4240 відвідувачів онлайн

Зеленський про гарантії безпеки: Виглядають дуже непогано, хоча це перший драфт

зеленський

Президент України Володимир Зеленський розповів, що бачив напрацювання щодо проєкту гарантій безпеки для України. За його словами, напрацювання "виглядають дуже непогано".

Про це глава держави сказав під час спільної пресконференції з канцлером ФРН Фрідріхом Мерцом, інформує Цензор.НЕТ.

Робота над гарантіями безпеки триває

За словами президента, оскільки США не пропонують Україні членство в НАТО, то наразі триває робота над іншим форматом гарантій безпеки, які мають бути чітко виписані.

"Ми просто зараз працюємо, щоб все це було виписано. І у нас там є прогрес. Я бачив деталі від військових, які вони напрацювали, вони виглядають дуже непогано, хоча це перший драфт. І питання моніторингу під час припинення вогню - це частина, на мій погляд, гарантій безпеки",- сказав глава держави.

Зеленський зауважив, що "перед тим як робити ті чи інші кроки на полі бою, військові і цивільне населення повинні мати чітке розуміння, які будуть гарантії безпеки для України".

Моніторинг припинення вогню

Крім цього, Зеленський вказав на важливість того, хто здійснюватиме моніторинг припинення вогню. А також  в якому форматі і які санкційні кроки будуть застосовані у разі порушення. 

"Хто здійснює моніторинг, в якому форматі і які санкційні кроки щодо порушення цього моніторингу режиму припинення вогню? Ось ці питання, які б я піднімав. І важливо, що ми всі погодились, що ми повинні це напрацювати. А хто під час припинення вогню стоїть на контактній лінії? Це люди – військові, технологічний моніторинг або все разом? Це питання в розробці військових. Я дав би можливість їм, так як вони професійні люди, це ще пропрацювати і запропонувати для перемовин"

  • Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський пропонує США та європейським партнерам альтернативний підхід до гарантій безпеки для України, який передбачає можливу відмову від прагнення вступу до НАТО в обмін на тверді зобов’язання щодо захисту від майбутньої агресії Росії.
Топ коментарі
+32
шо ти там розгледів ?!!! знову мир в очах ху* ла ? йди вже у відставку, чорт зелений!!! ...
показати весь коментар
15.12.2025 20:48 Відповісти
+31
Єксперт сраний...
показати весь коментар
15.12.2025 20:47 Відповісти
+23
"Виглядають дуже непогано" тоді пиши ці нові ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ на зворотній стороні БУДАПЕШТСЬКОГО меморандуму щоб зекономити папір.
показати весь коментар
15.12.2025 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Єксперт сраний...
показати весь коментар
15.12.2025 20:47 Відповісти
60% баранолохів підтримують найвеличного гідранта і мародера, який спасає свою смердючу шкуру Не нажерлись ще шашликів ?
показати весь коментар
15.12.2025 21:54 Відповісти
жодні союзницькі договори НЕ виконувались:

1. вчасно
2. в потрібному обсязі

якщо й виконувались взагалі

.
показати весь коментар
15.12.2025 22:15 Відповісти
єдина гарантія безпеки України це ЗСУ !

тому наразі має бути:
"Все для фронту ! Все для Перемоги !"

а НЕ
єдині кіздафони,
корупція,
кешбеки,
вовкіни тисячі,
захмарні пенсії прокурорам
і т.д.

