.12.2025 12:50 Відповісти
Ну і про що ж ви тоді з цими людоїдами постійно домовляєтесь? Людоїдів і дітовбивць знищують а не садять за свій стіл і не розстиляють перед ними на колінах червоні доріжки
показати весь коментар
15.12.2025 12:47 Відповісти
Росія є загрозою, тому ми будемо з нею торгувати і уникати воєнної конфронтації. Бо для цього є Україна.
показати весь коментар
15.12.2025 12:48 Відповісти
Бо для цього є Україна, яка торгує російською нафтою.
показати весь коментар
15.12.2025 12:54 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/watch?v=bnH5QbM4w0Q Останні секунди польоту расєйського Ан-22 "Антей" (1:14)
показати весь коментар
15.12.2025 12:51 Відповісти
Нехай Буша-старшого подякує за порятунок московії у 91-му.
показати весь коментар
15.12.2025 13:06 Відповісти
Коли "говорять" розвідники - це щось таки має означати
показати весь коментар
15.12.2025 13:51 Відповісти
Тут потрібен деякий лікбез. Загроза - це про наміри. Коли кулаками махають. А коли грабують, вбивають, крадуть?
показати весь коментар
15.12.2025 18:36 Відповісти