9541 відвідувач онлайн

Оренбурзький ГПЗ та нафтовий порт Темрюк атакували дрони СБУ, - джерело. ВIДЕО

Дрони ЦСО "А" СБУ успішно атакували нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на джерела.

Увага! Ненормативна лексика!

Що відомо?

Темрюк

Так, у морському порту Темрюк в Краснодарському краї РФ внаслідок атаки палають два резервуари з нафтопродуктами.

Площа пожежі - близько 2 тисяч квадратних метрів. До гасіння залучено 70 осіб та 18 одиниць техніки.

Нафтовий порт Темрюк та ГПЗ в Оренбурзі: подробиці атаки

Оренбурзький ГПЗ

Також СБУ атакувала Оренбурзький газопереробний завод, який є найбільшим у світі газохімічним комплексом, що переробляє 37,5 млрд м³ газу на рік.

На підприємстві сталося займання газу в трубопроводі естакади установки 3У-70, що очищає сирий газ від сірководню та діоксиду вуглецю.

Наразі роботу ГПЗ зупинено.

Сервіс FIRMS, що відстежує загоряння у реальному часі по всьому світу, фіксує пожежі на заводі.

Нафтовий порт Темрюк та ГПЗ в Оренбурзі: подробиці атаки

Топ коментарі
+7
Щось вони атакують і атакують постійно в бензин в них як був так і є... Може треба атакувати елабугу і виробництво калібрів?
показати весь коментар
25.12.2025 12:12 Відповісти
+7
Що **************, наше Свято наближається!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Слава Героям!
показати весь коментар
25.12.2025 12:16 Відповісти
+3
Вам потрібно радником до Малюка...
показати весь коментар
25.12.2025 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось вони атакують і атакують постійно в бензин в них як був так і є... Може треба атакувати елабугу і виробництво калібрів?
показати весь коментар
25.12.2025 12:12 Відповісти
Вам потрібно радником до Малюка...
показати весь коментар
25.12.2025 12:17 Відповісти
Ні , малюк до сих пір не просихає від операції павутина 😂
показати весь коментар
25.12.2025 12:18 Відповісти
хто вони?
тобто,
ви з ними не зтотожнюєтесь?
показати весь коментар
25.12.2025 12:17 Відповісти
мозирський нпз працює на повну
показати весь коментар
25.12.2025 12:17 Відповісти
Мабуть, ГУР про це не знає. Бо, якби знав, на місці мозирського НПЗ було б ароматне попелище.
показати весь коментар
25.12.2025 12:22 Відповісти
Білорусь не наш супротивник
Ляксандр названий папа Володі
показати весь коментар
25.12.2025 12:25 Відповісти
Друг мого ворога - мій ворог.
показати весь коментар
25.12.2025 12:28 Відповісти
я вам більше скажу, що скільки не атакуй, то бензин у них не зникне (для прикладу візьмемо нашу ситуацію весни - літо 2022 року). А ось підняти ціни до ринкових (світових) то це завдання мабуть може бути виконане. Злет цін на ПММ прискорить інфляцію, що вдарить до економіці. Мало хто звертає увагу, що наша компанія по ударів по НПЗ прийшлась на вересень - жовтень місяць, а це активний період агро робіт, де ПММ це 20 % собівартості. Тобто, високі ціни в період активних посівних робіт вже заклали міну під агросектор. Добавляємо сюда відсутність якісного насіння (про проблеми з його закіпівлею вже говорилось відкрито). Якщо будуть не сприятливі погодні умови, то привіт агросектору в 26 році (а в 25 році у них вже пшениця була не рентабельна)
показати весь коментар
25.12.2025 12:26 Відповісти
Они. Не мы атакуем постоянно, а они. Вот бы в Украине образовалось тайное общество по борьбе с замаскированными под людей кацапами.
показати весь коментар
25.12.2025 12:37 Відповісти
А ти що думав раз перднути і все.Працюють системно.
показати весь коментар
25.12.2025 12:54 Відповісти
Що **************, наше Свято наближається!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Слава Героям!
показати весь коментар
25.12.2025 12:16 Відповісти
Оренбурзький пуховий хлопок...
показати весь коментар
25.12.2025 12:29 Відповісти
цілі для атак тварожнікав вибирає? а чому не атакує заводи по виробництву ракет , шахедів зброї русні, скупченню орків?
показати весь коментар
25.12.2025 12:30 Відповісти
цілі обирає костюмер і гример 95 кварталу