11907 відвідувачів онлайн

Партії Залужного, Порошенка та Білецького лідирують в опитуваннях. Блок Зеленського - лише четвертий. ІНФОГРАФІКА

За яку партію готові проголосувати українці та хто в лідерах?

Партії Валерія Залужного, Петра Порошенка та Андрія Білецького є лідерами серед українців на виборах у разі завершення війни.

Про це свідчать дані опитування КМІС, результати якого є у розпорядженні Цензор.НЕТ.

Результати опитування

Так, на питання, за яку політичну силу у разі завершення війни готові голосувати українці, 19,9% громадян, які визначилися, готові віддати голос за партію Валерія Залужного, якщо вона піде на вибори. 

На другому місці у переліку електоральних симпатій - Європейська Солідарність, яку готові підтримати 16,2% громадян. Протягом року її підтримка зросла на 6,4%.

У трійці лідерів також політична сила "Третя Штурмова бригада" Андрія Білецького, за яку готові віддати свій голос 11,9% респондентів.

Водночас блок чинного президента Зеленського готові підтримати 11,3%. Підтримка цієї політичної сили протягом року знизилася.

На п’ятому місці партія Кирила Буданова, яку підтримують 10,4%, показники якої зростають протягом року. 

Прохідний бар'єр

Подолати прохідний бар'єр можуть також партія "Розумна політика" Дмитра Разумкова (8,7%), "24 серпня" Сергія Притули (6,4%), на межі балансують "Батьківщина" і партія "Азов".

За яку партію готові проголосувати українці та хто в лідерах?

Опитування проводилося 26 листопада - 10 грудня.  

