9352 відвідувача онлайн

У п’яти західних областях України тимчасово скасували графіки відключень світла, - обленерго

світло

У низці західних регіонів України тимчасово припинили застосування аварійних і погодинних графіків відключень електроенергії.

Про це повідомляють регіональні оператори системи розподілу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Дзеркало тижня.

Світло обіцяють не вимикати щонайменше до кінця поточної доби. Йдеться про Львівську, Тернопільську, Волинську, Чернівецьку та Івано-Франківську області

В обленерго зазначають, що раніше обмеження електропостачання були запроваджені через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок масованих ракетних та дронових атак з боку Росії.

Водночас енергетики наголошують, що ситуація в об’єднаній енергосистемі України залишається нестабільною. У разі погіршення умов або нових ударів по енергооб’єктах графіки відключень можуть бути відновлені.

Топ коментарі
+11
Кацап?
показати весь коментар
25.12.2025 17:02 Відповісти
+11
Це йому по кацап-ТВ сказали
показати весь коментар
25.12.2025 17:11 Відповісти
+10
А інших відключають по 18 годин на добу..цікава "оптимізація" розподілення від свириденчихи
показати весь коментар
25.12.2025 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А інших відключають по 18 годин на добу..цікава "оптимізація" розподілення від свириденчихи
показати весь коментар
25.12.2025 16:54 Відповісти
Не хвилюйтесь, Чернівецька обл., окрім цих святкових днів, теж сиділа по 15-18 год без світла. Зі святами електроенергії стало значно більше, але теж вимикали.
показати весь коментар
25.12.2025 17:08 Відповісти
в чернівецькій області сітло по 14 годин на добу вимикали ще 2 місяці тому!
показати весь коментар
25.12.2025 17:28 Відповісти
Ви впевнені, що 2 місяці тому? Зайдіть на пабліки в тому же фейсбуці і прочитайте коментарі мешканців Буковини щодо ситуації електропостачання. або зайдіть на сайт Чернівціобленерго і побачите графіки відключень. Ви явно не проживаете постійно на Буковині і не знаєте реальної картини. Так, останні дні менше виключають. Наприклад, сьогодні виключали тільки вранці на кілька годин, хоча згідно графіку мали набагато більше виключати. Хоча б просто моніторте то й же сайт БУКІНФО, де щодня викладають графік відключення. Це на Різдво щось дуже круто змінили, а так виключають багато і надовго.
показати весь коментар
25.12.2025 18:51 Відповісти
Ну якщо там по всій розподільчій системі удари, то як ви те електричество до Чернігова або Одеси від АЕС доставите? Каністрами?
показати весь коментар
25.12.2025 18:05 Відповісти
Схід і Захід - разом!
показати весь коментар
25.12.2025 16:54 Відповісти
це як день і ніч...!
це як світло і тьма!
показати весь коментар
25.12.2025 17:00 Відповісти
Вони електрику отримують з країн ЄС. А на сході та в центрі від кацапів отримувати пропонуєш?
показати весь коментар
25.12.2025 17:04 Відповісти
Та тож висєр не після роздумів а аби ляпнути)
показати весь коментар
25.12.2025 17:07 Відповісти
А про це раніше було не відомо?
Може ще про ""Південь" Вам розповісти і про "Північ" без ППО?
Загугліть : Чернігів, БПЛА
показати весь коментар
25.12.2025 17:07 Відповісти
+ проблема в тому що пошкоджуються лінії передачі і тому не можуть передати в інші області. Наприклад з АЕС. Тому ті хто ближче можуть мати більше
показати весь коментар
25.12.2025 17:08 Відповісти
Так це тим бовдурам, що не розуміють треба говорити.
показати весь коментар
25.12.2025 17:13 Відповісти
Ганжа - воно і в Африці ганжа...
показати весь коментар
25.12.2025 17:31 Відповісти
