7515 відвідувачів онлайн

Близько 4,3 тис. км² території України окупували російські війська у 2025 році. ІНФОГРАФІКА

У 2025 році російські війська захопили понад 4 тисячі квадратних кілометрів території України.

Про це повідомляє аналітичний центр "UA War Infographics", передає Цензор.НЕТ.

Окуповані території

За 2024 рік, за даними порталу "Мілітарний", армія РФ окупувала 3,6 тис. км² української землі. У 2025 році – приблизно 4 322 км2.

Скільки території України захопила РФ у 2025 році

Обстріли України

  • Крім того, лише 4 дні 2025 року українці пережили без обстрілів російськими "Шахедами" та ракетами. 

На інфографіці дні, коли було запущено щонайменше один дрон чи ракету:

Обстріли України у 2025 році

Топ коментарі
+9
хто крім сша чи китаезів міг вчинити такий спротив кацапні - ну на тих вони би і не напали ...., звичайно тільки Україна...
показати весь коментар
31.12.2025 20:41 Відповісти
+4
Насправді - не поганий результат для Сил Оборони - за шмат зруйнованої землі розміром 63 на 63 км , русня заплатила 400 000 втратами !
показати весь коментар
31.12.2025 21:01 Відповісти
+4
Зеленський: «Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але «зелених чоловічків» не пустили»
І ось Зєлєнскіц президент. Цікаво, ці 4, 3 тис. квадратних кілометрів кацапи захопили тому, що "вони всі" нп вмерли, а вмерли тисячі звичайних українців?
До речі, площа Криму - 27 000 квадратних кілометрів. З початку повномасштабного вторгнення, за президегтства Зєлєнского кацапія окупувала близько 70 тис. квадратних кілометрів. Це майже три території Криму. "Вони" (Зєлєнскій і слуги) не вмерли вже три рази? 🤔
показати весь коментар
31.12.2025 21:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хто крім сша чи китаезів міг вчинити такий спротив кацапні - ну на тих вони би і не напали ...., звичайно тільки Україна...
показати весь коментар
31.12.2025 20:41 Відповісти
Та багато хто насправді. Звісно, приводити в приклад країни Балтії чи Молдову немає сенсу, у них просто нема достатньої кількості людей. Але по факту, будь яка країна з приблизною кількістю населення змогла б протистояти такій раші. Та й ми б не встояли якщо б не допомога США та ЄС.
А про Китай та США то тут сильне перебільшення. Вони б розбили рашку так, що вона б не оговталась ще років сто.
показати весь коментар
01.01.2026 00:42 Відповісти
Але ,на жаль,це не спинило москалів.Через рік,тим кому було 17 років,стануть знову призовними(Бутусов добре сказав,по 40 тисяч в місяць нищити - тоді побачимо(
показати весь коментар
31.12.2025 20:55 Відповісти
Провал сирникова і потужнього, але всі залишаються на своїх посадах, наче нічого і немає, просер України йде за планом.
показати весь коментар
31.12.2025 20:55 Відповісти
Території бог з ними

біда в тому що населення мінуc 16 млн і дійсно вирок
показати весь коментар
31.12.2025 20:59 Відповісти
Насправді - не поганий результат для Сил Оборони - за шмат зруйнованої землі розміром 63 на 63 км , русня заплатила 400 000 втратами !
показати весь коментар
31.12.2025 21:01 Відповісти
Потужна і беззаперечна перемога. Якщо продовжувати вважати, що оркостан мвє другу армію світу. Якщо розуміти, що вони використовують останнім часом добровільно мобілізованих на контракт, яких їм не вистачає, то потужна потужність вже такою потажрою не здається.
показати весь коментар
31.12.2025 22:58 Відповісти
Так подякуйте нашим довбаним стратєгам за курську авантюру , куди перекинули найбільш боєздатні війська з Донеччини ,що слобило фронт і привело до окупації вищезгаданих територій.
показати весь коментар
31.12.2025 21:03 Відповісти
Але й не виключено, що без курською авантюри Сумська область була би вже у складі росіі.
показати весь коментар
31.12.2025 21:39 Відповісти
з якого дива?
показати весь коментар
31.12.2025 21:42 Відповісти
Якщо кацапи хотіли щоб Сумщина була в складі росії ,то вони б не виводили свої війська в квітні 2022 року.
показати весь коментар
31.12.2025 22:02 Відповісти
Це з розряду - якби кацапи хотіли, щоб Україна була у складі росіі...
показати весь коментар
31.12.2025 22:08 Відповісти
Так не дивіться гівномарафон . бо там і не таку маячню розкажуть.
показати весь коментар
31.12.2025 22:37 Відповісти
Це таке потелемарафону казали?
показати весь коментар
31.12.2025 22:42 Відповісти
показати весь коментар
31.12.2025 21:10 Відповісти