8518 відвідувачів онлайн

Північнокорейські солдати, які потрапили в полон ЗСУ, заявили про бажання поїхати до Південної Кореї, - Yonhap

кндр,полонений,полонені,рі

Двоє північнокорейських солдатів, яких Збройні сили України взяли в полон у Курській області РФ під час боїв на боці Росії, заявили про бажання виїхати до Південної Кореї.

Про це повідомив голова групи північнокорейських втікачів у Південній Кореї Чан Се Юль, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Yonhap.

За його словами, двоє полонених віком близько 20 років написали листа у жовтні під час зустрічі з південнокорейським продюсером документальних фільмів у таборі для військовополонених поблизу Києва. Лист було передано групі на початку грудня.

"Ми вирішили поїхати до Південної Кореї, вважаючи тих, хто в Південній Кореї, своїми батьками та братами", - йдеться в листі.

Полонені також подякували за підтримку, зазначивши, що нинішню ситуацію вони сприймають "не як трагедію, а як початок нового життя".

За словами Чана Се Юля, лист підтверджує їхній намір виїхати до Південної Кореї. Раніше, у лютому, лише один із полонених заявляв про таке бажання під час зустрічі з південнокорейським законодавцем.

Що передувало?

  • Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова передавати диктатору КНДР Кім Чен Ину його солдатів, якщо він може організувати їхній обмін на наших воїнів, які перебувають у полоні в Росії.
  • Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що Сили оборони захопили в полон двох КНДРівців. Вони вже спілкуються з СБУ.
  • Згодом у СБУ повідомили, що проводять слідчі дії з полоненими КНДРівцями.
  • Також повідомлялося, що оператори тактичної групи №84 Сил спеціальних операцій ЗС України взяли в полон військового з Північної Кореї під час спеціальних дій у Курській області РФ.
Топ коментарі
+22
На вічне рабство в Україні - розміновувати ними поля!
показати весь коментар
24.12.2025 11:17 Відповісти
+15
Приїзджають вбивати українців, потрапояють у полон і їх відпускають до Південой Кореї? Файно, навіть некуйово влаштуются.
показати весь коментар
24.12.2025 11:20 Відповісти
+12
Зрозуміти та пробачити?
Бо вони ж сироти.
Зараз заплачу.
показати весь коментар
24.12.2025 11:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На вічне рабство в Україні - розміновувати ними поля!
показати весь коментар
24.12.2025 11:17 Відповісти
Що тут нахрюкано, перекладіть людською мовою. 🔪🐷
показати весь коментар
24.12.2025 11:35 Відповісти
>хрю-рох-рох

