9331 відвідувач онлайн

Зеленський обговорив із Мерцом підготовку до зустрічі з Трампом

Зеленський зустрінеться з Мерцем

Президент України Володимир Зеленський провів у п'ятницю, 26 грудня, телефонну розмову з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Про це український лідер повідомив у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

Координація позицій

"Говорив з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом. Координуємо наші позиції, і всі у Європі маємо бути на одній стороні в захисті нашого європейського способу життя, незалежності наших держав і миру у Європі. Мир має бути", - розповів Зеленський.

Підготовка до зустрічі з Трампом

Також Зеленський обговорив із Мерцом підготовку до зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

"Я поінформував про нашу роботу з американськими представниками – усі згадуємо берлінський формат зустрічей та продуктивність, яка тоді була досягнута. Саме так і продовжуємо працювати. Домовились, що будемо діяти разом з європейцями й надалі", - зазначив президент.

Підтримка з боку Німеччини

Окрім цього, Зеленський висловив вдячність Німеччині за незмінну й відчутну підтримку для України та нашого захисту.

"Завдяки тому, що робимо разом з Німеччиною, тисячі й тисячі життів в Україні вже врятовані від російських ударів, і ми тримаємо позиції в обороні, щоб були сильними й наші позиції в дипломатії", - підсумував очільник держави.

Зустріч Зеленського з Трампом

  • Нагадаємо, що раніше Зеленський повідомив про те, що 28 грудня відвідає США, де зустрінеться із Дональдом Трампом.
Топ коментарі
+3
Радився стосовно інтімної змазки для своєї потужної дупи.
показати весь коментар
27.12.2025 01:43 Відповісти
+2
Президент країни обговорив підготовку до зустрічі. Прочитайте ще раз і вдумайтесь в цей маразм
показати весь коментар
27.12.2025 01:09 Відповісти
+2
Як страждає Міндіч читав? Цей так само буде страждати
показати весь коментар
27.12.2025 01:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як страждає Міндіч читав? Цей так само буде страждати
показати весь коментар
27.12.2025 01:11 Відповісти
Більше пафосу. Ще більше

А реальність така - 70% тих, хто був, залишаться, 30% поїдуть за кордон, спокійно доживаючи на накрадені гроші. А дітлахи стануть або новою успішною молоддю в Європі, або тут продовжать татову/мамину справу.
показати весь коментар
27.12.2025 01:56 Відповісти
Блін, вже консірологія тут точно не доречна. Нічого йому не буде, як і 95% чиновників. І немає необхідності йому про щось просити

Четвертий рік війни у нас ще судді, комерси та чинуші з часів Януковича працюють. Та куди їх брати, якщо і всі нові гребуть точно так само
показати весь коментар
27.12.2025 01:51 Відповісти
Президент країни обговорив підготовку до зустрічі. Прочитайте ще раз і вдумайтесь в цей маразм
показати весь коментар
27.12.2025 01:09 Відповісти
Серіальний президент дзвонив реальному і кричав що все пропало.
Той поклав слухавку
показати весь коментар
27.12.2025 02:01 Відповісти
- нам знову продають ГАРАНТІЇ в обмін на щось реальне - території і майно
- справжні гарантії отримують ЗЕ і кодло - їм гарантують волю і те що закриють очі на те що вони крали

ОТ І ВСЕ. Кінець етносу настав в 2019 році.
показати весь коментар
27.12.2025 01:12 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100094111166702&comment_id=Y29tbWVudDoxMzAzODcxNTAxNzc1MDI0XzE5NTY0MjY5NDE1ODU1Njg%3D&__cft__[0]=AZZC1i4ZCeTToV3-EX-nySdMD9eUeWtlhxcCSLnwYvTJimz3-3uN9_VTVJ_FM_XMbE_BYM590xOxLid9DW70brwJS-pMsokK1BkR5v8_1YK43rBUXa2vPlEtYs1rZBVMILMDK5ZvyyCBtoSrZOsDwkKzhy3yDyw5CVxuRjOlkd_hXRpFEJhKVkS5vUi4eDk31Vk&__tn__=R-R Roman Roman

Ой , падре . Діалог з хижими неандертальцями Росії неможливий . Вони начисто забули Божі заповіді . А для їх лідера , з Кремля , потрібен екзорцист , бо той керівник біснуватий .
показати весь коментар
27.12.2025 01:15 Відповісти
Війна продовжиться.
Обісрані підарашинські болота не врятує ні іржавий кончений індик, ні вузькоокий жовтосракий вініпух.

СЛАВА УКРАЇНІ!
показати весь коментар
27.12.2025 01:36 Відповісти
Радився стосовно інтімної змазки для своєї потужної дупи.
показати весь коментар
27.12.2025 01:43 Відповісти
Гноміку треба підмитися. Трамп маленьких любить.
показати весь коментар
27.12.2025 02:02 Відповісти
Зє робить що може. А що можна зробити краще? Зє тягне час формально погоджуючись з Трампом. Але є 1) ЗСУ, яка добряче дубасить кацапню; 2) союзники яким здача України і на фіг не потрібна; 3) Конституція України. То ж Зє час від часу пояснює Трампу що він ніби й за, але обєктивні обставини та закони України проти... Отак і тягнеться, а тим часом утилізується кацапське військо...
показати весь коментар
27.12.2025 02:14 Відповісти
Ніхто не може гарантувати нелоху, що колись Буданова не змінить Червінський.
показати весь коментар
27.12.2025 02:22 Відповісти
Народ, а ***** нам такий президент, який навіть в переговорах з союзниками (не кажу вже навіть за трумпа і *****) не здатен обстоювати інтереси держави Україна?
показати весь коментар
27.12.2025 07:56 Відповісти
Що дають ці чергові зустрічі з адвокатом кацапського чорта? Може,пошлеш рудого слідом за кацапським кораблем?
показати весь коментар
27.12.2025 08:31 Відповісти
Просочений імітує бурну діяльність, і виникає питання до нього де результати гніда???
показати весь коментар
27.12.2025 09:13 Відповісти
- Розмова велася німецькою?
- Так.
- Але ж голобородько не розуміє німецьку!
- А какая разніца? ...
показати весь коментар
27.12.2025 09:24 Відповісти