6801 відвідувач онлайн

"Ми закликаємо до стриманості": У ЄС відреагували на ситуацію у Венесуелі

Каллас

Європейський Союз уважно відстежує розвиток подій у Венесуелі та вкотре наголошує на необхідності дотримання міжнародного права і стриманості. Про це заявила висока представниця ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Каллас написала  у соціальній мережі Х.

"Я провела розмову з державним секретарем [США] Марко Рубіо та нашим послом у Каракасі. ЄС уважно стежить за ситуацією у Венесуелі", - йдеться в повідомленні.

Вона додала, що ЄС неодноразово заявляв, що Мадуро не має легітимності, і виступав за мирний перехід влади.

За будь-яких обставин необхідно дотримуватися принципів міжнародного права та Статуту ООН. Ми закликаємо до стриманості", - повідомила Каллас.

Що передувало?

Зранку 3 січня у столиці Венесуели Каракасі пролунали потужні вибухи.

Журналістка видання CBS News Дженніфер Джейкобс у Twitter написала: "Президент Трамп віддав наказ завдати ударів по об'єктах усередині Венесуели, зокрема по військових об'єктах, повідомили американські посадовці, оскільки адміністрація рано в суботу посилила свою кампанію проти режиму президента Ніколаса Мадуро".

Пізніше держсекретар США Марко Рубіо повідомив, що військову операцію США щодо Венесуели завершено. Лідера країни Ніколаса Мадуро затримано, нині він перебуває під контролем американської влади.

Топ коментарі
+11
Заглохніть вже.
Мадуро сам обрав джунглі.
І те, що його там з'їв більш сильний диктатор - абсолютно природний фінал.
показати весь коментар
03.01.2026 15:42 Відповісти
+6
Куколди європейські повилізали, так ви тільки можете що триматися засунувши голову в пісок.. Америці насрати на Європу , роблять що вважають потрібним.
показати весь коментар
03.01.2026 15:40 Відповісти
+4
"Ми закликаємо до стриманості"... Або як китайозі "Закликаємо уникати ескалації"...
показати весь коментар
03.01.2026 15:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Ми закликаємо до стриманості"... Або як китайозі "Закликаємо уникати ескалації"...
показати весь коментар
03.01.2026 15:40 Відповісти
Куколди європейські повилізали, так ви тільки можете що триматися засунувши голову в пісок.. Америці насрати на Європу , роблять що вважають потрібним.
показати весь коментар
03.01.2026 15:40 Відповісти
Туреччина різко засудила напад на Венесуелу. Здавалось би які в них можуть бути спільні справи?
показати весь коментар
03.01.2026 15:41 Відповісти
Взаємна симпатія. Знаєте, що це таке? ☺️
показати весь коментар
03.01.2026 15:53 Відповісти
Жопа эрдогана чует не ладное …
Диктаторы ...
показати весь коментар
03.01.2026 16:00 Відповісти
Заглохніть вже.
Мадуро сам обрав джунглі.
І те, що його там з'їв більш сильний диктатор - абсолютно природний фінал.
показати весь коментар
03.01.2026 15:42 Відповісти
а толку шо піндоси заарештували мудуру ,он вже віце президент рулить і погрожує піндосам
показати весь коментар
03.01.2026 15:42 Відповісти
Да и вторые очень испугалась и потом заберут его в компанию к Мадуро;😉
показати весь коментар
03.01.2026 17:42 Відповісти
Я так розумію, "до стриманості", європейці закликають венісуелу...
показати весь коментар
03.01.2026 15:42 Відповісти
ага
показати весь коментар
03.01.2026 15:43 Відповісти
нету

Ого, Трамп менше ніж за рік скотився до рівня Путєна. Він сьогодні вночі віддав наказ атакувати маленьку Венесуелу, щоб тупо віджати її нафтові родовища. Але під дурацьким приводом, що це саме ця країна винна у наркотрафіку від різних картелів в велетенську Америку.

