9716 відвідувачів онлайн

Росіяни можуть завдати масованого удару по Україні на Різдво. Це в їхньому характері, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський попередив, що країна-агресорка Росія може вдатися до масованих ракетних ударів по Україні у різдвяні дні.

Про це глава держави повідомив під час урочистого заходу з нагоди відзначення Дня працівників дипломатичної служби, передає Цензор.НЕТ.

Зеленський доручив посилити ППО

За його словами, подібні сигнали з боку РФ про "різдвяне перемир'я" є елементом залякування, на які Україна реагує посиленням роботи розвідки.

"Після таких сигналів я попросив максимально посилити нашу розвідку, щоб чітко розуміти, де ми перебуваємо. Ми розуміємо, що якраз в ці дні вони можуть, і це в їхньому характері, саме на наше Різдво, зробити якийсь масований удар. (…) Сьогодні була Ставка про це, і номер один було питання ППО –– захист наших міст, сіл, наших громад, особливо 23-24-25 грудня. На це треба звернути увагу", - наголосив Зеленський.

Дефіцит ППО

  • Він відзначив, що перед військовими поставлені відповідні завдання і водночас закликав громадян бути пильними.

"Людям (слід – ред.) звертати велику увагу цими днями, тому що ці "товариші" можуть застосувати відповідні удари, нічого святого там немає", - додав глава держави.

Топ коментарі
+21
А було ж колись:

"Росіяни - теж люди. Вони не зможуть піти війною на Україну", - Зеленський у Мюнхені... (19.02.2024)

блаЗЄні+73% ідотів.
показати весь коментар
22.12.2025 18:19 Відповісти
+17
А ти їх Міндічем , Міндічем , прямо по сапаткі... І щоб розові Фламідії летіли косяком... Брехло Zелене. Гидкий президент. Сцикливий нарциз.
показати весь коментар
22.12.2025 18:28 Відповісти
+14
Ну зато в мацкві на 9-те травня 2025 року була тишина та благодать. Правда ладімір алєксандровіч?
Ніхто тривожно не дивиться з бункеру в небо, не чути виття сирен - ляпота.
показати весь коментар
22.12.2025 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А було ж колись:

"Росіяни - теж люди. Вони не зможуть піти війною на Україну", - Зеленський у Мюнхені... (19.02.2024)

блаЗЄні+73% ідотів.
показати весь коментар
22.12.2025 18:19 Відповісти
А ти їх Міндічем , Міндічем , прямо по сапаткі... І щоб розові Фламідії летіли косяком... Брехло Zелене. Гидкий президент. Сцикливий нарциз.
показати весь коментар
22.12.2025 18:28 Відповісти
А ми самі про це нічого незнаєм,гидота🤡🤮
показати весь коментар
22.12.2025 18:47 Відповісти
...19.02.2022... Така правильна дата. Тобто за 5 днів до повномасштабного вторгнення...
показати весь коментар
22.12.2025 18:20 Відповісти
А яка різниця коли? Вони будуть нас знищувати поки вони існують або ми. І те що в 2019 український народ виправ поржать - це смертний вирок
показати весь коментар
22.12.2025 18:23 Відповісти
Не надоїло звинувачувати український народ?
показати весь коментар
22.12.2025 18:27 Відповісти
Ні. За розум взятись ніколи не пізно !
показати весь коментар
22.12.2025 18:30 Відповісти
а народу не надоїло начудити і робити вигляд що то не вони
скільки ця возня триватиме ? дорослі ж люди на вибори ходять
показати весь коментар
22.12.2025 19:55 Відповісти
А що тут не так? Чи це поляки в 2019 році вибрали нам антимайдан і смерть?
показати весь коментар
22.12.2025 21:54 Відповісти
Не НАРОД обрав оце, а населення. Не плутайте.
показати весь коментар
22.12.2025 18:30 Відповісти
А хто народу мізки промивав чому нагадати не хочеш?
показати весь коментар
22.12.2025 18:32 Відповісти
Много стоит тот народ, которому так легко промыть мозги? И есть ли они вообще у того, кто ведётся на красивую картинку и голосует "сердцем", а не включает критическое мышление и голосует "мозгами"?
показати весь коментар
22.12.2025 18:48 Відповісти
Мізгі промили не народу а населенню.
показати весь коментар
22.12.2025 18:57 Відповісти
А из кого состоит население? Судя по результатам выборов процент "народа" не воодушевляет, и навевает печаль.
показати весь коментар
22.12.2025 19:04 Відповісти
Переважно з нащадків П.П. Шарікова

