9838 відвідувачів онлайн

62% читачів Цензор.НЕТ вважають, що РФ не піде на 20-пунктний мирний план, - опитування

Що українці думають про мирний план з 20 пунктів?

Більшість читачів Цензор.НЕТ вважають прийнятними 20 пунктів проєкту мирного плану, який нещодавно представив президент Володимир Зеленський.

Цензор.НЕТ провів відповідне опитування серед читачів Telegram-каналу видання.

Голосування

Редакція поставила питання: "Чи прийнятні для України 20 пунктів мирної угоди, які представив Володимир Зеленський?".

Варіантами відповідей були: "Так, прийнятні", "Ні, не прийнятні", "Так, прийнятні, але Росія на них не піде" та "Ні, не прийнятні і Росія на них не піде".

В опитуванні взяли участь понад 9,7 тис. осіб.

Наразі голосування триває, Ви можете віддати свій голос за посиланням.

Результати

Так, 17% опитаних вважають пункти мирної угоди прийнятними. Протилежну думку висловили 21% користувачів.

Водночас 36% хоча і вважають 20 пунктів мирної угоди прийнятними, але впевнені, що Росія на них не піде.

25% вважають їх неприйнятними і також переконані, що Росія на них не піде.

Що українці думають про мирний план з 20 пунктів?

