7921 відвідувач онлайн

Так, говорив: Трамп підтвердив дзвінок Путіну

Трамп визнав, що мав розмову з Путіним

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що нещодавно мав розмову з очільником Кремля Володимиром Путіним.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент США заявив під час пресконференції в Овальному кабінеті, трансляцію якої вів Білий дім.

На запитання журналістів, чи спілкувався він безпосередньо з Путіним, Трамп відповів коротко:

Так, говорив".

Водночас президент США не розкрив жодних деталей змісту цієї розмови.

Що передувало?

Трамп заявив, що США разом з Європою працюють над гарантіями безпеки для України, які мають унеможливити повторне вторгнення Росії.

Топ коментарі
+11
Старий пирдун Трампидло доповів хозяїну свинорейху ***** про переговори в Берліні і попросив нові інструкції у *****, як себе вести після переговорів у Берліні.
показати весь коментар
16.12.2025 07:30 Відповісти
+6
Так, дзвоника і не раз. Звітувати треба щодня, пуцька не дозволяє ухилятись
показати весь коментар
16.12.2025 07:28 Відповісти
+4
Будь ласка, не допомогайте рашці в цей раз. Хай розвалиться і конфіскуйте у кусків або винищить яо, яке там є. Бо воно скоро з розвідки стане Китайським. Ось і думайте.
показати весь коментар
16.12.2025 07:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Будь ласка, не допомогайте рашці в цей раз. Хай розвалиться і конфіскуйте у кусків або винищить яо, яке там є. Бо воно скоро з розвідки стане Китайським. Ось і думайте.
показати весь коментар
16.12.2025 07:25 Відповісти
Тобі Україну, мені 300 млр заморожених коштів, активи Лукойла та родовища на Сахаліні та Охотському морі,рідкоземельні мінерали,тощо. (Так писав The Wall Street Journal, WSJ про переговори Вітька з Кушнером та Дмітрієвим).
показати весь коментар
16.12.2025 07:25 Відповісти
Так, дзвоника і не раз. Звітувати треба щодня, пуцька не дозволяє ухилятись
показати весь коментар
16.12.2025 07:28 Відповісти
Трампонутий може дзвонить тільки для того щоб получить інструкції, а ху....ло його роботу і так бачить і доки нею задоволений про що докладає сі
показати весь коментар
16.12.2025 08:25 Відповісти
Старий пирдун Трампидло доповів хозяїну свинорейху ***** про переговори в Берліні і попросив нові інструкції у *****, як себе вести після переговорів у Берліні.
показати весь коментар
16.12.2025 07:30 Відповісти
Трамп підписав указ, який класифікує фентаніл як зброю масового знищення
показати весь коментар
16.12.2025 07:37 Відповісти
Президент США Дональд Трамп заявив, що Україна нібито "вже втратила" окуповані Росією території й повідомив про нещодавню розмову з диктатором владіміром путіним. Про це політик розповів під час публічного заходу у Білому домі.

Журналістка запитала Трампа, що якщо для України пропонуються гарантії безпеки на кшталт 5 статті НАТО про колективну безпеку, то яка мотивація буде у Києва, щоб віддати будь-яку свою територію ?
"Ну, чесно кажучи, вони вже втратили територію. Я маю на увазі... [ця] територія втрачена. Але що стосується гарантій безпеки, ми працюємо над цим разом з Європою. Європа відіграватиме в цьому велику роль. І ми працюємо над гарантіями безпеки, щоб війна не почалася знову", - відповів президент США.
Також Трамп заявив, що немає дедлайну стосовно розробки гарантій безпеки для України: "Кінцевий термін - це коли ми це зробимо. Тобто ми будемо намагатися це зробити. Ми досягаємо прогресу. Це складніше, ніж хтось міг собі уявити".

Ця гарантія безпеки буде гірше за Будапештський меморандум, він підтвердив що не буде брати ніяких зобов'язань як було прописано в вчорашній https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/ukraina-ssha-ta-evropa-uzgodili-parametri-dosyagnennya-miru-spilna-zayava.htm угоді про безпеку 😡!
показати весь коментар
16.12.2025 07:40 Відповісти
Історію ця руда персона взагалі не читала.
показати весь коментар
16.12.2025 08:16 Відповісти
Вміти читати в його обов'язки не входить. А з ху....лом він знає тільки.... Є, так точно , буде виконано
показати весь коментар
16.12.2025 08:30 Відповісти
Біба звонив Бобі.
показати весь коментар
16.12.2025 08:04 Відповісти
Два старих підераси і маньяки поговорили ні про що ...
показати весь коментар
16.12.2025 08:14 Відповісти
Є повідомлення про те, що Епштейн передав файли Кремлю... І Кремль їх використовує... активно і наполегливо...
показати весь коментар
16.12.2025 08:14 Відповісти
вередливий мамкін синочок Трумп жадає, аж труситься, сподобатися масковським людожерам-педофілам, бо й сам такий, тільки ще більш сцикливий та брехливий аніж кацапські безродні дворняги..
показати весь коментар
16.12.2025 08:27 Відповісти
путлєр в мене в кулаці - чи я в нього - але це не важливо -Трамп
показати весь коментар
16.12.2025 08:39 Відповісти
А мінет ***** підтвердив?
показати весь коментар
16.12.2025 08:48 Відповісти
Звичайно, телефонував. У нього ж біг діл з ******.
показати весь коментар
16.12.2025 09:13 Відповісти