10006 відвідувачів онлайн

РФ виступає не за тимчасове перемир’я, а за "стійкий мир" з Україною, - МЗС Росії

рябков

Заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков стверджує, що Москва хоче не тимчасове припинення вогню, а нібито "стійкого миру" у війні проти України.

Як передає Цензор.НЕТ, його цитує російське пропагандистське агентство ТАСС.

Заява росіян

"Тимчасове припинення вогню — це не та схема, яка може дозволити просунутися вперед. Ми не за тимчасове припинення вогню, ми за стійке припинення бойових дій в рамках угоди, яка забезпечить вирішення проблем, які є першопричинами цього конфлікту, і яка гарантуватиме конституційний устрій РФ з урахуванням тих рішень, які були прийняті на відповідних територіях населенням цих територій в останні роки", - каже він.

Крім того, зазначає Рябков, у Росії залишаються "серйозні питання" до Сполучених Штатів, зокрема з питань війни в України.

Водночас російське МЗС переконує, що адміністрація президента США Дональда Трампа зробила кроки у правильному напрямку, зокрема, Вашингтон при Трампі визнав, що "першопричиною конфлікту стала експансія НАТО", "істотно переглянула курс" команди експрезидента США Джо Байдена.

Ненапад на ЄС та НАТО

Також, за його словами, Москва готова юридично підтвердити, що напад на НАТО і Євросоюз в її плани не входить.

"Ми, зрозуміло, не збираємося нападати на країни ЄС і НАТО. Росія не переслідує приписувані нашій країні завойовницькі цілі", - заявив Рябков.

  • Він нагадав про слова російського диктатора Путіна про те, що Москва "готова зафіксувати це юридично".

"Однак в Європі, якщо під цим усталеним терміном розуміти приналежність до Євросоюзу і європейської частини НАТО, вкрай мало тих, хто був би готовий вибудовувати подібну архітектуру не проти Росії, а спільно з нашою країною", - резюмував Рябков.

Топ коментарі
+26
Пішли нахер з території України, кацапські тварюки.
показати весь коментар
22.12.2025 16:17 Відповісти
+20
Стійкий мир може бути лише такий:
показати весь коментар
22.12.2025 16:16 Відповісти
+16
Цинічні, підлі, наглі, підарастичні кацапи!
показати весь коментар
22.12.2025 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Стійкий мир може бути лише такий:
показати весь коментар
22.12.2025 16:16 Відповісти
Стійкий мир Україна підпише на спільному україно-китайському кордоні!
показати весь коментар
22.12.2025 16:22 Відповісти
Казки справа хороша, але виключно для дітей.
показати весь коментар
22.12.2025 18:21 Відповісти
Пішли нахер з території України, кацапські тварюки.
показати весь коментар
22.12.2025 16:17 Відповісти
ПТН - ПНХ
І так три рази!
показати весь коментар
22.12.2025 16:17 Відповісти
За такий мир шо миру мир - нічого ми від кацапів не діждемось - одне словоблудіє
показати весь коментар
22.12.2025 16:17 Відповісти
Ще одне,чи вони з під плінтуса лізуть?
Стійкий мир буде ,коли паРаша забереться з України,виплатить репарації.Було б дуже гарно щоб розкололась на 10-15-25 незалежних держав.
показати весь коментар
22.12.2025 16:20 Відповісти
Краще на 50. І щоб жодна не оголошувала себе правонаступницею раші. Тоді спокійно можна забрати ядерку за стегенця Трампа. А на репарації підуть закордонні активи раші.
показати весь коментар
22.12.2025 16:25 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2025 16:22 Відповісти
....як дихає.
показати весь коментар
22.12.2025 17:14 Відповісти
100%. Це г-но Рябко, запроданець русні в 2-3 поколінні. Але Шарікова (Рябко) видно всьому ("сабірайтє манаткі", дипрівень цього Шарікова).
показати весь коментар
22.12.2025 20:40 Відповісти
Цинічні, підлі, наглі, підарастичні кацапи!
показати весь коментар
22.12.2025 16:22 Відповісти
в рамках угоди, яка забезпечить вирішення проблем, які є першопричинами цього конфлікту, і яка гарантуватиме конституційний устрій РФ з урахуванням тих рішень, які були прийняті на відповідних територіях населенням цих територій в останні роки
Тобто за умови "достіжєнія цєлєй сво". Тобто за умови побєди.
Тобто вони згодні лише на мір чєрєз побєду.
показати весь коментар
22.12.2025 16:23 Відповісти
Та 100пудово! Вони ж будуть базікати що завгодно, аби не зупинятись. А потім буде черга країн "Варшавського договора". Вони ж й досі думають, що самі хитрови*бані на цьому світі.
показати весь коментар
22.12.2025 16:26 Відповісти
"ми за стійке припинення бойових дій..." - та без питань! Валіть нахєр з нашої землі, заберіть з собою всіх своїх андрофагів, навіть тих, хто вас тут чекав з українським паспортом, виплатіть репарації, а рови з крокодилами та 10-ти метрові стіни з колючкою - ми вже самі зробимо.
І головне - забудьте, подонки, про нас на все ваше мерзенне життя!
І ось тоді буде мир на Землі.
показати весь коментар
22.12.2025 16:23 Відповісти
Чи хоч одна скотина , вітьок чи кушнеренко сказав президенту США про те що сказав цей підар?
Відповідь - ні, тому що якщо це почути першій особі США, це все одно що йому вилили на голову гімно!
показати весь коментар
22.12.2025 16:23 Відповісти
Стійкий мир буде тільки після звільнення усіх українських територій та знищення кількох мільйонів кацапів!
показати весь коментар
22.12.2025 16:24 Відповісти
Ага.. так за припинення бойових дій, що аж не готові припиняти вогонь🤯
показати весь коментар
22.12.2025 16:28 Відповісти
>> які були прийняті на відповідних територіях населенням цих територій в останні роки...

