9030 відвідувачів онлайн

МЗС про стенограму розмови з Бушем: Ще задовго до війни Путін заперечував право України на існування

Стенограма розмови Буша та Путіна: У МЗС України прокоментували

У МЗС України прокоментували оприлюднену стенограму розмови диктатора Путіна та президента США Джорджа Буша-молодшого на початку 2000-х років.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, речник міністерства Георгій Тихий заявив: "Путін заперечував право України на існування у 2001 році, тобто за 21 рік до повномасштабного вторгнення та за 13 років до Революції гідності, яку він часто називає "першопричиною" війни.

Насправді її першопричиною завжди була і залишається імперська пухлина в його та інших російських головах".

Стенограма розмови Буша та Путіна: У МЗС України прокоментували

Що передувало?

  • Раніше було оприлюднено стенограми розмов диктатора Путіна із експрезидентом США Джорджем Бушем-молодшим.
  • У них він називав Україну "штучно створеною" державою та просив, щоб РФ взяли до НАТО.
Топ коментарі
+20
Хто там тявкав що причиною вторгнення рашистів був Майдан в 2013? Факти кажуть що Сосія і московський фашистський режим це і є першопричина війни і поки вона буде існувати не буде ніякого миру
показати весь коментар
25.12.2025 14:55 Відповісти
+9
Майдан - не привід і не причина. Майдан зірвав плани на тиху білорусізацію України. Кацапи як типові гопники скористалися слабкістю жертви.
показати весь коментар
25.12.2025 15:57 Відповісти
+8
Починаючи ще Андрія Боголюбського, Володимиро-Суздальського князя, відомого тим, що організував і очолив перший похід на Київ у 1169 році і з тих пір українці ведуть, якщо я не помиляюся 33-тю визвольну війну від окупантів імосковицьких боліт. Нічого нового, тільки на московському троні людоїди змінюються.
показати весь коментар
25.12.2025 14:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Путин просил Буша взять РФ в НАТО, а Украину не брать - стенограмма

Глава Кремля Владимир Путин в 2001 году фактически просил тогдашнего президента США Джорджа Буша-младшего взять Россию в НАТО.

По данным пресс-центра Национального архива безопасности США, об этом свидетельствует стенограмма их разговора.

"Документы показывают, что президент России Путин был близким союзником Буша в 2001 году. Их объединяли общие интересы в борьбе с терроризмом: у Путина - в отношении Чечни, а у Буша - в отношении Аль-Каиды", - сказано в материале.

Уточняется, что во время одного из разговоров Буш-младший говорил, что РФ не является врагом США.

"Ваши слова о будущем через 50 лет являются важными. Россия является европейской и многоэтнической страной, как и США. Я могу представить, что мы станем союзниками", - отвечал ему Путин.

Он не исключал, что США и Россия могут объединиться с другими в случае острой необходимости. Также Путин утверждал, что РФ чувствует себя исключенной из НАТО.

"Если Россия не является частью этого, конечно, она чувствует себя исключенной. Почему необходимо расширение НАТО? В 1954 году Советский Союз подал заявку на вступление в НАТО. У меня есть этот документ", - отмечал он.

По словам Путина, НАТО дало отрицательный ответ по нескольким причинам: отсутствие соглашения с Австрией и Германией, тоталитарный контроль над Восточной Европой и необходимость сотрудничества РФ с процессом разоружения ООН.

"Сейчас все эти условия выполнены. Возможно, Россия могла бы стать союзником", - предполагал он.

Также Путин предупреждал, что РФ будет противодействовать вступлению Украины в НАТО. Он говорил, что это могло привести к внутреннему расколу. Он называл Украину "искусственно созданной страной".

