10145 відвідувачів онлайн

Трамп проведе сьогодні розмову з Зеленським та лідерами Європи щодо стану переговорів, - ЗМІ

Трамп та Зеленський проведуть розмову 15 грудня

Дональд Трамп сьогодні, 15 грудня, проведе телефонні переговори з президентом України Володимиром Зеленським та іншими європейськими лідерами щодо стану переговорів у Берліні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Welt, про це заявив американський високопосадовець.

Що відомо

"За інформацією джерел у Вашингтоні, президент США Дональд Трамп сьогодні проведе телефонні переговори з президентом України Володимиром Зеленським та іншими європейськими лідерами щодо стану переговорів з Україною", - йдеться у повідомленні.

Посадовець також сказав виданню, що угода, яка обговорюється в Берліні, включає "дуже сильні" гарантії безпеки США для України, за зразком пакту про взаємну оборону НАТО, а також "дуже сильне стримування" за допомогою американської зброї. США очікують, що Росія схвалить цю угоду.

Переговори США та України у Берліні

  • Нагадаємо, 15 грудня в Берліні відбувся другий день перемовин делегацій України й США щодо плану завершення російсько-української війни.
  • Наприкінці листопада у США підготували "мирний план" щодо російсько-української війни. Спершу він включав 28 пунктів. Серед них такі: від України вимагатимуть поступитися рештою Донбасу; удвічі скоротити чисельність ЗСУ; заморозити лінію боєзіткнення в Запорізькій та Херсонській областях; визнати російську мову державною тощо.
  • Цей план широко розкритикували як в Україні, так і за кордоном, називаючи його переліком російських бажань та фактично примусом до капітуляції.
  • 2 грудня Володимир Зеленський заявив, що оновлена версія проєкту мирного плану містить 20 пунктів й угода стала більш проукраїнською.
Топ коментарі
+5
Коли взагалі Україна уповноважила США бути посередником?
показати весь коментар
15.12.2025 20:02 Відповісти
+3
""дуже сильні" гарантії безпеки США для України" звучить якось подебільному. Гіпер супер сильні ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ від США Україна відчуває вже з 2014.
показати весь коментар
15.12.2025 20:08 Відповісти
+3
"агент краснов" із шефом "кулом" попередньо вже "шифровками обмінялися...
показати весь коментар
15.12.2025 20:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дональд...тобі в Україні памятник поставлять якшо зупиниш війну.. Чугунний
показати весь коментар
15.12.2025 19:59 Відповісти
Не переймайся, йому Золотої зірки Героя Росії вистачить. А тебе ще й виплачувати за послуги Трампа змусять.
показати весь коментар
15.12.2025 20:14 Відповісти
А який там час доби в США? Меланія його відпустила вночі до телефона? Чи він не того.... уже ....?
показати весь коментар
15.12.2025 20:26 Відповісти
граф Дякула проведе переговори з Трампом
показати весь коментар
15.12.2025 20:43 Відповісти
....роботи відомого якутського скульптора

.
показати весь коментар
15.12.2025 22:26 Відповісти
Посадовець також сказав виданню, що угода, яка обговорюється в Берліні, включає "дуже сильні" гарантії безпеки США для України, за зразком пакту про взаємну оборону НАТО, а також "дуже сильне стримування" за допомогою американської зброї. США очікують, що Росія схвалить цю угоду.3,14ЗДЄЦ США....3,14ДЕРАЦІЯ МАЄ СХВАЛИТИ РІШЕННЯ США....АБЗАЦ
показати весь коментар
15.12.2025 19:59 Відповісти
Ну якби ще демократи покерували то з сша не рахувались би навіть папуаси
показати весь коментар
15.12.2025 20:02 Відповісти
Демократи керували в Україну ішла зброя і фінанс, .а ось куйло дав "цу" трамбону" і 3,14стєц...зупинилося
показати весь коментар
15.12.2025 20:07 Відповісти
Скажемо так по черзі

