10300 посетителей онлайн

Это нонсенс! Часть больниц и весь коммунальный электротранспорт Львова с ночи без света из-за изменения критичности, - Садовый

Больницы без света во Львове

С этой ночи во Львове от электроэнергии отключена часть больниц и весь коммунальный электротранспорт.
Это произошло из-за того, что правительство изменило подход к определению критичности предприятий.

Об этом пишет в телеграм-канале мэр города Андрей Садовый, информирует Цензор.НЕТ.

Что известно?

"То есть теперь аппараты искусственного дыхания, трамваи и троллейбусы должны работать по графикам отключений. Это нонсенс!

Я не понимаю, кто додумался отнести больницы и электротранспорт к обычным группам отключений. Но с этой ночи город вынужден работать по новому графику", - отметил он.

Дальнейшие действия

Также Садовый отметил, что с самого утра пытается связаться с членами Кабмина, чтобы немедленно исправить эту ошибку.

"Сейчас экстренно планируем альтернативное усиление работы электротранспорта на маршрутах", - добавил он.

Топ комментарии
+26
Львівська область єдина в Україні, де більшість мешканців не проголосували за клоуна в 2019.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:11 Ответить
+19
Лікарні без світла - це не нонсен, а квартальна бидлократія.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:13 Ответить
+10
Нонсенс очолювати місто 20 років, містяни жаліються та голосують, оце нонсенс.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Нонсенс очолювати місто 20 років, містяни жаліються та голосують, оце нонсенс.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:04 Ответить
Львівська область єдина в Україні, де більшість мешканців не проголосували за клоуна в 2019.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:11 Ответить
Хоча Садовий агітував саме за оманського ішака.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:17 Ответить
Так Садовий не має відношення до Львівської області.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:20 Ответить
не тільки !!! Львівська область це край який виховав Героїв України Бандеру, Шухевича, Коновальця !!! Львівська область це край на основі якого була сформована 1 українська дивізія Січових Стрільців Галичина, батальйони Роланд і Нахтігаль, що боронили Україну, українців від кацапо-совкової, комуно-нацистької, бнезбожницької окупаційної чуми, біонепотребу !!! це край Героїв ОУН УПА і тд.тп. ...
показать весь комментарий
07.01.2026 08:41 Ответить
Категорично плюсую.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:44 Ответить
24 ОМБР імені Короля Данила
80 Галицька бригада ДШВ ЗСУ
показать весь комментарий
07.01.2026 09:30 Ответить
і 2(!) бригади ТрО - 103 імені Шептицького і теперішня 125 ОВМБр
показать весь комментарий
07.01.2026 10:47 Ответить
+
дякую
показать весь комментарий
07.01.2026 10:49 Ответить
Сиди чучело в Польші і не відкривай свого *******,з за такої наволочи як ти в Україні війна, і ти мразота не на свою сросію улюблену поїхало,а в "загніваючу" Європу сїбалось,гниль.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:55 Ответить
що кацап дупа горить ? сідай дупою в сніг попустить !
показать весь комментарий
07.01.2026 10:08 Ответить
ПНХ, лапоть
показать весь комментарий
07.01.2026 10:42 Ответить
мова йде про місто, а не про область.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:22 Ответить
А лікарням в області, значить, не змінили критичність? Значить «слуги» виправлять помилку.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:35 Ответить
Головний військовий шпиталь Міноборони мусів генератори вмикати (центр міста)
показать весь комментарий
07.01.2026 09:46 Ответить
О, зараз потужний ішак оговтається і міцно все виправить!
показать весь комментарий
07.01.2026 08:05 Ответить
Що змушують працювать понаднормово? А це ж іще навіть не вибори ішака
показать весь комментарий
07.01.2026 08:28 Ответить
Провокаційне питання таваріщ лейтенант але я не відповім - здогадутесь
показать весь комментарий
07.01.2026 08:42 Ответить
Лікарні без світла - це не нонсен, а квартальна бидлократія.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:13 Ответить
забавбали кацапи і зе-j2ки, мародери при владі !!!
показать весь комментарий
07.01.2026 08:27 Ответить
Ну не знаю. Тема не розкрита до кінця. "Частина лікарень" - можливо мова йде про приватні лікарні?
показать весь комментарий
07.01.2026 08:28 Ответить
у нашому місті біля лікарень стоять потужні генератори . І чому тільки Садовий гвалт кричить ? Це тільки но в Львові відключили ? Не зовсім зрозуміло що на справді сталося .
показать весь комментарий
07.01.2026 08:45 Ответить
Генератори біля лікарень є і у Львові, але вони на випадок аварійних відключень після прильотів, а не схематозів кабміну
показать весь комментарий
07.01.2026 10:49 Ответить
І що тільки Львів у ≪схематозі≫ ? І ніхто нікого не попередив ?
показать весь комментарий
07.01.2026 11:00 Ответить
А чи часто у Львові взагалі вимикають світло?
показать весь комментарий
07.01.2026 09:31 Ответить
Це божевілля
У якій хворій голові це звалилось - щоб відключати світло лікарням?
показать весь комментарий
07.01.2026 08:29 Ответить
В тій голові, в якій війна давно закінчилася і яка стратегічно не має часу мислити.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:46 Ответить
Яким чином це допоможе Дніпровщині,як було по 13,5 годин без світла,так і залишилося?
показать весь комментарий
07.01.2026 08:33 Ответить
Як це повязано?
показать весь комментарий
07.01.2026 09:03 Ответить
Спитайте у Свириденчихи.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:20 Ответить
Частина лікарень та весь комунальний електротранспорт Львова з ночі без світла через зміну критичності, - Садовий

