7863 відвідувача онлайн

Близько 33% українців очікують на мир у 2026 році, - опитування

біженці,українці

В українському суспільстві зростає частка людей, які очікують, що найближчий рік буде мирнішим у глобальному вимірі.

Про це свідчать результати щорічного опитування End of Year Survey (EoY), передає Цензор.НЕТ.

Згідно з дослідженням, оцінки українців щодо майбутнього світу наразі розподілилися майже порівну: близько третини респондентів вважають, що рік буде мирнішим, ще третина очікує збереження нинішнього рівня напруженості, а решта прогнозує погіршення ситуації.

Водночас соціологи фіксують чітку тенденцію зростання оптимізму. Якщо у листопаді 2023 року на мирніший світ сподівалися 26% українців, то нині таких уже близько 33%.

Для порівняння, у більшості країн, де проводилося опитування, домінують песимістичні очікування. У Західній Європі 55% опитаних вважають, що світ стане більш неспокійним, у Східній Європі таку думку поділяють 42% респондентів.

У звіті зазначається, що на цьому тлі українці демонструють вищий рівень сподівань на покращення глобальної безпекової ситуації, ніж респонденти в багатьох інших регіонах світу.

Топ коментарі
+7
Тільки 33% очікують на мир? То 67% прикольно, коли війна? Чи хтось не вміє в заголовки?
показати весь коментар
31.12.2025 17:17 Відповісти
+6
Єдине що трохи тішить то це те що дурнів зменшилось від 73% до 33%...
показати весь коментар
31.12.2025 17:17 Відповісти
+4
Магія "73" скінчилася?
показати весь коментар
31.12.2025 17:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Магія "73" скінчилася?
показати весь коментар
31.12.2025 17:16 Відповісти
Тільки 33% очікують на мир? То 67% прикольно, коли війна? Чи хтось не вміє в заголовки?
показати весь коментар
31.12.2025 17:17 Відповісти
справа у приколах? ти теж очікуєш закінчення війни в 26 р.? цього, на жаль, не буде. На те багато причин. І одна з них, куди кацапам подіти міліон руцьких орків що зараз в Україні?
показати весь коментар
31.12.2025 17:23 Відповісти
Туди, куди Україна подіне 800 тисяч ветеранів. Ну ще можна повоювати пару років коли одні або інші закінчаться, правда тих в 5 раз більше, а втрати 1 до 2.
показати весь коментар
31.12.2025 17:27 Відповісти
Воюют не люди, а деньги.
показати весь коментар
31.12.2025 17:31 Відповісти
Лікуй голову.
На кладовищах також гроші поховані?
показати весь коментар
31.12.2025 17:45 Відповісти
навіщо на цвинтарі. 200-м гроші не потрібні, а ось іх родинам. Не знаю як у нас, зате знаю як на русні - цілий бізнес: вийди заміж і відправ чоловіка на сво. Прибуткова справа, як була у доліной до останнього часу - продай хату та прикинься божевільной
показати весь коментар
31.12.2025 22:25 Відповісти
1до 2? це з "Нахтігаля" новина?
показати весь коментар
31.12.2025 17:33 Відповісти
Справа в божевільних, які вірять у казки
показати весь коментар
31.12.2025 17:46 Відповісти
Сподівалкіни вірили не фактам, а обісцянкам що хужеНеБудет. Збулось?
показати весь коментар
31.12.2025 17:25 Відповісти
Не знаю, в що ви там вірили. Але результати вашої віри катастрофічні.
показати весь коментар
31.12.2025 17:47 Відповісти
Результат моєї віри був знищений виборами 2019. Два рази.
показати весь коментар
31.12.2025 17:58 Відповісти
🙂 Очікують, а 67% навіть не очікують.
показати весь коментар
31.12.2025 18:43 Відповісти