Які рішення приймали жителі міста Запоріжжя, свиня ти недодєлана кацапська??
показати весь коментар
22.12.2025 16:28 Відповісти
Умови стійкого миру :

1.Вивести війська зі всіх окупованих територій

2. Виплатити репарації

3. Судити в Гаазі всіх россійських військових злочинців.
показати весь коментар
22.12.2025 16:31 Відповісти
Ну то уйобуйте з України якщо ви п*дари за мир!!
показати весь коментар
22.12.2025 16:33 Відповісти
першопричинами цього конфлікту є існування поряд психічно хворої наглоти Москалії з імперськими амбіціями!!
показати весь коментар
22.12.2025 16:33 Відповісти
Також, за його словами, Москва готова юридично підтвердити, що напад на НАТО і Євросоюз в її плани не входить.

"Ми, зрозуміло, не збираємося нападати на країни ЄС і НАТО. Росія не переслідує приписувані нашій країні завойовницькі цілі", - заявив Рябков.

Він нагадав про слова російського диктатора Путіна про те, що Москва "готова зафіксувати це юридично". РАШИСТСЬКА БРЕХЛИВА **** НАРУШИЛА МІЖНАРОДНІ І НАВІТЬ ВЛАСНІ ЮРИДИЧНІ ПАПЕРИ (ХЕЛЬСІНСЬКИЙ АКТ.бУДАПЕШТСЬКИЙ ПАПІР .УКАЗ СОВКА ПРО ПЕРЕДАЧУ КРИМУ УКРАЇНІ ,,,Росія не переслідує приписувані нашій країні завойовницькі цілі", - заявив Рябков. ІДИ НАКЙ БРЕХЛИВИЙ ПЕС.ОСЬ САМ РАШИСТСЬКИ ПЕС ВКАЗУЄ НА РАШИСТСЬКІ ЗАВОЙОВНИЦЬКО -ОКУПАЦІЙНІ ЦІЛІ- (((Ми не за тимчасове припинення вогню, ми за стійке припинення бойових дій в рамках угоди, яка забезпечить вирішення проблем, які є першопричинами цього конфлікту, і яка гарантуватиме конституційний устрій РФ з урахуванням тих рішень, які були прийняті на відповідних територіях населенням цих територій в останні роки", - каже він. Джерело: https://censor.net/ua/n3591821
показати весь коментар
22.12.2025 16:35 Відповісти
Та вони самі розуміють що це неможливе, це закиди рудому покидьку, мовляв дивись ми за мир, а те педофілне створіння ще не розуміє яку скриньку Пандори вони вже відкрили...
показати весь коментар
22.12.2025 16:35 Відповісти
-Чи буде 3-я світова війна?
-Ні не буде, але буде така боротьба за мир, що каменю на камні не залишить...
Старий радянський анекдот збувається, послухаєш орків, ну прям голуби миру.
показати весь коментар
22.12.2025 16:35 Відповісти
Ця сволота ще гірша за Лаврова
показати весь коментар
22.12.2025 16:39 Відповісти
Це ж було вже, стійкий мир?!?!🤣😂🤪🤡
З ****** миру не буде ніколи!!!
показати весь коментар
22.12.2025 16:44 Відповісти
О як заговорили. Воно і зрозуміло чого. США нові санкції підготували то ці підари що завгодно скажуть щоб їх не було. І вони тут не помиляються. Як тільки рудому педофілу скажуть "раша стійкого миру хоче, премія миру в тебе в кишені майже" той знову всиратись буде і скаже "не на часі на расіюшку тиснуть, санкції почекають". А як все утрясеться трохи то знову вилізе ***** і скаже "воюватимемо аж поки цілі сво не виконаємо, тобто вічно". А потім знову скажуть що миру хотять.
У старого довбойоба все одно пам'ять як у золотої рибки, тож це проканає в який вже раз.
показати весь коментар