Те саме раніше зробив Путєн. Придумав якусь ****** галіматтю і напав на Україну. Однак Путєну не вдався бліцкриг. З 2014 року він мав вісім років на підготовку бліцкригу у лютому 2022 р. Однак Київ за три дні не вдався. І за чотири роки не вдався. А Трампу вдалось. Місяць потримав ескадру в океані, постріляв ракетами по лодках бариг, і рубанув одним махом, щоб не накопичувати токсик (бо він поза усяким сумнівом кончений агресор). Президент Мадуро вже арештований і вивезений у США.

Американські сенатори так само як і рашистські політики і олігархи чотири роки тому набрали води в рота. Якісь одиниці висловлюються, і то опозиціонери. Наприклад, демократ Гальєго твітнув: «Ця війна незаконна, соромно, що ми перетворилися з світового поліцейського на світового ******** менш ніж за рік. У нас немає жодної причини воювати з Венесуелою». Також стурбованість висловили сусідні з Венесуелою країни та Іран, який отримував від Мадуро нафту для виживання режиму аятоли.

В общім, Трамп скоро проведе прес-конференцію, де повідомить своїй нації про швидку телевізійну побєдоносну війну. Це те, що не вдалось Путєну. Але це саме те, що дасть Путєну і іншим автократам світу ще більше підстав вважати, що вони мають право сильного нападати на будь-кого, коли ти хочеш забрати у інших щось.
показати весь коментар
03.01.2026 15:42 Відповісти
Только траМпон НЕ оккупировал земли Венесуэлы, как ***** …
показати весь коментар
03.01.2026 16:05 Відповісти
а що нам доповість "начальник транспортного цеху"?... товарищ сі ще не прокинувся?...
показати весь коментар
03.01.2026 15:46 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2026 15:47 Відповісти
Щось занадто багато на Цензорі, де як правило, більшість адекватних і патріотичних людей, підтримують порушення міжнародного права. Невже на собі не відчули до чого веде нехтування міжнародним правом?
А мадури всього світу нехай повиздихають!
показати весь коментар
03.01.2026 15:53 Відповісти
Наркоділера спіймали!!
А також будуть витискати рф з ринку Нафти, в рамках гібридної війни
показати весь коментар
03.01.2026 16:51 Відповісти
Вы или крестик или трусики!С одной страницы всем Мадуро здохнуть а с другой про право вспомнили!Право писали не на фронте в окопах, а в тёплых кабинетах с кофе в руках! Зло побеждают силой а не резолюциями! Поэтому адекватные люди послушав умных спикеров международников, которые рассказали о принципе Домино в этой истории с Мадуро.Так вот ось зла рушится!Ослабляют Россию,Китай,Иран терр.организации , потому что деньги с наркоторговли шли Хизбола и Хамаз,а также дешёвая нефть Китаю,Ослабление коммунистических режимов Лат. Америки , которые не на стороне Цивилизации а на стороне Китая, России, Ирана.Все эти страны в ООН поддерживали Россию а не Украину Не говоря о том,что Мадуро украл Выборы и его оппонента получила Нобеля а не Трамп! Этот режим сродни Лукашенко, Путин и люди живут в пишите!И я вижу в новостях,как ехиль Венесуельцы радуются в Америке!
показати весь коментар
03.01.2026 17:53 Відповісти
Люди в нищите!
показати весь коментар
03.01.2026 18:45 Відповісти
Ще нічого глобального не сталося, а декому пора швиденько міняти памперс.
показати весь коментар
03.01.2026 16:00 Відповісти
Готуйте пакети санкцій проти США і забороняйте закупівлю нафти і газу у Трампа.
показати весь коментар
03.01.2026 16:04 Відповісти
***,як всіх здивували(((
показати весь коментар
03.01.2026 16:36 Відповісти
Та сутліть шухляду вже!!
Не смішіть населення Землі ( обітованної і Країни Мрій)
показати весь коментар
03.01.2026 16:50 Відповісти
євнухи.
показати весь коментар
03.01.2026 17:13 Відповісти
По-ходу, сало треба пєрєпрятать!
показати весь коментар
03.01.2026 18:04 Відповісти
як сказав, портніков: європа і доби не протримається після падіння україни!
показати весь коментар
03.01.2026 18:10 Відповісти