10290 посетителей онлайн

Партии Залужного, Порошенко и Билецкого лидируют в опросах. Блок Зеленского - только четвертый. ИНФОГРАФИКА

За какую партию готовы проголосовать украинцы и кто в лидерах?

Партии Валерия Залужного, Петра Порошенко и Андрея Билецкого являются лидерами среди украинцев на выборах в случае завершения войны.

Об этом свидетельствуют данные опроса КМИС, результаты которого есть в распоряжении Цензор.НЕТ.

Результаты опроса

Так, на вопрос, за какую политическую силу в случае завершения войны готовы голосовать украинцы, 19,9% определившихся граждан готовы отдать голос за партию Валерия Залужного, если она пойдет на выборы. 

На втором месте в списке электоральных симпатий - Европейская Солидарность, которую готовы поддержать 16,2% граждан. В течение года ее поддержка выросла на 6,4%.

В тройке лидеров также политическая сила "Третя Штурмова бригада" Андрея Билецкого, за которую готовы отдать свой голос 11,9% респондентов.

В то же время блок действующего президента Зеленского готовы поддержать 11,3%. Поддержка этой политической силы в течение года снизилась.

На пятом месте партия Кирилла Буданова, которую поддерживают 10,4%, показатели которой растут в течение года. 

Проходной барьер

Преодолеть проходной барьер могут также партия "Розумна політика" Дмитрия Разумкова (8,7%), "24 серпня" Сергея Притулы (6,4%), на грани балансируют "Батьківщина" и партия "Азов".

За какую партию готовы проголосовать украинцы и кто в лидерах?

Опрос проводился 26 ноября - 10 декабря.  

Топ комментарии
+53
А що за партії Залужного і Білецького, хто туди входить? Знову віртуальні коти в мішку, за які будуть голосувати по прізвищу лідера партії? Так це ж було вже.
показать весь комментарий
15.12.2025 15:26 Ответить
+42
Господи допоможі !!! тільки Порох , тільки Залужний , Боже дай шанс Україні вижити та врятуватися !!! ...
показать весь комментарий
15.12.2025 15:25 Ответить
+31
е ніт ...тут ви маніпуляцію включили ,бо Пороха та Залужного , ху* ло боїться , то білецкий проект зеленського а значить ху* ла !!!
показать весь комментарий
15.12.2025 15:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Виглядає як відвертий фейк і військова хунта (об'єднана).
показать весь комментарий
15.12.2025 17:02 Ответить
"партия Залужного" "партия Билецкого" интересно, они хоть знают что у них есть "партия"??
показать весь комментарий
15.12.2025 17:16 Ответить
Конечно, знают
Судя по опросам - в партии Залужного почти 80% населения
Спросите любого - готов ли он вступить в партии Залужного?
И вам ответят - да хоть сейчас!!!!!
показать весь комментарий
15.12.2025 17:53 Ответить
ще партія Кличка та партія Усика та партія співака Пивоварова партія Мадяра..-так шо "тема не раскрьіта"
показать весь комментарий
16.12.2025 15:30 Ответить
Згоден! Він закидає кацапів рожевими свинками насмерть! От тіки язика вийме з зеленої сраки - і одразу!
показать весь комментарий
15.12.2025 17:28 Ответить
Це ти в методичці таке читаєш?7
показать весь комментарий
15.12.2025 17:43 Ответить
Проплачені ЗМІ видумують партії,яких в природі НЕМАЄ,
показать весь комментарий
15.12.2025 17:42 Ответить
Якби від народу щось залежало, то його на вибори б не запрошували
показать весь комментарий
15.12.2025 17:48 Ответить
Ска які довбні...
показать весь комментарий
15.12.2025 17:53 Ответить
Отой промосковській погані дмітрію разумкову ще хтось вірить? Просто дивно... хоча у різних своїх інтерв'ю воно таке гарне та миле, хоч на хліб його намазуй. Чергова гебешна консерва.
показать весь комментарий
15.12.2025 18:03 Ответить
.. так трохи вище...а якщо подивитися трохи нижче у список!? Ви не вірите, що в Україні більшість населення, ідіоти? 2019 рік Вам нічого не показав? Може хтось розкаже...що може бути (крім лайна) у макітрах тих, хто голосує за арестовича..бойка... юльку...притулу...і самого найвеличнійшого? Це ж хворі люди... Реально хворі.
показать весь комментарий
16.12.2025 13:12 Ответить
Блок фсбешної буратіни повинен бути тільки в двох списках - списку судових засідань та в списку дерев на яких будуть відбуватися вироки .
показать весь комментарий
15.12.2025 18:06 Ответить
просили -дерева не чіпати..стовпи..та й судові засідання можна оминути всім і так все зрозуміло..
показать весь комментарий
16.12.2025 15:28 Ответить
https://t.me/irynagerashchenko/21827 Ірина Геращенко:

Це опитування свідчить, що військові є найбільш авторитетною частиною суспільства і найпопулярнішою серед українців є майбутня політична сила генерала Залужного.

Слуг навіть не міряють, бо був би 0, їх маскують під «блок Зеленського», який поки що має четверту позицію у разі проведення виборів.

Щодо виборів. То тут, попри наші сильні позиції, «ЄС» має незмінну думку. Проблема номер один для України зараз - це безпека, закінчення війни, справедливий мир. Вибори в нинішніх умовах активної фази агресії і щоденних атак - апріорі неможливі і гратимуть на руку Кремлю.
показать весь комментарий
15.12.2025 18:08 Ответить
У Залужного навіть партії немає
Ви навіть не знаєте хто там буде.
показать весь комментарий
15.12.2025 18:30 Ответить
Найстрашніше - щоб під соусом "партія Залужного" - не прийшли Борисови, Содолі і подібні, бо України точно не стане..... Вони її доб'ють....
показать весь комментарий
16.12.2025 08:37 Ответить
Зелені заквакали. Наближається ваш час, зоряний час, на вашу дупу.
показать весь комментарий
15.12.2025 18:42 Ответить
Як бридко дивитися і читати ваш брехливий, мерзенний, куплено-продажний рейтинг! Люди, як низько ви опустилися!
показать весь комментарий
15.12.2025 18:43 Ответить
Прикметно, що рейтинг "партії Залужного" невпинно знижується.
З чим це пов'язано? З часом?
До речі, подібним чином себе поводять рейтинги інших "імнених" партій...
показать весь комментарий
15.12.2025 18:53 Ответить
Как для меня ЕС самая стабильная, проверенная временем партия!Это настоящие патриоты!Я думаю,что их рейтинг на выборах непосредственно ещё поднимется Многие люди не знают о колличестве на фронте,погибших и волонтерский дела!Они заслужили,как минимум 20% на выборах!
показать весь комментарий
15.12.2025 18:54 Ответить
ОМГ...
показать весь комментарий
15.12.2025 18:57 Ответить
Билецкий подмахнет зеле . И буданов на отсосе.. .. и зеля.. далее в сцыт в уши ...
Конец .. эпохи бедности...
показать весь комментарий
15.12.2025 19:02 Ответить
який придурок складав цей рейтинг --- жюльки капетельман 5% у СВОБОДИ 1.9% --- та ця гнида ***** ..любі моі хі-хі.. не добере і нуль цілих *** десятих проти СВОБОДИ яка лягала під кулі разом з іншими патріотами на МАЙДАНІ і зараз воює на фронті
показать весь комментарий
15.12.2025 19:09 Ответить
ЮЛЯ! ЮЛЯ! ЮЛЯ!
показать весь комментарий
15.12.2025 21:49 Ответить
Я щось не зрозуміла, що це за заказуха проти Порошенка вийшла на стоп-кор? Змучилась із подоляцькою зеленю 🤮 в коментах воювати, для них головний винуватець-розкрадач грошей в Армії - Порошенко...Відволікають увагу від Міндіча, покидьки......Відписалась від каналу, не думала що вони прогнидна зелень.
https://www.youtube.com/watch?v=Q8N2BMNUPCo
показать весь комментарий
15.12.2025 19:16 Ответить
Господи...Як же ж вони тягнуть партію "РОЖЕВИХ СВИНОК"!!!ГИДКО....
показать весь комментарий
15.12.2025 19:23 Ответить
https://t.me/BerezaJuice/61029 Борислав Береза, найцікавіше (чому в цьому рейтингк нема партії Єрмака?):
(В Єрмака є) нова ботоферма. Переважна кількість ботів створені нещодавно з 18 по 20 листопада. Частина з них навіть недооформлена до кінця. Вони без фото та френдів. Свіжак, так сказати. Всі вони активно захищають Єрмака, цікавляться, коли я приєднаюся до ЗСУ і розповідали, що коли я сміюся над Єрмаком, то цим я підіграю Путіну. Найсмішніше, коли один і той самий коментар з однаковими помилками залишали різні боти.