"Что же на самом деле произошло? Советская добрая воля изменила мир. Россия добровольно отказалась от тысяч квадратных километров территории - неслыханно", - говорил он.
показати весь коментар
25.12.2025 14:55 Відповісти
Яке гівно обидва. І педофіл-маньяк і наркоман.
показати весь коментар
25.12.2025 15:12 Відповісти
Хто там тявкав що причиною вторгнення рашистів був Майдан в 2013? Факти кажуть що Сосія і московський фашистський режим це і є першопричина війни і поки вона буде існувати не буде ніякого миру
показати весь коментар
25.12.2025 14:55 Відповісти
Причиною -ні.
Приводом - так.
показати весь коментар
25.12.2025 14:58 Відповісти
Майдан - не привід і не причина. Майдан зірвав плани на тиху білорусізацію України. Кацапи як типові гопники скористалися слабкістю жертви.
показати весь коментар
25.12.2025 15:57 Відповісти
тобто українці між тихою білорусізацією і війною вибрали війну?
показати весь коментар
25.12.2025 16:26 Відповісти
Ні, українці вибирали між війною і ганьбою.
показати весь коментар
25.12.2025 16:35 Відповісти
ну так це те саме, адже тиха білорусізація - це ганьба.
показати весь коментар
25.12.2025 16:40 Відповісти
українці обирали між тихою білорусизацією і вектором на європейську інтеграцію. а війну Україні принесла кацапня. кацапня не мала ні морального, ні юридиного права і приводу нападати на Україну.
показати весь коментар
25.12.2025 17:48 Відповісти
ну значить українці розплачуються за свою наївність. бо треба бути дуже наївними, маючи такого пришелепкуватого сусіда, заявляти, що ми відмовляємося від кремлівського впливу і йдемо в Європу і в НАТО і сподіватися, що пуйло так спокійно дасть ту саму фактичну незалежність, скаже: "ну что же, братья-украинцы, если вы так хотите в Европу, то пожалуйста, идите" (витираючи скупу сльозу і махаючи платочком в слід) ))
показати весь коментар
25.12.2025 17:52 Відповісти
українці розплачуються за своє бажання жити так як вони вирішать самі, а не так як їм будуть вказувати із мацкви.
показати весь коментар
25.12.2025 18:41 Відповісти
декілька млн українців вирішили, що не хочуть брати участь у війні. а рідна країна і рідна влада відловлює їх і кидає на штурми. а купа "патріотів" тут на форумі кричать, що треба розстрілювати тих ухилянтів. коли це люди вирішували самі, як їм жити? коли таке було?
показати весь коментар
25.12.2025 18:48 Відповісти
хтось вирішує піти вкрасти автомобіль. це його рішення. проте це не значить, що так можна робити. є певні правила, закони. багато чого можна вирішувати. це є правом кожного громадянина. проте крім прав у громадян є ще і обов'язки, один з яких - це захист власної країни від ворога. і тут хочеш, не хочеш, проте якщо підпадаєш під закон, який визначає твій статус військовозобов'язаного, то разом із правами, ти маєш ще і обов'язки.
показати весь коментар
25.12.2025 19:12 Відповісти
по-перше, розберіться, в чому різниця між "причинами" і "приводом". по-друге, рашисти вторглися через те, що Україна голосно проголосила про свій намір вийти з орбіти впливу кремля. Це проголошення відбулося шляхом Майдану. Ніякої війни не було б, якби Україна продовжувала спокійно отримувати розпорядження з кремля, як це робить білорусь. тут питання вибору.
показати весь коментар
25.12.2025 15:03 Відповісти
і цей вибір Україна зробила саме тоді. бо було зрозуміло, що пуйло тихо-мирно не дасть Україні бути незалежною по факту! Саме тоді Україна зробила вибір боротися за свою незалежність ціною свого життя, ціною свого фізичного існування. цей вибір зробили саме українці і саме в 2014 році! бо можна було і далі фізично існувати, але фактично не бути незалежними.
показати весь коментар
25.12.2025 15:07 Відповісти
рашистські офіцери обговорювали на якомусь сайті напад на Грузію, Казахстан і Білорусь - ахахахахахахахахахаах )))) а як ти дізнався що вони офіцери? мабуть, в погонах були? )))))))) ну тоді ми з тобою тут генерали НАТО, не менше )))))))))))))))) чому ж ті офіцери не добили Грузію в 2008? мабуть були зайняті спілкуванням на якомусь сайті? ))))) ахахахахахаха )))))))))))
показати весь коментар
25.12.2025 15:20 Відповісти
Це ж було вже ©
Більшість і Українців і Білорусів були окуповані нео-імперією , більшість не чинила спротиву. Через те сталася можливою друга світова війна ( росли імперські амбіції члєніна і троцького і коби, які НЕ отримували достатньо по лапах за це ). І саме наші народи найбільше постраждали через війну, а не "гускій дух" і коріннні народи за Уралом і Кавказом.
Також червоний терор, колективізація, репресії, експропріація ( з вбивствами), гулаг та гібридна війна ( гражданская у МІФології росіян )
показати весь коментар
25.12.2025 16:05 Відповісти
не сперечаюся. КОЛИСЬ це було. а ще колись німці були нацистами, а скандинави колись були вікінгами-дикунами. все колись було.
показати весь коментар
25.12.2025 16:16 Відповісти
голодомор, массова русіфікація населення у 50-60 годах особливо молоді коли у школах розказували буде тільки рускій язик і український вчить не треба, національність україньці при отримані паспорта молодими були змушені писати що вони росіяни, массове завезення з параши узкіх
показати весь коментар
25.12.2025 17:47 Відповісти
По-перше, перша спроба загарбання нашої території Криму через о. Тузла в 2003 році.
По-друге, план загарбання не розробляється за місяць - два, а це довга кропітка робота, Генштабу,міністерств і т. п.
Тільки на розробку однієї медалі "За возвращение Крьіма", на котрій написана дата 20.02.14 .- 18.03.14 потрібно не менше року. Починаючи з наказу, ратифікацію його, надання ТЗ на розробку, прийняття монетним двором до розробки, виготовлення медалі. Тобто вся возня була задовго до Майдану.
показати весь коментар
25.12.2025 16:43 Відповісти
Було ще посягання га Крим у 1990-х.
показати весь коментар
25.12.2025 16:49 Відповісти
Я пам'ятаю цю супер-класну операцію СБУ, коли мєшковську кодлу - колаборантами і спецслужбами РФ переграли і викинули з Криму.
Мало хто знає, що була ще одна операція спеназу МВС і СБУ України в тих же 90-х, коли відбили в кацапів 24 гідрографічні точки, котрі кацапи не захотіли повертати Україні по договору про розподіл ЧФ і др. майна. Прицій операції даже вбиті були. Мені в той час по секрету розповів один офіцер мій хороший знайомий, которий служив з моїм сином.
показати весь коментар
25.12.2025 16:55 Відповісти
маячня. на виготовлення медалі для показухи достатньо і одного дня. а в рашці все, що стосується показухи, робиться дуже швидко: фейкові референдуми, зміни до конституції, приєднання територій. виготовлення медалі це взагалі якийсь мізер. лічені години для цього потрібні
показати весь коментар
25.12.2025 16:54 Відповісти
А Тузла як? Немає аргументів?
"Раді красного словца - нє пожалєю і отца", а не то що здоровий глузд.
Ахах! Мені все зрозуміло. Прощавайте.
показати весь коментар
25.12.2025 16:57 Відповісти
я не знаю, що було на Тузлі. але фактично Крим був під контролем рашки завжди. в нас військ там було менше ніж кацапських. про що говорити? ми свідомо віддали крим кацапам ще в 1991 році. а потім раптом згадали, що він наш ))
показати весь коментар
25.12.2025 17:02 Відповісти
Хахахах! Геніально!
показати весь коментар
25.12.2025 17:04 Відповісти
та й так війни теж не мало бути і не повинно було бути. це виключне внутрішнє право українців вирішувати як будувати свій розвиток. кацапам до цього не має бути жодного діла.
показати весь коментар
25.12.2025 17:52 Відповісти
а "наші" дауни при цьому проводили ядерне роззброєння