Топ коментарі
+11
Довбані 73%, які наголосували у 2019 році ганьбу і позор країни із тисячолітньою історією та традиціями. Воно, те що Гундосне ,тупо здає Україну, а тут проводять якісь опитування про доцільність підписання 20 пунктів капітуляції, а не створенню уряду спасіння і сказати геть мародеру.
показати весь коментар
26.12.2025 10:46 Відповісти
+6
А скільки опинуваних після цього ''мирного'' плану планують залишитись в Україні ви не проводили опитування? І ті хто називають капітуляцію мирним планом для мене вважаються ворогами
показати весь коментар
26.12.2025 10:46 Відповісти
+6
А скільки опитаних готові йти воювати особисто
показати весь коментар
26.12.2025 11:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О господи 😳😳😳😳. Вже не актуально....
показати весь коментар
26.12.2025 10:31 Відповісти
А может пора другой опрос провести,например - квартал умышленно сдал и сдает все что можно,разваливает экономику или по глупости.
показати весь коментар
26.12.2025 10:40 Відповісти
по тупості
показати весь коментар
26.12.2025 10:58 Відповісти
63% ,запишіть мене
показати весь коментар
26.12.2025 10:41 Відповісти
38% вважають інакше - сильно!
показати весь коментар
26.12.2025 10:42 Відповісти
Шалом, шлімазл. Нацистів теж вистачає.
показати весь коментар
26.12.2025 10:54 Відповісти
А скільки опинуваних після цього ''мирного'' плану планують залишитись в Україні ви не проводили опитування? І ті хто називають капітуляцію мирним планом для мене вважаються ворогами
показати весь коментар
26.12.2025 10:46 Відповісти
А скільки опитаних готові йти воювати особисто
показати весь коментар
26.12.2025 11:06 Відповісти
Немає можливості в них воювати ( "інваліди", білі квітки,емігранти,жителі інших держав,заброньовані ) - мусять показувати незламність на інтернет ресурсах разом стійкими тиловими камандірами (по сумісництву дєпутатами-чиновниками -просто совпадєніє) ... Тому ми з вами маємо незламно воювати до перемоги за них лопатами Кулєби (але без самого Кулєби - бо йому ше повістка не прийшла)
показати весь коментар
26.12.2025 11:12 Відповісти
Мені достатньо думки моїх рідних на фронті .. Хто ще живий...Ніхто не хоче незламно воювати до хрєн зна коли.. . Всі будуть раді ,щоб війна закінчились і їм похєр на яких умовах... Мабуть тому ,що ніхто не має козирних жирних ,тилових ,камандірских посад..
А є незламні таваріщі - так - просто треба перевірити їхню незламність - по спискам нерухомості - чи не зявилась там за часів війни кілька лишніх квартир чи будинків. А також запитати чи не мітять в дєпутати . Відчуваю як стройними рядими в пікселях на штурм чергового дєпутаства ринуться Фєдорєнкі ,Буданенкі,Стириненкі,іллєнкі
показати весь коментар
26.12.2025 12:02 Відповісти
А скільки українців хочуть платити податки і виконувати закони? А скільки українців хочуть віддати свої домівки, свою землю і своє майно тим переселенцям що його втратили внаслідок окупації? Це якщо ти любиш маніпулювати фактами. Я думаю що всі, абсолютно всі хто зараз хоче ''миру'' на любих умовах, завтра підуть воювати в армію рашистів, якщ (зоча питання буде звучати, коли) рашисти захоплять Україну. І я впевнений що при рашистах ти даже таке питання не будеш задавати. Навпаки, такі як ти будуть ходити по домівках українців і забирати всіх в рашистську армію.
показати весь коментар
26.12.2025 11:14 Відповісти
Не треба за всіх . Давайте за себе відповідайте . Коли підете в окоп на передню лінію ?
показати весь коментар
26.12.2025 11:15 Відповісти
Я вже своє відвоював в 22-му наскільки мені хватило здоров'я. Зараз допомагаю ЗСУ фінансово. А тепер ти скажи, навіщо ти привів рашистів в Україну? Це ж такі виродки як ти кричали в 14-му році що здайте рашистам крим а потім дамбас заради миру. А потім верещали в 2019-му що відведіть війська ЗСУ з позиціх щоб не було провокацій і що просто потрібно перестати стріляти і війна закінчиться. А в 22-му такі як ти верещали щоб жоден український танк не покинув військової частини і потрібно капітулювати і війна закінчиться. Такі як ти зараз на окупованих територіях виловлюють всіх мужиків і відправляють на фронт в м'ясні штурми. Щось я ніразу не бачив щоб на окупованих територіях місцеве населення перевертали машини воєнкомів і ФСБ чи різали їх ножами. Просто ти зрадник і визнай це. Зараз ти підбурюєш до капітуляції України щоб завтра стати поліцаєм і працювати на окупантів. Іншого не дано. Ну ще можеш втекти з України після того як відкриють кордони як 90% тих з ким я спілкувався і які за ''мир'' любою ціною
показати весь коментар
26.12.2025 11:30 Відповісти
Якщо змогли написати -багато тексту - то отже і посадку зможете тримати. Тому знову повертаємося до вас особисто - чого не на передовій ?
Бо кілометри пояснень чого незламний патріот не може воювати ,а за нього має хтось інший мені не цікаві.
Раз можете строчити дописи - то можете строчити і з автомата .. Тому де власний приклад ?
показати весь коментар
26.12.2025 11:48 Відповісти
По перше не обов'язково всім йти строчити з автоматів. А по друге наскільки я бачу в наших тилах не менше зрадників і ворогів таких як ти які проводять диверсії, наводять ворожі ракети і стріляють в спини нашим бійцям. Тому скажи, якщо Украхна капітулює то які наступні твої дії, ти втечеш з України чи перейдеш в армію рашистів?
