8241 відвідувач онлайн

Шуфричу дозволили вийти під заставу у 33 млн грн: її поки не внесли

Шуфрича відпустили під заставу у 33 млн грн

Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід нардепу забороненої ОПЗЖ Нестору Шуфричу, якого підозрюють у держзраді.

Про це виданню "Телеграф" повідомив адвокат Віктор Карпенко, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Є ухвала Київського апеляційного суду від 6 січня. Дійсно прийняли рішення, що до запобіжного заходу, у вигляді тримання під вартою, внесли альтернативу з внесенням застави в 33 мільйони 280 тисяч гривень. Коли клієнт внесе ці гроші, він має право вийти під заставу", - розповів захисник.

За словами адвоката, поки невідомо коли саме буде внесена застава і чи буде внесена взагалі.

У коментарі УП в Офісі Генпрокурора підтвердили інформацію:

"Є ухвала Київського апеляційного суду від 6 січня про визначення альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави у розмірі 33 млн 280 тис грн".

Наразі нардеп перебуває під вартою, оскільки заставу внесено не було.

Справа Шуфрича

Нагадаємо, що Шуфрича та його помічника судитимуть за фінансування Росгвардії в окупованому Криму. Раніше екснардеп від забороненої "Опозиційної платформи - За життя" Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді.

За даними слідства, він тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента ФСБ, завданням якого була координація російської агентури в Україні. Також повідомлялося, що суд зобов’язав забезпечити для підозрюваного у держзраді Шуфрича виконання депутатських повноважень.

Топ коментарі
+36
Держзрадника випустили на волю ?
показати весь коментар
08.01.2026 14:37 Відповісти
+31
Це вони вирішили що шуфрич вже відсидів, нехай ще заплатить трохи грошей і все.
За державну зраду та співпрацю з ворогом.
показати весь коментар
08.01.2026 14:39 Відповісти
+29
застава з якими умовами? Піде зараз одразу під куполом підголосовувати слугам уродів та ЕрЗе? Їм голосів не вистачає?
Дуже схоже.
показати весь коментар
08.01.2026 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже несуть - сракопад на дорозі - запізнюються
показати весь коментар
08.01.2026 14:33 Відповісти
Шуфричу наказали окучить електорат на виборах і програти, щоб голоси не дістались політичним конкурентам влади.
показати весь коментар
08.01.2026 14:53 Відповісти
Запам'ятайте як виглядає класичний пуйловий блазень, бо після внесення застави більше ми його не побачимо.
показати весь коментар
08.01.2026 16:08 Відповісти
Деркач і сівкович, уже дали команду в Урядовий квартал помічникам ригоАНАЛІВ, щоб принести КабМіндічам гроші з шлахбаумів в Україні, отим портновським рішалам у мантіях!!!!
Коломойша, теж на старті уже…
показати весь коментар
08.01.2026 18:41 Відповісти
Зейло сам держзрадник , дякуючи недорозвинутим , які слухняно вірять злодію , подельніку путлера , відправляючи гітлеру-путлеру сотні мільйонів $ ( двушечка ушла на москву) Черговий беспредел Зе Ностри По 111 ст держзраді Застави ЗАБОРОНЕНІ
показати весь коментар
08.01.2026 22:05 Відповісти
До виборів готується кацапська тусовка з миса Каап Ферра
показати весь коментар
08.01.2026 14:33 Відповісти
дивимося склад "суддів", КОЛИ і КОМ були призначені!
показати весь коментар
08.01.2026 14:35 Відповісти
І паспорти їхні теж треба подивитися.
показати весь коментар
08.01.2026 14:38 Відповісти
І їхніх дружин та мам
показати весь коментар
08.01.2026 14:41 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2026 14:44 Відповісти
Клоуну голосів у ВР не вистачає?
показати весь коментар
08.01.2026 14:37 Відповісти
Держзрадника випустили на волю ?
показати весь коментар
08.01.2026 14:37 Відповісти
скоріш за все, слідство згорнули. Не те що не змогли довести держраду... скоріше - не захотіли доводити до логічного кінця, "порозумілись" з держзрадником
показати весь коментар
08.01.2026 14:43 Відповісти
застава з якими умовами? Піде зараз одразу під куполом підголосовувати слугам уродів та ЕрЗе? Їм голосів не вистачає?
Дуже схоже.
показати весь коментар
08.01.2026 14:38 Відповісти
Мінус Юзік, плюс Шуфрич.
показати весь коментар
08.01.2026 14:44 Відповісти
випустять... випадково зламає обидві ноги в заметіль на сракопаді... по самі вуха...
показати весь коментар
08.01.2026 14:38 Відповісти
Більше 2 років в СІЗО і жодного руху провадження по суті - значить провадження мертве.
показати весь коментар
08.01.2026 14:39 Відповісти
Це вони вирішили що шуфрич вже відсидів, нехай ще заплатить трохи грошей і все.
За державну зраду та співпрацю з ворогом.
показати весь коментар
08.01.2026 14:39 Відповісти
он покаілсі 🙏🙏🙏
показати весь коментар
08.01.2026 14:41 Відповісти
І ізвінілсі. В Інстаґрамє.
показати весь коментар
08.01.2026 15:41 Відповісти
Хтось вирішив відпустити це падло на рашку...
показати весь коментар
08.01.2026 14:43 Відповісти
Цікаво, хто ж це може бути? Мабуть охоронець з СІЗО?
показати весь коментар
08.01.2026 19:59 Відповісти
Оце ж зелені жостко з жпж борятьця!!!
показати весь коментар
08.01.2026 14:44 Відповісти
А ще згадай єфремова,який одразу після перемоги зе на виборах з сізо вийшов.Збіг,напевно
показати весь коментар
09.01.2026 09:26 Відповісти
А бойовим генаралам по 220 млн. так і залишили заставу?
показати весь коментар
08.01.2026 14:44 Відповісти
Колишнього заступника міністра оборони України, генерал-лейтенанта Ігоря Павловського відпустили під заставу у розмірі 18 млн грн :::