а тепер зебіл ще й підтверджує без'ядерний статус, імбецил кончений
показати весь коментар
25.12.2025 14:57 Відповісти
Починаючи ще Андрія Боголюбського, Володимиро-Суздальського князя, відомого тим, що організував і очолив перший похід на Київ у 1169 році і з тих пір українці ведуть, якщо я не помиляюся 33-тю визвольну війну від окупантів імосковицьких боліт. Нічого нового, тільки на московському троні людоїди змінюються.
показати весь коментар
25.12.2025 14:58 Відповісти
Так Андрій Боголюбський був онуком Великого князя Київського Володимира Мономаха ,так що як кажуть "адін народ".
показати весь коментар
25.12.2025 15:21 Відповісти
"Ми ніколи братами не станемо!

Ми ніколи братами не станемо -

Ви прийшли до нас з «Ураганами».

В полі чистому «Гради» лютії -

Не брати ви нам та й не люди ви!

Ніч лютнева була колискою

І ніхто не знав, що вже близько ви.

Постріл в спину підступних зрадників,

Божевільний крик: «Що це матінко?!»

У підвалах сирих тулилися,

Тихо Богу в сльозах молилися

За родину, Вкраїну, за Божий суд,

Не за вас братів, а за вас іуд!

Буде Буча назавжди в думках у вас,

Маріуполь насниться іще не раз,

Й закатовані ангели-малюки -

«Русский мир», ти проклятий на віки!

Наші хлопці стоятимуть до кінця.

Не відома вам непохитність ця.

За дітей, що блукають хмарами,

Будем нищити «Байрактарами»!

За хрести безіменні серед дворів,

За розбиті колиски без малюків

І за тих, хто в утробі, як свічка згас

Не прийматиме навіть пекло вас!

Ваше слово тепер ми побачили!

Не забудемо! Не пробачимо!

Не розпалимо спільне багаття ми!