.
показати весь коментар
15.12.2025 22:19 Відповісти
ну такого ж не буде ніколи.нащо то писати
показати весь коментар
16.12.2025 00:00 Відповісти
Знову цього ЛОХА обдурять, як це зробив Пуйло. Давно треба було замінити цього злодійкуватого ЛОШКА- Вову ********** на когось адекватного. Цей напереговорює.
показати весь коментар
15.12.2025 22:28 Відповісти
шо ти там розгледів ?!!! знову мир в очах ху* ла ? йди вже у відставку, чорт зелений!!! ...
показати весь коментар
15.12.2025 20:48 Відповісти
Готовся до телефонного дзвінка - шукай вазелин....
показати весь коментар
15.12.2025 20:48 Відповісти
Супер гарантії, чудові. А Сімя ЗЕ, Умерова і тд готова жити в Харкові покладаючись на них ?) - звичайно ні. Бо вони не лохи
показати весь коментар
15.12.2025 20:50 Відповісти
Главная проблема в том, что на этих переговорах и Зе, и Трамп, и ***** пекутся не о будущем своих стран, а о собственных плюшках. Каждый решает проблему собственного выживания.
показати весь коментар
15.12.2025 21:18 Відповісти
"Виглядають дуже непогано" тоді пиши ці нові ГАРАНТІЇ БЕЗПЕКИ на зворотній стороні БУДАПЕШТСЬКОГО меморандуму щоб зекономити папір.
показати весь коментар
15.12.2025 20:51 Відповісти
Мы уже по горло в крови от Будапешских гарантий безопастности..
показати весь коментар
15.12.2025 20:54 Відповісти
Драфтерман
показати весь коментар
15.12.2025 20:54 Відповісти
що таке перший драфт?
показати весь коментар
15.12.2025 20:58 Відповісти
То для зебілів. Тіпа модне сдово з натчком на зачатки інтелекту. Виявляється у чоловіка, котрому батько подарував диплом юриста, є юридична категорія - драфт.
Драфт (від англ. draft - чернетка, проєкт) - це багатозначний термін, що найчастіше означає попередню версію документа, проєкту чи тексту, або ж процедуру відбору нових гравців професійними спортивними командами (НБА, НХЛ, НФЛ), де клуби обирають молодих талантів, які ще не мають контракту, отримуючи ексклюзивні права на них. Також драфт може бути типом турніру в карткових іграх або фінансовим інструментом - розпорядженням про виплату, а в літературі це жанр або чорновий варіант твору.
Тобто фігня, написана на коліні (чернетка) - то гарантія безпеки! І отой непотріб вякав щось про Мінські домовленості? Тьху! Гидко!
показати весь коментар
15.12.2025 21:57 Відповісти
https://ibb.co/99rxHvZb
показати весь коментар
15.12.2025 20:58 Відповісти
людт голосували проти ставленника глобалістів а отримали глобаліста в квадраті. він же брехав просто всім
показати весь коментар
16.12.2025 02:34 Відповісти
Драфт. Можна було без цих сільських понтів.
показати весь коментар
15.12.2025 20:58 Відповісти
Драфт-хуяфт.Словечками іноземними мудрими він намагається провал прикрити
показати весь коментар
15.12.2025 21:08 Відповісти
В жопу ті гарантії на папері. Гарантії повинні бути тільки в фізичному плані. Чи знову коли орки полізуть будеш верещати щоб Європа і сша проводили консультації?
показати весь коментар
15.12.2025 21:10 Відповісти
Шахрай і балабол Зелений - так покажи людям цей драфт - який для тебе особисто і твоєї сім'ї - ''дуже не погано''.
Те що для Зеленського ''не погано'' чомусь для України і Українців - завжди Катастрофа і ще більша війна.
показати весь коментар
15.12.2025 21:11 Відповісти
Зеленський вирішив своїм про-москальським ''драфтом'' викинути Конституцію України в смітник.
Це державна зрада і кримінальний злочин Зеленського.
показати весь коментар
15.12.2025 21:14 Відповісти
«Трупи НАТО та ЄС забезпечать перемир'я». Перекладачка трохи обмовилася і по-своєму переклала слово «troops» - солдати

