6326 відвідувачів онлайн

63% поляків вважають, що Україна буде змушена віддати Росії частину своєї території, - опитування

польща

Більшість громадян Польщі песимістично оцінюють результати війни Росії проти України й вважають, що Київ буде змушений поступитися частиною своєї території.

Такими є результати опитування CBOS, пише Polsat News, інформує Цензор.НЕТ.

Думка поляків про територіальну цілісність України

Соціологи наголосили, що частка оптимістичних прогнозів серед поляків ще ніколи не була такою низькою.

Більшість опитаних (63%) припускають, що Україна буде змушена відмовитися від частини своєї території (зростання на 3 процентні пункти порівняно з вереснем).

Результати опитування

CBOS звернув увагу, що збільшилася частка громадян Польщі, які вважають, що Росія підкорить всю Україну (8%, зростання на 3 пункти). За словами соціологів, від початку війни цей варіант рідко обирали, зазвичай від 2 до 4% опитаних.

  • Лише 6% польських респондентів вважають, що Росія виведе свої війська з територій, в які вторгнулася у 2022 році, а 2% – що вона виведе їх також з територій, захоплених у 2014 році.

Опитування було проведено з 27 листопада по 8 грудня 2025 року на вибірці, що включала 948 осіб.

Топ коментарі
+21
Віддати свої землі чи воювати за них 12 років і визнати їх тимчасово окупованими - це різні речі.
показати весь коментар
07.01.2026 21:34 Відповісти
+18
тільки не польші, австро-угорщини. вчить історіюю До того Львів був столицею ЗУНР. А пшеки звичайні мародери, які разом із савецкою рашкою окупували українські землі
показати весь коментар
07.01.2026 21:42 Відповісти
+13
Полякам краще дивитися, що в них під носом.
показати весь коментар
07.01.2026 21:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це вони даремна так !
показати весь коментар
07.01.2026 21:34 Відповісти
це - сумний факт.

20% території України, або 5 областей із 26, це - окуповані кацапами

що буде далі ?
скоріш за все буде Фінляндія, яка вже сама не хоче повернення анексованої совєтами Карелії.

.
показати весь коментар
08.01.2026 00:53 Відповісти
Віддати свої землі чи воювати за них 12 років і визнати їх тимчасово окупованими - це різні речі.
показати весь коментар
07.01.2026 21:34 Відповісти
Вони розуміють шо в інакшому випадку матимуть кордон вже з росією.
показати весь коментар
07.01.2026 21:36 Відповісти
Коли починають про то думати, то всі думки в шашлики/НАТО/ та це ж не ми/ не я перетікають. Повірте або ні))) Я непогано цей народ знаю
показати весь коментар
07.01.2026 22:13 Відповісти
Вони його і так мають - чим драники не параша ?
показати весь коментар
07.01.2026 23:03 Відповісти
Полякам краще дивитися, що в них під носом.
показати весь коментар
07.01.2026 21:37 Відповісти
Під носом у них мільйони українців, дуже різних, вибирайте самі яких.
Будь ласка будьте вищими за те, щоб кидатись на увесь народ, прочитавши першу ліпшу неприємну новину.
показати весь коментар
07.01.2026 22:01 Відповісти
бояться, що їм самим біля калінінграду доведеться віддавати - от і екстраполюють на нас
показати весь коментар
07.01.2026 21:37 Відповісти
Польща свого часу віддала Львів, хоча за міжнародним правом він був частиною Речі Посполитої.
показати весь коментар
07.01.2026 21:37 Відповісти
При Сталіні польщу дерибанили і після війни . Нинішній червоноград був під Польшею після 2йї світової ще.
показати весь коментар
07.01.2026 21:40 Відповісти
тільки не польші, австро-угорщини. вчить історіюю До того Львів був столицею ЗУНР. А пшеки звичайні мародери, які разом із савецкою рашкою окупували українські землі
показати весь коментар
07.01.2026 21:42 Відповісти
ЗУНР існувала щось в районі одного року і ніким не була призана.
показати весь коментар
07.01.2026 21:49 Відповісти
Ніхто ніяке ЗУНР не визнавав. Але визнавали теріторією Польщі.
показати весь коментар
07.01.2026 22:19 Відповісти
Ще один кацапський довбень.. ЗУНР в19 р. об'єдналась з УНР. Чий Крим, мумулас?
показати весь коментар
08.01.2026 04:22 Відповісти
Вона могла хоч із Альфа-Центаврою об'єднуватись. Ані "УНР", ані "ЗУНР" не були визнаними державами, дебілоїд.
показати весь коментар
08.01.2026 13:58 Відповісти
Українську Народну Республіку (УНР) визнали різні країни, зокрема Німеччина та Австро-Угорщина (Берестейський мир, 1918 р.), Румунія, Угорщина, Чехословаччина, Голландія, Італія, Фінляндія, Ватикан
То чий Крим?
показати весь коментар
08.01.2026 14:54 Відповісти
дуболобе непоразуміння. Тобі у ляльки гратися, зайвехромосомний. Вчись - Крим це Україна. Є заперечення? Питання друге: путін *****?
показати весь коментар
08.01.2026 16:29 Відповісти
що кацапська дупа обісралася? ************* байстрюк. йди грай в свої іграшки "комбінат". І запам'ятай в.путін - *****, а ти дешеве фуфло
показати весь коментар
08.01.2026 21:45 Відповісти
конторський. радієш що іннет є? це ненадовго. незабаром і ВПН зайвехромосомним заборонят. Тоді і румунський прапор не допоможе, бо брудним руцьким за версту смердить
показати весь коментар
08.01.2026 22:15 Відповісти
цапе, фас!
показати весь коментар
08.01.2026 22:36 Відповісти
кацапська свинота. "трачу" це на якому язике? толстоєвського?
показати весь коментар
08.01.2026 22:00 Відповісти
після 23-го року Антанта визнала суверенітет Польщі над Східної Галичини