Мабуть у всіх маєтках дружини Садового власна генерація була ще у мирні роки. Тепер б'є на жалість: "Тобто тепер апарати штучного дихання..."

Садовий мабуть забув що війна. І влада не потурбувалася за власну генерацію.

Звичайно, черговий прокол нашого Уряду, але ж треба співробітничати з Урядом, а не квапитися у ЗМІ закріплювати свою турботливість про Львів і святість як папа з Риму - трамваї та тролейбуси мають працювати за графіками відключень.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:43 Ответить
Шо Садовий? твої зелені "разомдєрєбанщики" вимахуються? ..... потупай ніжками, але не голосно, бо підеш за трухановим
показать весь комментарий
07.01.2026 08:48 Ответить
Головне - щоб на Буковелі не виключали)
показать весь комментарий
07.01.2026 08:49 Ответить
Буквально сьогодні в ТГ парочка "уставших ат вайни" вихвалялася, що потратили там 117 000 грн за 4 дні. І це мабуть ще економили. Ну звісно, це один з самих критичних бізнесів під час війни...
показать весь комментарий
07.01.2026 09:39 Ответить
У нас в Василькові під Києвом вже в кінці 2022 року всі лікарні були з генераторами, світло в лікарнях вимикали по 10-12 годин, іноді і на добу. Добре про це знаю, бо в жовтні-грудні 2022 року у мене мама після операції лежала в лікарні, і теж на апараті штучного кисню.....Садовий, на вулиці 2026 рік, Ви досі живете в якомусь іншомі світі....
показать весь комментарий
07.01.2026 08:50 Ответить
Я не здивуюсь, якщо по документам, всі ці відключені лікарні мають потужні генератори, які їм передали безкоштовно благодійники...
показать весь комментарий
07.01.2026 08:59 Ответить
Уввімкни мозрк-генератори на екстренний випадок аварійного відключення.Тут мова йде що лікарні виключили з переліку критичної інфракстутури
показать весь комментарий
07.01.2026 09:06 Ответить
який екстрений? я написала, в лікарні по пів доби не було світла....Мамі робили операцію, відрізали ногу, потім вона майже дві неділі була підключена до апарту штучної вентиляції легень......Так хірургічне відділення постійно працювало на генераторі.. .і про ніяку критичність навіть ніхто не згадував...І у нас досі всі відділення лікарні працюють з графіками відключень, немає переліку критичності....Може в інших містах по іншому, у нас так))))
показать весь комментарий
07.01.2026 09:49 Ответить
Це і "ектренне" або точніше-аварійне.А коли вимикають елект в лікарні щоб дати його господарствам-шкідливий популізм яким хочуть показати що хороша влада піклується про громадян
показать весь комментарий
07.01.2026 10:44 Ответить
Кабмін доручив обласним військовим адміністраціям зменшити кількість критично важливих об'єктів, яким забезпечено пріоритетне електропостачання, з метою перерозподілу вивільнених обсягів електроенергії для побутових споживачів. Зокрема, частина виключених з переліку об'єктів, які мають альтернативні джерела живлення, зокрема генератори, мають використовувати їх.

