12053 відвідувача онлайн

Це нонсенс! Частина лікарень та весь комунальний електротранспорт Львова з ночі без світла через зміну критичності, - Садовий

Лікарні без світла у Львові

З цієї ночі у Львові від електроенергії відключено частину лікарень та весь комунальний електротранспорт.
Це сталося через те, що Уряд змінив підхід до визначення критичності підприємств.

Про це пише у телеграм-каналі мер міста Андрій Садовий, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Тобто тепер апарати штучного дихання, трамваї та тролейбуси мають працювати за графіками відключень. Це нонсенс!

Я не розумію, хто додумався зарахувати лікарні та електротранспорт до звичайних груп відключень. Але з цієї ночі місто змушене працювати за новим графіком", - зауважив він.

Подальші дії

Також Садовий зазначив, що з самого ранку намагається зв’язатися з членами Кабміну, щоб негайно виправити цю помилку.

"Наразі екстрено плануємо альтернативне підсилення роботи електротранспорту на маршрутах", - додав він.

Топ коментарі
+26
Львівська область єдина в Україні, де більшість мешканців не проголосували за клоуна в 2019.
показати весь коментар
07.01.2026 08:11 Відповісти
+19
Лікарні без світла - це не нонсен, а квартальна бидлократія.
показати весь коментар
07.01.2026 08:13 Відповісти
+10
Нонсенс очолювати місто 20 років, містяни жаліються та голосують, оце нонсенс.
показати весь коментар
07.01.2026 08:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нонсенс очолювати місто 20 років, містяни жаліються та голосують, оце нонсенс.
показати весь коментар
07.01.2026 08:04 Відповісти
Львівська область єдина в Україні, де більшість мешканців не проголосували за клоуна в 2019.
показати весь коментар
07.01.2026 08:11 Відповісти
Хоча Садовий агітував саме за оманського ішака.
показати весь коментар
07.01.2026 08:17 Відповісти
Так Садовий не має відношення до Львівської області.
показати весь коментар
07.01.2026 09:20 Відповісти
не тільки !!! Львівська область це край який виховав Героїв України Бандеру, Шухевича, Коновальця !!! Львівська область це край на основі якого була сформована 1 українська дивізія Січових Стрільців Галичина, батальйони Роланд і Нахтігаль, що боронили Україну, українців від кацапо-совкової, комуно-нацистької, бнезбожницької окупаційної чуми, біонепотребу !!! це край Героїв ОУН УПА і тд.тп. ...
показати весь коментар
07.01.2026 08:41 Відповісти
Категорично плюсую.
показати весь коментар
07.01.2026 08:44 Відповісти
24 ОМБР імені Короля Данила
80 Галицька бригада ДШВ ЗСУ
показати весь коментар
07.01.2026 09:30 Відповісти
і 2(!) бригади ТрО - 103 імені Шептицького і теперішня 125 ОВМБр
показати весь коментар
07.01.2026 10:47 Відповісти
+
дякую
показати весь коментар
07.01.2026 10:49 Відповісти
Сиди чучело в Польші і не відкривай свого *******,з за такої наволочи як ти в Україні війна, і ти мразота не на свою сросію улюблену поїхало,а в "загніваючу" Європу сїбалось,гниль.
показати весь коментар
07.01.2026 09:55 Відповісти
що кацап дупа горить ? сідай дупою в сніг попустить !
показати весь коментар
07.01.2026 10:08 Відповісти
ПНХ, лапоть
показати весь коментар
07.01.2026 10:42 Відповісти
мова йде про місто, а не про область.
показати весь коментар
07.01.2026 09:22 Відповісти
А лікарням в області, значить, не змінили критичність? Значить «слуги» виправлять помилку.
показати весь коментар
07.01.2026 09:35 Відповісти
Головний військовий шпиталь Міноборони мусів генератори вмикати (центр міста)
показати весь коментар
07.01.2026 09:46 Відповісти
О, зараз потужний ішак оговтається і міцно все виправить!
показати весь коментар
07.01.2026 08:05 Відповісти
Що змушують працювать понаднормово? А це ж іще навіть не вибори ішака
показати весь коментар
07.01.2026 08:28 Відповісти
Провокаційне питання таваріщ лейтенант але я не відповім - здогадутесь
показати весь коментар
07.01.2026 08:42 Відповісти
Лікарні без світла - це не нонсен, а квартальна бидлократія.
показати весь коментар
07.01.2026 08:13 Відповісти
забавбали кацапи і зе-j2ки, мародери при владі !!!
показати весь коментар
07.01.2026 08:27 Відповісти
Ну не знаю. Тема не розкрита до кінця. "Частина лікарень" - можливо мова йде про приватні лікарні?
показати весь коментар
07.01.2026 08:28 Відповісти
у нашому місті біля лікарень стоять потужні генератори . І чому тільки Садовий гвалт кричить ? Це тільки но в Львові відключили ? Не зовсім зрозуміло що на справді сталося .
показати весь коментар
07.01.2026 08:45 Відповісти
Генератори біля лікарень є і у Львові, але вони на випадок аварійних відключень після прильотів, а не схематозів кабміну
показати весь коментар
07.01.2026 10:49 Відповісти
І що тільки Львів у ≪схематозі≫ ? І ніхто нікого не попередив ?
показати весь коментар
07.01.2026 11:00 Відповісти
А чи часто у Львові взагалі вимикають світло?
показати весь коментар
07.01.2026 09:31 Відповісти
Це божевілля
У якій хворій голові це звалилось - щоб відключати світло лікарням?
показати весь коментар
07.01.2026 08:29 Відповісти
В тій голові, в якій війна давно закінчилася і яка стратегічно не має часу мислити.
показати весь коментар
07.01.2026 08:46 Відповісти
Яким чином це допоможе Дніпровщині,як було по 13,5 годин без світла,так і залишилося?
показати весь коментар
07.01.2026 08:33 Відповісти
Як це повязано?
показати весь коментар
07.01.2026 09:03 Відповісти
Спитайте у Свириденчихи.
показати весь коментар
07.01.2026 09:20 Відповісти
Частина лікарень та весь комунальний електротранспорт Львова з ночі без світла через зміну критичності, - Садовий