Про що це говорить?
1. Єрмака бісить, коли над ним жартують.
2. Єрмак і далі використовує ботоферми.
3. На ботів потрібні гроші і вони у Єрмака є.
4. Якщо гроші є, то схеми та теми нікуди не поділися, а чергова "двушечка на Москву" вже пішла.
5. Єрмаку і досі важливо, що про нього пишуть і він реагує, як і раніше на це. Значить він не пішов з активної політики і лише тимчасово, вимушено, пішов у тінь. Тому і немає нового очільника ОП. Єрмак з тіні керує процесами. Згодом когось призначать для вітрини. До речі, і люди Єрмака нікуди не ділася. Той самий Кіпер, люстрований кум Єрмака, і далі керує Одесщиною та контролює вивіз зерна, а людина Кіпера в Генпрокуратурі Марія Вдовиченко стала Першою заступницею генерального прокурора України попри те, що батько та брати якої добровільно взяли громадянство Росії після окупації Криму у 2014 році, та працюють на державу-окупанта, а брат взагалі працює у військовій прокуратурі РФ. Це багато про що говорить. І про вплив Єрмака і про його місце у владі.

PS. НАБУ та САП і досі не вручають підозру Єрмаку, хоча вже декілька тижнів є інформація про те, що вона готова.
показать весь комментарий
15.12.2025 19:35 Ответить
Придурки, згадайте, яким депутатом був Білецький. Така ж "роботящя" буде і його партія.
показать весь комментарий
15.12.2025 19:38 Ответить
Нужно выбрать Дарт Вейдера, шлем с плащом носить по очереди.💯
показать весь комментарий
15.12.2025 19:53 Ответить
Кого б українці не вибрали - це повинен бути самодостатній президент (без няньки, типу єрмак).
Леонід Кравчук на першій же зустрічі з керівниками служб адміністрації - чітко визначив рамки дій апарату. Зводилися вони до такого. Апарат тільки обслуговує Президента й жодним радникам, помічникам не дозволяється втручатися в справи Кабінету Міністрів, міністерств, відомств.
Ані запрошувати до себе, ані вимагати в них інформацію без команди на те Президента ніхто не мав права.
Його головна теза: ви не влада, а апарат, покликаний обслуговувати Президента.
показать весь комментарий
15.12.2025 19:57 Ответить
Кравчук був рабом кацапів. Що тільки коштує здача ядерної зброї. Звичайно йому і єрмаки не потрібні були , бо він все життя був комунякою і сам чудово знав як знищувати Україну.
показать весь комментарий
15.12.2025 21:49 Ответить
Більшість українців проголосували за Кравчука у 1991 році, що зберегло Україну від розвалу ще в 1991 році.

Перед тим як стати президентом України Леонід Кравчук був одним з керівників Комуністичної партії. Та це не завадило йому підтримати Акт проголошення незалежності 24 серпня 1991 року.

Як президент України 7-8 грудня 1991 року Кравчук підписав Біловезьку угоду про ліквідацію СРСР. А наприкінці своєї каденції Кравчук підписав велику Угоду про співробітництво та партнерство з ЄС, яка заклала основу європейської інтеграції України.
показать весь комментарий
15.12.2025 22:13 Ответить
Юрій Касьянов

Є дві неприємні речі: Україною керує мафіозне угрупування, і Україна знаходиться під зовнішнім управлінням. Не кидайтеся капцями, зараз поясню.

З одного боку в нас побудована класична мафіозно-кланова управлінська структура, яка паразитує на державному апараті, і розкрадає будь-які фінансові ресурси, до яких дотягнеться.

Приклади: розкрадання на дорогах, бруківці, фортифікаціях, на енергетиці, на дронах, на постачаннях харчів, яєць по 17 грн, палива, одягу для військових; на весільних дронах, на снарядах, ракетах, РЕБах - на чому завгодно.

