8325 відвідувачів онлайн

Швидкість ракети - 13 тисяч кілометрів: Повітряні сили про атаку на Львів

балістика

Пізно ввечері 8 січня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Львову, застосувавши балістичну ракету.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Повітряного командування "Захід" Повітряних сил ЗСУ на сторінці у Фейсбук.

За даними військових, атака була спрямована по об’єктах інфраструктури міста. Швидкість ворожої повітряної цілі сягала близько 13 тисяч кілометрів на годину, що характерно для балістичного озброєння.

У Повітряному командуванні "Захід" повідомили, що удар було завдано о 23:47. Ракета рухалася по балістичній траєкторії, а її тип наразі встановлюється фахівцями після вивчення уламків та інших елементів.

Удар по критичній інфраструктурі

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, атаки зазнав обʼєкт критичної інфраструктури. На місці атаки працюють усі відповідні служби й триває ліквідація пожежі. Інформації про постраждалих наразі немає. Цивільні об’єкти та житлові будинки міста не постраждали, - додав мер Львова Андрій Садовий.

"Чи був це "Орєшнік" — наразі не відомо. Інформацію нададуть військові", - зазначив він.

Максим Козицький у телеграмі також написав, що у Львові вже провели лабораторні дослідження на місці ракетної атаки. Радіаційний фон у межах норми. Перевищення рівня шкідливих речовин у повітрі не виявили.

Топ коментарі
+37
Русофашисти вже вдруге попередили америкосів що будуть наносити удар ядерною ракетою по українському місту. І все на що відповіли америкоси це те що просто нас попередили. Зашибісь гаранти будапештського меморандуму. З ким ви придурки хочете підписати ''мірнуугоду'' і '' гарантіїбезпеки''? Зате вони переживають щоб Сосія не програла і щоб ми не влучили по бункеру *****. Нехай суки повертають нашу ядерну зброю. Більше ніяких гарантій бути не може
показати весь коментар
09.01.2026 03:42 Відповісти
+23
З капустіного яру. Америкоси з самого початку бачили що рашисти готують удар. Але замість того щоб пригрозити ***** вони мовчки спостерігали як ядерна балістична ракета летить в сторону Європи
показати весь коментар
09.01.2026 03:46 Відповісти
+19
Гіпербалаболістичні ракети Зеленського ще швидші.
показати весь коментар
09.01.2026 03:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
>> У Повітряному командуванні "Захід" повідомили, що удар було завдано о 23:47. Ракета рухалася по балістичній траєкторії.

