4214 відвідувачів онлайн

Статки Маска сягнули рекордних 749 мільярдів, - Forbes

Статки Ілона Маска перевищили $700 мільярдів

Статки Ілона Маска встановили новий історичний рекорд, сягнувши позначки у 749 мільярдів доларів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише видання Forbes.

Різкий стрибок оцінки статків зумовлений не лише прибутками бізнесмена, а й юридичною перемогою та зміною методики підрахунку виданням. Верховний суд штату Делавер скасував рішення нижчої інстанції щодо компенсаційного пакета Маска від Tesla у вигляді опціонів на акції 2018 року.

"Після вердикту суду Forbes зняв дисконт із вартості опціонів, що додало до оцінки стану Маска майже 70 мільярдів доларів", — зазначає видання.

Основні активи та приріст капіталу

  • 12% частка в Tesla;

  • Акції SpaceX, які зростають завдяки державним контрактам та розвитку мережі Starlink;

  • Опціони на акції Tesla 2018 року, оцінені зараз у 139 мільярдів доларів.

Хронологія зростання статків Маска

  • Грудень 2024 — перші 400 мільярдів доларів;

  • Жовтень 2025 — капітал перевищив 500 мільярдів;

  • Грудень 2025 (початок) — вперше зафіксовано 600 мільярдів;

  • 21 грудня 2025 — рекордний рівень у 749 мільярдів доларів.

Завдяки цим факторам Маск став першою людиною в історії, чиї статки перевищили позначку у 700 мільярдів доларів.

Раніше ми писали, що соцмережа "Х" Ілона Маска заблокувала рекламний акаунт Єврокомісії. Також Ілон Маск припустив, що віцепрезидент Венс стане наступним президентом США.

Топ коментарі
+16
Цікава статистика,у мене із Маском на двох 749 лярдів доларів і 847 гривень.
показати весь коментар
21.12.2025 22:25 Відповісти
+13
Навіть якщо Маск коштуватиме всі гроші світу , він однаково залишиться - лайном .
Людина робить гроші , але гроші - не роблять людину .
показати весь коментар
21.12.2025 22:57 Відповісти
+11
Якось непомітно нанівець зійшов конфлікт Трампа з Маском - Маск передумав творити власну партію , натомість почав фантастично багатіти ... совпадєніє ?
показати весь коментар
21.12.2025 22:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гетьманцев общипав би цього гусака до трусів )
показати весь коментар
21.12.2025 22:21 Відповісти
показати весь коментар
21.12.2025 22:36 Відповісти
Цей світ зійшов з розуму.
показати весь коментар
21.12.2025 22:23 Відповісти
Це правда.
показати весь коментар
21.12.2025 23:06 Відповісти
А було з чого сходити ? ((((
показати весь коментар
22.12.2025 00:02 Відповісти
Цікава статистика,у мене із Маском на двох 749 лярдів доларів і 847 гривень.
показати весь коментар
21.12.2025 22:25 Відповісти
З точки зору математики - досить непогано. Але...
показати весь коментар
21.12.2025 22:28 Відповісти

Почуття гумору- безцінне.
показати весь коментар
21.12.2025 22:29 Відповісти
Це з вартістю житла і іншого майна?
показати весь коментар
22.12.2025 02:41 Відповісти
Якось непомітно нанівець зійшов конфлікт Трампа з Маском - Маск передумав творити власну партію , натомість почав фантастично багатіти ... совпадєніє ?
показати весь коментар
21.12.2025 22:26 Відповісти
Он и до этого не особо голодал.
показати весь коментар
21.12.2025 22:40 Відповісти
де експерди, які тут прогнозували смерть Tesla і крах Маска?💩
показати весь коментар
21.12.2025 22:26 Відповісти
Варять на вечерю розвісні макарони.
показати весь коментар
21.12.2025 22:38 Відповісти
таке враження , що у тебе з маском акцій тесли порівну ))) До речі , як авто - лайно повне , особливо у наших реаліях .
показати весь коментар
22.12.2025 00:03 Відповісти
Навіть 749 міліардів не зробили Маска людиною.
показати весь коментар
21.12.2025 22:28 Відповісти
Цікавий погляд на еволюцію . Тепер ось не спатиму , буду думати за скільки і у якій валюті Бог зробив Адама ))
показати весь коментар
22.12.2025 00:05 Відповісти
пзда планеті
показати весь коментар
21.12.2025 22:37 Відповісти
Оце тільки зараз зрозумів ?
показати весь коментар
22.12.2025 00:07 Відповісти
Може маєткі чи власність, а не статки? Хіба так правильно українською?
показати весь коментар
21.12.2025 22:41 Відповісти
Не може . Правильно .
показати весь коментар
22.12.2025 00:08 Відповісти
маск має ружооо( мілліарди )... на стіні...і воно колись... кудись вистреле...але можливо ці гроші це общак , і от з ким ? ...
показати весь коментар
21.12.2025 22:43 Відповісти
Зламає хто першим його крипту - зможе бути на першій сторінці Forbes
показати весь коментар
21.12.2025 22:48 Відповісти
А мені його не шкода. І Трамп ним. Хай горить у пеклі.
показати весь коментар
21.12.2025 22:48 Відповісти
Ну і норм.Скоро до трильйону дійде,а може і більше.
показати весь коментар
21.12.2025 22:49 Відповісти
Навіть якщо Маск коштуватиме всі гроші світу , він однаково залишиться - лайном .
Людина робить гроші , але гроші - не роблять людину .
показати весь коментар
21.12.2025 22:57 Відповісти
І на...я нам ця дибільна інфа, дійсно світ сходить з розуму....
показати весь коментар
21.12.2025 23:04 Відповісти
Ця потвора привела до влади Трампа....Щоб він здавався своїми мільярдами та здох. Крапка.
показати весь коментар
21.12.2025 23:38 Відповісти
Пусть купит билет в рай на эти деньги
показати весь коментар
21.12.2025 23:47 Відповісти
Він он жлобиться собі будинок придбати , живе у трумпа в бунгало , а рай йому наркота компенсує ))
показати весь коментар
22.12.2025 00:10 Відповісти
Акціонерний капітал в Америці річ тонка. Ось недавно була інфа про розлучення Базоса. Його називають власником Амазона. А в нього акцій на 16 відсотків компанії (дружині віддав акцій на 4 відсотки). Там простий принцип, хочеш інвестицій- ділися акціями і місцем в раді директорів.
показати весь коментар
22.12.2025 00:15 Відповісти
Коли дружбан Тромб при владі у сша то у Маска завжди йдуть справи вгору. За рахунок чого нікого не цікавить? Ще вони нам будуть розказувати про корупцію
показати весь коментар
22.12.2025 01:31 Відповісти
Ця гнида наркоманська непогано заробила на маніпуляціях з акціями і криптою. Тромб качав ринок своїми висерами а Маск робив правильні ставки. Пам'ятаю Тромб ще хвалився що його друзі які поруч з ним знають коли правильно робити ставки. Це тупо шахрайство яке повинно каратися законом. Але хто ж його покарає коли диктатор Тромб при владі.
показати весь коментар
22.12.2025 01:37 Відповісти
Це рівень Вітька і зятя максимум, нє Маска