Ганжа (або Ganja) - це термін, що переважно означає марихуану, індійську назву канабісу та психотропних продуктів з нього, особливо поширений на Ямайці та Карибських островах, де використовується для ритуального куріння та загалом для позначення психотропних сортів коноплі.
показати весь коментар
25.12.2025 17:33 Відповісти
Мало що вони не вважають нас за людей, то ще й жирують, поки ми бідуємо!
показати весь коментар
25.12.2025 16:56 Відповісти
Це хто не вважає тебе за людину?
показати весь коментар
25.12.2025 17:05 Відповісти
Це йому по кацап-ТВ сказали
показати весь коментар
25.12.2025 17:11 Відповісти
От ідіот...
Пропонуєш зупинити реактори на Хмельницькій і Рвненській АЕС, щоб западенцям було так, як і тобі?
До речі, Тернопіль, минулі доби 16-18 годин не було електрики, сьогодні графік вже разів з 5 міняли, від тих самих 16, до "є електрика до кінця доби", бо ж АЕС працюють, ректори просто так не зупиниш, а ЛЕП роздовбані, от і подають там, де можна подати. ніби ж зрозуміло мало бути, але тільки не ідіотам...
показати весь коментар
25.12.2025 17:19 Відповісти
Нема сечі терпіти ці пекельні борошна
показати весь коментар
25.12.2025 19:53 Відповісти
Хто це жирує.Ти слова підбирай.Ти ж голосував за Зелю, хай тобі його портрет світить
показати весь коментар
25.12.2025 20:58 Відповісти
Ну это база, там самые преданные украинцы, как тут пишут не ждуны
показати весь коментар
25.12.2025 16:56 Відповісти
Кацап?
показати весь коментар
25.12.2025 17:02 Відповісти
Хохол
показати весь коментар
25.12.2025 17:04 Відповісти
Нєєєє... **********... Кацапура ти точняк!
показати весь коментар
25.12.2025 17:05 Відповісти
Не , просто тебе правда глаза колит и ты начал на людей метки ставить, нельзя так
показати весь коментар
25.12.2025 17:10 Відповісти
А що не так сказав?
Так, хохол.
Прийняв же презирливе поганяло від русні.
Проти "хохлов" русня нічого не має.
Якщо вони старшего брата уважают да свой шесток знают.
WhiteMax саме з таких.
показати весь коментар
25.12.2025 17:36 Відповісти
а кацап не унизительное? норм у вас мышление всех обосрать, на правду глаза закрывать и еще хамить в ответ!!!
показати весь коментар
25.12.2025 19:03 Відповісти
Ваша правда - себе хохлом принципово на языке старших братьев назвати.
І чого я маю поважати тих, хто на всіх довкола плює з призирством?
Каков привет, таков и ответ.
показати весь коментар
25.12.2025 19:11 Відповісти
тебе не должно волновать как кто себя называет!!!! тебя должно волновать что ты поставил на человека метку по своему мышлению и еще защищаешь своё утверждения
показати весь коментар
25.12.2025 19:18 Відповісти
Ви самі її на себе поставили.
показати весь коментар
25.12.2025 19:20 Відповісти
где ?
показати весь коментар
25.12.2025 19:20 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2025 19:21 Відповісти
бог
показати весь коментар
25.12.2025 19:23 Відповісти
значит по твоей логике в этот коменте я утверждаю что я Бог ?
показати весь коментар
25.12.2025 19:24 Відповісти
Комент вище того, на який я посилання дав.
показати весь коментар
25.12.2025 19:25 Відповісти
Ти - хохол?
показати весь коментар
25.12.2025 17:06 Відповісти
чмо кацапське
показати весь коментар
25.12.2025 19:00 Відповісти
а ты чмо человеческое
показати весь коментар
25.12.2025 19:04 Відповісти
Воно зараз стару пісню про сорти українців заспіває. Ну, робота у москалика така.
показати весь коментар
25.12.2025 17:48 Відповісти
Ну хоч у когось Різдво буде зі світлом...
показати весь коментар
25.12.2025 17:01 Відповісти
Ну так же і тисоловники і прикордонники ви що , вони і без світла?! Так не можна.
показати весь коментар