Це мафіозне угрупування розкрадає бюджетні гроші і допомогу західних партнерів в класичний спосіб - на відкатах, процентах, шлагбаумах, на ренті; а також створює величезні структури, типу Fare Point для масштабного і системного заволодіння західною фінансовою допомогою і легалізаціі вкраденого.

Вся ця злодійська діяльність маскується військовою необхідністю, виправдовується примарної ефективністю, забалакується телемарафоном, і кожен день фарбується в патріотичні кольори затертими патріотичними гаслами.

Так працює державно-мафіозна система під час війни. Не всі державники - мафіозі, і не всі мафіозі - державники, але загальна картина ось така як є.

З іншого боку, з західного кордону, наші давні друзі і вимушені партнери, які, звичайно, не дурні, використовують безмірну жадібність правлячого режиму для зовнішнього тиску і керування Україною.

І це, погодьтеся, цілком логічно: якби ви давали свої гроші на добрі справи не завжди добрим людям, то в будь якій спосіб намагалися б впливати на кінцевий кошторис вашої доброти.

Однак, ступень розкрадання бюджетних коштів і західної допомоги настільки велика, що Україні ледве-ледве вистачає мінімальних грошових залишків для підтримання стабільності фінансової системи і економіки, і мінімального рівня забезпечення війська. В таких умовах припинення зовнішнього фінансування навіть на місяць приведе країну до краху.

Ще раз: крадуть стільки, що Україна не може навіть місяця протриматися без західної фінансової допомоги. Зрозуміло, що за таких умов західна допомога становиться найефективнішим інструментом тиску.