Водночас не виключатимуть з переліку критичних заклади охорони здоров'я, заклади освіти, об'єкти життєзабезпечення населення та оборонно-промислового комплексу, обіцяла Юлія Свириденко.

Джерело: https://censor.net/n3590793
показать весь комментарий
07.01.2026 08:50 Ответить
Що ви напали на Андрушу! Сам він бідний, як церковна миша! Пожаліли б людину! )))

Майно родини Садових


Ні власного житла, ні автомобіля Андрій Садовий не має. Все майно родини належить його дружині. Так, Катерина Кіт-Садова вже 11 років є власницею житлового будинку площею 660 кв. м та вартістю 4,5 мільйона гривень. Вона також має дві земельні ділянки у Львові (площею 702 і 301 кв. м), ще одну ділянку вона орендує у Львівської мерії (43 кв. м).

Їздить дружина Садового на двох автівках: Skoda Kodiaq 2017 року та Mersedess Benz V300 2021 року випуску. Mersedess придбали у 2021 році за 2,3 мільйона гривень.

https://hromadske.ua/polityka/242392-miskyy-holova-lvova-sadovyy-zarobyv-za-rik-869-tysiach-hryven-a-druzyna-13-milyoniv-hryven Посилання
показать весь комментарий
07.01.2026 08:56 Ответить
ще відкрите питання, як дрюша той маєток у гарнюсенькій історичній частині Львова нажило та де узяло бабосики на його шикарне облаштування
звісно це не скижджених ним грошиків у львівтеплокомуненерго, тих крадених грошиків просто б не вистачило
показать весь комментарий
07.01.2026 09:35 Ответить
Маючи такі Уряди, нам і ворогів не потрібно, є кому нищити країну і без кацапів.
показать весь комментарий
07.01.2026 08:58 Ответить
А як хвалилася свириденко то!
показать весь комментарий
07.01.2026 09:02 Ответить
Москале,йди до біса
показать весь комментарий
07.01.2026 09:07 Ответить
У 2025 році треба було не про плиточку думати, а про кошти для електротраспорту та лікарень. До того, у Львові таке житлове виробництво, що китайські міста-привиди відпочивають. Місто не бідне, а мер Садовий нагадує венесуельського Мадуро: активи є, а грошей чомусь не вистарчає.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:18 Ответить
Добре хоч в метро не відключали.
показать весь комментарий
07.01.2026 09:19 Ответить
"Сміттєвий" колапс по-новому.
показать весь комментарий
07.01.2026 11:54 Ответить
Будуть львівську темряву тихенько розвозити по областях і скидати в лісі?
показать весь комментарий
07.01.2026 12:02 Ответить
У Харкові усі лікарні і майже усі поліклініки мають генератори. А на час відключень замість тролейбусів пускають автобуси
показать весь комментарий
07.01.2026 09:41 Ответить
Генератори у лікарнях є і у Львові, але вони як і у Харкові на випадок аварійних відключень після прильотів, а не схематозів кабміну
показать весь комментарий
07.01.2026 10:52 Ответить
А для генератора є різниця, з якої причини відсутня електроенергія?
показать весь комментарий
07.01.2026 13:23 Ответить
А хіба пан Садовий з Місяця впав, і не знав, що в країні війна! Хіба за чотири роки війни він не спромігся забезпечити принаймні лікарні аварійними джерелами електроживлення!
показать весь комментарий
07.01.2026 09:54 Ответить
для чого вимикати лікарні ? не вистачає електрики вимикайте святкову ілюмінацію .
показать весь комментарий
07.01.2026 10:16 Ответить
Як ця зелена мерзота заї..ала
показать весь комментарий
07.01.2026 10:09 Ответить
Це не нонсенс, пане Садовий! Це закономірний результат повного провалу зовнішньої і внутрішньої і оборонної політики вашої злодюжної продажної брехливої нікчемної влади!
показать весь комментарий
07.01.2026 10:18 Ответить
О, на 4й год война дошла до Львова и ее посадовцив) В Киеве у же 3 нола года многие роддомы и больницы на генераторах уже как норма. Кого-то не отключают, но с нынешним бардаком это как повезет. И тралики с трамыаями тоже стояли во время веерных отключений. Ну сейчас правда действительно подшаманили и вроде ездят. Но тоже не везде. И метро с перебоями. В Днепре или Харькове скорее всего не лучше. Начинайте привыкать. Во время войны такое бывает. Пусть он ещё на падающие шахеды пожалуется.
показать весь комментарий
07.01.2026 11:12 Ответить