Никогда мы не будем братьями!"
показати весь коментар
25.12.2025 15:56 Відповісти
Так ми ,виявляється ,поети ,але факт є фактом - був дід і був його онук і це вже з історії не викинеш,
показати весь коментар
25.12.2025 16:03 Відповісти
То не мій вірш, а Анастасії Дмитрук.
Дійсно, добродію, ви правий про діда і онука. Що це міняє? Нічого. Тому що, якщо раніше князівські спадкоємці боролися за княжий стіл і захоплювали Київ, то вони ніколи не грабували Київ, бо вважали це своєю вотчиною, а Боголюбський вже вважав себе Володимирсько - Суздальського князівства, а Київсье князівство вважав ворожою територією,тому і віддав наказ на тотальний грабунок міщан, соборів, монастирів і т . п., а залишки спалити.
Якщо вже і є родинні зв'язки в кого з володарів з володарями других країн, то це геть нічого не значить.
Наприклад, українці з ізраільтянами не один народ, хоч в зеленського в Ізраілі повно родичів.
Також і британці з німцями не "одіннарот", хоч у Великій Британії панували німецькі королівські династії, особливо після об'єднання корон: спочатку Ганноверська династія (з 1714 року, походять від німецьких князів), а потім Саксен-Кобург-Готська династія (з 1840-х), які змінили назву на Віндзорську династію під час Першої світової війни, щоб відмежуватися від німецького походження, хоча по суті залишаються тією ж гілкою німецьких Веттінів.
показати весь коментар
25.12.2025 16:16 Відповісти
колупатися в глибокій тисячолітній історії - це улюблена справа кацапів і українців )))) і ще кажуть, що українці і кацапи не брати ))
показати весь коментар
25.12.2025 17:09 Відповісти
Знову мимо, бо кацапи абсолютно не знають своєї історії. Значить, ми точно не брати!
В них даже професійні історики ,тобто академічні історики не знають своєї історії, бо одна школа так звана Ленінградська (Санкт-Петербург) вважає, що правильно починати відлік своєї історій з часів Менгу-хана та Узбек-хана (це правителі Москви), тобто ординська теорія. А московитська школа (Москва) вважає, що відлік історії московії починається з Київської русі, а є ще й третя школа, котра вважає, що роССія пішла з Новгорода, а ця новгородська школа ділиться на тих, хто вважає Новгород початком роССії і на тих, хто Стару Ладогу вважає початком становлення московії.
Мимо, мимо і ще раз мимо. Ми з кацапами не брати.
показати весь коментар
25.12.2025 17:26 Відповісти
а як я можу бути впевненим, що ти знаєш історію? як я можу перевірити твої слова про те, що було 1000 років тому? можна якось в машині часу злітати і перевірити, чи я маю тобі вірити на слово як бібілії чи богу? ))
показати весь коментар
25.12.2025 17:33 Відповісти
А це робиться напрочуд просто, не легко, але просто. Потрібно читати істориків, професійних істориків, котрі "перелопатили" тисячі історичних документів, написали не одну монографію, і прочитати не одного, а мінімум 4-х таких істориків (це така практика вивчення історичних документів). Це правильно, що мені не вірите , я дуже і дуже прошу, не потрібно мені вірити, а читайте професійних академічних істориків, котрі пишуть іменно по цій ематиці.
Тим паче,що вірити це до церкви, бо там вірою займаються, а я Вам (бачите я вам не тикаю, на відміну від вас) говорю про знання. Бажано читати вже докторів історичних наук, на крайній випадок кандидатів.
Напрклад цей період дуже дохідливо доступно пише історик Плохій "Брама Європи", Таірова-Яковлєва (часи козаччини), Ігор Данилевський (Київська Русь до кінця XVI століття) і т.д.
Я це все і не тільки , перечитав.
показати весь коментар
25.12.2025 17:52 Відповісти
а чому я маю вірити цим "професійним" історикам? звідки я знаю, що вони професійні? а не такі ж самі як кацапське пуйло, яке трактує історію, як йому заманеться? треба вірити тому, що можливо перевірити по факту тут і зараз. віра в історію - це як віра в бога. ніхто це перевірити не може.
показати весь коментар
25.12.2025 17:55 Відповісти
Зрозуміло, "Фома - невіруючий". Я міг би дещо написати, але я бачу, що ви вирішили просто похайпувати за мій рахуноу, а мені це не цікаво. Прощавайте.
показати весь коментар
25.12.2025 18:01 Відповісти
Дійсно ти ж впевнений що кгбшне опудола знае історію і ти йому віреш як богу бо сам кацап, кацапи копаються у історії перетворюючи на свій лад для того щоб щось десь, ******** тому шо бандити(от вже і у Сіріі у них скрепи по словам ординца *****), а українці не копаються а висвітлюють історічни факти,тому що захищають себе та свої землі від лживой орди яка заселила московію і хоче ще захопити чужі землі бо це у них ординців у крові. Як козав у кремлі Пушилін "все як ми любем убіть,украсть,забрать"
показати весь коментар
25.12.2025 18:02 Відповісти