.
показати весь коментар
08.01.2026 00:58 Відповісти
Більше того. Ця антанта озброїла армію Гелена яка напала на ЗУНР. Кажу словами Черчилля - польша гієна Європи
показати весь коментар
08.01.2026 04:18 Відповісти
УНР також встигли міжнародно визнати!! ( Завдяки Героям Крут, від яких втекли офіціри-снабженці разом з потягом) . Але про це потім ніхто нещгалав
показати весь коментар
07.01.2026 21:56 Відповісти
За міжнародним правом там раніше речі був король Данило , що те місто і заснував , а потім не полінився та іще і Хелм (нині польський ) звів щоб було де городину садити ((
показати весь коментар
07.01.2026 23:08 Відповісти
Ацтеки і інки теж там чогось будували, а в районі Нью-Йорка Чингачгук зі своїм сином Ункасом полював на ведмедів.
показати весь коментар
07.01.2026 23:14 Відповісти
прикинь , Манхеттен офіційно у індіанців купили , плата була смішною звичайно але не під примусом , просто індіанцям і того вистачило )) Ну а яким боком інки приплелися у тебе я вже і не розумію , вони як чудили у Перу та Чилі , так і чудять хто залишився . P.S. Ти не з того боку за історію взявся , тобі спідручніше стару ладогу і рюріковічів згадувати як методичка велить , а тебе у Латинську Америку понесло ((
показати весь коментар
07.01.2026 23:44 Відповісти
Ацтеки у Нью-Йорку ? Чому ні печенеги разом з половцями. В тебе кремлівська методичка з якого часу?
показати весь коментар
08.01.2026 04:25 Відповісти
Ви би ще москалів опросили. Полякам все одно що буде з Україною. Тим паче що вони теж віддали свої території.
показати весь коментар
07.01.2026 21:38 Відповісти
А я вважаю, та ні, знаю, що більшість поляків сцикуни.
показати весь коментар
07.01.2026 21:41 Відповісти
Чому саме ви так вважаєте?
показати весь коментар
07.01.2026 22:03 Відповісти
Так польське соцопитування говорить , більшість поляків під час нього повідомили що у разі бойових дій швидше за все з Польщі виїдуть , опосередковано це підтверджується збільшенням попиту поляків на нерухомість у районі Іспанії , може і десь далі купували б так вже край континенту (((
показати весь коментар
07.01.2026 23:14 Відповісти
Так про це ж говорить сам Зеленскій.
показати весь коментар
07.01.2026 21:43 Відповісти
Якшо віддати частину території Польші - то нема ніяких питань. Хай забирають.
показати весь коментар
07.01.2026 21:44 Відповісти
Що??? Ідіот???
показати весь коментар
07.01.2026 21:47 Відповісти
Кісо, ти так переживаєш за територію Польщі?
показати весь коментар
07.01.2026 21:51 Відповісти
насправді Польша занадто гарна... та й не хватало нам лаптєй ще й на західному кордоні
показати весь коментар
07.01.2026 22:47 Відповісти
"насправді Польша занадто гарна " .... якась пафосна фраза , потягло кацапським : "матушкааа зємляяяя бєлаяяя бєрьозанкаааа " . Для таких як ти є чудова приказка : "Кожен кулик своє болото хвалить " ((
показати весь коментар
07.01.2026 23:19 Відповісти
Як поляки переживають за територію України так і я переживаю за територію Польщі
показати весь коментар
07.01.2026 23:39 Відповісти
Это поляки про своих хфермеров?
Которые за пару рублей и бутылку самогона продадут своих детей кацапам.
показати весь коментар
07.01.2026 21:44 Відповісти
Тоді наступна Польща. Але це буде на всі 100%.
показати весь коментар
07.01.2026 21:45 Відповісти
Поляки можуть там собі вважати що завгодно.Мені в дупі
показати весь коментар
07.01.2026 21:45 Відповісти
Поляки, с такими подходами 63% ваших дегенератов и Гданьск с Гдыней }{уйлу отдадут.
показати весь коментар
07.01.2026 21:46 Відповісти
З яких таких ... поляки чи хто інший будуть рішати що Україна буде поступитись своєю територією?З якого переляку?А можливо хай вони віддадуть свій Гданськ німцям,який називався Данцигом ?
показати весь коментар
07.01.2026 21:48 Відповісти
Хто дає гроші, той і рішатиме . Бо зі свого лишилося тільки реактивна потужність.
показати весь коментар
07.01.2026 21:52 Відповісти