показати весь коментар
26.12.2025 12:05 Відповісти
Ваші домисли нецікаві - цікавить лише ваш особистий приклад . А його як бачимо немає .
показати весь коментар
26.12.2025 12:07 Відповісти
Я тобі відповів на твої питання. Тепер ти скажи що ти будеш робити коли Україна підпише капітуляцію. Ти втечеш з України чи підеш в армію рашистів?
показати весь коментар
26.12.2025 12:09 Відповісти
Шкура кацапська, я тобі вже сказав про свій приклад. А що ти зробило хоч частину з того що зробив я? Чи ти просто втомилося від війни десь сидячи в погребі під кордоном Польщі?
показати весь коментар
26.12.2025 12:11 Відповісти
Ну я так і зрозумів що твоя справа це срати людям в голови і вимагати відчинити кордони за будь яку ціну щоб ти змогло втекти. Тоді так і пиши що відкрийте кордони і випустіть серуна. Бо боїшся жити в окупації. Семе в окупації, бо від миру не тікають з України.
показати весь коментар
26.12.2025 12:39 Відповісти
Що і требувалось доказати. Я надіюсь що тобою спецслужби займуться раніше ніж ти втечеш чи перебіжиж на сторону Сосії. Хоча не факт что ти прямо з Сосії і строчиш
показати весь коментар
26.12.2025 12:47 Відповісти
Можеш донос написати - в кращих традиціях твоїх совкових дєдів які строчили кляузи в НГБ_КГБ
показати весь коментар
26.12.2025 12:50 Відповісти
Тут повно таких розказунів, тільки віри їх словам нема.
показати весь коментар
26.12.2025 13:32 Відповісти
Кацапам потрібен один пункт,капітуляція іх влаштує.
показати весь коментар
26.12.2025 11:15 Відповісти
Жалюгідно...якби мирний план був капітуляцією, пуйло б уже підписав його. Коли мобілізація на фронт не очікує, то залишається шукати ворогів в тилу🙂
показати весь коментар
26.12.2025 11:14 Відповісти
Довбані 73%, які наголосували у 2019 році ганьбу і позор країни із тисячолітньою історією та традиціями. Воно, те що Гундосне ,тупо здає Україну, а тут проводять якісь опитування про доцільність підписання 20 пунктів капітуляції, а не створенню уряду спасіння і сказати геть мародеру.
показати весь коментар
26.12.2025 10:46 Відповісти
А хто писав ті 20 пунктів, спеціалісти по купи/продай?
показати весь коментар
26.12.2025 11:26 Відповісти
рассєянські боти голосували?
показати весь коментар
26.12.2025 10:54 Відповісти
Мабуть ви праві. Їх тут дофіга...
показати весь коментар
26.12.2025 10:57 Відповісти
піде не піде... тобто про те що ці 20п відверта зрада вже немає мови.
рф зафіксувала поступки з боку України і тепер кожного разу будуть нагадувати. Доки триває наступ навіть перемир'я неможливе
показати весь коментар
26.12.2025 11:00 Відповісти
ніт ,ху* ло піде ...частково ,і тим самим протягне час ,але для русні там багато заманух...
показати весь коментар
26.12.2025 11:04 Відповісти
Додайте пункт: " Ні не прийнятні, але зеленський про це нічого не знав"💩
показати весь коментар
26.12.2025 11:07 Відповісти
Немає головного пункту - кожен ,хто голосує за пункт - має ділом відповісти за свої слова . Якщо не прийнятний - автомат в зуби і в окопи , якщо прийнятий -ну навєрно - чємодан ,вокзал варшава . ... Тоді і побачимо реальні результати...
показати весь коментар
26.12.2025 11:08 Відповісти
Аби весь мирняк евакуювали, то це було б справедливо!! Ніж давати на міндічгейт чергові міліарди, знаючи що український мирняк то є живий щит для зельцманів, щоб жалобливо вмовляти давати гроші, прикриваючтсь людськими стражданнями.
( Але ж патріоти закидают тапками за такі слова скажуть, тишо тишо, не патріотично, тільки кава в Ялті, душу й тіло ми положим..... )
Я бачу лише дві історичні можливості - або Хунта в інтересах відродження і спасіння України або Захід оплатить евакуацію всього мирняка щоб вберегти від геноциду .
На одній половинці терезів - зберегти генофонд, на іншій дорогою ціною зберігати території, бо без Державності буде втрачена культура, мова.... за пару поколінь просто розчиниться в ісламізованій/толерастозованій Европі, розпадеться на дрібні діяспори з смішними говірками і смішними ПОЦами-лідерами-хуторянами....
Такі справи, малята...
Сумна ціна за держперевопот 2019 го
показати весь коментар
26.12.2025 12:11 Відповісти
Хунта завжди діє лише в інтересах хунти . А не нації чи держави . Хунта вважає себе державою = і заради свого збереження може пустити під ніж все населення - бо для неї воно ресурс . А ви говорите виселити .
Втрата нації гірше чим втрата території . Території можна повернути . Асимільований народ в інших країна х - ні
показати весь коментар
26.12.2025 12:18 Відповісти
То на що орієнтуватися? Тримати території чи в приоритеті вивезти побільше мирняка в безпеку ???
показати весь коментар
26.12.2025 12:21 Відповісти
Починати потрібно зі зміни керівних еліт та реформ країни. Без цього нічого . Але для цього має народ змінитися - і мати інший запит .
Особливо не бачу рухів в цьому напрямку . А без цього як писав Клаузевіц - "тактика без стратегії - це лише суєта перед поразкою"
показати весь коментар
26.12.2025 12:27 Відповісти
План капітуляції і легалізації окупації.

