4963 відвідувача онлайн

Зеленський: Команди України та США на 90% виконали роботу над мирним планом

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що 90% проєкту документа про завершення війни вже узгоджено.

Про це український лідер сказав під час коротких заяв для представників медіа перед початком переговорів з президентом США Дональдом Трампом, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наші команди робили все, що від них залежало, на перемовинах. Вони чудово попрацювали, готували всі документи. Я сподіваюся, що всі ці документи підведуть нас до реальних результатів. І я погоджуюся з президентом (Трампом, – ред.) у тому, що багато європейців також на нашому боці", - сказав глава держави. 

Зеленський зауважив, що українська та американська команди дуже багато часу присвятили проєкту мирної угоди, гарантіям безпеки, а також покроковому підходу реалізації цих документів.

За його словами, близько 90% роботи вже виконано обома командами.

Зустріч президентів України та США

  • У неділю, 28 грудня, у Флориді розпочалася зустріч президента України Володимира Зеленського та очільника США Дональда Трампа.
  • Раніше повідомлялося, що зустріч лідерів буде присвячена гарантіям безпеки, які США готові надати Україні. Крім того, Трамп і Зеленський мають обговорити управління Запорізькою АЕС та питання територій.
  • Перед зустріччю із Зеленським Трамп провів телефонну розмову з диктатором РФ Володимиром Путіним.
Топ коментарі
+5
Та нє. Просто ти пересічний дебіл, який з реальністю не дружить.
показати весь коментар
28.12.2025 21:38 Відповісти
+4
Посилюй, посилюй. 😁 Тільки уколи не пропусти.

Можеш ще у вікно покричати та у ванну педнути заради посилення України.
показати весь коментар
28.12.2025 21:42 Відповісти
+4
А перенести не можна? В мене на цей день запланована рада джедаїв на Корусанті.
показати весь коментар
28.12.2025 21:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тілтки погодь з санітарами. Бо залишать без солодкого.
показати весь коментар
28.12.2025 21:34 Відповісти
Та нє. Просто ти пересічний дебіл, який з реальністю не дружить.
показати весь коментар
28.12.2025 21:38 Відповісти
Посилюй, посилюй. 😁 Тільки уколи не пропусти.

Можеш ще у вікно покричати та у ванну педнути заради посилення України.
показати весь коментар
28.12.2025 21:42 Відповісти
Ага. 😁 Свистульку дати?
показати весь коментар
28.12.2025 21:51 Відповісти
Artcore,а потім всі держави відмовляться від України,ми підписали безядерний статус,так зо не мели дурниці.
показати весь коментар
28.12.2025 21:44 Відповісти
А перенести не можна? В мене на цей день запланована рада джедаїв на Корусанті.
показати весь коментар
28.12.2025 21:48 Відповісти
Якщо ти про Шевченка, то яке він відношення до ЯЗ має, що на цю дату організовуєш?)))
показати весь коментар
28.12.2025 21:52 Відповісти
Він у себе в палаті організовує.
Не заважай. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:01 Відповісти
Ні. Я відверто радий, що у тебе буде своя ЯЗ.
Не зупиняйся. Пиши ще. Так переможеш. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:04 Відповісти
Обов'язково. Починай збиратися.
Не забудь щось на доріжку собі взяти. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:27 Відповісти
Та нє. Просто хочу, щоб ти не ******, а робив.
До Москви шлях не близький. Хапай брудну бімбу і виходь. До літа якраз впораєшся. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:34 Відповісти
Не певен, що ЯЗ роблять Майданом, але хай буде так. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:39 Відповісти
Так ти коли виходиш?
Можна я сфоткаю для історії? 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:42 Відповісти
Тобто ти не виходиш, а будеш лякати владу? 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:47 Відповісти
Ага.
Вже ж не один раз вся країна виходила. А зараз, коли перша половина за кордоном, а друга під обстрілами, точно вся вийде.
Чекаємо тільки на тебе.
показати весь коментар
28.12.2025 23:07 Відповісти
Ок.
А ліки вам вже давали?
показати весь коментар
28.12.2025 23:24 Відповісти
Та езжай. Я тебя подменю.
показати весь коментар
28.12.2025 23:35 Відповісти
Хоч би рпз йому хтось за брехню у пику з ноги зацідив...
показати весь коментар
28.12.2025 21:33 Відповісти
Це в нього звичка писати позитив де його навіть немає з часів стендап кар'єри. Тільки війна це не шоу.
показати весь коментар
28.12.2025 21:44 Відповісти
і де воно, плять ,в таких справах навчилося "процентовки" ,чи то "кошториси" писати..../?90% в політиці означає "куйня зелена"
показати весь коментар
28.12.2025 21:35 Відповісти
Ніде. ЗЄ зазвичай просто *******, що *******ся.