Зеленський був «трохи» здивований. (с)

https://t.me/sumyliketop/126449
показати весь коментар
15.12.2025 21:13 Відповісти
Я все таки надіюсь, що цей рух - це така розводка Мерца-Стармера, щоб Пуйло відмовилось, і показав себе недоговороздатним остаточно, а республіканці розчарувались у Трампі. Бо якщо вони просто дали повну волю Зе по переговорам з тими баригами, то значить все дуже погано.
показати весь коментар
15.12.2025 21:15 Відповісти
То ли дело сейчас как у нас все прекрасно))
показати весь коментар
15.12.2025 22:06 Відповісти
А как там договор "Мир в обмен на недра" с гарантиями? Уже все или еще нет? Не для себя спрашиваю
показати весь коментар
15.12.2025 21:16 Відповісти
Там же де і договір перемоги під гарантії 96 країн від 24 року, договір охочих. Гарантії надрами це самий фартовий для Трампа - там хоть бабло є, у когось, а у когось ніхріна вже нічого не буде.
показати весь коментар
16.12.2025 02:16 Відповісти
У Зелі нова фішка - драфт. Кейси-кластери то вже не в тренді.
показати весь коментар
15.12.2025 21:32 Відповісти
Зеленський виконав Оманськи домовленності. Залишилось тільки капітуляцію підписати.
показати весь коментар
15.12.2025 21:37 Відповісти
А ви в курсі, що він про свої гарантії безпеки говорить? Якщо вірити Бандерівцю з Пущі, то Умеров вибивав Гундосу "недоторканість" у США.
показати весь коментар
15.12.2025 21:38 Відповісти
Запхай собі в сраку ці липові гарантії зрадник і мародер, не плутай особисті гарантії для тебе і твого гебешного кодла з країною.
показати весь коментар
15.12.2025 21:43 Відповісти
КОЛИ ПРИПИНИТЬСЯ ЦЕ ЗАСИЛЛЯ АНГЛІЦИЗМІВ?????!!!!!!
показати весь коментар
15.12.2025 21:46 Відповісти
Отличный первый драфт. Драфть дальше. Посмотрим что ты там надрафтиш.
показати весь коментар
15.12.2025 22:04 Відповісти
А де твоє потужне та незламне "мінська-"3 не буде ???
показати весь коментар
15.12.2025 22:12 Відповісти
Виглядають дуже непогано, хоча це перший драфт..."зепоцріот".щоб Ти розумів американські драфти "наіпалово" .розпочинай з Будапештського "початкового драфту американців" для України і її народу,а також "трампонів драфт" по Афганістану, ...ВІРИТИ ТИМ ХТО ПОСТІЙНО ОБМАНЮЄ.БУТИ ЗНОВУ ОБМАНУТИМ І КИНУТИМ ПІД ЩЕ БІЛЬШУ КРАШИСТСЬКУ БОЙНЮ,( МБР НА БОЙОВЕ ЧЕРГУВАННЯ НЕГАЙНО)
показати весь коментар
15.12.2025 22:31 Відповісти
"разумашка ти карумпірованая" "драфтуй, нє драфтуй".…. .
показати весь коментар
15.12.2025 22:59 Відповісти
Виглядає непогано, для чого? щоб і надалі за обіцянки розпродувати країну, а українці за це будуть платити, якщо документ не чим не підкріплений у вигляді поставок зброї, навіть, якщо буде проголосуванний у конгресі і парламентах він ні чого не вартує. У нас є Будапештський меморандум, по якому Україна виконала всі свої забовязання , знищивши 2 тис. ядерних баєголовок разом з ракетами , - виконуйте адекватно і ви паново, от і все.
показати весь коментар
16.12.2025 01:34 Відповісти
гнида, даю ще одне дуже цікавеньке слівце з інкотермса - до любого драйф-контракта, повинен йти інвойз. Бери, всеодно ти, мразота ніхріна не розумієш та не знаєш( як про міндіча).
показати весь коментар
16.12.2025 02:19 Відповісти
Міноборони відмовило сім'ї у виплаті одноразової грошової допомоги в розмірі 15 млн грн, передбаченої постановою Кабміну №168, і призначило 2,013 млн грн відповідно до старішого порядку. Підставами відмови від більшої виплати називали порушення процедури звернення та те, що смерть військового настала внаслідок серцевого захворювання, а не поранення.

А тепер питання, що там робила людина з хворим серцем і чи будуть нести за це відповідальність лікарі із ВЛК? І за тисячі подібних випадків.
показати весь коментар
16.12.2025 04:52 Відповісти