9063 відвідувача онлайн

Масований удар по Києву: 4 загиблих, 26 потерпілих, серед них: працівники ДСНС та троє медиків (оновлено)

Масований удар по Києву: 4 загиблих, 19 поранених — Кличко

У ніч проти 9 січня Київ зазнав, ймовірно, одного з наймасованіших ударів. Ворог застосував безпілотники, крилаті та балістичні ракети. Пошкодження та руйнування фіксуються у різних районах столиці

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міський голова Віталій Кличко.

Загиблі та постраждалі

Станом на 4:40 9 січня відомо про чотирьох загиблих. Постраждали 19 людей. 14 із них медики госпіталізували. Іншим надали допомогу на місці.

"Серед загиблих один медик. Четверо медпрацівників постраждали", - зазначив Кличко.

Є пошкодження критичної інфраструктури. В деяких районах міста перебої з електропостачанням та водою. Під ворожим ударом опинилися: 

  • Дарницький;
  • Деснянський;
  • Дніпровський;
  • Печерський.

Станом на 07:00 зафіксовані пошкодження у Дарницькому, Дніпровському, Деснянському, Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах міста. Пошкоджені багатоповерхові та приватні житлові будинки, дитячий садок, гаражні кооперативи, автомобілі та обʼєкти інфраструктури.

Наразі відомо про 4 загиблих та 24 поранених, серед яких медики та працівники ДСНС: поліцейські документують наслідки ворожої атаки на Київ

Дарницький район

У Дарницькому районі у дворі житлового будинку сталося падіння БпЛА.

Частково пошкоджений одноповерховий магазин поруч та скління вікон поруч розташованого дев’ятиповерхового житлового будинку. 

Також внаслідок влучання уламків БпЛА, сталось загоряння у двох житлових будинках та гаражах.

Деснянський район

У Деснянському районі внаслідок влучання БпЛА у дах 18-поверхового житлового будинку виникло загоряння. Також пожежа сталася в 5-поверховому житловому будинку. Ще в одній пʼятиповерхівці виникло задимлення в під’їзді.

Крім того, у Деснянському районі пошкоджень зазнали територія торгівельного центру та санаторію.

Дніпровський район

У Дніпровському районі уламки БпЛА впали на дах одноповерхової нежитлової будівлі. Також внаслідок падіння уламків БпЛА загоряння сталося в 16-поверховому та в девʼятиповерховому житлових будинках.

Вибуховою хвилею частково зруйнований дах триповерхового житлового будинку.

Крім того, у Дніпровському районі уламки впали на дитячий майданчик у дворі житлового будинку та біля трамвайного депо.

Печерський район

У Печерському районі внаслідок падіння уламків БпЛА сталося часткове руйнування фасаду девʼятиповерхового житлового будинку.

Також пошкоджено нежитлову багатоповерхову будівлю.

ОНОВЛЕННЯ

"На цей час підтверджена загибель однієї людини у Дарницькому районі — це 56-річний медик, та трьох осіб у Дніпровському районі – серед них 41-річний чоловік, жінка 49 років, ще одне тіло буде ідентифіковане за результатами проведених експертиз.

Кількість потерпілих становить 26 громадян, серед них: поліцейський, пʼятеро працівників ДСНС та четверо медиків", - повідомили в Нацполіції.

