5042 відвідувача онлайн

Зеленський про ідею Макрона відновити взаємодію ЄС і РФ: треба боротися за формат зі США

Зеленський про участь США у переговорах

Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості збереження участі Сполучених Штатів у "мирних переговорах".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це Зеленський сказав під час онлайн-спілкування з журналістами в суботу.

Треба боротися за США

Так, він підтвердив, що президент Франції Емманюель Макрон справді порушував питання про подальші дії у разі, якщо США не вдасться "зупинити Росію".

"Я йому сказав і ще раз це повторюю відверто: треба боротися за Сполучені Штати Америки, треба боротися за формат, коли ми з усіма союзниками і є Америка як медіатор, і є союзники європейці, які підтримують нас", – зазначив Зеленський.

Розглядатимуться інші варіанти

За словами Зеленського, у разі невдачі такого союзу, "безумовно, всі будуть думати про інші варіанти й інший формат. Але треба ще поборотися".

Що передувало?

Топ коментарі
+5
Так а що це дасть?

Макрон, Мерц і всі оці розові поні не розуміють - путін на них дивиться як уркаган на мажорів-дітей із рожевим волоссям.

Урка розуміє лише ствол або ніж. Решта - сприймає як своїх законних жертв
показати весь коментар
20.12.2025 21:25 Відповісти
+5
Борцун, аж шуба завертається....
показати весь коментар
20.12.2025 21:41 Відповісти
+4
Боротися обмазаними олією з ефірами на очах у Єрмака 🤣
показати весь коментар
20.12.2025 21:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Боротися обмазаними олією з ефірами на очах у Єрмака 🤣
показати весь коментар
20.12.2025 21:23 Відповісти
ЗЄля правий - ЄС НЕ сила, а розмазня !
реальний важіль впливу на рашку тільки в США (санкції і т.д.).

звісно, трамп за бочку варєнья червоної ікри і ящик пєчєнья горілки "БольшаяТрамповка" як чесний мальчиш-буржуініст неньку-Україну продасть.
але то на майбутнє
зараз виконується соната ля мінор "Кота за хвіт"

.
показати весь коментар
20.12.2025 21:37 Відповісти
Людина, яка випадково чи по написаному говорить вірні речі автоматично не стає від цього сама хорошою...
показати весь коментар
20.12.2025 21:42 Відповісти
ви не вірите в хвилини просвітління навіть великих грішників

.
показати весь коментар
20.12.2025 21:56 Відповісти
Я вірю, що навіть в цій новині Зеленський пересмикує. Макрон не пропонував кланятися путіну, а говоров, що ЄС неможливо постійно сидіти за спиною США, що й самим доведеться вести якийсь діалог.
показати весь коментар
20.12.2025 22:01 Відповісти
Макроші НЕ говорити треба, а діяти,
але то не його

.
показати весь коментар
20.12.2025 22:24 Відповісти
Так а що це дасть?

Макрон, Мерц і всі оці розові поні не розуміють - путін на них дивиться як уркаган на мажорів-дітей із рожевим волоссям.

Урка розуміє лише ствол або ніж. Решта - сприймає як своїх законних жертв
показати весь коментар
20.12.2025 21:25 Відповісти
Абсолютно вірно, куйло будь-який дзвінок йому або запрошення на зустріч сприймає як прояв слабкості. І більше ніяк
показати весь коментар
20.12.2025 21:28 Відповісти
Пуйло говорить тільки з Зеленським та Трампом, бо обидва за завербовані ФСБ
показати весь коментар
20.12.2025 21:49 Відповісти
Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Європа має знайти власний спосіб безпосереднього діалогу з російським диктатором Путіним, Джерело: https://censor.net/ua/n3591597
- цей спосіб давно вже існує - зараз обсяг торгівлі ЄС з рашою в 10 разів більше , а ніж у США
показати весь коментар
20.12.2025 21:34 Відповісти
макрон про це навіть не здогадується - він в пошуках... телефонної трубки.

.
показати весь коментар
20.12.2025 21:39 Відповісти
МРАЗОТА!!! Трампошайка на боці рашки!!
Просуваються інтереси капітуляції та відмови від територій!!!
показати весь коментар
20.12.2025 21:38 Відповісти
якщо викручування рук називати просуванням

.
показати весь коментар
20.12.2025 21:57 Відповісти
Борцун, аж шуба завертається....
показати весь коментар
20.12.2025 21:41 Відповісти
Читайте в думайте, що сказав Макрон , та що сказав зрадник на це.
показати весь коментар
20.12.2025 21:45 Відповісти
Зеленского прихватили на коррупции через материалы НАБУ, которое сейчас рабоатает не против коррупции, а по заказу амерских агентов. Зеленский просто не может спрыгнуть с капитуляционных переговоров с путинским агентом Красновым, потому что тогда НАБУ по указке из вашингтона опубликует такие записи, что Зеленский уже не верентся в Украину. Вот он и вертится, чтобы его амеры не раздавили и в Украине не пришлось отчитываться перед патриотичными силами.
показати весь коментар
20.12.2025 22:20 Відповісти
Довбню ,так ти ж сам захотів втягнути європейців в переговори між США і рашкою ,що вже дійшло до твоїх дебільних мізків ,що без допомоги США Україні буде кінець.
показати весь коментар
20.12.2025 22:36 Відповісти