9580 відвідувачів онлайн

РФ здійснила політ ядерних бомбардувальників Ту-95 над Норвезьким морем: НАТО піднімало винищувачі

бомбардувальник,рф,су-24

Росія здійснила дальній політ стратегічних бомбардувальників над нейтральними водами Баренцевого та Норвезького морів. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Mirror.

За даними видання, російські далекобійні бомбардувальники здійснили різдвяний політ на велику відстань, що розцінюється як демонстративний сигнал і спроба тиску на Захід, зокрема на північну частину Великої Британії. У відповідь НАТО підняло винищувачі для моніторингу ситуації.

Повідомляється, що винищувачі Су-33 супроводжували бомбардувальники дальньої дії під час польоту. Журналісти припускають, що такий маршрут міг бути навмисною спробою спровокувати Захід поблизу умовного маршруту польоту Санта-Клауса з Північного полюса.

Заява Міноборони РФ

У Міністерстві оборони РФ заявили: "Далекобійні бомбардувальники Ту-95МС російських повітряно-космічних сил здійснили запланований політ у повітряному просторі над нейтральними водами Баренцевого та Норвезького морів. Тривалість польоту склала понад сім годин".

Також у російському відомстві додали, що на окремих ділянках маршруту бомбардувальники супроводжували винищувачі іноземних держав, однак не уточнили, які саме повітряні сили НАТО перехоплювали літаки Ту-95МС.

Зазначається, що бомбардувальники цього типу Росія також використовує для завдання ракетних ударів по території України.

Топ коментарі
+8
Підняло винищувачі і обісралося, як завжди..не НАТО а жалюгідна контора.
показати весь коментар
25.12.2025 12:59 Відповісти
+6
И с каких пор ту95 стал ядерным? То что он способен применять ядерное оружие? Так я вам секрет открою - есть ядерные заряды которые помещаются в рюкзак или в артиллерийский снаряд. А по факту из вышеописанного для нас хорошего только то что ресурс планера у этих самолетов весьма ограничен, и каждый лишний полет увеличивает вероятность что в одни действительно прекрасный момент у этого самолета отвалится крыло или хвост. То есть чем больше они летают где то - тем больше вероятность что во время очередного масс обстрела это летаюшее говно мамонта просто развалится.
показати весь коментар
25.12.2025 13:11 Відповісти
+6
Ті у кого війна в крові зазвичай гинуть у війнах залишаючи не так багато свого ДНК для нації, масово виживає усіляке ухилянство і диванні експерти т.п. чиї нащадки в крові війни не мають і, відповідно ні на що не годні. Так закінчуються усі войовничі народи, мабуть і європейцям час прийшов, перший дзвіночок був ще у французів у 1940.
показати весь коментар
25.12.2025 13:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Підняло винищувачі і обісралося, як завжди..не НАТО а жалюгідна контора.
показати весь коментар
25.12.2025 12:59 Відповісти
все правильно. Підняли винищувачі - в разі чого хоч пілоти врятуються
показати весь коментар
25.12.2025 13:13 Відповісти
Там цей Цахкна Харі Крішна казав шо будуть збивать і вбивать
показати весь коментар
25.12.2025 13:01 Відповісти
Так кацапня ж теж хитра, летіли над нейтральними водами. Знаючи, що їх толерасти збивати не будуть.
показати весь коментар
25.12.2025 13:05 Відповісти
ну завтра пролетять над водами Норвегії і відповідь буде аналогічна. Я от не розумію європейців. У них же війна в крові має буть, поразжирались блд, Європа то місце де пролилось максимум крові за всю історію, вони в ДНК має бути. Та дайте уже тим кацапам просратись, але ж ні
показати весь коментар
25.12.2025 13:07 Відповісти
Ті у кого війна в крові зазвичай гинуть у війнах залишаючи не так багато свого ДНК для нації, масово виживає усіляке ухилянство і диванні експерти т.п. чиї нащадки в крові війни не мають і, відповідно ні на що не годні. Так закінчуються усі войовничі народи, мабуть і європейцям час прийшов, перший дзвіночок був ще у французів у 1940.
показати весь коментар
25.12.2025 13:16 Відповісти
«політ у повітряному просторі над нейтральними водами Баренцевого та Норвезького морів.» Над нейтральными, Карл, над нейтральными! Что нужно сбивать, Карл??
показати весь коментар
25.12.2025 13:07 Відповісти
ТА КАРЛ П"Є І НЕ ЗАКУСЮЄ !!!
показати весь коментар
25.12.2025 13:21 Відповісти
Ту-95
показати весь коментар
25.12.2025 15:01 Відповісти
Хтось з аналітиків "з-за поребрика", але в еміграції (здається, Быть Или, Бабченко, чи Невзоров....; можливо - інші) нещодавно зауважив, що касапи буквально на днях розпочнуть "шатать" владу країн Балтики, зокрема, і Скандінавії... Видать, мали пістави так вважати...
показати весь коментар
25.12.2025 13:04 Відповісти
Це від Путіна типу "з Різдвом". РФ - це не люди. І трамп теж скотина бо потакає їм, а іншим пора це зрозуміти
показати весь коментар
25.12.2025 13:06 Відповісти
Старий ******, теліпає своїм обмилком перед країнами НАТО, мабуть погрожує їм зґвалтуванням??? Надивився плівок Епштейна з трампом, от його і пердолить?!?!
показати весь коментар
25.12.2025 13:08 Відповісти
И с каких пор ту95 стал ядерным? То что он способен применять ядерное оружие? Так я вам секрет открою - есть ядерные заряды которые помещаются в рюкзак или в артиллерийский снаряд. А по факту из вышеописанного для нас хорошего только то что ресурс планера у этих самолетов весьма ограничен, и каждый лишний полет увеличивает вероятность что в одни действительно прекрасный момент у этого самолета отвалится крыло или хвост. То есть чем больше они летают где то - тем больше вероятность что во время очередного масс обстрела это летаюшее говно мамонта просто развалится.
показати весь коментар
25.12.2025 13:11 Відповісти
ЧУЮ ЗДОРОВИЙ ГОЛОС , НЕ ЗАСРАНИЙ СОВДЄПОВСЬКИМ ГАМНОМ !!!
показати весь коментар
25.12.2025 13:19 Відповісти
А они эксплуатируются в таком режиме?
показати весь коментар
25.12.2025 13:42 Відповісти
Ще в часи моєї молодості, по авіагарнізонах Союзу, ходив слушок про скандал в Білоцерківському гарнізоні... Там стояли Ту-95. Нібито при оголошенні Москвою, учбової тривоги, командування, замість пакета з діями по УЧБОВІЙ тривозі, відкрило пакет з "бойовою". А там - план удару по базі НАТО, в Трієсті (Адріатика). І в тому плані - скидання ядерних боєзарядів. Так от, коли побачили розрахунок "бойового завантаження", вияснилося, що пального, для вильоту, вистачало тільки дорогу "туди"...
показати весь коментар
25.12.2025 13:50 Відповісти
Ну если просто посудить логически - то в случае всеобщей ядерной войны запас топлива чтобы лететь обратно - не нужен. Лететь будет просто некуда, никакого "обратно" уже существовать не будет. Останется только прыгать с парашютом в воду и быстро стараться отрастить жабры и стать основателем новой цивилизации.
показати весь коментар
25.12.2025 14:09 Відповісти
Вони це роблять регулярно, робили і в минулих і позаминулих роках. Це ж саме робить авіація Великобританії,Франції , Норвегії, Швеції, США і так дальше по списку. В нейтральних водах це робити нікому не забороняється !
показати весь коментар
25.12.2025 13:17 Відповісти
Це гарна новина! Згадала вчорашнє віщування від Чалого - війна закінчиться швидко, коли лисий уйбк зробить СПРАВЖНІЙ напад-інцендент на території ЄС- НАТО!
Мабуть залишилось чекати не довго???
Адже якщо дах починає повзти, то процес вже незупинний.
показати весь коментар
25.12.2025 17:00 Відповісти
хоть не развалились в полете?
показати весь коментар
25.12.2025 13:18 Відповісти
''такий маршрут міг бути навмисною спробою спровокувати Захід поблизу умовного маршруту польоту Санта-Клауса з Північного полюса.'' Джерело: https://censor.net/ua/n3592333