генерала Галушкіна під арешт на 60 діб з альтернативою застави в розмірі 5 млн грн. 22 січня 2025 за нього внесли заставу.

Скандального забудовника Анатолія Войцеховського, який ошукав інвесторів 42 новобудов Києва та втік за кордон, екстрадували в Україну.
Рекордною сумою застави серед фігурантів гучних справ на сьогоднішній день є понад 270 млн грн, внесених за колишнього депутата Сергія Пашинського. Далі була застава https://www.slovoidilo.ua/2025/06/20/novyna/polityka/pidozryuvanoho-************-fistala-vnesly-zastavu-noho-nadily-braslet у 200 млн грн за бізнесмена Германа Фісталя. А у випадку справ Олексія Чернишова, Андрія Коболєва та Бориса Кауфмана розмір внесеної застави перевищив 100 млн грн. «Слово і діло» склало рейтинг найбільших застав, внесених за резонансних фігурантів справ у 2022-2025 роках.
показати весь коментар
08.01.2026 15:37 Відповісти
Застава за зрадника? Іудини гроші, що не дивно. На засідання у "справі" Порошенко зелені слідчі та прокурорські не з'являються, а тут "нема питань
показати весь коментар
08.01.2026 14:46 Відповісти
Не здивуюсь, якщо шуфрич зараз рване у маяйми - треба ж після 2 років до моря
показати весь коментар
08.01.2026 14:47 Відповісти
за статтею "державна зрада" - під заставу! під час ВІЙНИ!! дно пробите чи ще ні?! я дуже наполегливо хочу знати прізвища "суддів", які винесли цей "вердикт" коли і ким були призначені?!
показати весь коментар
08.01.2026 14:47 Відповісти
суді та зелена наволочь готується до зустрічи сваих асвабадителей...
показати весь коментар
08.01.2026 15:00 Відповісти
ну, тепер білі гачі і мешти - і у Відень.
показати весь коментар
08.01.2026 14:56 Відповісти
наступна новина буде....він втік за кордон
показати весь коментар
08.01.2026 14:58 Відповісти
https://t.me/smolii_ukraine/132780 Андрій Смолій

Цікаво виходить.
Стаття «державна зрада» не передбачає «виходу під заставу».

Це вже «перемога» чи ще ні?