Невже не вдалося вiдстежити початок траєкторії, звiдкiля пуляли?
показати весь коментар
09.01.2026 03:39 Відповісти
З Капустиного яру пуляли. І шо?
показати весь коментар
09.01.2026 03:42 Відповісти
З капустіного яру. Америкоси з самого початку бачили що рашисти готують удар. Але замість того щоб пригрозити ***** вони мовчки спостерігали як ядерна балістична ракета летить в сторону Європи
показати весь коментар
09.01.2026 03:46 Відповісти
Так московити перед запуском їм надіслали телеграму "БЄЗ ЗАРЯДА", на що американці радісно відстукали "well fellas carry on!"...
показати весь коментар
09.01.2026 08:36 Відповісти
Гіпербалаболістичні ракети Зеленського ще швидші.
показати весь коментар
09.01.2026 03:41 Відповісти
Русофашисти вже вдруге попередили америкосів що будуть наносити удар ядерною ракетою по українському місту. І все на що відповіли америкоси це те що просто нас попередили. Зашибісь гаранти будапештського меморандуму. З ким ви придурки хочете підписати ''мірнуугоду'' і '' гарантіїбезпеки''? Зате вони переживають щоб Сосія не програла і щоб ми не влучили по бункеру *****. Нехай суки повертають нашу ядерну зброю. Більше ніяких гарантій бути не може
показати весь коментар
09.01.2026 03:42 Відповісти
Ну судячи з твого прапорця я бачу ти вибрав альтернативу бігати по світу з вузликом за плечима і мити чужим людям сраки за шмат хліба. А інші воюють за свою країну і даже перемагають ворога в рази сильнішого за себе. І якщо Україна не переможе Сосію то назавжди залишиться полігоном не тільки для орешніків а і для кадирівців, москалів, корейців і остальної нечисті з усього світу
показати весь коментар
09.01.2026 04:22 Відповісти
Господи, який ти наївний. Та як ти зібрався перемагати ядерну державу? Просто без нервів поясни. З дивану за компьютером? Як ти зібрався перемагати тих, хто має необмежений ресурс як військовий так і людський? Чим перемагати? путін без вагань пішов ва-банк, а що зробили так звані союзники? Знаєш що буде зранку сьогодні? А ніх@я не буде. Будуть закликати до деескалації. А, ще буде занепокоєння. До поки в Україні не будуть стояти на боєвому чергуванні ядерні ракети, перемогти ти зможеш хіба сам себе під ковдрою вночі. Я бачу ти розумний, знаєш хто чим займається на чужині. Та хоч би і дупи миють, люди годують свої сім'ї, і багато чого роблять для України. Можливо навіть більше ніж ти. Українці вже давно працюють на висококваліфікованих роботах по всьому світу, а дупи миють лише такі неучі як ти.
показати весь коментар
09.01.2026 06:05 Відповісти
Ще буде стурбованість від коаліції неохочих, можливо навіть глибока, але не факт
показати весь коментар
09.01.2026 06:42 Відповісти
З телефону та бліндажа...
«Якщо країна, вибираючи між війною і ганьбою, вибирає ганьбу, вона отримує і війну, і ганьбу».
«Йти на поступки ворогам - все одно, що годувати крокодила, який зжере вас останнім».
Вам ще цитати Вінстона Черчилль пошукати...
Хто там зверху писав подумати хоч на пару років в майбутнє, о так ви вже втомилися і подумали про себе...
Але не про Україну...бо її не буде, якщо ми здамося.
показати весь коментар
09.01.2026 06:54 Відповісти
Звідки ти взяв,що у путі ресурс не обмежений?Бот ти москальський.І з чого ти взяв,що у нього ще є ядирка?Коли вона є,то проводять іспити,щоби запугати,а не пугають на словах.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
09.01.2026 07:07 Відповісти
І з чого ти взяв,що у нього ще є ядирка?
Аллілуя!Хоч іноді зустрічаются розумні люди.
показати весь коментар
09.01.2026 14:07 Відповісти
теракти у мокві
показати весь коментар
09.01.2026 08:13 Відповісти
Ну сысысыры победили же. Хотя ядерки у сысысыры было больше всех
показати весь коментар
09.01.2026 09:30 Відповісти
Такі бздуни обдристані ,своі пальці стирають об клавіши ,оправдуючи себе.
показати весь коментар
09.01.2026 09:32 Відповісти
А якого мирного договору рашка дотримувалась і коли?Передихнуть і знову полізуть.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
09.01.2026 07:01 Відповісти
Да, отакий світ - вони ж всі бачили як презедент України готувався до війни і всіх посилав нах. І яку мав та має підтримку серед населення. Населення було повністю задоволенно своїм обранцем - він жеж казав - шо через рік закінчу війну, бо саме він, один бачив мир в очах уйла. Сотні міліардів на шляхове розкрадання замість закікчення розробок вітчизняної ППО-ПРО і будівництво комплексів. А угода шо готує зеленский, то таки так, - херня якась безвідповідальна.
показати весь коментар
09.01.2026 04:34 Відповісти
А яка альтернатива-тільки реальна. Допустим вдастся зупинити росіян на якихось рубежах і фронт перетвориться на перестрілку між позиціями. Що заважатиме путіну чи його наступнику продовжувати руйнувати інфраструктуру шахедами і ракетами. Або візьме приклад з сша і застосує ядерну зброю. Що через два роки залишиться від інфраструктури. А якщо партнери не дадуть гроші-прийдуть праві лідери в європі і пошлють зеленського. Тоді що? Ну треба ж планувати хоч на декілька років вперед. А якщо путін візьме приклад з зеленського і почне бусифікацію в рашці і призву міліон.Свободолюбиві українці тож якось терплять то чого раби росіяни не будуть терпіти.
показати весь коментар
09.01.2026 05:50 Відповісти
Ну ось, ще один вологодський агітатор. Агітує українців до капітуляції. Правда, недоговорює, що буде з тими українцями, котрі стануть на коліна перед кацапською сараною.
показати весь коментар
09.01.2026 06:42 Відповісти
У нього грошей не вистачить,голодний і босий раб воювати не буде.❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
09.01.2026 07:03 Відповісти
Українські ж раби воюють. І це нібито свободолюбивий народ. А їх виловлюють як собак на вулицях. Добре що є прекрасна ліволіберальна преса на заход,і яка старанно замовчує факти знущання влади над народом України, бо якщо б датчани чи французи дізналися насправді хто керує Україною то недовго би там макрони керували.
показати весь коментар
09.01.2026 07:12 Відповісти
Українці воюють за свої сім'ї і себе,отже вони не раби.На вулицях виловлюють одиниці тих,хто порушив облік.Я викликав поліцію на шум у сусідів,а там був ухилянт так його навіть не перевірили,бо не мають права.А ти, москальський бот,мені,українцю, втираєш прогу,яка призначена для вас москалів.Йолоп.🧟🇷🇺🧟🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
09.01.2026 07:40 Відповісти
Сказочний долбо*б!
показати весь коментар
09.01.2026 09:06 Відповісти
Люблю самокритику🤣🤣🤣❤️🇺🇦❤️
показати весь коментар
09.01.2026 19:49 Відповісти
Боже... Який ти тупий... З тобою, паскуда кремлівська, сперечатися - себе не поважати...
показати весь коментар
09.01.2026 10:46 Відповісти
Нехай. От ти сказав: "нехай". І що?
показати весь коментар
09.01.2026 07:38 Відповісти
********* активувалися?
показати весь коментар
09.01.2026 09:34 Відповісти
Поки ви дауни нагорі не зрозумієте, що єдиний вихід це перенос під землю виробництва, складів, розподільчих станцій, ви будете перетворювати цю країну на попіл. Ви, а не росіяни. Габіони з грунтом коштують 1000 гривень габіон вроздріб. Насипати грунта безкоштовно. Сім метрів змерзшегося габіону не проб'є навіть хвалений Арешнік. Ідіоти!