Все по Оманському плану.
показати весь коментар
26.12.2025 11:11 Відповісти
Пункт 13: Обидві країни зобов'язуються впроваджувати освітні програми в школах, в усьому суспільстві, що сприяють розумінню та толерантності до різних культур, усувають расизм і упередження. Україна запровадить правила ЄС щодо релігійної толерантності та захисту мов меншин.
показати весь коментар
26.12.2025 11:12 Відповісти
Звісно ж - не піде . Ніхто для кацапів ніякого плану і не складав . Бо всі розуміють що кацапам він і не потрібен взагалі .
План складався для однієї людини , для іржавого американського довбодятла . Бачиш мовляв - таваріщ , от ми склали план який подобається і нам і вам і Європі , а тепер - від**бися .! Тепер , як кажуть - м'яч на полі кацапів .
показати весь коментар
26.12.2025 11:13 Відповісти
Ну тут весь вопрос в том, что экономика болот уже полностью в жопе или ещё чуток торчит из неё если полностью то ***** ни просто пойдёт на соглашение а побежит ,ну а если не полностью то ещё чуток покачевряжится, но удары Украины по болотной нефтянке его один хрен догонят.
показати весь коментар
26.12.2025 11:13 Відповісти
Хтось каже що критичний момент - це лютий 2026, наче б то Ельвіра ********* ( ЦБ рф) вважає що далі цього терміну буде крах системи..
показати весь коментар
26.12.2025 12:19 Відповісти
Да, очень на то похоже, и всем нормальным странам сейчас важно подтягивать время, одновременно усиливая экономическое и санкционное давление, при этом говоря 24 на 7 про мир, тогда твари болотные начнут шевелить потихоньку своей единственной извилиной, хотя она у них и прямая...
показати весь коментар
26.12.2025 12:25 Відповісти
Опитування показало, що у 38% відсутня мозгова діяльність, або просто дибіли.
показати весь коментар
26.12.2025 11:26 Відповісти
рашистська орда не піде на любий мирний план! Війна - суть існування рашенфашистської орди!
показати весь коментар
26.12.2025 11:28 Відповісти
Згадайте Сакартвело 2008 року. Постійно тліючий конфлікт, постійно зв'язані руки і проросійські кайдани.... Але орда все одно почала повномасштабний наступ, як тільки здалося що Влада хоч трохи може бути самостійною...
І наш 2022 рік - те саме явище.
При будь якому "Плані" треба чистити Para Bellum , тобто готуватися до війни..
От хіба шо особисто пощупати наявність руйнування усіх НПЗ та розпаду імперії.... Тоді можно на 50 % розслабитись.... Пам'ятаючи про Чучхєрію, Маодзедунію та Пантюркізм сера Ердогана - шах - султана
показати весь коментар
26.12.2025 12:17 Відповісти
хммм....
то чеж кацапський план, трохи відредагований.
вони ж його насрали у пустий череп рудого імбецила.
показати весь коментар
26.12.2025 11:28 Відповісти
у чудовому 20-пунктному американському плані миру не враховано одину ваду - путлера
показати весь коментар
26.12.2025 11:34 Відповісти
План, что и говорить, был превосходный: простой и ясный, лучше не придумать. Недостаток у него был только один: было совершенно неизвестно, как привести его в исполнение.- https://socratify.net/quotes/alisa-v-strane-chudes-liuis-kerroll Алиса в стране чудес (Льюис Кэрролл)
показати весь коментар
26.12.2025 11:36 Відповісти
не пойдет, так как там план победы зеленского