показати весь коментар
22.12.2025 19:25 Відповісти
Шодо відсотков. Правило Парето, або принцип 80/20, стверджує, що приблизно 80% результатів походять від 20% зусиль (причин), а інші 80% зусиль дають лише 20% результату. Це відноситсчя до всії сфер життя та діяльності людства. Ціфра не аксіома бо може бути 75 на 25 або 15 на 85. В нашому випадку - 75-73 % населення постійно стремится у гівно а 25-27% народа постійно витягае гаселення з гівна куди це населення постійно лізе і тягне за собою і народ.
показати весь коментар
22.12.2025 20:53 Відповісти
"95 процентов людей на Земле - инертная масса. Один процент составляют святые и ещё один - непроходимые кретины. Остаётся три процента - те, кто могут чего-то добиться… и добиваются." С.Кинг. "Мёртвая зона".
показати весь коментар
22.12.2025 20:58 Відповісти
Я теж вважаю, з власного досвіду, шо десь так.
показати весь коментар
22.12.2025 21:03 Відповісти
Вот поэтому периодически хочется биться головой об стену от безысходности. Справедливости ради не считаю себя интеллектуалом, кем-то особенным, не имею каких-то талантов, обычный человек.
показати весь коментар
22.12.2025 21:15 Відповісти
Тобто ти виправдовуєш Гебельса.
показати весь коментар
22.12.2025 19:04 Відповісти
Чем?
показати весь коментар
22.12.2025 19:19 Відповісти
Що пропагандисти не винні, а винні ті, хто повірив брехні пропагандистів.
показати весь коментар
22.12.2025 20:40 Відповісти
Простота хуже воровства. Без лоха и жизнь плоха. и.т.д. Голова человеку для того и дана, чтобы в неё не только есть.
показати весь коментар
22.12.2025 20:48 Відповісти
От просто цікаво, за кого ти у першому та другому турі 2010 голосував...
показати весь коментар
22.12.2025 20:52 Відповісти
Я Вам когда-то уже писал, повторюсь-ни за кого.
показати весь коментар
22.12.2025 21:00 Відповісти
Ну зато в мацкві на 9-те травня 2025 року була тишина та благодать. Правда ладімір алєксандровіч?
Ніхто тривожно не дивиться з бункеру в небо, не чути виття сирен - ляпота.
показати весь коментар
22.12.2025 18:24 Відповісти
А де ж Фламінгі стаями у відповіть? Некій Мойша Сракі ще у жовтні 3,14здів шо вже по 50 одиниць на місяць на фірмі Мвндіча виробляют. То де ж вони?
показати весь коментар
22.12.2025 18:25 Відповісти
Двушечку деркачу на москву не забудь відправить
показати весь коментар
22.12.2025 18:25 Відповісти
Саме на наше Різдво.. Юдеї не святкують Різдво. 24-25 грудня Різдво католиків і протестантів.
показати весь коментар
22.12.2025 18:25 Відповісти
Нема Різдва католиків протестантва, лютеранськой, греко-католіцькой або англіканськой церкви. є Різдво Христове христіан. Різдво цивілізованого світу.
показати весь коментар
22.12.2025 18:55 Відповісти
у тебя новый год 13 января
показати весь коментар
22.12.2025 19:15 Відповісти
твій месія лежить перед кримлем на червоній площі
яке Різдво ???
показати весь коментар
22.12.2025 19:52 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2025 18:28 Відповісти
ЧУЧЕЛКО.
показати весь коментар
22.12.2025 18:29 Відповісти
А я би цим фото "прикрашала" усі новини, що ллються з гнилого зеленого рота лідОра . Й так до тих пір доки презик не наважитьс явичистити з влади людей розставлених ЄРМАКОМ ТА ТАТАРОВИМ
показати весь коментар
22.12.2025 18:31 Відповісти
одесу вже захистили
показати весь коментар
22.12.2025 18:28 Відповісти
А в його характері-що? Іншим разом, вже в реалі, побоксувати в Овальному?
Повідомляє,як блогер: може-не може.
Та ж Будан хвалився,що має своїх людей в оточенні путіна,типу свого козиря.Хіба вони не можуть сказати точно?
показати весь коментар
22.12.2025 18:30 Відповісти
Головне не те, що вони можуть, а те що можемо ми.
Може верховний головнокомандувач застосує якісь превентивні заходи?
Чи знову обмежимося простим відосиком по вбитим українцям?
показати весь коментар
22.12.2025 18:30 Відповісти