Може, приготували на обмін?
показати весь коментар
08.01.2026 14:59 Відповісти
Вирішують терміново: чи "двушечка" на мацквабад піде у залік застави чи треба офшор пошкребти?
показати весь коментар
08.01.2026 15:00 Відповісти
та це ж головний праведник **********. автор161-ї
показати весь коментар
08.01.2026 15:02 Відповісти
Кто то решил его выпустить. Так же как кто то позволяет попам РПЦ МП дальше проводить свою деятельность. Очень интересно - кто же это.
показати весь коментар
08.01.2026 15:02 Відповісти
"І іщьо інтєрєсно знать": кто убіл школьніцу Лору Палмер віддав наказ розмінувати Чонгар?
показати весь коментар
08.01.2026 15:49 Відповісти
Оцей 3,14 дар є закона ціль для українців
показати весь коментар
08.01.2026 15:04 Відповісти
Держрада,чи що йому інкримінують?Якщо це так то круто.Доведіть ще до кордону,бажано до угорського,у нього там бізнес і переведіть за руку,зрозумійте і простіть.
показати весь коментар
08.01.2026 15:09 Відповісти
Ця мерзота малоб згнити в тюрязі ,це ворог.
показати весь коментар
08.01.2026 15:11 Відповісти
О, интересно девки пляшут будет Нестор видимо возглавлять предвыборный штаб Медведчука..
показати весь коментар
08.01.2026 15:16 Відповісти
Мураєва, взагалі-то.
показати весь коментар
08.01.2026 15:18 Відповісти
ЯК??! По цим статтям немає застави! Немає жодної юридичної підстави випустити під заставу! Як суд міг прийняти таке рішення??
показати весь коментар
08.01.2026 15:29 Відповісти
33 млн - это 780 к долларов?, помню фото задержания, там "прихожая" так сказать или привходной зал в "квартире" обставлен в разы дороже... внесёт... это конечно просто игра театра, а не залог
показати весь коментар
08.01.2026 15:29 Відповісти
сукі
показати весь коментар
08.01.2026 15:31 Відповісти
Все по списку зелених мерзотників просто нема слів чому воно не здохло
показати весь коментар
08.01.2026 15:41 Відповісти
Частина мудрого_наріду обрала його депутатом Верховної Ради.

Ще один обранець мудрого_наріду, представник партії "Батьківщина". Задекларував 240 мільйонів готівкою.
"Судячи з зовнішності це позашлюбний син Зеленського та Цукермана."
показати весь коментар
08.01.2026 15:49 Відповісти
Країна 73% дурнів ще і не такі фінти викручує. Це наслідки совка по факту. При совку українцям поколіннями вдолблювали у голову, що хороший українець лише той, хто люто ненавидить свою Україну.
показати весь коментар
08.01.2026 17:33 Відповісти
Декларація це добре , а документи про походження коштів та сплату податків - оце основне !
показати весь коментар
08.01.2026 17:40 Відповісти
Как и вся ВЕРХОВНАЯ Рада.и Сам Великий с ОПай! незнали Да?
показати весь коментар
08.01.2026 17:44 Відповісти
І ні під якими санкціями - майбутьній презедент.
показати весь коментар
08.01.2026 15:53 Відповісти
Його знову будуть ******* ?
показати весь коментар
08.01.2026 16:03 Відповісти
ооо....
шуфричу давно пику не товкли!

