3931 відвідувач онлайн

Рютте: Трамп – єдиний, хто зможе змусити Путіна припинити війну

Рютте, Трамп

На думку генерального секретаря НАТО Марка Рютте, лише президентові США Дональду Трампу під силу змусити РФ припинити війну проти України.

Про це він сказав у розмові з журналістами німецького видання Bild, повідомляє Цензор.НЕТ.

Про зусилля Трампа

Рютте високо оцінив зусилля Трампа, спрямовані на припинення повномасштабної війни Росії проти України, яка триває вже майже чотири роки.

"Трамп абсолютно відданий цьому питанню. Він зосереджений на припиненні цієї війни. Трамп - єдиний, хто зумів посадити за стіл переговорів очільника Кремля Володимира Путіна, і єдиний, хто може зрештою змусити Путіна погодитися на мирне врегулювання. Я дуже поважаю його за це", - сказав генсек Альянсу.

Про підтримку США

Крім цього, Рютте відкинув побоювання щодо можливого припинення допомоги Україні з боку США, зокрема в частині надання розвідувальних та інших даних.

"Я геть цього не очікую. Нині ми бачимо, що обмін інформацією, а також постачання зброї Україні тривають",- сказав він.

Проте, за його словами, європейським країнам-членам НАТО доведеться докласти суттєвих зусиль для подальшої підтримки України.

  • "По-перше, нам потрібно збільшити витрати на оборону та наростити виробництво (озброєнь і боєприпасів, - ред.).
  • А по-друге, нам потрібно забезпечити, щоб Україна залишалася якомога сильнішою в цій боротьбі. Адже якщо Росія отримає контроль над усією Україною, це матиме величезні наслідки для НАТО - тож нам доведеться витрачати набагато більше, ніж ми домовилися (на саміті НАТО, - ред.) в Гаазі", - сказав Рютте.
Топ коментарі
+15
Ми вже побачили і відчули на собі можливості цього єдиного «миротворця»!
показати весь коментар
21.12.2025 19:04 Відповісти
+9
Погано лизнув - рудий не оцінить ! 🤮
показати весь коментар
21.12.2025 19:05 Відповісти
+9
Трампа - в сміттєвий бак...! Там його місце і "невістки"
показати весь коментар
21.12.2025 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
👎👎👎
показати весь коментар
21.12.2025 19:01 Відповісти
Може але не хоче
показати весь коментар
21.12.2025 19:03 Відповісти
"не робіть собі кумиру...не поклоняйся їм і не служи їм"... тим більше з такої потвори...
показати весь коментар
21.12.2025 19:04 Відповісти
Ми вже побачили і відчули на собі можливості цього єдиного «миротворця»!
показати весь коментар
21.12.2025 19:04 Відповісти
Погано лизнув - рудий не оцінить ! 🤮
показати весь коментар
21.12.2025 19:05 Відповісти
у рудого вже нема куди локшину вішати так пуйло перейшов на Макрона
показати весь коментар
21.12.2025 19:06 Відповісти
Трампа - в сміттєвий бак...! Там його місце і "невістки"
показати весь коментар
21.12.2025 19:06 Відповісти
Якось не прийнятно у сміттєвий бак кидати лайно!
показати весь коментар
21.12.2025 19:42 Відповісти
та звиздите ви всі на Заході як дихаїте ...знаєте шо цього андонія, треба приспати комплиментами ...воно як і ху* ло ущербне на всю голову ...
показати весь коментар
21.12.2025 19:06 Відповісти
Брежневщина....
показати весь коментар
21.12.2025 19:06 Відповісти
Більше нагадує:" Спасібо товаришу Сталіну за наше счастлівоє дєтство!"
показати весь коментар
21.12.2025 19:39 Відповісти
Пан Рютте забув, що ще є таварісч Сі, той більшу вагу має для )(уйла, бо чомусь золотішко )(уйло до КНР направляє, а не до США, так листопаді 2025 року РФ поставила до Китаю золоті зливки на суму 961 млн доларів США, або 818,6 млн євро. Це найбільший місячний показник за всю історію торговельних відносин між двома країнами. У жовтні обсяг експорту також був близьким до рекордного і становив 930 млн доларів. Джерело: https://censor.net/ua/n3591676
показати весь коментар
21.12.2025 19:09 Відповісти
Китай - єдиний, хто зможе змусити путіна припинити війну.
показати весь коментар
21.12.2025 19:11 Відповісти
Залишившись без економічних партнерів після повномасштабного вторгнення в Україну, Росія у своєму "повороті на Схід" опинилася в критичній залежності від Китаю - економіки, що у дев'ять разів більша за російську.
Росія опинилася у майже тотальній економічній залежності від Китаю - передусім у сфері товарів військового та подвійного призначення. Китайські компанії без вагань заробляють на критичних російських потребах, і вартість таких товарів стрімко зростає.
показати весь коментар
21.12.2025 19:14 Відповісти
Китай, який купує у Росії переважно сировину, став головним джерелом її експортних доходів і одночасно - майже єдиним постачальником потрібних для війни технологій.

