10667 відвідувачів онлайн

Україна та Китай провели політичні консультації у Пекіні

візит Кислиці в Китай

18 грудня у Пекіні перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця провів українсько-китайські політичні консультації з помічником міністра закордонних справ КНР Лю Бінєм (у ранзі заступника міністра).

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МЗС.

Зазначається, що під час консультацій сторони розглянули актуальні питання українсько-китайських відносин, окреслили плани подальших контактів на вищому та високому рівнях, а також обговорили можливості посилення торговельно-економічної співпраці.

Окрему увагу було приділено взаємодії України та Китаю в межах міжнародних організацій.

Також відбувся поглиблений думками позиціями щодо триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України, а також щодо міжнародних зусиль, спрямованих на досягнення сталого та тривалого миру.

"Співрозмовники підтвердили, що взаємна повага до суверенітету і територіальної цілісності є фундаментом українсько-китайських відносин", ідеться у повідомленні.

Топ коментарі
+8
показати весь коментар
18.12.2025 19:25 Відповісти
+6
Пам'ятаю, пам'ятаю
показати весь коментар
18.12.2025 19:24 Відповісти
+3
Знову загравання з китаєм почалися?"Давид Арахамія у 2021 році в інтерв'ю китайським ЗМІ заявив про бажання України перейняти досвід Комуністичної партії Китаю (КПК) в управлінні економікою, назвавши Китай важливим стратегічним партнером та зазначивши, що принципи "Слуги народу" і КПК схожі, оскільки їхній девіз - "служіння народу", а також високо оцінив представництво КПК по всій країні"
показати весь коментар
18.12.2025 19:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Про це говорили?
Українська колонія в Маньчжурії (Північно-Східний Китай) була значною діаспорою, особливо в місті Харбін, що складалася переважно з інженерів і залізничників після революції, яка налічувала десятки тисяч українців, мали власні організації, як «Українська національна колонія» (УНК) та «Далекосхідна Січ», але зазнала репресій і ліквідації після приходу радянських військ у 1945 році, коли багатьох діячів арештували
показати весь коментар
18.12.2025 19:05 Відповісти
І шо, цю українську колонію знищили не китайці, а сталінські нкведісти, які прийшли в Китай разом з радянськими військами. То про що з цього приводу з китайцями розмовляти???
показати весь коментар
18.12.2025 19:22 Відповісти
Про відновлення колонії.
показати весь коментар
18.12.2025 19:33 Відповісти
Ха ха ха … звичайно що смішно!!! А воно китайським комунякам потрібно??? Щоби ми їм Майдан (другий Тяньаньмень) влаштували? Казкарь ти дядько!
показати весь коментар
18.12.2025 19:38 Відповісти
Погрожувати їм, звісно, не треба, а натякнути так - ви не допомагаєте росіі, а допомагаєте нам, а ми вам Майдан не влаштовуємо.
показати весь коментар
18.12.2025 19:59 Відповісти
Про Далекосхідну січ,Зелений та Сірий клин,вони напевно і не чули,як нажаль і більшість українців.
показати весь коментар
18.12.2025 19:23 Відповісти
Це точно. Вони і роман Шолохова тихий Дон вважають що він про українських козаків (з досвіду спілкування).
показати весь коментар
18.12.2025 19:30 Відповісти
Можливо помиляюсь, але Біробіджан знаходиться на території Зеленого Клину.
показати весь коментар
18.12.2025 19:35 Відповісти
нууу....
це добре, що у китай їде професійний дипломат, але до рудого утирка, ворюга чебурєк та солдафон! як раз під стать мутільщіку з недвігай та професійному зятю.
показати весь коментар
18.12.2025 19:09 Відповісти
Хто в китай їде?
показати весь коментар
18.12.2025 19:19 Відповісти
перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця
Джерело:
https://censor.net/ua/n3591253
показати весь коментар
18.12.2025 19:24 Відповісти