віддайте цього уйобка вдовам загиблих героїв.
розслідування, вирок та виконання пройде в лічені секунди.
показати весь коментар
08.01.2026 16:06 Відповісти
Тут вже істерика пролетаріату мабуть вляглась, то треба по писку бидлу поводити.
Гречкосії вбогі лементують, але так і не навчились читати і розуміти українську мову, читаємо разом:
"Під час дії воєнного стану слідчий суддя, суд при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, враховуючи підстави та обставини, передбачені https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4651-17#n1723 статтями 177 та https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4651-17#n1731 178 цього Кодексу, МАЄ ПРАВО не визначити розмір застави у кримінальному провадженні щодо злочину, передбаченого https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n690 статтями 109-https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n690 114https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n690 -2, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n1707 258-258https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n1707 -6, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n1756 260, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n1770 261, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n2840 402-405, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n2875 407, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n2884 408, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n2998 429, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n3035 437-442https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n3035 -1 Кримінального кодексу України." (ч. 4 ст. 183 КПК України).
Місцева голота не розуміє семантику (значення) слів і різницю між "має право" і "заборонено" або "не застосовується".
І так, щоб придавити тапком вже з кінцями, я нагадаю, що Шуфрич тримається під вартою з вересня 2023 року, більше двох років.
Червінського закрили під варту в квітні 2023 року, йому дали заставу як альтернативу, в липні 2024 році і тоді ж Порошенко (чи його фонд, не суть) її вніс.
На данний час що Шуфрич що Червінський мають однаковий процесуальний статус - обвинувачений. По жодному з них вироку немає. Воно то зрозуміло, що "цей мені подобається випустіть його", а "цей мені не подобається киньте його в бак". Але треба ж якось послідовно до цього підходити, ні?
показати весь коментар
08.01.2026 16:41 Відповісти
Сровнял путина с пальцем.
показати весь коментар
08.01.2026 18:18 Відповісти
Хіба проживання не в Україні для нього за такі відкупні дорого?((Випустять((
показати весь коментар
08.01.2026 17:05 Відповісти
Скоро в Израиле будет на пляже.
показати весь коментар
08.01.2026 17:06 Відповісти
это не застава, а откупиться от правосудия. эту херню немедленно нужно убрать. не в таком государстве мы - Украинский народ хотим жить, а наоборот, чтобы было все по нормальному. И такие уроды, как Шуфрич, Ахметов, вся гнид свора - должны не править страной и грабить монопольно и работать на врага, а наоборот они должны получить все пожизненное заключение и с полной конфискацией всего имущества, что кстати они получили нарушая все законы, а точнее они создали свои СМИ лживые манипулятивные и своих людей при помощи них во власть пролезли и захватили и в три ветви власти: законодательную, исполнительную, и суды - заставили работать на себя - принимая законы под себя, искусствено власти банкротят гос имущество - и пропихивают приватизацию "убыточного" и олигархи скупают за бесцень многомиллиардные доходные активы, которые при нормальных менеджерах бы несли огромные деньги для гос бюджета и уровень жизни поднимался бы. А так уровень жизни народа катастрофический, а уровень жизни бандитов в раю - они захватили государство и они такие же оккупанты, как русские. Их просто разорвать всех хочется на клочья - в кучу свалить и облить бензином и сжечь, и пепел в ракеты собрать и над россией взорвать, чтобы и молекулы и атома не было этих выродков на Украинской земле.
показати весь коментар
08.01.2026 17:08 Відповісти
Если существует риск побега - под залог отпускать нельзя. А риск огромный.
показати весь коментар
08.01.2026 17:12 Відповісти
... все по сценарію : пошуміли, порішали,відпустили...
показати весь коментар
08.01.2026 17:22 Відповісти
Схоже,т.з.Слуги (ізраїльського) наріду підуть на вибори декількома колонами. Одну з колон очолить Нєстор Іштвановіч Шуфріч (саме так він називається насправді),напівмадяр....
показати весь коментар
08.01.2026 17:27 Відповісти
А я про що говорив на початку цієї ЗЕклоунадиз бандитом шуфричем? Каюсь - не вгадав терміни тому цей бандин просидів трішечки довше ніж я передбачав.
показати весь коментар
08.01.2026 17:31 Відповісти
Вот .. дурак. Воровал при всех.
А при зеле не попал в клуб конец эпохи бедности....
А если бы в команде зелярастов воровал....
Мильярды украл...выпустили под под заставу . Мильен и в Монако... к резникову. Или где там эта паскуда.
Нестор ... Нестор.. лох..
показати весь коментар
08.01.2026 17:31 Відповісти
Нестор летописец) Беги Дурик.Отпускают--ПОРЕШАЛ!
показати весь коментар
08.01.2026 17:42 Відповісти
Стаття "Державна зрада" не передбачає вихід під заставу.Але врахуйте,що Шуфрич по цій статті лише підозрюваний,підозрюваний вже не знаю скільки років і не осуджений,тобто вина його поки що(!) НЕ ДОВЕДЕНА.І очевидно що не буде доведена,бо фінансування когось чи чогось справа настільки делікатна що розіб"ється легко у Європейському суді.Чи фінансував Зеленський рашку і її війну платячи там податки?Так.Та і Порошенко платив податки у тій же рашці і список можна продовжувати безконечно.І я ще дуже оборежно слово "платив" ставлю у минулому часі...Так що не ту статтю приліпили Шуфричу,який з колишнього регіонального бидла далеко не самий гірший...
показати весь коментар
08.01.2026 18:07 Відповісти
Щось давно шуфрича не ******* .
показати весь коментар
08.01.2026 18:21 Відповісти
Вернить Мальвіну в камеру..
показати весь коментар
08.01.2026 18:27 Відповісти
чувак з усієї шобли ПР самий адекватний він хоть, щось пробував робити.
Коли він був міністром по ЧС на Україну прям навалились всякі лиха, потопи в закарпатті, пожежі в лісах\торфянниках, перевернуті 2 цистерни чито з аміаком чито, ще з якоюсь гадостью. Весь термін коли він був міністром його регулярно показували по ТВ (частіше за *****). Складалось враження, що він сам все підпалює, викопує заливає і перевертає, щоб хайпанути і попіаритись.
Скрізь де тільки відбувалась халепа він завжди виїжджав на місце трагедії. Які його професіональні здібності по вирішенні проблем не відомо, але місцеве начальство явно напрагалось.
Запамяталось відео де він виїхав на пожар в якусь лісостепову зону, журналюги, місцеве керівництво, його власні посіпаки + охоронці, пожар ну такий собі, не вогонь до неба, але теж не весело тут земля горить, там горить, поодинокі дерева на задньому фоні дим. Тут закінчується зйомка, як він вислуховує доповіді, щось вирішує, а під кінець така фраза
Ну раз ми сюди всі вже приїхали берем лопати і гайда. морди в начальства були прям епічні.