25.12.2025 17:10 Відповісти
А 7 січня не вимикатимуть на сході - передвиборча агітація
показати весь коментар
25.12.2025 17:24 Відповісти
Зато в Одессе света нет целый день 😂
Униаты должны Рождество со светом праздновать, а православные в темноте посидят
показати весь коментар
25.12.2025 17:25 Відповісти
Ви таки за всю Одесу не розписуйтесь.
показати весь коментар
25.12.2025 17:32 Відповісти
Ну на Гагаринском плато точно всё работает 👍
показати весь коментар
25.12.2025 18:38 Відповісти
До того - https://dumskaya.net/news/arkadiya-stoit-v-odesse-lyudi-perekryli-dorogu-i-189781/ не дуже.
показати весь коментар
25.12.2025 18:53 Відповісти
В нас теж в Києві по 18 годин немає світла, то що, хай інші теж сидять без нього, якщо мають можливість бути зі світлом. а вам би радив за свою темряву дякувати своїм "русскім братушкам".
показати весь коментар
25.12.2025 17:44 Відповісти
Кацап - бегом в свинарник, там хузяин свожее корыто помоев принес, а ты тут на тощий пятачок подхрюкиваешь
показати весь коментар
25.12.2025 18:06 Відповісти
Прими таблетки, дурачок, и не будут везде кацапы мерещиться🫣
Или уже таблетки бессильны?🥹
показати весь коментар
25.12.2025 18:37 Відповісти
Це ти заткнися зі своїми уніатами.До речі -унія це ж союз.Ти ж на союз дрочиш до цих пір
показати весь коментар
25.12.2025 21:05 Відповісти
Гадаю якщо на мапі нарисувати на скільки годин відключають електроенергію то буде дуже схоже на мапу останнього голосування за 73%
Карма Мать єё.
показати весь коментар
25.12.2025 19:13 Відповісти
Лінії електропередач знищено,до чого віросповідання,як електрику передати?
показати весь коментар
25.12.2025 20:15 Відповісти
Так вони ж за Зелю голосували, хай їм портрет Зелі світить.А потім не уніати ж б'ють по Одесі, а твій улюблений путін
показати весь коментар
25.12.2025 21:00 Відповісти
Ну а що, 4 роки готували енергосистему до війни. Так готували, що ні однієї лінії не протянули...
показати весь коментар
25.12.2025 17:30 Відповісти
Ну це вже відверта брехня, коричневий слід міндіч аж до ісраЄля протягнув , коли зрозумів, що не зможе більше двушки на мацкву відправляти..
показати весь коментар
25.12.2025 17:36 Відповісти
вимикали світло, нехай не триндять
показати весь коментар
25.12.2025 17:37 Відповісти
Просто заздрю цим людям по-білому. Вже не має нервів сидіти без світла у Сумах. Прикро що за чотири роки війни так і не підготувались енергетики до таких сценаріїв. Щось вкрали, чогось не зробили, десь не подумали, комусь зробили теплу ванну з обіцянок та бравурних доповідей, а що в кінці - темнота, блекаути, бардак без світла в цьому тунелі війни.
показати весь коментар
25.12.2025 18:11 Відповісти
Я вам щиро співчуваю. Але ж і у вас був час, хоть якось підготуватися, щоб не сидіти в темряві
показати весь коментар
25.12.2025 18:38 Відповісти
Час був у влади:підняли ціну за кіловат до 4,05 мотивуючи захистом енергосистеми.
Закінчилось ,,двушкою''.
показати весь коментар
25.12.2025 20:17 Відповісти
А двушка не Москву що дарма відправлялася.Сум'яни, ви ж за Зе голосували, от і результат
показати весь коментар
25.12.2025 21:02 Відповісти
Та підготувались, але якщо світла немає по 14-16 годин кожного дня - нічого не витримує, сідають акумулятори, а ставить генератор на балкон - не вихід. От така х.йня, малята.
показати весь коментар
25.12.2025 19:08 Відповісти
Зате заким тривала ханука, то світло було у всіх.
показати весь коментар
25.12.2025 19:27 Відповісти
Замість того щоб порадіти за співгромадян, влаштували дешевий срач! не знаючи технічних причин, есПЕРДИ хр. Бридота.
показати весь коментар
25.12.2025 19:34 Відповісти