Для рудого вишуканої дипломатії і не треба - не допоможе, в от з китайцями - треба дуже дипломатично! Тому хоч раз зелені щось зробили вдало.
показати весь коментар
19.12.2025 10:07 Відповісти
Решали как Сибирь будем делить...
показати весь коментар
18.12.2025 19:13 Відповісти
Наполеонівські плани у ростомана...а тим часом поки заес не можуть поділить.
показати весь коментар
18.12.2025 19:21 Відповісти
Знову загравання з китаєм почалися?"Давид Арахамія у 2021 році в інтерв'ю китайським ЗМІ заявив про бажання України перейняти досвід Комуністичної партії Китаю (КПК) в управлінні економікою, назвавши Китай важливим стратегічним партнером та зазначивши, що принципи "Слуги народу" і КПК схожі, оскільки їхній девіз - "служіння народу", а також високо оцінив представництво КПК по всій країні"
показати весь коментар
18.12.2025 19:16 Відповісти
Пам'ятаю, пам'ятаю
показати весь коментар
18.12.2025 19:24 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2025 19:25 Відповісти
Якщо агрохімія думав, що такими речами він матиме авторитет у китайців, вважаючи їх дурнями, то він сам повний *******! Я після того як він на відео з стамбульських переговорів у березні 2022 року ручкається з рашистами і особисто з мединським, цього гандона не поважаю взагалі!!!
показати весь коментар
18.12.2025 19:26 Відповісти
Підозрюю що йому пох і на твою і на мою повагу
показати весь коментар
18.12.2025 19:28 Відповісти
Оце і погано! Тому після закату зеленої зіронька, він далі буде ніким! Звичайно що грошики є, то поїде як інши до Ізраїлю чи до Австрії.
показати весь коментар
18.12.2025 19:33 Відповісти
Тю...прочитав зеленої діроньки...
показати весь коментар
18.12.2025 19:36 Відповісти
Та це - одне і те ж…
показати весь коментар
18.12.2025 19:39 Відповісти
Ну а як інакше. Це ж Китай комплектуючі до дронів продає. А от ракети до патріотів від США на халяву для українського бюджету то це інше. Тому США можна на #уй посилати, а Китай треба облизувати. Правда любімий лідор щось ремствував, що ракет для ппо не вистачає. І західні партнери винні нам по життю. Але Китай облизуєм, а США принижуєм.
показати весь коментар
18.12.2025 19:27 Відповісти
Новий вид дипломатії від зе-партнерам хамство,союзникам рашки(білорусії і китаю)-лизання дупи
показати весь коментар
18.12.2025 19:38 Відповісти
в чому саме "загравання"? звичайна дипломатична робота, на сьогодні вкрай необхідна
показати весь коментар
18.12.2025 20:32 Відповісти
З союзником рашки?
показати весь коментар
18.12.2025 20:41 Відповісти
США сьогодні теж союзник рашки
показати весь коментар
18.12.2025 20:48 Відповісти
І це заслуга нашої дипломатії
показати весь коментар
18.12.2025 21:27 Відповісти
Слідкую за тим щоб максимально знизити купівлю китайського мотлоху. Ну от, наприклад, знадобились батарейки 18650 до павербанку. Можна взяти Samsung китайського виробництва або LG з південно-корейського. Купив LG. І так у всьому бо спонсор і спільник ***** є ворогом.
показати весь коментар
18.12.2025 19:59 Відповісти
БРАВО!!
нажаль свідомих громадян поки що меньшість((( Zомбіленд на всяких "тєму" процвітає ((((( це мерзость..
показати весь коментар
18.12.2025 20:46 Відповісти
... нарешті поїхав дипломат ,а не рішало.
показати весь коментар
18.12.2025 20:21 Відповісти
але судячи з коментарів це розуміють, як і саму необхідність поїздки, далеко не всі
показати весь коментар
18.12.2025 20:33 Відповісти
Звучить як анегдот
показати весь коментар
18.12.2025 20:45 Відповісти
краще було б провести в безпечному місці: Україна/ США
показати весь коментар
18.12.2025 22:21 Відповісти
а чому ми не використовумо назву Бейджін? було б чудово прочитати думку дипломатів
показати весь коментар
18.12.2025 22:31 Відповісти
Це правильний хід. Давно пора. Щоб рудому долбойобу та сцикливим євпропейцям швидше думалося.
показати весь коментар
18.12.2025 22:53 Відповісти