Дозволили кацапам відібрати Крим
Дозволили пуйлу розпочати повномасштабну війну проти України
І весь час надрочували зброю шоб пуйло раптом не програв..
показати весь коментар
15.12.2025 20:13 Відповісти
при трампі просто халява закінчилась і твого шефа міндіча вигнали.
показати весь коментар
15.12.2025 20:14 Відповісти
Коли взагалі Україна уповноважила США бути посередником?
показати весь коментар
15.12.2025 20:02 Відповісти
Як там на німеччині?? Не дощі йдуть??холодно?
показати весь коментар
15.12.2025 20:03 Відповісти
В будку московитське ...
показати весь коментар
15.12.2025 20:09 Відповісти
🤣🤣 іншої відповіді і не чекав🤣🤣🤣🤣так як там??тужиш за Україною??
показати весь коментар
15.12.2025 20:22 Відповісти
""дуже сильні" гарантії безпеки США для України" звучить якось подебільному. Гіпер супер сильні ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ від США Україна відчуває вже з 2014.
показати весь коментар
15.12.2025 20:08 Відповісти
ти чому втік з України, пацюк?
показати весь коментар
15.12.2025 20:18 Відповісти
"агент краснов" із шефом "кулом" попередньо вже "шифровками обмінялися...
показати весь коментар
15.12.2025 20:11 Відповісти
навіщо ти трампа обирав?
показати весь коментар
15.12.2025 20:19 Відповісти
мозги Твої "зелені зелені"..Якби його я обирав,то я би задницю йому лизав ,так само як "зелену лижеш мабуть ти"
показати весь коментар
15.12.2025 20:25 Відповісти
Так ось як ти там в Америках виживаєш-сраку господарям лижеш...важке життя у вас
показати весь коментар
15.12.2025 20:51 Відповісти
в гамериці , навіть хто не лиже задницю ,платять де - що більші гроші.як Тобі "старому пенькові" ,котрий не виживає ,а "останній хер без солі доїдає" ось така херня "антін"
показати весь коментар
15.12.2025 22:24 Відповісти
слухай, не звертай уваги на дебілів, які не тямлять, що в Україні є території, які обслуговуються лише через Старлінк (від Маска), а він - з американською реєстрацією.
показати весь коментар
15.12.2025 21:12 Відповісти
Засохни дурік..🤣 ніхто на тебе уваги не звертає..
показати весь коментар
16.12.2025 08:21 Відповісти
пнх
показати весь коментар
16.12.2025 09:35 Відповісти
Засохничмоня
показати весь коментар
16.12.2025 12:39 Відповісти
та щоб ти здохло, гандон ти дермаковий
показати весь коментар
16.12.2025 13:28 Відповісти
Сосихуйдолбйоб
показати весь коментар
16.12.2025 13:30 Відповісти
Всі документи на розгляд Конгресу, без Трампа!
Трамп зачекає....
показати весь коментар
15.12.2025 20:12 Відповісти
десь воно таке може й бути...?не виключено ,що "шайці трампістів" пришиють корупційний інтерес на злитті інтересів і територій України(за мзду)куйлу...
показати весь коментар
15.12.2025 20:28 Відповісти
The Wall Street Journal - Дмитриев пообещал Кушнеру и Виткоффу 300 млд. долларов и числа замороженных средств, Стивену Линчу (еще один друг) - отдать Северный поток-2. Exxon Mobil втречались в Катаре с Роснефтью, про Сахалин, и про покупку активов Лукойла зарубежом. РФ через Тимченко, Ротенбергов предлагала и редкоземельные и СПГ и добычу в Охотском море. Семья и друзья ублюдка Трампа просто хочет обогатится за счет Украины.
показати весь коментар
15.12.2025 20:12 Відповісти
Ще раз спробує дотиснути ...
на місці Зе я би взагалі не брав трубку - роумінг закінчився
показати весь коментар
15.12.2025 20:16 Відповісти
США очікують що рашка схвалить..
все, розходимось.. рашка на таке ні в жисть не піде
показати весь коментар
15.12.2025 20:16 Відповісти
Потрібно щоб Рубіо був присутній і будив Трампа під час розмови.
показати весь коментар
15.12.2025 20:24 Відповісти
Помянемо Афганістан з дуже дуже сильними і потужними харантіями від США, особливо помянемо громадян Афганістану, які повірили свого часу у США
показати весь коментар
15.12.2025 20:26 Відповісти
Доречі Афганістан на відміну від України навіть був Основним Союзником США поза НАТО, як наприклад Ізраїль. Був бо коли США кинули свого союзника, США швиденько викреслили Афганістан зі списку союзників.
показати весь коментар
15.12.2025 20:36 Відповісти
Exactly. Так само, як за одну ніч викинули Республіку Китай з ООН. За поданням Албанії, до речі.

дуже хитрий єврей Кіссінґер наламав свого часу немало дрів. Ще не ясно, на кого він працював.
показати весь коментар
15.12.2025 20:50 Відповісти