Топ коментарі
+34
А що за партії Залужного і Білецького, хто туди входить? Знову віртуальні коти в мішку, за які будуть голосувати по прізвищу лідера партії? Так це ж було вже.
показати весь коментар
15.12.2025 15:26 Відповісти
+22
Господи допоможі !!! тільки Порох , тільки Залужний , Боже дай шанс Україні вижити та врятуватися !!! ...
показати весь коментар
15.12.2025 15:25 Відповісти
+15
Прикольно,українці готові голосувати за партії яких не існує.Тобто знову за 1 прізвище.Партій залужного,білецького,буданова просто ж не існує.А ось те що в перелік попали партії бойка і арестовича-це вже контрольний прстріл в скроню
показати весь коментар
15.12.2025 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
яка назва у партії залужного???(((
можливо хтось знає?
залужний особисто не озвучував можливу участь у виборах
показати весь коментар
15.12.2025 15:35 Відповісти
развод очередной лохов, временные партии, которые ни за что не отвечают, лохи побежат голосовать за временную партию, потом будут возмущаться, а чего потом никто не выполнил обещания, ну ниче лохи не волнуйтесь, вам нову пустышку подсунут.
показати весь коментар
15.12.2025 15:37 Відповісти
Странно что четвёртые а ни сорок четвёртые слуги похоже своё отслужили..
показати весь коментар
15.12.2025 15:37 Відповісти
Погралося трошки в політику - і назад бидло веселити!
показати весь коментар
15.12.2025 15:40 Відповісти
Понаписували віртуальні партії яких взагалі ніде немає,і проводять якісь опитування.Хто входить в ті партії?фотографи 2,0, чи люди які фоткались з підракуйєм, а залужний тільки щоб влізти до корита?Війна повним ходом,а вони собі партії видумують.Ну дегенерати ще ті..!
показати весь коментар
15.12.2025 15:40 Відповісти
ну - ну
показати весь коментар
15.12.2025 15:42 Відповісти
не існує такого опитування КМІС.
і кому тоді це потрібно? 🤓👀
показати весь коментар
15.12.2025 15:44 Відповісти
Вот все говорят, что если уйдет Путин, то в России ничего не изменится. Откуда такая уверенность, что если уйдет Зе, то изменится что-то у нас?
показати весь коментар
15.12.2025 15:44 Відповісти
Бо Україна НЕ засрашка.
П. С. х7йло піде то прийде іньший, але не факт що зразу.
показати весь коментар
15.12.2025 15:47 Відповісти
Білецький..... ці люди не виліковні. Про прихильників ЗЕкоМанди взагалі вже немає сенсу щось писати там "клініка".
показати весь коментар
15.12.2025 15:46 Відповісти
Знову театр імені одного актора,ні програми,жодної ідеології та стратегії,але тупорилій худобі заходить на ура.
показати весь коментар
15.12.2025 15:49 Відповісти
Залужний-військова хунта. Але в Україні був один вчений- к.ф.н. Ківа,
чим все закінчилось ?. У Порошенка-Ротердам, та спільний бізнес з Медвійчуком. А про бізнесменів висловився ще Левко Лук,яненко.
Старий манжур на Далекому Сході так говорив : " Хочешь жити спокійно,
дай владу тому, кому вона не потрібна.
показати весь коментар
15.12.2025 15:49 Відповісти
Як мінімум брати на роботу треба того хто на то здатний. Як у свій бізнез кого ви візьмете?
показати весь коментар
15.12.2025 17:51 Відповісти
Бздиш військової хунти, чмо японське? А вороватих жидів які пустили війну в країну - не бздиш? Те шо треба?
показати весь коментар
15.12.2025 18:04 Відповісти
навіть не уявляю що за блоки та партії і хто туди входить, а вони вже лідирують.
показати весь коментар
15.12.2025 15:51 Відповісти
А где партия Миндича,Андрюхи Шевченко,Усика,пса Патрона,Безкутовой и котлеты(как там его),в будущем парламенте должны быть представлены все значимые постати.
показати весь коментар
15.12.2025 15:53 Відповісти
А шо партії "ХАТА НА ТАТА" не буде, за кого ж цього разу буде голосувати 73 відсотки розумного українства? може хоч "МАМА ХОХОТАЛА" буде?
показати весь коментар
15.12.2025 15:53 Відповісти
У Залужного є партія? А він про це знає?
показати весь коментар
15.12.2025 15:54 Відповісти
Конечно ,знает
Судя по опросам, в партии Залужного сегодня как минимум 80 % украинцев
Или вам нужны удостоверения и справки о взносах?
Времена КПСС прошли
показати весь коментар
15.12.2025 17:51 Відповісти
Черговий кіт в мішку...
показати весь коментар
15.12.2025 17:54 Відповісти
Прийде час і все буде інакше.
показати весь коментар
15.12.2025 15:59 Відповісти
Тільки зелені нікчеми та пройдисвіти можуть зараз думати про вибори. Війна тільки загострюється і кінця їй не видно. Треба думати як вистояти.
показати весь коментар
15.12.2025 15:59 Відповісти
і знову вожді?
і знову якісь фейкові рейтинги?
де можна почитати програму партії залужного?
де можна почитати програму партії третя штурмова бригада білецького? до речі, це приватна армія чорта авакова?
де можна почитати програму партії буданова?
показати весь коментар
15.12.2025 15:59 Відповісти
Тільки Порошенко П.О.!!!
показати весь коментар
15.12.2025 15:59 Відповісти
Абсолютно, з ним зрозуміло що чекати... А це головне! А не "зелений кіт" в мішку...
показати весь коментар
15.12.2025 17:53 Відповісти
Стільки опитувань, а конкретики ніякої. Давайте вже роздавайте якісь парасолі, шарфи там я не знаю, сумки, календарики. Що це за рейтинги, нащо вони нам треба.
показати весь коментар
15.12.2025 16:00 Відповісти
Автомати потрібно роздавати людям , а не всяку требуху 🤬
показати весь коментар
15.12.2025 17:10 Відповісти
В тому проявляється незрілість народу, що готовий вірити у доброго правителя. Тільки колегіальна а не авторитарна влада може бути нормальною. Президенту потрібно залишити лише формальні повноваження. Тоді не буде вся країна залежати від однієї персони.
показати весь коментар
15.12.2025 16:01 Відповісти
Як що від партії Азов лідером буде Денис Прокопенко, я ЗА !
А Білецький ЗЕлений.
показати весь коментар
15.12.2025 16:02 Відповісти
Якщо буде так , як ви кажете ,
я з вами погоджуюсь👍🏼👍🏼👍🏼+++
показати весь коментар
15.12.2025 17:12 Відповісти
19.9 + 11.9 + 11.3 + 10.4 + 8.7 + 6.4 + 5 =73,6
Дегенерати нікуди не ділися, вони дещо деформувалися
показати весь коментар
15.12.2025 16:03 Відповісти
"...19.9 + 11.9 + 11.3 + 10.4 + 8.7 + 6.4 + 5 =73,6 Дегенерати нікуди не ділися, вони дещо деформувалися..." написав той хто думає що він не дегенерат.
показати весь коментар
15.12.2025 16:43 Відповісти
в Україні президентів з двойним строком не було, нема і не буде
не то суспільство і не ті традиції
показати весь коментар
15.12.2025 16:10 Відповісти
Кучма два рази був
показати весь коментар
15.12.2025 16:38 Відповісти
Якщо ви про два терміни поспіль на посту президента, то є - Леонід Кучма: (1994-2005)