Відєоотчьот. Від Гундосого кураторам ФСБ.
показати весь коментар
22.12.2025 18:35 Відповісти
Його наділили регаліями, а воно це сприйняло як би він Бога за бороду схватив... А тепер ригає (блює) від нього вся Україна...
показати весь коментар
22.12.2025 18:44 Відповісти
Без сопляків знаємо. Що буде, а що ні. Знайшовся кашперовський на кварталі.
показати весь коментар
22.12.2025 18:35 Відповісти
Ну так, запршуй на шашлики, що за проблеми, зестатист...
показати весь коментар
22.12.2025 18:40 Відповісти
Що, вже домовився? Зелений зрадник...
показати весь коментар
22.12.2025 18:43 Відповісти
Це все на що здатний, так званий, гарант!
Ні, забув, він ще може зі спущеними штанами стояти біля рояля з дурнуватим виразом пики!
показати весь коментар
22.12.2025 18:44 Відповісти
Хай би на Новий рік повторив цю смішну сценку, разом з Першою леді.
Хоч би трохи ще поржали. Для розслабухи.
показати весь коментар
22.12.2025 20:28 Відповісти
Та и ежу понятно что они копят ракеты и дроны для того что бы нас без света оставить на Рождество и Новый Год!
показати весь коментар
22.12.2025 18:46 Відповісти
Не можуть.а будуть,як і постійно це роблять.Бо кожен день,це також масові удари.
показати весь коментар
22.12.2025 18:49 Відповісти
Ти диви, який турботливий президент. Як же він піклується про українців. То ж не він всі гроші закатав в асфальт і розмінував мінні поля? То не він відвів наші війська і знищив ракетні програми? То ж не з його дозволу міндічі і цукермани призначали міністрів і крали мільярди з економіки, в тому числі і з оборони і ''двушками'' возили на росію? То ж не при ньому інші міндічі возили українське зерно з Одеси до Ірану, який перебуває під санкціями?
показати весь коментар
22.12.2025 19:50 Відповісти
Как славяне по славянам????На рождество?!Не может быть!😉
показати весь коментар
22.12.2025 19:58 Відповісти
Які московити слов'яни? Вони угро- фіни, позбавлені розумними татарами. Є небагато українців і білорусів, яких відправляли як молодих спеціалістів. І вони святкують Рожлество, в ми Різдво Христове. На сьогодні це вже велика різниця.
показати весь коментар
22.12.2025 20:31 Відповісти
Перепрошую, потрібно читати ''розбавлені розумними татарами''.
показати весь коментар
22.12.2025 21:59 Відповісти
А чому ти радієш? Бачу тобі весело.
Тільки останній падонок буде зловтішатися з екзистенційної війни - війни на винищення українського етноса.
Камрад, ти знав, що українці ведуть 33 війну обороняючись від "братьєв" із північного-сходу. Про це чимало написали історики Брехуненко В., Ковальчук В., Ковальчук М., Корнієнко В. «Братня» навала. Війни Росії проти України ХІІ‒ХХІ ст.
показати весь коментар
22.12.2025 20:35 Відповісти
как сєміти по сємітам
показати весь коментар
22.12.2025 20:55 Відповісти
а тебе чорта зеленого 🤡 ,шо ніхто не запросив , на свята за кордон ,будеш в Києві , лячно в бункері ?!!! ...
показати весь коментар
22.12.2025 20:14 Відповісти
А я буду під час удару на Різдво тихо висилати двушки мвндіча на москву, лохторат вже нічого не скажить...
показати весь коментар
22.12.2025 20:23 Відповісти
Я геть не хвилююсь. По тисячу дронів перехоплювачів в день. Шахедам пи**ць.
Залишаються крилаті ракети та балістика. Балістику погасять патріоти а решта ППО - крилаті ракети.
показати весь коментар
22.12.2025 20:25 Відповісти
Я так думаю, що нарешті прийшов час трьом тисячам ракет, які обіцяв до кінця року зробити Зеленський і цілої стаї ''пташечок'' ''Фламінго'', які одночасно з трьома тисячами ракет полетять на росію. Там знищать там всі пускові і заводи, які виготовляють ракети і шахеди. Ми ж віримо президенту? Він же ніколи не брехав?
показати весь коментар
22.12.2025 20:35 Відповісти
Голобородько уже екстрасенсом став
показати весь коментар
22.12.2025 21:10 Відповісти
Що, падло ze-лене, в Омані всьо проплачєно?
показати весь коментар
22.12.2025 22:15 Відповісти