22.12.2025 16:47 Відповісти
А "правильний напрямок" це в сторону України чи раши???
показати весь коментар
22.12.2025 16:50 Відповісти
"це не та схема, яка може дозволити просунутися вперед"_______"зам" случайно проговорился!
показати весь коментар
22.12.2025 16:50 Відповісти
Слів не залишилося, залишилися одні слюни. Оху....ший представник ху... лостану
показати весь коментар
22.12.2025 17:03 Відповісти
х...ло теж казало, що не має планів нападати на Україну, а на другий день плани змінились. ну як можна вірити підарсні болотній. той мем невідомого автора про папір і угоди з кацапами саме раз.
показати весь коментар
22.12.2025 17:19 Відповісти
Задумали колективно суїциднутись?
Не?
Ну то не пи*діть!
показати весь коментар
22.12.2025 17:21 Відповісти
Начиная с1925года Советская Россия заключила58 договоров,соглашений, конвенций с другими государствами. 45(!) из которых она нарушила, прервала или вышла в одностороннем порядке.
Из 12 Пактов о ненападении, заключенных с 1925 года были нарушены 10(!), из которых 4 уже после 1945года. Из 18 союзнических соглашений нарушены 15, из них12 после 1945года.Уже после войны СССР заключил с1946 года 6 договоров о мире и из которых 3(!) были нарушены к 1957г.

(Конрад Аденауэр - Канцлер Германии- « Воспоминания»- 2том.)
показати весь коментар
22.12.2025 17:29 Відповісти
Це останній анекдот що рашисти хочуть стійкого миру. Да вони і року без війни ніколи не жили. Стійкий мир може тільки бути коли замість Сосії буде радіоактивне безлюдне болото
показати весь коментар
22.12.2025 17:41 Відповісти
В перекладі на людську мову - РФія хоче юридично зафіксувати згоду України на втрату територій , аби наступні покоління українців не могли претендувати на повеинення своїх територій !
показати весь коментар
22.12.2025 18:18 Відповісти
РФ виступає не за тимчасове перемир'я, а за "стійкий мир" з Україною, - МЗС Росії

"Стійкий мир з Україною" - суто кремлівська дефініція.
показати весь коментар
22.12.2025 18:42 Відповісти
цей нацист має бути повішеним
показати весь коментар
22.12.2025 20:06 Відповісти
Щоб розмовляти про стійкий мир - треба встановити тимчасове перемир'я.
показати весь коментар
22.12.2025 20:20 Відповісти
Виглядає так, що поточна війна є безпечнішою для держави та нації ніж той "мір",
який вони нам приготували! Тож ніякого миру з цими потоврами, одвічна війна!!!
показати весь коментар
22.12.2025 20:41 Відповісти
Игра словами...
смотрите:
РФ виступає не за тимчасове перемир'я, а за "стійкий мир" з Україною
-------------------------------------------------------------------------------------------
а между строк: "на базе полной капитуляции Украины"
При временном перемирии Украина не сдается, продолжает существовать.
Это все, что нужно знать о кацапских "стихоплетах"
показати весь коментар
22.12.2025 21:01 Відповісти
"стійкий мир через капітуляцію"

Ми це вже чули. Поламана платівка вкотре. підарасе старий, пішов на _уй.
показати весь коментар
22.12.2025 21:18 Відповісти