"Хто дає гроші, той і рішатиме ." Отут ти правий, правда, є одне але - поляки їх не дають , а просто на Україні заробляють . У вигляді дотацій ЄС , продажу від продуктів до зброї , наданні логістичних послуг і пішло поїхало ......
показати весь коментар
07.01.2026 23:23 Відповісти
Рашке скоро нечем будет платить пенсию своим гражданам. Так бездарно прострать деньги фонда нац благосостояния. И никто не возмущается. Так бы еще хватило на десятилетия поддерживать выплаты.
показати весь коментар
07.01.2026 21:49 Відповісти
Саме так! Расіянє дуже зловтішалися з нашої різниці в пенсіях. ( Саме коли Нафта-Матушка стрибнула на ринках ) І думали що прутіністи їм зроблять ситу старість
показати весь коментар
07.01.2026 22:02 Відповісти
А зараз різниці немає?
показати весь коментар
07.01.2026 22:09 Відповісти
А ти до кацапів збираєшся що так цікавишся ?
показати весь коментар
07.01.2026 23:25 Відповісти
ЦЕ ВСЕ ТУФТА. От віддамо ми 20 областей - чом би і ні. А далі що РФ зупиниться? Ті що звикли лише убивати і катувати підуть картоплю садити? А ВПК почне робити унітази?
показати весь коментар
07.01.2026 21:51 Відповісти
Ви не повірите, але рф входить в топ 5 виробників картоплі.
показати весь коментар
07.01.2026 22:08 Відповісти
Ага , саме тому від білорусів усю вивезла ))
показати весь коментар
07.01.2026 23:26 Відповісти
P.S. Щось від тебе скрєпами потягло ...
показати весь коментар
07.01.2026 23:28 Відповісти
Цікаво чи всі тут патріоти зараз на війні мерзнуть в окопах
показати весь коментар
07.01.2026 21:58 Відповісти
Не всі, я ні
показати весь коментар
07.01.2026 22:05 Відповісти
То не про польських патріотів мова.
показати весь коментар
07.01.2026 22:09 Відповісти
Може про канадських ? ((
показати весь коментар
07.01.2026 23:29 Відповісти
З якою метою цікавишся ?
показати весь коментар
07.01.2026 23:30 Відповісти
12 коментарів на гілці за 30 хвилин. Зазвичай для ботів Кварталу-95.
показати весь коментар
07.01.2026 23:48 Відповісти
Не вивозиш , лапоть ? )) P.S. До речі , більшість із них - відповіді на твої маразми ))
показати весь коментар
08.01.2026 00:15 Відповісти
Зараз поляки допускають, що Україна щось віддасть. А потім стануть просувати ідею, що і Польщі Україна має щось виділити.
показати весь коментар
07.01.2026 22:04 Відповісти
цілком логічно , гендлярство у них у крові .
показати весь коментар
07.01.2026 23:31 Відповісти
..."вважають, що Київ буде змушений поступитися частиною своєї території"... . Ніби є можливість фізично повернути.Дурний заголовок і новина ні про що. Наприклад Крим по факту контролюють підари і повернтути шансів майже нуль. Тільки ж визнавати його юридично російським ніхто не буде,крім відморожених покидьків. Те саме з іншими територіями,буде статус окупованих.
показати весь коментар
07.01.2026 22:13 Відповісти
Запитали сцикунів, які бояться кацапські шахеди і ракети збивати над своєю країною.
показати весь коментар
07.01.2026 22:19 Відповісти
Обовязково, наприклад, Підляшшя УЖЕ віддаємо !!!
показати весь коментар
07.01.2026 22:33 Відповісти
Просто вони слідкують за заявами Трампа - і роблять висновки !
показати весь коментар
07.01.2026 22:33 Відповісти
На основі заяв Трампа вони можуть собі мізки вивихнути . Адже після "купівлі " Гренландії він може захотіти купити Велике князівство Литовське , бо у нього ж там теж бази є((
показати весь коментар
07.01.2026 23:36 Відповісти
брехня. не було ніяких опитувань
показати весь коментар
07.01.2026 22:38 Відповісти
В зельца було.
показати весь коментар
08.01.2026 06:15 Відповісти
63% не так вже і далеко від 73%, тому це пояснює чому стільки пшеків так думає....
ну хай думають далі, УРОДИ!
показати весь коментар
07.01.2026 23:58 Відповісти
Поляки свою сутність вже показували
показати весь коментар
08.01.2026 00:00 Відповісти
Те саме ж озвучив зелька з трумпом. Просто поляки не мають мараХвону, а дивляться реальні новини.
показати весь коментар
08.01.2026 06:14 Відповісти