Згадай про обіцянку ЗЄ 4К баксів вчителям. Тупо ж з стелі цифра або з носа виколупав.
показати весь коментар
28.12.2025 21:41 Відповісти
не с3,14здить.здохне .брехня для афериста- повітря
показати весь коментар
28.12.2025 21:44 Відповісти
Гарна міна при поганій грі в стендапера. Для Трампа Зеленський ворог і вся Україна це Зеленський.

Трамп він грає з Зеленським у Пітера Гріффіна і Півня. У мультсеріалі Family Guy ці 2 персонажі завжди періодично товкли один одному пики. Було б смішно на це дивитися якби Трамп не сприймав здачу України як перемогу над Зеленським, який його на думку Трампа підставив під імпічмент. І ніякі міліарди ніякі страждання українців Трампа не переконають ні в чому.
показати весь коментар
28.12.2025 21:41 Відповісти
значит не готовы
показати весь коментар
28.12.2025 21:45 Відповісти
Ну хоча б додав один процент до попередніх 90%, які були озвучені до цієї зустрічі!
показати весь коментар
28.12.2025 21:46 Відповісти
Диявол в деталях, гном мохнорилий. Кого ти надуришь, ти ж тупий.
показати весь коментар
28.12.2025 21:47 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2025 21:49 Відповісти
на кого це розраховано!? а ті 10% не дають реалізуватись 90% да? поясни якого міндіч, шугармен, юзік за кордоном опиняються!? коли в нас військовий стан!? чи ти не знав? чи ти не чув? як ти тому ж трампу це плануєш пояснювати якщо він питання задаватиме?
показати весь коментар
28.12.2025 21:53 Відповісти
Трамп тебе послав вже, а з тобою і Україну фактично.
показати весь коментар
28.12.2025 22:02 Відповісти
Так і не розумію цього сюрреалізму - Україна воює з США? 🤔
показати весь коментар
28.12.2025 22:06 Відповісти
Срали,мазали,ліпили - всі ворота в тісті.Здається,багато шуму і нічого не ясно.Про все і нічого конкретно.Цікаве зі всього, що ***** хоче миру.Не смішіть.
показати весь коментар
28.12.2025 22:07 Відповісти
Таке враження що Україна зі штатами воює...
показати весь коментар
28.12.2025 22:10 Відповісти
і тут "шлагбаум" - 10% за звичкою спи...в.
показати весь коментар
28.12.2025 22:10 Відповісти
Ідеальний опис суті "переговорів" в одному фото

показати весь коментар
28.12.2025 22:11 Відповісти
який юрист, такий математик. за гаражами рахувати вчився
показати весь коментар
28.12.2025 22:19 Відповісти
І для цього треба було витрачати мільйон грн умовний на пальне і ганяти літак? Можна було і телефоном поговорити.
показати весь коментар
28.12.2025 22:26 Відповісти
Можна було і не говорити, а записати відосік, як завжди, і те ж саме від балди *********.
ЗЄбіли були б так само щасливі, що от-от Буба їм мир зробить. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 22:37 Відповісти
Запитайте у «математика» скільки буде прямий кут. Відповідь може потягнути на Нобеля, але Трамп точно не пробачить. Заздристний тому що.
показати весь коментар
28.12.2025 22:52 Відповісти