Мабуть у всіх маєтках дружини Садового власна генерація була ще у мирні роки. Тепер б'є на жалість: "Тобто тепер апарати штучного дихання..."

Садовий мабуть забув що війна. І влада не потурбувалася за власну генерацію.

Звичайно, черговий прокол нашого Уряду, але ж треба співробітничати з Урядом, а не квапитися у ЗМІ закріплювати свою турботливість про Львів і святість як папа з Риму - трамваї та тролейбуси мають працювати за графіками відключень.
показати весь коментар
07.01.2026 08:43 Відповісти
Шо Садовий? твої зелені "разомдєрєбанщики" вимахуються? ..... потупай ніжками, але не голосно, бо підеш за трухановим
показати весь коментар
07.01.2026 08:48 Відповісти
Головне - щоб на Буковелі не виключали)
показати весь коментар
07.01.2026 08:49 Відповісти
Буквально сьогодні в ТГ парочка "уставших ат вайни" вихвалялася, що потратили там 117 000 грн за 4 дні. І це мабуть ще економили. Ну звісно, це один з самих критичних бізнесів під час війни...
показати весь коментар
07.01.2026 09:39 Відповісти
У нас в Василькові під Києвом вже в кінці 2022 року всі лікарні були з генераторами, світло в лікарнях вимикали по 10-12 годин, іноді і на добу. Добре про це знаю, бо в жовтні-грудні 2022 року у мене мама після операції лежала в лікарні, і теж на апараті штучного кисню.....Садовий, на вулиці 2026 рік, Ви досі живете в якомусь іншомі світі....
показати весь коментар
07.01.2026 08:50 Відповісти
Я не здивуюсь, якщо по документам, всі ці відключені лікарні мають потужні генератори, які їм передали безкоштовно благодійники...
показати весь коментар
07.01.2026 08:59 Відповісти
Уввімкни мозрк-генератори на екстренний випадок аварійного відключення.Тут мова йде що лікарні виключили з переліку критичної інфракстутури
показати весь коментар
07.01.2026 09:06 Відповісти
який екстрений? я написала, в лікарні по пів доби не було світла....Мамі робили операцію, відрізали ногу, потім вона майже дві неділі була підключена до апарту штучної вентиляції легень......Так хірургічне відділення постійно працювало на генераторі.. .і про ніяку критичність навіть ніхто не згадував...І у нас досі всі відділення лікарні працюють з графіками відключень, немає переліку критичності....Може в інших містах по іншому, у нас так))))
показати весь коментар
07.01.2026 09:49 Відповісти
Це і "ектренне" або точніше-аварійне.А коли вимикають елект в лікарні щоб дати його господарствам-шкідливий популізм яким хочуть показати що хороша влада піклується про громадян
показати весь коментар
07.01.2026 10:44 Відповісти
Кабмін доручив обласним військовим адміністраціям зменшити кількість критично важливих об'єктів, яким забезпечено пріоритетне електропостачання, з метою перерозподілу вивільнених обсягів електроенергії для побутових споживачів. Зокрема, частина виключених з переліку об'єктів, які мають альтернативні джерела живлення, зокрема генератори, мають використовувати їх.