Реально одни із самих нормальних ригів. Те, що вони всі злодії, крадії, бандити, корупціонери, зрадники, я не заперечую.

Чувак просто грав не за ту команду, але грав красиво.
показати весь коментар
08.01.2026 18:51 Відповісти
В доларах це менше мільйона. В той час як статки битого, повідомлялися, біля 400. Звісно, в процесі витратився, те-се, але не думаю, що аж так збіднів. Договорняк: вирішили, що досить, своє відсидів. Втече, але точно ж мститиметься.
показати весь коментар
08.01.2026 19:13 Відповісти
Яка може бути застава при держзраді? Починають "відкочувати" ситуацію?
показати весь коментар
08.01.2026 19:22 Відповісти
Удавити с¥к¥.
показати весь коментар
08.01.2026 19:37 Відповісти
На ❌ уй він кому треба, таке бабло вносити за нього
показати весь коментар
08.01.2026 19:48 Відповісти
Не буде виборів - і далі різні шуфричі та льовочкіни будуть вирішувати долю українців через парламент.
показати весь коментар
08.01.2026 20:31 Відповісти
Давно надо было выпустить---смысл было держать?! Всё равно никакого суда нет и не будет! Как и не было по иным таким делам. И было таких сюжетов уже тысячи за 25 лет последних. Причина одна---если начнут судить, пойдёт сливание жутких фактов и имен. Повязаны все, кто во власти и на всех уровнях и при любой каденции всех презиков что были! Сотни лярдов улетели за кордон, недвижимости куплено по миру на 3 Болгарии по площади хватит. Сколько вложено в бизнесс за кордоном не узнаем никогда. Западу это выгодно, украденное здесь бабло у народа работает там! Все сроки проведения любых реформ уже прошли навсегда. Тем более война.
показати весь коментар
08.01.2026 20:55 Відповісти
Виходить що судді апеляційного суду теж державні зрадники, раз випускають на волю зрадника України?
показати весь коментар
08.01.2026 21:59 Відповісти
Попросить у друга медведчука і вийде..
показати весь коментар
08.01.2026 22:02 Відповісти
віддайте злочинців наріту!!
показати весь коментар
08.01.2026 23:30 Відповісти
За статтею "Держзрада" немає такого варіанту як вихід під заставу.
показати весь коментар
08.01.2026 23:35 Відповісти
яка там ціна за держзраду?
показати весь коментар
10.01.2026 12:40 Відповісти