*******, немає слів
показати весь коментар
25.12.2025 13:30 Відповісти
Норвегія єдина, хто готує до евакуації своє населення, враховуючи наш досвід у війні. Вони реально готуються до війни , навідміну від Німеччини, Британії чи Франції.
показати весь коментар
25.12.2025 13:35 Відповісти
так, німеччині, британії, і тим більше франції, війна і не загрожує. чи ви вважаєте шо кацапи на самокатах і самотиках берлін штурмувати підуть? а от балтам, полякам, фінам, і норвегам - не до *********, звісно.
показати весь коментар
25.12.2025 13:50 Відповісти
А нафіга їм когось штурмувати? У них є інші засоби для війни з Європою, які вони вже потроху почали застосовувати. Штурмують вони тільки нас, щоб ця війна не давала нам право вступу до ЄС та НАТО.
показати весь коментар
25.12.2025 14:34 Відповісти
Буквально на днях смотрел видео дальнобойщика на которого подписан и там по заснеженной дороге в темноте бежала группа норвежских солдат.
показати весь коментар
25.12.2025 14:10 Відповісти
Молодці!! Але там фактично маленький кордон з мордором. ( Дуже шкода що він взагалі існує). А от у Фінів великий кордон нажаль. За Фінами Швеція. Якщо орки нападуть на 🇳🇴 то доведеться воювати з трьома країнами Скандинавії , які мають союзні угоди і співпрацю ( що важливіше за 5 статтю Статуту НаТо ). або йти йти вузькою територію вздовж тих двох країн.... Які всім допоможуть Норвегії!
У них 🇫🇮🇸🇪 доречі є славні історичні традиції багато давати люлів оркам.
показати весь коментар
25.12.2025 16:57 Відповісти
Цікаво в Україні є хоч якісь бомбардувальники?
показати весь коментар
25.12.2025 14:07 Відповісти
Есть. Су-24, фронтовой бомбардировщик. Миг-29 и Су-27 могут сбрасывать бомбы, в том числе управляемые.
показати весь коментар
25.12.2025 14:10 Відповісти
То саме стратегічні!! Вони можуть доставляти великі бомби і ракети. Ту-95 постійно обстрілюють Україну ракетами.
Якщо просто літають над морем а не ******** то зменшують моторесурс. Це добре. Заодно нехай Нато піднімає збут памперсів .... )))
показати весь коментар
25.12.2025 16:52 Відповісти
Та збили би нарешті ті рашистські літаки! Москалі над ними знущаються, а вони нічого не роблять, боягузи