Що? 🔪🐷
показати весь коментар
24.12.2025 11:57 Відповісти
до Кіма цибулю вирощувать скоро подуть..
показати весь коментар
24.12.2025 11:27 Відповісти
Я влаштуюсь в тцк і тебе за шкірку з офіса витягну, боточмо 😁
показати весь коментар
24.12.2025 11:58 Відповісти
Удачи! Ты знаешь сколько это стоит? Фантазеры!
показати весь коментар
24.12.2025 12:15 Відповісти
Знищувати москворотих - безцінно 🔪🐷
показати весь коментар
24.12.2025 12:23 Відповісти
" Північнокорейські солдати, які потрапили в полон ЗСУ, заявили про бажання поїхати до Південної Кореї " А на Сейшели вони , мля, не висловили бажання поїхати? Тільки обмін на наших хлопців в полоні. І нехай тоді параша вирішуватиме , куди вони поїдуть.
показати весь коментар
24.12.2025 15:12 Відповісти
Сироты? Законное желание человека, который выжил и увидел, что есть еще мир, за границами тоталитарного рая.
показати весь коментар
24.12.2025 11:18 Відповісти
Зрозуміти та пробачити?
Бо вони ж сироти.
Зараз заплачу.
показати весь коментар
24.12.2025 11:22 Відповісти
може і так, а може хочуть трохи "попрацювати" на пончика з південної сторони 38 паралелі ... міски там промивають добряче і що в них в голові без розтину черепушки не з`ясуєш 🤔
показати весь коментар
24.12.2025 11:22 Відповісти
Сразу уточню, "сироты", это потому, что у этих двоих если и была семья в КНДР то вырежут! А нам главное новость и не важно, кто головой заплатит!
показати весь коментар
24.12.2025 11:26 Відповісти
Якщо кім-че-пинь безкоштовно вб'є своїх рабів, то чим це погано для України?
показати весь коментар
24.12.2025 12:48 Відповісти
Нічого дивного. Тим більше що по законам ЮК вони громадяни, просто живуть на ТОТ.
показати весь коментар
24.12.2025 11:20 Відповісти
Приїзджають вбивати українців, потрапояють у полон і їх відпускають до Південой Кореї? Файно, навіть некуйово влаштуются.
показати весь коментар
24.12.2025 11:20 Відповісти
Ну тут є нюанс, конкретно ці два алєня потрапили в полон на курвщині.
показати весь коментар
24.12.2025 11:24 Відповісти
Яка різниця? Рашисти просто так відпустили хоча б одного американця якого взяли в полон на сумщині чи донеччині? Ці вузькоокі воювали проти України, допомагали рашистам захоплювати Україну. Аби не ця вузькоока мразота то можливо ми до сих пір ще б тримали курщину яку могли б обміняти на свої території.
показати весь коментар
24.12.2025 11:32 Відповісти
Очень Большая! Если не понимаете, или не хотите понимать, то таке!
показати весь коментар
24.12.2025 11:45 Відповісти
Пеніс Пушиліна, теж саме тільки українською, бо люди твоє свинособаче - чувашсько -корякське хрюкання не розуміють.
показати весь коментар
24.12.2025 12:10 Відповісти
"КАКАЯ РАЗНІЦА"
десь я вже це чув...
показати весь коментар
24.12.2025 11:58 Відповісти
Є різниця де вбивали наших військових?
показати весь коментар
24.12.2025 12:07 Відповісти
Немає.
показати весь коментар
24.12.2025 12:10 Відповісти
є де - одне діло свою хату захищяти , інше в чюжу лізти...
показати весь коментар
24.12.2025 12:31 Відповісти
Курщина і все чернозем'я з Воронежем це Україна
показати весь коментар
24.12.2025 12:35 Відповісти
так так і на какому кефірі вже б всі були як би не та Еуропа?
показати весь коментар
24.12.2025 12:43 Відповісти
а ви думали, шо тут всі американці на шару і все вам всі дадуть?
думайте далі...
показати весь коментар
24.12.2025 13:19 Відповісти
Так вони ж не власну хату захищали.
показати весь коментар
24.12.2025 12:45 Відповісти
перевибор пацанятку-бубу на 5 рочків відбулавити - так доня захтів!
а пан Залужнуий мовчить як риба об лід....
показати весь коментар
24.12.2025 12:52 Відповісти
віслюк на пляж в ізраїлі буде ходити в окулярах і шапці ушанці, бо не додали йому...
не *******? - така думка навіть в голову не втикає, обминає...
показати весь коментар
24.12.2025 12:59 Відповісти
Шанси приблизно такі ж, як виграти джекопт в лотерею.
показати весь коментар
24.12.2025 11:33 Відповісти
Які нафіг південна корея, направити рити окопи під кулі.
показати весь коментар
24.12.2025 11:24 Відповісти
Зомбування, як рукой зняло.
показати весь коментар
24.12.2025 11:25 Відповісти
Нема питань - 10 років каторжних робіт по розмінуванню, і потомі в Південно Корейський рай.
показати весь коментар
24.12.2025 11:25 Відповісти
Подфартило чувакам, хотя конечно их семьям писец.
показати весь коментар
24.12.2025 11:27 Відповісти
думаю кращє вони поїдуть на органи
показати весь коментар
24.12.2025 11:27 Відповісти
Дашовикажете. Отак просто взяти і відпустити тварюк які вбивали українців і захоплювали українську землю? Крім того заради цієї мразі наші військові ризикували життям витягуючи їх з поля бою. Да і не вірте цій мразоті. Вони знову побіжать до свого вождя бо там їхні сім'ї
показати весь коментар
24.12.2025 11:28 Відповісти
Ні. Якраз навпаки, тікають саме з КНДР. В південну.
показати весь коментар
24.12.2025 11:37 Відповісти
Є й ті хто повертається назад. Просто цю статистику не розголошують. До речі багато північнокорейців їздять в Китай працювати. А потім чомусь повертаються додому замість того щоб втікти в південну корею.
показати весь коментар
24.12.2025 11:49 Відповісти
При будь-якому режимі є люди, яким дуже добре живеться, і тікати тому немає ніякого сенсу.
показати весь коментар
24.12.2025 11:57 Відповісти
Нема. А якщо є то одиниці.

З Китаю повертаються тому щоб сім'ї можуть розстріляти.