показати весь коментар
15.12.2025 16:46 Відповісти
білять, знову укрїнці як ті леммінгі. Що, ще не награлися в партії імені Того-чи-сього? Скільки їх вже було?! Тімошенко, Янукович, Порошенко, Ляшко, Зеленський .....
Догралися в популізм, що русня Україну і в 2014 і в 2022 з голим задом застала!!!
Партія - це об´еднання людей зі спільнимі цілями, готовими працювати на ці ціли, та самим фінансувати своє об´еднання!
Керівництво партії пованно обиратись членами партії, змінюватись, виборюватись.
А українці знову чекають, що прийде якась кучерява бабушка з міліардами долярів, покаже вам Буратіну, яка за все хороше і проти всього плохого, і зробить вам усім хорошо та й ще безкоштовно!
Але чергова Буратіна притащить з собою і Карлона і Алі-Бабу і будуть вони усі як казав той Буратіна ******* та *******!
Едина реальна чесна програма для України - бідність, праця та війна. Для усіх. Але хтож за це проголосує?!
Протестанська кальвінисьтка етіка в Україні не в приорітеті.
показати весь коментар
15.12.2025 16:12 Відповісти
"чесна програма для України - бідність, праця та війна" сказав ухилянт з німеччини приїзжай в Україною зі своєю родиною та звенись до ТЦК вони тебе на віну бусіком відвезуть
показати весь коментар
15.12.2025 16:58 Відповісти
Тут хтось правильно написав - партійний квиток Залужного (та, на мою думку, і Порошенка) називається "УБД".
Залужний і Порошенко - це люди з вищою фаховою освітою та системним мисленням. Про останнє свідчать їхні заяви і наукові публікації.
Зазвичай охлосу (перепрошую, це не образа, це наукова назва малоосвіченої більшості, і мова тут не про дипломи) важко збагнути важливість здатності до системного мислення.
А саме повна відсутність цієї риси у владної Зе-команди та її зарозумілість й жадоба наживи наразі спричиняє додаткові тисячі насильницьких смертей українців.
Я не проти Білецького, але він дуже гарний вояка-командир і на своєму місці. Тож політику хай би він залишив до трохи кращих часів.
Я вже багацько чого бачив у житті. Тому прошу не сприймати це як якесь моралізаторство. Це просто такі собі думки вголос. Подумайте не поспіхом!
показати весь коментар
15.12.2025 16:16 Відповісти
"... Порошенко - це люди з вищою фаховою освітою та системним мисленням..." -розсмішило. Та так, мислить системно, але тільки коли йде мова про свою немалу кишеню. І хто мені підкаже де там два синочки призивного віку несуть службу в ЗСУ?
показати весь коментар
15.12.2025 16:49 Відповісти
почім подоляк платить за такі брехливі висери?
показати весь коментар
15.12.2025 17:32 Відповісти
"Білецький дуже гарний вояка-командир" - це хто тобі таку фігню сказав! Він класний командир закидувати Адміністрацію Президента Порошенка іграшковини свинками! І ще більш класний командир засунути язика в зелену сраку
показати весь коментар
15.12.2025 17:19 Відповісти
О дива, картоний генерал за державні грошики в Лондоні а у нього ще партія є..ось оно як. А ну-ка мудрий нарід не проголосуйте за нового гуру як це зробили в 2029 році -не наступайте на тіж самі граблики двічі..
показати весь коментар
15.12.2025 16:18 Відповісти
саме так й буде. по давній українській традиції.
показати весь коментар
15.12.2025 16:42 Відповісти
Гарбуз! У чому замочені?!😁
показати весь коментар
15.12.2025 16:43 Відповісти
Правильно! Голосуй за чергового ******** клоуна (Притулу наприклад)! Нахєра тобі бойовий генерал шо дав ***** кацапам, а тепер ще фаховий дипломат!
показати весь коментар
15.12.2025 17:21 Відповісти
Що це за партії такі? Де вони взялись? Хто і де проводив лпитування? Зі стелі? 🤔🤔🤔
показати весь коментар
15.12.2025 16:18 Відповісти
Опять опрос про запах "г@вна в вакууме". Кто входит в предложенные партии?
Ну а, если серьезно, у меня два вопроса:
1. Какой смысл опроса, до начала предвыборной кампании?
2. Как часто в истории приход к власти военных приводил к чему то хорошему, а как часто к становлению военной диктатуры?
показати весь коментар
15.12.2025 16:18 Відповісти
На росію вопроси!
показати весь коментар
15.12.2025 16:46 Відповісти
2. Шарль деГоль (Франция), Августо Пиночет (Чили), Пётр Павел (Чехия) - продолжать, ********? К становлению военной диктатуры приводили кацапские марионетки в погонах
показати весь коментар
15.12.2025 17:24 Відповісти
Виборів не буде. Взагалі. Ніколи.
показати весь коментар
15.12.2025 16:19 Відповісти
Об'єктивно в сьогоднішній ситуації тільки Тимошенко здатна витягти країну з прірви. Можна кого завгодно протягнути і посадити в крісло Президента, але на сьогодні професійна команда і знання лідера усіх сфер життєдіяльності країни є тільки у Тимошенко. В нас вже нема часу на експерименти, це питання існування країни!
показати весь коментар
15.12.2025 16:21 Відповісти
Ну так, ну так 25 років в парламенті і стільки чого наробила, стільки наробила... Але ж всьо пропало. Бабусі вже давно пора внуків доглядати а не кульки в парламенті носом пускати. А весь цей т.зв. чи то БЮТ чи то пак якась батьківщина (ну зганьбили ж таке гарне українське слово використавши в назві своєї т.зв. партії) ну такі жирні і ліниві коти там сидять надцять років, а користі з їхнього сидіння там як з козла молока.
показати весь коментар
15.12.2025 16:36 Відповісти
На жаль, наше суспільство чи це наше національне не вміє аналізувати і робити висновки. А треба було б згадати, що було гарного і поганого при кожній владі, як кожен жив при тій чи іншій владі. Хто керував реально країною, чому того чи іншого кандидата в Президенти знищували і чому. Давайте ще раз поексперементуємо...
показати весь коментар
15.12.2025 17:23 Відповісти
Юля, перелогінься.
показати весь коментар
15.12.2025 16:44 Відповісти
Україні потрібна ботоксне уйобіщє Тєлєгіна-Грігян!
показати весь коментар
15.12.2025 17:25 Відповісти
КМІС - ну це хто заплатив то цю кміс і танцює.
показати весь коментар
15.12.2025 16:26 Відповісти
«бойко, обдристович, йуля - ви шо іпанулись?
показати весь коментар
15.12.2025 16:33 Відповісти
Тільки один раз в політичній історіі України було,що партіі ще нема,а вона вже має прохідний відсоток.Партія Саакашвілі.Згадайте чим то закінчилось...
показати весь коментар
15.12.2025 16:58 Відповісти
Залужний військовий фахівець, бойовий генерал, учений...Невже він погодиться вплутатися в політику.? Ну а якщо так і станеться, то може хоч армію доведе до ладу. Це теж дуже важливо.
показати весь коментар
15.12.2025 17:01 Відповісти
Погоджуюся з Вами - наразі це суперважливо!
Тут ми з Вами однодумці, дякую.