А ты можешь ее остановить .Конечно можно капитулировать и сдаться но резня на этом не закончиться и будет она похлеще Бучи.Да и война по настоящему не заканчивается никогда .Кацапы например с момента распада совка каждые 3-5 лет войны со своими соседями и за рубежом устраивают .Так что с таким соседом как раша мира в ближайшей перспективе можешь не ждать .Разве что недолгое перемирие типа Минска 1 и 2 сроком на те же 3 года с последующим возобновленем полномасштабной войны
показати весь коментар
31.12.2025 21:22 Відповісти
Єдине що трохи тішить то це те що дурнів зменшилось від 73% до 33%...
показати весь коментар
31.12.2025 17:17 Відповісти
Ждуни, чи шо? Який ще мир, з ким?!
показати весь коментар
31.12.2025 17:19 Відповісти
То тобі у води Тиси - і то негайно
показати весь коментар
31.12.2025 18:17 Відповісти
Чего мелочится .Пусть сразу к кацапам сдавться и мира просить бежит .
показати весь коментар
31.12.2025 21:25 Відповісти
Як без надії - ніколи не потрібно падати духом
показати весь коментар
31.12.2025 17:23 Відповісти
А ще 9% людей вірять, що Земля пласка
показати весь коментар
31.12.2025 17:30 Відповісти
Вмикаєш дурня чи справді такий?
показати весь коментар
31.12.2025 17:36 Відповісти
З Донецька пишеш?
показати весь коментар
31.12.2025 17:46 Відповісти
Ви ще не знаєте про 21 пункт плану закінчення війни імені Зеленского. Там написано, що маюить бути проведені вільні і чесні вибори в "Дії" завдяки яким буде вибрано нового перзидента Зеленского.
показати весь коментар
31.12.2025 17:41 Відповісти
Є об'єктивні фундаментальні процеси - війни кінчаються не тому ,що лідОри,цього хочуть - а тому ,що кінчаються ресурси - фінансові та людьскі . І саме в 2026 році ці ресурси закінчуються. Тому шанси високі
показати весь коментар
31.12.2025 18:14 Відповісти
В Україні закінчуються люди . Не ті тилові інтернетні незламні патріоти ,а ті які мають помирати на нулі. А в Московії закінчуються нафтодолари - з Юралс по 35 багато не навоюєш.... Так що дуже ймовірно
показати весь коментар
31.12.2025 18:18 Відповісти
https://tradingeconomics.com/commodity/urals-oil Urals Oil Price 51.690 . Dec/30
https://tradingeconomics.com/
показати весь коментар
31.12.2025 18:53 Відповісти
Потрібно враховати дисконти (знижки) при реальних контрактах по юралс - а вони по деяким сягали 15-20 доларів від біржової ціни ....
показати весь коментар
31.12.2025 19:22 Відповісти
возможно, но в целом это ничего пока не меняет
показати весь коментар
31.12.2025 19:47 Відповісти
Если они действительно закончаться то тебе в Украине сильно не поздоровится .И нефтедоллары не так быстро закончатся пока такие страны как Китай будут у раши пусть и со скидкой покупать ее нефть ,а пуйло большую часть доходов от этих продаж на войну тратить
показати весь коментар
31.12.2025 21:28 Відповісти
Не тобі. - а вам .. Це по перше . .. А по друге - вони вже закінчуються ..
показати весь коментар
31.12.2025 21:46 Відповісти
На то шо поточні доходи росіїї від нафти падають , і вони закінчать війну я б не дуже сподівався. Їм теж треба протриматися на день довше,,як тут декларують патрійоти . І ресурсу для цього вони мають більше. А Україна на даний час має лише обіцянки.
показати весь коментар
31.12.2025 21:56 Відповісти
33% тупеньких, чи 33% ждунів? Чи це одне й те ж? 🙄
показати весь коментар
31.12.2025 18:14 Відповісти
А хто дасть цим 33% пояснення МИР,ЯКОЮ ЦІНОЮ, ЯКщо стати на коліна і цілувати дупу кацапу--буряту ,чи мир після знищення загарбника ? Майже всі притомні---хочуть миру,правда по різному його хочуть.
показати весь коментар
31.12.2025 19:21 Відповісти
Це мабуть ті що вірять у діда мороза.
показати весь коментар
31.12.2025 19:21 Відповісти