показати весь коментар
09.01.2026 04:41 Відповісти
Ви нє панімаєтє, єто другоє! Інакше де можна погріти руки і поповнити гаманці, як не на відновлені критичної інфраструктури?
показати весь коментар
09.01.2026 05:40 Відповісти
Безкоштовно грунт ніхто не насипає. За це платять гроші. Грунт привезти треба. Кран для встановлення треба. Екскаватор треба. А водії за дякую не працюють. Габіони шахед обходить ударом зверху. Бачив такого трохи.
А щодо шматка металу на швидкості 3 км/с, то він ті габіони не помітить навіть. Зайде ще на 40 метрів у землю. Амери кажуть - глибока пенетрація...
показати весь коментар
09.01.2026 10:31 Відповісти
В масштабах держави це ніщо, сміх просто. І екскаватор, і водій, і кран. Вони викидають мільярди на вітер, а тут не можуть за чотири майже роки землі насипати товщиною метрів 10. Максимальна глибина воронки від Калібру глибина в землі 5 метрів, при сприятливих умовах 6. Не помічено воронок глибиною 10 метрів, жодної. Тобто габіон товщиною метрів 7-10 не проб'є ніщо, а коли воно постоїть і змерзнеться... Так, час від часу при влучанні буде виривати шматки, які буде легко лагодити.
показати весь коментар
09.01.2026 16:48 Відповісти
Арешнік може і не проб'є - бо там пуста болванка летить, якшо нема ядерного заряду. А от ті носії шо несуть тону чи більше вибухової речовини оті корзинки просто в хлам. І головне шо донари давали гроші саме на чотири рівневневий захист - там і під землею і залізобетон - керував всім цим наєм. Нічого не зробили за три роки - де десятки міліардів евро - здогадатись дуже просто - шакали зеленского во главі з ним вкрали.
показати весь коментар
09.01.2026 12:19 Відповісти
Сім метрів. Десять воронок не буває. Чотирирівневий захист, згоден звісно, і те що його просто роздерибанили теж.
показати весь коментар
09.01.2026 16:49 Відповісти
Фігня проти нашого хламінго (якого виготовили штук 5)
показати весь коментар
09.01.2026 10:58 Відповісти
На світлині. Там жеж розрахунок був шоб просто вкрасти гроші данців. Слава Богу, шо коли данці побачили, шо розводняк на бабло від зеленского-дерьмака, то відразу скоротили фінансову допомогу з 19 міліардів, до 9 датських крон і тіки на пряму ЗСУ.
показати весь коментар
09.01.2026 12:21 Відповісти