8840 відвідувачів онлайн

Потрібно повернутися до України: Трамп згадав війну під час різдвяного заходу

Трамп під час різдвяного спілкування з дітьми згадав Україну, Росію та Китай

Президент США Дональд Трамп під час різдвяного заходу в Білому домі, де він традиційно спілкувався телефоном із дітьми та обговорював подорож Санта-Клауса, згадав Україну, Росію та Китай.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Білий дім.

Потрібно повернутися до України, Росії та Китаю

Після однієї з розмов із дітьми Трамп зазначив, що із задоволенням міг би присвятити таким дзвінкам увесь день, однак змушений повернутися до важливих міжнародних питань.

"Ми могли б займатися цим хоч увесь день. Але нам потрібно повернутися до Китаю, Росії, України. Потрібно повернутися до інших питань", – сказав президент США.

Трамп не уточнив, які саме рішення або кроки має на увазі, однак зауважив, що питання, пов’язані з Китаєм, Росією та Україною, залишаються серед ключових на міжнародному порядку денному Вашингтона.

Внутрішньополітичні заяви

Під час заходу президент США також зробив кілька заяв щодо внутрішньої політики. Зокрема, в одному з дзвінків він наголосив на потребі більшої кількості людей з високим рівнем інтелекту, підкресливши важливість освіти та формування "розумного кадрового резерву" для майбутнього країни.

Крім того, президент США озвучив ще кілька заяв. Зокрема, він наголосив, що влада хоче переконатися, щоб Санту "не підмінили" і щоб у країну не намагався потрапити "якийсь поганий Санта".

Топ коментарі
+15
руда..
показати весь коментар
25.12.2025 07:27 Відповісти
+10
Давай томагавки, рижа свиня! 🚀🚀🚀
показати весь коментар
25.12.2025 07:13 Відповісти
+9
Телепень.
показати весь коментар
25.12.2025 07:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давай томагавки, рижа свиня! 🚀🚀🚀
показати весь коментар
25.12.2025 07:13 Відповісти
руда..
показати весь коментар
25.12.2025 07:27 Відповісти
Агент краснов кацап, тож саме рижа
показати весь коментар
25.12.2025 07:29 Відповісти
А на фото з Епштейном і дівками він зовсім не рудий. Фарбував себе, чи що?
показати весь коментар
25.12.2025 08:59 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2025 09:19 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2025 09:21 Відповісти
Если друзья Украины вроде Обамы и Байдена не дали Томогавки, то с какого будуна их даст "агент Краснов"
показати весь коментар
25.12.2025 10:30 Відповісти
Телепень.
показати весь коментар
25.12.2025 07:22 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=20PEHH4rlNM
показати весь коментар
25.12.2025 07:36 Відповісти
пра бубу!
показати весь коментар
25.12.2025 07:38 Відповісти
А ху...ло дозволить
показати весь коментар
25.12.2025 07:52 Відповісти
Проснувся, чи ключкою гольфа штрикнули?
показати весь коментар
25.12.2025 07:56 Відповісти
V knyzi "Svitove jevrejstvo " Henry Ford pysav pro "svitovyj uriad ". Tramp nic ne vyrishuje.
показати весь коментар
25.12.2025 07:57 Відповісти
Та вже хтось дасть йому в кінці кінців сєльодкі?
показати весь коментар
25.12.2025 07:58 Відповісти
Голландці, майстри по засолу оселедців і їх поїдання злобно не посилають в гамерику для Трумпа. Кажуть, що поки він не поверне їм Нью-Амстердам, оселедця припізденту не дадуть
показати весь коментар
25.12.2025 09:03 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2025 11:51 Відповісти
папа, не повертайтеся,
ви колись кудись повертаєтеся таку ***** робите, що святі встають!
показати весь коментар
25.12.2025 08:02 Відповісти
АгЄнт ''КрасноФФ'' розчЮвствовался і пустіл скупую сльЄзу...
показати весь коментар
25.12.2025 08:22 Відповісти
"наголосив на потребі більшої кількості людей з високим рівнем інтелекту, "

Напише указ щоб інтелект ріс?
показати весь коментар
25.12.2025 09:06 Відповісти
Балабол ! Хай йому грець !
показати весь коментар
25.12.2025 10:06 Відповісти
вдале фото для новини
якраз торкнуло і згадує