На що і кого тиснуть, для чого? - Ну, по-перше, банально, щоб не розікрали хоча б мінімально необхідну частину бюджету. По-друге, щоб були більш гнучкі на перемовинах про "мир". Бо скільки б не був "патріотичним" мафіозний режим, якщо він заробляє на війні, то її припинення йому невигідно.
показать весь комментарий
15.12.2025 22:40 Ответить
Гроші в Україні є і їх достатньо і вони б почали працювати, якби злодіям і корупціонерам почали рубати руки. Таке злодійство не витримали б і США.
показать весь комментарий
16.12.2025 09:23 Ответить
https://t.me/dragonspech/9579 Дмитро Каленчук-Вовнянко, ст.сержант, комвзводу БПЛА на фронті:
Одним словом, доба зелені добігає кінця. Якби вибори до Верховної ради відбулися зараз, найбільше голосів взяли б потенційна партія генерала Залужного і "Європейська Солідарність" Петра Порошенка. Партія Зеленського аж на четвертому місці.
Ба-більше, фракцій Залужного і Порошенка цілком вистачає на формування парламентської коаліції. Щось мені підказує що альянс Залужного і Порошенка цілковито реальний.
І от саме тому біситься ЗЕботва - розуміють бідаки що їхній час добіга кінця і що доведеться багато за що відповідати. Перебування в опозиції, знаєте, завжди на користь і політикам, і їхнім прибічникам. Особливо - в опозиції до влади штибу Зеленського-Єрмака-Татарова.
Багато досвіду здобуто... Багато висновків зроблено... Багато типів показали своє істинне рило... Але все ще попереду.
І не плутайте довіру до президента воюючої країни з довірою до В.Зеленського особисто. Коли відбудуться вибори - ми побачимо дуже багато цікавого. Звісно, це станпться коли вибори призначить Верховна рада - і тільки так. До речі, Зеленський вже заговорив про вибори до закінчення війни. Все може бути.
показать весь комментарий
15.12.2025 20:26 Ответить
Так порошенко вже був. Результат нульовий. Але його перегнала зєльона в корупції і злодійстві.
показать весь комментарий
16.12.2025 09:20 Ответить
Неправда. Результат з-за попередньої влади був, можливо, і близько нуля, але позитивний. А нині - просто негативний.
А ти що, хотів за один день одразу всі сто процентів, як обіцяв Зе, коли рвався до влади? Ти просто згадай, скільки часу пішло на реформи в тій же сусідній Польщі. - і там все ще вони продовжуються...
І, до речі: не потрібно перснофікувати ту попередню владу на одному Порошенку. Принаймі, тоді влада була коаліційна, вони інколи навіть між собою билися під трибуною ВР (тільки з поваги до загиблого героя не нагадую про обставини).
показать весь комментарий
16.12.2025 09:31 Ответить
І хто в цих трьох партіях має бажання розвивати Україну?…
1) Порошенко вже себе показав, саме при його керівництві США відзначило, що в Україні при владі діє мафія. Нині сила мафіїї лише посилилася.
2) Залужний, як стратег нульовий, як в військовій справі, так і в цивіоьному житті.
3) Білецький має схильність до авторитарності і неповаги до закону як такого в принципі.
показать весь комментарий
15.12.2025 20:42 Ответить
Не ганьбися дебіле.)))
показать весь комментарий
15.12.2025 21:50 Ответить
ваший вислів підтверджує факт, що рівень IQ українського народу є найнижчий в Європі, всього 98 одиниць; ви мабуть і не знаєте, що останній етнічний українець, який правив Україною, був Петро Шелест (роки правління 1962-1972)
показать весь комментарий
15.12.2025 22:40 Ответить
Дуся! Держсекретар США Блінкен 2021 рік: "рівень корупції в Україні 30% ВВП і навіть вище..." Яку мафію ще тобі треба?
показать весь комментарий
15.12.2025 23:07 Ответить
Hydrogen Atom 30 сребників від подляка карман не муляють?
показать весь комментарий
16.12.2025 11:54 Ответить
партія білецького, партія буданова ви хоч самі в цю хе..ню вірите, клоуни???. Р.Русиченко що ти там куриш чи нюхаєш?
показать весь комментарий
15.12.2025 20:49 Ответить
Вона працює. Не відволікайте.
показать весь комментарий
15.12.2025 23:18 Ответить
Чому ж так песимістично, а такий сценарій ви не розглядаєте - Залужний - Президент України, Порошенко - Прем'єр - міністр України. Чудовий тандем ! До парламенту проходять 2 партії - Європейська солідарність та партія Ветеранів війни. Після призначення прем'єр- міністром Петра Порошенка лідером партії ЄС стає Софія ФЕДИНА, яку парламент обирає спікером ВРУ. Це буде ось така стратегічна концепція зміни влади в Україні !
показать весь комментарий
15.12.2025 20:59 Ответить
Так це вже було.
показать весь комментарий
16.12.2025 09:17 Ответить
Азов 🫡🇺🇦
показать весь комментарий
15.12.2025 21:04 Ответить
...а чи існують в природі ці партії?
...війна за вікном, які вибори?
Кому зараз потрібні і цікаві ці рейтинги?
Було б логічно, щоб патріоти об'єднались в одну команду і йшли всі разом, а не розпорошували голоса і ще гірше почали б чубитися друг з другом.
показать весь комментарий