Ніхто не тікав з західного Берліна в східний, а от зі східного....
показати весь коментар
24.12.2025 12:16 Відповісти
Бо сім'ї в заручниках.
показати весь коментар
24.12.2025 13:46 Відповісти
Перший раз чи що? Здачу Цемаха пробачили, і це пробачать.
Якщо не плутаю, то саме під час спецоперації по його викраденню були жертви серед розвідників.
показати весь коментар
24.12.2025 14:06 Відповісти
Нехай окопи риють
показати весь коментар
24.12.2025 11:32 Відповісти
обмін має бути на українських полонених 1 до 10..і подарунків .
показати весь коментар
24.12.2025 11:36 Відповісти
Яку південну...в північну..а пончик знає що з такими робити
показати весь коментар
24.12.2025 11:36 Відповісти
А хто буде відбудовувати Україну? Хай попашуть років з 10 як німці в совку, яких тільки в 1955 відпустили, а потім нехай ідуть куди завгодно
показати весь коментар
24.12.2025 11:50 Відповісти
Коли Україна відновить ядерку, ніхто і не пукне проти нас. Рий могилу собі, свин 🔪🐷
показати весь коментар
24.12.2025 12:09 Відповісти
Я конечно не знаю уровень вашего развития, вы вообще представляете о чем пишите? Вы, с маленькой буквы это не ошибка.
показати весь коментар
24.12.2025 12:11 Відповісти
"Зольдату", пламенный привет)
показати весь коментар
24.12.2025 12:13 Відповісти
Та ти шо... а нагадай які саме З ТОЧКИ ЗОРУ МІЖНАРОДНОГО ПРАВА наслідки вже настали для парашників за 11 років війни. Окрім засуджуючих резолюцій ООН, звісно. Слухаю уважно.
показати весь коментар
24.12.2025 12:20 Відповісти
Еще раз! Мысли и надежды слабых никого не волнуют! Читайте, что историки пишут! Как и суды в Украине! Никому не интересно, прав ты или нет если у тебя нет денег!
показати весь коментар
24.12.2025 12:23 Відповісти
Саме тому Україна відновить ядерний статус, поросятко 🔪🐽
показати весь коментар
24.12.2025 12:24 Відповісти
Я нічого не зрозумів із твого рохкання.
Чим КОНЕРКТНО нам загрожують військові діє проти русошвайнів на їх території? Які саме міжнародні закони ми цим порушили і яка конкретно відповідальність і перед ким може нас за це наздогнати?
показати весь коментар
24.12.2025 12:29 Відповісти
іди до штурму Гренландії готуйся
показати весь коментар
24.12.2025 13:14 Відповісти
мо задонатиш на Івана 3 гривні?
пардоніруію шаги?
показати весь коментар
24.12.2025 13:47 Відповісти
не чіпайте бубу ззаду клавішем на шаг!
показати весь коментар
24.12.2025 14:03 Відповісти
«Полонені подякували за підтримку…»?
молочко безлактозне їм може ще?
вони вбивати нас пришли свідомо, альо
показати весь коментар
24.12.2025 12:25 Відповісти
Ось як, а чому не в дійснейленд?
показати весь коментар
24.12.2025 12:55 Відповісти
Треба було зробити жарт...відправити в північну де їх чекають табори, або розстріл..після їх бвжання поїхати в південну та попадання в полон
показати весь коментар
24.12.2025 13:36 Відповісти
мовчить і воюйте..
за вас тут зелене кодло, яке до речі ви і привели, потурбується....
мовчить і воюйте..
показати весь коментар
24.12.2025 13:08 Відповісти
А мені подобається як найманці, що приїхали вбивати українців за гроші, пишуть що далі "ми вирішили поїхати у Південну Корею...", ніби це в них така собі вояжна туристична подорож.
показати весь коментар
24.12.2025 14:16 Відповісти
ніколи не думав шо зелену потвору ше і потрібно буде захищяти - обстоястельства вирішуть все...!
показати весь коментар
24.12.2025 14:55 Відповісти
підарас зелений - з якого боку тебе ще не виставили?
показати весь коментар
24.12.2025 14:57 Відповісти
посил тим хто вірить в беларуські креветки...
показати весь коментар
24.12.2025 15:07 Відповісти
папа не бийте маму, мо в хокейчік? - плешивий і драник і обідва їбануті..
чим не плеи офф?
показати весь коментар
24.12.2025 15:14 Відповісти
будете вбивати нас? - ми будемо вбивати вас...