Водночас не виключатимуть з переліку критичних заклади охорони здоров'я, заклади освіти, об'єкти життєзабезпечення населення та оборонно-промислового комплексу, обіцяла Юлія Свириденко.

Джерело: https://censor.net/n3590793
показати весь коментар
07.01.2026 08:50 Відповісти
Що ви напали на Андрушу! Сам він бідний, як церковна миша! Пожаліли б людину! )))

Майно родини Садових


Ні власного житла, ні автомобіля Андрій Садовий не має. Все майно родини належить його дружині. Так, Катерина Кіт-Садова вже 11 років є власницею житлового будинку площею 660 кв. м та вартістю 4,5 мільйона гривень. Вона також має дві земельні ділянки у Львові (площею 702 і 301 кв. м), ще одну ділянку вона орендує у Львівської мерії (43 кв. м).

Їздить дружина Садового на двох автівках: Skoda Kodiaq 2017 року та Mersedess Benz V300 2021 року випуску. Mersedess придбали у 2021 році за 2,3 мільйона гривень.

https://hromadske.ua/polityka/242392-miskyy-holova-lvova-sadovyy-zarobyv-za-rik-869-tysiach-hryven-a-druzyna-13-milyoniv-hryven Посилання
показати весь коментар
07.01.2026 08:56 Відповісти
ще відкрите питання, як дрюша той маєток у гарнюсенькій історичній частині Львова нажило та де узяло бабосики на його шикарне облаштування
звісно це не скижджених ним грошиків у львівтеплокомуненерго, тих крадених грошиків просто б не вистачило
показати весь коментар
07.01.2026 09:35 Відповісти
Маючи такі Уряди, нам і ворогів не потрібно, є кому нищити країну і без кацапів.
показати весь коментар
07.01.2026 08:58 Відповісти
А як хвалилася свириденко то!
показати весь коментар
07.01.2026 09:02 Відповісти
Москале,йди до біса
показати весь коментар
07.01.2026 09:07 Відповісти
У 2025 році треба було не про плиточку думати, а про кошти для електротраспорту та лікарень. До того, у Львові таке житлове виробництво, що китайські міста-привиди відпочивають. Місто не бідне, а мер Садовий нагадує венесуельського Мадуро: активи є, а грошей чомусь не вистарчає.
показати весь коментар
07.01.2026 09:18 Відповісти
Добре хоч в метро не відключали.
показати весь коментар
07.01.2026 09:19 Відповісти
"Сміттєвий" колапс по-новому.
показати весь коментар
07.01.2026 11:54 Відповісти
Будуть львівську темряву тихенько розвозити по областях і скидати в лісі?
показати весь коментар
07.01.2026 12:02 Відповісти
У Харкові усі лікарні і майже усі поліклініки мають генератори. А на час відключень замість тролейбусів пускають автобуси
показати весь коментар
07.01.2026 09:41 Відповісти
Генератори у лікарнях є і у Львові, але вони як і у Харкові на випадок аварійних відключень після прильотів, а не схематозів кабміну
показати весь коментар
07.01.2026 10:52 Відповісти
А для генератора є різниця, з якої причини відсутня електроенергія?
показати весь коментар
07.01.2026 13:23 Відповісти
А хіба пан Садовий з Місяця впав, і не знав, що в країні війна! Хіба за чотири роки війни він не спромігся забезпечити принаймні лікарні аварійними джерелами електроживлення!
показати весь коментар
07.01.2026 09:54 Відповісти
для чого вимикати лікарні ? не вистачає електрики вимикайте святкову ілюмінацію .
показати весь коментар
07.01.2026 10:16 Відповісти
Як ця зелена мерзота заї..ала
показати весь коментар
07.01.2026 10:09 Відповісти
Це не нонсенс, пане Садовий! Це закономірний результат повного провалу зовнішньої і внутрішньої і оборонної політики вашої злодюжної продажної брехливої нікчемної влади!
показати весь коментар
07.01.2026 10:18 Відповісти
О, на 4й год война дошла до Львова и ее посадовцив) В Киеве у же 3 нола года многие роддомы и больницы на генераторах уже как норма. Кого-то не отключают, но с нынешним бардаком это как повезет. И тралики с трамыаями тоже стояли во время веерных отключений. Ну сейчас правда действительно подшаманили и вроде ездят. Но тоже не везде. И метро с перебоями. В Днепре или Харькове скорее всего не лучше. Начинайте привыкать. Во время войны такое бывает. Пусть он ещё на падающие шахеды пожалуется.
показати весь коментар
07.01.2026 11:12 Відповісти