Щодо хунти - генерал Ейзенхауер - очолював після війни непогану таки "хунту". Бо це був дуже освічений генерал.

Цікаво, Ви ж бачили скільки ботів налетіло на мій допис вище. Це і є саме той охлос, про який я там писав.
Це саме він і привів війну в Україну, увесь час схиляючись на виборах то до комі, то до бандитів. Щоправда як їх розрізнити?
показати весь коментар
15.12.2025 17:26 Відповісти
Шо значить "вплутатися"? Тьотя з совковим мозком? "Палітіка грязноє дєло"?
показати весь коментар
15.12.2025 17:27 Відповісти
Виглядає як відвертий фейк і військова хунта (об'єднана).
показати весь коментар
15.12.2025 17:02 Відповісти
"партия Залужного" "партия Билецкого" интересно, они хоть знают что у них есть "партия"??
показати весь коментар
15.12.2025 17:16 Відповісти
Конечно, знают
Судя по опросам - в партии Залужного почти 80% населения
Спросите любого - готов ли он вступить в партии Залужного?
И вам ответят - да хоть сейчас!!!!!
показати весь коментар
15.12.2025 17:53 Відповісти
Згоден! Він закидає кацапів рожевими свинками насмерть! От тіки язика вийме з зеленої сраки - і одразу!
показати весь коментар
15.12.2025 17:28 Відповісти
Це ти в методичці таке читаєш?7
показати весь коментар
15.12.2025 17:43 Відповісти
Проплачені ЗМІ видумують партії,яких в природі НЕМАЄ,
показати весь коментар
15.12.2025 17:42 Відповісти
Якби від народу щось залежало, то його на вибори б не запрошували
показати весь коментар
15.12.2025 17:48 Відповісти
Ска які довбні...
показати весь коментар
15.12.2025 17:53 Відповісти
Отой промосковській погані дмітрію разумкову ще хтось вірить? Просто дивно... хоча у різних своїх інтерв'ю воно таке гарне та миле, хоч на хліб його намазуй. Чергова гебешна консерва.
показати весь коментар
15.12.2025 18:03 Відповісти
Сторінка 2 з 2