Як сказав Reuters ще один співрозмовник з оточення російського уряду: "Без них ми не змогли б виготовити жодної ракети - не кажучи вже про дрони. І вся економіка давно б завалилася. Якби вони захотіли, війна закінчилася б уже давно".
показати весь коментар
21.12.2025 19:15 Відповісти
Гарний дядько Марк Рютте, але зайняв позицію "весільного генерала" - так комфортніше, і відповідальність не муляє! Може НАТО вже треба достроково поміняти генсека?
показати весь коментар
21.12.2025 19:11 Відповісти
Рюттє теж виявився хитродупим сраколизом Трампа. ПОвзуча **************** та орбанізація Європи. А стільки ******* про демократичні ідеали, моральні цінності а тепер принюхайтесь. Чим смердить?...
показати весь коментар
21.12.2025 19:12 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=kZ087_5hfrM

Але як не дивно Роман Безсмертний про те ж саме ... чому ситуація зараз вигідна Україні ... Мабуть Рютте послухав Безсмертного
показати весь коментар
21.12.2025 19:13 Відповісти
доречі , це Безсмертний сказав ще 19-го ...
показати весь коментар
21.12.2025 19:15 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=1ki7NSjYAC4

Це ще кому цікаво прослухати розумних , нехай й єрмаківському дружку-алкашу ( саслуживцю батіЄрмака) , але Саакян заслуговує на те, щоб попрацювати на рашистський контент й через цього "громадянина україни від Яника "...
показати весь коментар
21.12.2025 19:38 Відповісти
якби хотів то міг би це зробити ще на Алясці. Арешт воєнного злочинця, ультиматум - виводь війська з України бо не випустим.
показати весь коментар
21.12.2025 19:14 Відповісти
Ну капітуляція жертви агресії це теж зупинення війни...
показати весь коментар
21.12.2025 19:16 Відповісти
Татусем забув його ще раз назвати.

https://tsn.ua/svit/riutte-nazvav-trampa-tatusem-toy-vidreahuvav-2857199.html

А потім буде виправдовуватися знов, що він не підлабузник.
показати весь коментар
21.12.2025 19:17 Відповісти
Це дуже #єрово, коли усе залежить від одного... дурня
показати весь коментар
21.12.2025 19:26 Відповісти
Йойо майойо... Чи то казка, чи приказка... Віри нуль. Подій багато... Все одно, результат-США втратили на необмежений час гегемон демократичного існування світу!!... Все котиться в прірву з швидкістю світла..... На жаль.....
показати весь коментар
21.12.2025 19:33 Відповісти
я, гадаю, навіть трампу вже зле від подібної маячні
показати весь коментар
21.12.2025 19:39 Відповісти
Рютте хватить вилизувати опу тому путінососу трампу!!!Та май якусь гордість вже дістали з тим облизуванням того дибі..а!
показати весь коментар
21.12.2025 19:57 Відповісти
А вжеж! Вiддасть Украiну х-лу нi за цапову душу, та й припинить!
показати весь коментар
21.12.2025 19:58 Відповісти
Такий великий дядько, а досі в казки вірить
показати весь коментар
21.12.2025 20:00 Відповісти
Коли це говорить Рютте,це свідчить що світ перетворився на звичайний цирк.Доні,звичайний барига,припинить війну? Не смішіть мої тапки.
показати весь коментар
21.12.2025 20:07 Відповісти
Зупинити війну путіна заставить не Трамп і не Сі, а СНАЙПЕР!
показати весь коментар
21.12.2025 20:09 Відповісти
Хороший хлопчик.
показати весь коментар
21.12.2025 20:09 Відповісти
такой же мудак как и рыжий урод!правильно на них каспаров кричал,на этих ссыкливых соплежуев!
показати весь коментар
21.12.2025 20:13 Відповісти
З точки зору психології Рютте правий, не можна дратувати а треба тільки хвалити людину яка не в собі.
показати весь коментар
21.12.2025 20:17 Відповісти
Наче б то, все й так. Але людина, яка не в собі, має знаходитись у жовтому домі, і аж ніяк не в Білому.
показати весь коментар
21.12.2025 23:57 Відповісти
Крім ЗСУ ніхто. Але...
показати весь коментар
21.12.2025 20:17 Відповісти
трампакс може тільки те що йому хазаіна дозволе! Впевнений, не було би цього тампона - трампакса, війна давно би погасла! А трампаксу, куйло (хазаина) засунув руку в одне місце!
PS: Те що нам пропонує трампакс, пропонувало і казковий ... !
показати весь коментар
21.12.2025 20:40 Відповісти
PPS: трампакс, єдина людина, яка розпалює III світову війну!!!
показати весь коментар
21.12.2025 20:45 Відповісти
сама куйова відмазка.вказувати на рашистського співучасника окупаціїУкраїни "трамбона" Після того.як ця "єдина брехлива потвора" закінчила війну в Україні за 24 години сівши в крісло преза США .ЙОГО І РАЗОМ З НИМ ЙОГО СРАКОЛИЗІВ НА КШТАЛТ РЮТТЕ МОЖНА БЕЗ СТРАХУ ПОСИЛАТИ ЗА РАШИСТСЬКИМ КОРИТОМ...
показати весь коментар
21.12.2025 22:08 Відповісти
Хто такий що хоче, але не може?
Імпотент.
А хто може, але не хоче?
ТРАМП
показати весь коментар
21.12.2025 22:15 Відповісти