15.12.2025 21:15 Ответить
Кому цікаві рейтинги? Тоу, хто роздає тисячи... До речі гроші забирають з гуманітарного розмінування, у малозабезпечених та родин з дітьми. Про мільярди на єдиний марафон та "стратегічні комунікації" не забувайте.
показать весь комментарий
15.12.2025 23:12 Ответить
Кмісу знову бабла за цю х...йню закинули.
показать весь комментарий
15.12.2025 21:23 Ответить
Якщо це правда, то це тотальний піздєц. Лемінги-суїцидники, а не народ
показать весь комментарий
15.12.2025 21:41 Ответить
ЮЛЯ! ЮЛЯ! ЮЛЯ!
показать весь комментарий
15.12.2025 21:54 Ответить
За зеленого йолопа готові проголосувати 11.3 відсотка з величезного стада 73. Ой, а що ж це сталося? Невже барани порозумнішали? А як же по приколу? А як же какая разніца? Невже піднялися до розумового рівня шимпанзе? Ну хоч якась користь від клоуна в ролі презЕдента. Навчив бидло думати і аналізувати.
показать весь комментарий
15.12.2025 22:05 Ответить
який ж наївний Ви!? Вони пішли по списку вниз! Там..де арестович..буданов... бойко з юлькою...притула + (інші).!! Стадо не поменшало. Воно побільшало...І значно!!! А підпишуть мирний договір...))) то стадо зеленого вознесе до небес...!! Воно забуде ..хто цю війну притягнув в Україну... забуде жертви... брехливі обіцянки..забуде про організатора корупції... ворогів... Стадо почне ЖИТИ!!!
показать весь комментарий
16.12.2025 13:29 Ответить
Та що таке? Не встиг Дерьмак піти, в КМІС почав по іншому рахувати. Таке відчуття, що пропонують послуги за гроші іншим. Був Притула,канув. Став Білецький. Знову свинки по Україні розчищатиме.
показать весь комментарий
15.12.2025 23:58 Ответить
Залужний - підсадна качка єрмака, схоже цей народ включив самознищення і має намір іти в прірву до кінця
показать весь комментарий
16.12.2025 00:31 Ответить
..судячи по твоїм роздумам..ти вже у розумову прірву впав!!! Кличеш на дно інших? Недавно знайшли ботоферму єрмака у Дніпрі. Ти не з тієї команди?
показать весь комментарий
16.12.2025 13:32 Ответить
а які мої роздуми, ти що телепат. Залужному розгромили штаб, фальсифікували ВЛК, ківалов-підрахуй підігнав фіктивну дисертацію, клоун підігнав геройчика, а які там були обнімашки з буратіною, а які фоточки з ківаловим. Що зробив Залужний - а нічого не зробив ні заяв ні протестів ні намірів, взагалі нічого. Оці його писульки одним словом можна охарактеризувати як "містер очевидність". Партія Залужного - нема такої як і ніяких намірів, заяв, імен, НІЧОГО. Отакі мої думки, а тепер 73% ненормальні побачили чергове нове ліцо і понеслась...
показать весь комментарий
16.12.2025 14:11 Ответить
Як я бачу у прірві вже прочитали фіктивну десертацію ....і зробили висновки.. і для Вас потрібні фото.... як Залужний бьє у рило Ківалова... відмовляється від звання Героя... ходить у резерві ГК...як генерал... якого НЕМОЖЛИВО !!! звільнити з ЗСУ під час війни... Єдина стаття...це хвороба. Тобі... краще ..щоб Залужний відсижувався у Києві...як зараз генерали Марченко...Забродський, Шептала..Наумов..Муженко..Кривонос...яких зелена гнида принципово не залучає до рішень і програм оборони ЗСУ? Найбільш підготовлений контингент у ЗСУ з опекративним і тактичним досвідом. Може зелений з великою радістью випустив Залужного у посли? Заставили союзники....ЗАСТАВИЛИ..Бо невідомо..як би закінчив зараз своє життя Залужний. То генерал повинен був зробити заяву... протест ..коли його зелений звільнив? Піти у опозицію? Може повстання підняти? Зробити військову хунту...разом зі звільненими генералами? У Вас не роздуми! У Вас пустота у голові...бо Ви нездатні проаналізувати і зробити висновки. Запам*тайте! Військовий..це не народний депутат..який може піти у опозицію..і з трибуни заявити про свою незгодність. В армії виконують наказ. Нажаль у нас Верховний просто гнида... Гнида і прибрала команду Залужного зі страху. І стовідсотково прикрила б його..якби була спроба Залужного виступити проти влади. Так партії у Залужного нема. І невідомо..якою вона буде... Але питання в тому... що не буде Залужного... бидло не Пороха вибере..а вибере того ж зеленого..чи навіть тих... хто нижче по списку. А Ви... з невмінням аналізувати і прогнозувати тихенько підгавкуєте знизу... з прірви... Де навколо Вас бродить тупе стадо виборців. І я не впевнений...що Ви це робите сам. Щось підказує...що такі вкиди..це доріжка до влади зеленої мразоти..чи щось інше. Прокладаєте..???
показать весь комментарий
16.12.2025 15:18 Ответить
Старі свині знову рванули до корита.
показать весь комментарий
16.12.2025 09:15 Ответить
Блок Зеленского ?
Это Миндич, Баканов, Чернышёв , Коломойский , Кирилл Тимошенко и до.гопкомпания ?
Полный п....ц.....
показать весь комментарий
16.12.2025 09:30 Ответить
Ох і казкарі
Навигадують собі щось, а потім виють, що їх обікрали