ні. я не вірю жодному опудолу, яке трактує історію. рашка винна не тому, що вона з історичного погляду не має права нападати на Україну, бо тут була Київська русь чи ще якась маячня, а ТОМУ і саме ТОМУ, що були заключені і ратифіковані договори про незалежність. і це не якась там міфічна Київська Русь і печенєги з половцями, а це підписаний документ, який фактично можна найти тут і зараз!
показати весь коментар
25.12.2025 18:08 Відповісти
Забув вказати до вище сказаного, коли князі виборювали Київський стіл (престол) в міжусобній війні, то вони не грабували Київ не спалювали, а осідали в ньому. А Боголюбський розграбувавши і спаливши Київ, даже і не задумувувся залишатися в ньому, а попхався в свої*бєня на болота. Тому що чужак - ворог!
показати весь коментар
25.12.2025 16:23 Відповісти
Але ж справедливості для, американці цьому кацапському баченні України абсолютно не заперечували. І не вважали нашу державу майбутнім членом західного суспільства. І не тому що ми недолугі чи ще щось. А тому що по праву сильного ми власність кацапів. А право сильного США дуже поважають, як виявилось.
показати весь коментар
25.12.2025 14:59 Відповісти
так всі це давно знають ...та хіба нам легше від того , шо московія відбудована Київським Князем Довгоруким...сьогодні як і 1000 років потому , московія претендує на головуючу роль , взагалі в Європі ...А по суті ,це етнічні азійські групи народів ,чомусь хочуть бути схожими на словян...
показати весь коментар
25.12.2025 15:00 Відповісти
Не 1000 а років 400 - 460
показати весь коментар
25.12.2025 16:08 Відповісти
а до москви де ділися 300р. навали, на Київську Русь...тому і москву збудували шоб трохи приборкати їх...
показати весь коментар
25.12.2025 16:14 Відповісти
До москви місцеві угро-фінські племена ( ерзя, меря, мокша та ін.) були приборкані київськими князями і платили данину Київському князю, аж потім після занепаду, а потім і розпаду Київської Русі, московію заграбастали монголи. Правили тією московією (Заліссям) Джучі хан, Узбек хан, Менгу хан і московити платили данину Орді, а після розпаду Орди, московія платила данину аж до початку 18 ст. Кримським ханам.
показати весь коментар
25.12.2025 18:07 Відповісти
До речі , Київської Русі, як такої не існувало, бо цей термін "Київська Русь" це кабінетний термін, придуманий в 19 ст. для визначення періоду існування протодержави Русь з 9 ст. до 12 ст.
Термін "Русь" теж під питанням,бо академічні історики до сих пір не можуть визначитись з назвою.
показати весь коментар
25.12.2025 18:11 Відповісти
Москва стала географічною тільки в 1272 році, коли хан Золотої Орди
побудував там церкву для сина своєї наложниці, відданої князю
Олександру Неврюю (невського) за відданість хану.
До того це була просто місцевість -- болото. І назву отримало як
Московський Улус.
показати весь коментар
25.12.2025 16:17 Відповісти
те шо москву збудували 1272 р. ми знаємо ...а те шо мокши та монгольські племена до цього робили теж цікава сторія ...
показати весь коментар
25.12.2025 16:46 Відповісти
У мене в голові крутиться 1146 р.
показати весь коментар
25.12.2025 16:52 Відповісти
більш менш ...
показати весь коментар
25.12.2025 16:54 Відповісти
А українська більшість обрала людину котра з малка бачила мир в очах цього поца і вважала шо Україна дає йьому і з переду і з заду - і це ржачно. Кров та смерть українців - та зеленский тут зовсім не винууватий.
показати весь коментар
25.12.2025 15:01 Відповісти
Буш чого мовчав?- може і історія України пішла б по другому
показати весь коментар
25.12.2025 15:10 Відповісти
Який Буш -батько чи син,
показати весь коментар
25.12.2025 15:24 Відповісти
Який батько - такий син
показати весь коментар
25.12.2025 15:32 Відповісти
син. "Ти же видиш Джордж, Украина,єто даже не держава" приблизно так..2008 рік
показати весь коментар
25.12.2025 17:13 Відповісти
Шановні диванні патріоти ,нагадую вам про Паризьку мирну конференцію 1919 року , де країни Антанти взагалі не визнавали УНР незалежною державою і порадили делегації УНР домовлятись з Дєнікиним про спільну державу.
показати весь коментар
25.12.2025 18:40 Відповісти
Пуло меле те що йому потрібно в кожний момент і постійно виправдовує свою брехню... тут він говорить, що немає нічого проти вступу України в НАТО і що з того...
https://www.facebook.com/reel/1165172338392504
показати весь коментар
25.12.2025 15:14 Відповісти
Пуло казав ,за те що він не проти вступу України до ЄС ,а не до НАТО.
показати весь коментар
25.12.2025 15:23 Відповісти
Там пуйло говорить, щодо розширення НАТО, що Україна суверенна держава і сама вибирає шлях свої безпеки і це ніяк не вплине на відносини між країнами.
показати весь коментар
25.12.2025 15:48 Відповісти
Не стало сюрпризом: росія відхилила перероблений мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg із посиланням на кремлівські джерела.



