6686 відвідувачів онлайн

Обстріл РФ на Дніпропетровщині: введено аварійні вимкнення світла, у Дніпрі зупинилося метро

Вимкнення світла в Дніпрі 7 січня 2026 року

У Дніпропетровській області через російську атаку по енергетичній інфраструктурі ввечері 7 січня запроваджено аварійні відключення електропостачання.

Про це повідомляє ДТЕК та Міністерство енергетики., інформує Цензор.НЕТ.

Вимкнення світла на Дніпропетровщині

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи після закінчення повітряної тривоги, зазначили у компанії.

Як зазначив очільник обласної ради Микола Лукашук, прогнозів щодо відновлення енергопостачання на Дніпропетровщині поки немає.

Проблеми зі зв'язком

  • Мешканців області, в яких ще є вода, закликають зробити запаси. Особливо це стосується Павлоградського та Синельниківського районів, оскільки підприємство "ДЗД" також знеструмлено.
  • Він також попередив, що можуть виникнути проблеми з мобільним зв’язком.

Суспільне Дніпро повідомляє, що в місті Дніпро зникло світло, а також відсутнє водопостачання в окремих районах. Крім того, в Дніпрі внаслідок російської атаки перестало працювати метро.

Рух потягів

В "Укрзалізниці" повідомили, що усі поїзди у Дніпропетровській та Запорізькій переходять на резервну теплотягу. Вокзали також заживлені від генераторів.

Із затримками під резервними тепловозами вирушають поїзди:

  • 734 Київ — Дніпро
  • 37 Запоріжжя — Київ
  • 119 Дніпро — Холм
  • 79 Дніпро — Львів

Мешканців закликають зберігати спокій, слідкувати за оновленнями та користуватися Пунктами незламності, де можна отримати воду та зарядити прилади.

Топ коментарі
+25
Я так понимаю что завтра симметрично в ответ будет "погашен" один из миллионников: Ростов, Краснодар или Волгоград? Не просто же так копятся сверхмощные "Фламинго"? Ну не может же этот достойный человек просто тупо "потужно" трындеть?

показати весь коментар
08.01.2026 00:00 Відповісти
+17
Да уж. Запорожье, Кривой Рог, Каменское и Днепр приблизились сейчас дальше некуда. И это сраными дронами, которые терзают энергетику уже три года. А в ответ мы слышим только сказки и пустые обещания. То свое ПВО, то свои ФранкенСамы, то дроны-перехватчики сотнями в день.
показати весь коментар
08.01.2026 00:13 Відповісти
+12
Ну так іди вимикай. Чого на дивані сидиш командуєш?
показати весь коментар
07.01.2026 23:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Може вже треба вимикати світло на московії???
показати весь коментар
07.01.2026 23:53 Відповісти
Чи гуманізм перемагає???
показати весь коментар
07.01.2026 23:54 Відповісти
Ну так іди вимикай. Чого на дивані сидиш командуєш?
показати весь коментар
07.01.2026 23:55 Відповісти
він хліб пече для фронту
показати весь коментар
07.01.2026 23:58 Відповісти
В Німеччині ...?
показати весь коментар
08.01.2026 00:18 Відповісти
проблема прапорець змінити?
показати весь коментар
08.01.2026 03:35 Відповісти
У петербурзі і новосибірську метро напевно теж зупинилося після атак сотень фламінго.
показати весь коментар
07.01.2026 23:56 Відповісти
Я так понимаю что завтра симметрично в ответ будет "погашен" один из миллионников: Ростов, Краснодар или Волгоград? Не просто же так копятся сверхмощные "Фламинго"? Ну не может же этот достойный человек просто тупо "потужно" трындеть?

показати весь коментар
08.01.2026 00:00 Відповісти
Ні, завтра буде чергове: "Ми наближаємось до миру"...
показати весь коментар
08.01.2026 00:05 Відповісти
Да уж. Запорожье, Кривой Рог, Каменское и Днепр приблизились сейчас дальше некуда. И это сраными дронами, которые терзают энергетику уже три года. А в ответ мы слышим только сказки и пустые обещания. То свое ПВО, то свои ФранкенСамы, то дроны-перехватчики сотнями в день.
показати весь коментар
08.01.2026 00:13 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2026 00:11 Відповісти
Заберіть цього обдолбаного аморала з екранів. Він викликає огиду і деморалізує Українців більше за всю московську пропаганду.
показати весь коментар
08.01.2026 08:41 Відповісти
шо вам не так? назвіть при якій ще кацапській навалі вбито мильон кацапів?
показати весь коментар
08.01.2026 12:38 Відповісти
Тоді назвіть протилежне. При якій навалі на Україну було знищено інфраструктуру, економіку, промисловість, вбито під мільйон, і біля десяти мільйонів втекли, плюс захоплено і присвоєно таку кількість території, і масово депортують українців з окупованих територій. Але дивимось Шмарофон, і радуємось вбитим кацапам. Свого спаплюженого на століття життя не жалко?
показати весь коментар
08.01.2026 13:16 Відповісти
Російська навала 1918 року, німецька навала 1941 року.
показати весь коментар
08.01.2026 19:45 Відповісти
Які "аварійні відключення",на Дніпровщині-повний "блек-аут".
показати весь коментар
08.01.2026 00:30 Відповісти
Уся Дніпропетровська та Запорізька область - майже на 100% без світла, - Міненерго.
показати весь коментар
08.01.2026 00:32 Відповісти
Ну так я про це і кажу,це "блек-аутом" і зветься.
показати весь коментар
08.01.2026 00:40 Відповісти
Це відповідь трампу за корабель
показати весь коментар
08.01.2026 00:38 Відповісти
потужный, хде фламинги по мацкве и обещанный блеаут в *********?
показати весь коментар
08.01.2026 00:57 Відповісти
Зеленський, іди геть з посади ,
на якій ти нічого корисного
не в змозі зробити для краіни , нічогісінько кроме
вояжів по світу і дешевих відосиків 🤬
показати весь коментар
08.01.2026 01:05 Відповісти
По прогнозам,на другий тижденеь,ще й сильні морози.
показати весь коментар
08.01.2026 02:01 Відповісти
Несильні
показати весь коментар
08.01.2026 21:50 Відповісти
Мінус 15,це вже сильні.
показати весь коментар
08.01.2026 22:57 Відповісти
брехня
показати весь коментар
09.01.2026 00:54 Відповісти
Хворієш,чи що?
показати весь коментар
09.01.2026 00:58 Відповісти
йдуть люті морози. Геноцид в центрі європи... І всім по х*
показати весь коментар
08.01.2026 02:03 Відповісти
ну, як і вам у 2019 році.
показати весь коментар
08.01.2026 10:43 Відповісти
до чого цей висер?
показати весь коментар
08.01.2026 17:13 Відповісти
До наймудрішого наріду