Диктатора НЕ задовольняє:



🚩 відсутність гарантій щодо розширення НАТО на схід та нейтрального статусу України;

🚩 відсутність обмежень для післявоєнних ЗСУ;

🚩 невизначеність з санкціями та замороженими російськими грошима в західних банках.
показати весь коментар
25.12.2025 15:25 Відповісти
а буба тоді вже за борги просився в накацапію,
а оно от оно як вийшло, Микола....
показати весь коментар
25.12.2025 15:42 Відповісти
Ну так зе спеціально і поїхав в Оман в 2019 році щоб юридично підкріпити вторгення рашки і подарувати заєс
показати весь коментар
25.12.2025 15:44 Відповісти
Насправді це зовсім не новина, але МЗС ненароком піднасрало Боневтіку, який в 2022 заявляв що кацапи не нападуть і можна спокійно готуватися до шашличків.
показати весь коментар
25.12.2025 15:53 Відповісти
Окурок так збивав кампашку. Таки збив. Теперішнього канцлера Мерца фрау Ріббентроп знавіть з партії виключала. А Саркозі взагалі був в Окурка на підтанцьовками. А про макаронників і мови немає. А Буша мл. крєпко контролювала Кондоліза Райс. Її Окурок по справжньому боявся.
показати весь коментар
25.12.2025 17:22 Відповісти