Топ коментарі
+24
Саме час вдарити фламінгами по москві. Вони ж у нас є?
показати весь коментар
09.01.2026 06:05 Відповісти
+22
Полетіли на Південь в Ізраїль до Фламіндіча...
показати весь коментар
09.01.2026 06:31 Відповісти
+20
Там почали за трампа вписуватися.
Який він майже друг Україні.
А я думаю,аби він пригрозив пуйлу,цієї атаки б не було
А так..
Одна справа під захистом авіаносної групи іржаве корито на абордаж взяти,інша справа за Україну вписатися.
Ніхто нам не допоможе крім самих себе.
показати весь коментар
09.01.2026 05:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там почали за трампа вписуватися.
Який він майже друг Україні.
А я думаю,аби він пригрозив пуйлу,цієї атаки б не було
А так..
Одна справа під захистом авіаносної групи іржаве корито на абордаж взяти,інша справа за Україну вписатися.
Ніхто нам не допоможе крім самих себе.
показати весь коментар
09.01.2026 05:44 Відповісти
"під захистом авіаносної групи іржаве корито на абордаж взяти" - яка нахер авіаносна группа, зовсім *****? там з гелікоптера десант висадився і все!
показати весь коментар
09.01.2026 06:14 Відповісти
Так,звичайно.
Десяток-другий ,навіть сотня кілометрів це не «під захистом»
Я бачу,трамп вам якийсь близький родич,що ви за нього вписуєтесь
показати весь коментар
09.01.2026 06:36 Відповісти
Тобі подобається як ***** примушує українців до миру? Ну ти і мудило.
показати весь коментар
09.01.2026 07:39 Відповісти
А може ти ***** примусиш до миру,скот тупий?
показати весь коментар
09.01.2026 08:43 Відповісти
Бачте, воно замовкло. Значить *********** кацапсяча за VPNом ховається.
показати весь коментар
09.01.2026 08:50 Відповісти
Десяток американських ПУ з термоядерними ракетами десь, наприклад, в Закарпатті, які могли б стерти з лиця Землі Москву та Пітер разом з десятою частиною населення рашки, і принаймні найбільш гаряча фаза війни припинилася б. Треба лише, щоб Трамп уподібнився Хрущова та дзеркально повторив 'карибську кризу'.
показати весь коментар
09.01.2026 07:42 Відповісти
Авжеж. Прилетіли мирні ракети. Тобто ракети летіли з миром, а ті хто не "за мир" винні...Але все ще можна змінити, якщо всім, хто проти "миру" разом голосно прокричати:"ми усталі ат вайни"!!!
показати весь коментар
09.01.2026 07:43 Відповісти
Всім мерзенним рашистським вбивцям горіти у пеклі...
показати весь коментар
09.01.2026 05:52 Відповісти
Саме час вдарити фламінгами по москві. Вони ж у нас є?
показати весь коментар
09.01.2026 06:05 Відповісти
Полетіли на Південь в Ізраїль до Фламіндіча...
показати весь коментар
09.01.2026 06:31 Відповісти
..головний конструктор.. карлсон-міндіч разом з шугерманом-цукерманом с.їбались в ізраіль а без них ..фламінго.. часто не літають
показати весь коментар
09.01.2026 06:36 Відповісти
Прямо в точку: ворог - в тилу.
показати весь коментар
09.01.2026 12:13 Відповісти
Будь ви прокляті кацапські варвари ,щоб ви всі виздихали ,смерть кривавому рашиському терористу путіну.
показати весь коментар
09.01.2026 06:26 Відповісти
фюрер параші ***** в.в. і його виродки нічим не відрізняються від адольфа гітлера який хотів вщент знищити Лондон ракетами . було запущено 10000 фау1 і 4 000 фау2 --- ***** творить те ж саме з КИЄВОМ і багатьма містами України --- потрібно негайно вже сьогодні вночі їбашить по житловим масивам великих міст у параші а також по критичній інфракструктурі в містах . нпз нехай трохи почекають . поки ті двуногі прямоходячі тварі не відчують на своїй шкурі прильоти в багатоповерхівки серед ночі вони ***** не зрозуміють . АМІНЬ .
показати весь коментар
09.01.2026 06:32 Відповісти
Все Ви правильно радите,та тільки чим молотити кацапську нечисть???
показати весь коментар
09.01.2026 06:41 Відповісти
Хімією.
показати весь коментар
09.01.2026 07:44 Відповісти
Гейропа із америкосами кажуть, що це не гуманно. Не дозволяють. Ізраїль в таких випадках діє адекватно- зуб за зуб. Для таких цілей завжди є чим відповідати
показати весь коментар
09.01.2026 08:45 Відповісти
молотити міста ***** . тец . підстанціі . вокзали . лікарні . школи . інститути . сотнями дронів якими ми атакуємо нпз --- КРОВ ЗА КРОВ . СМЕРТЬ ЗА СМЕРТЬ по іншому рашабидло не зрозуміє яку біль і які страждання кожну ніч і кожен день терпить наш народ
показати весь коментар
09.01.2026 09:18 Відповісти
Боже збережи усіх алкозалежних аборіґенов Сирця та усіх працівників УТ кінця 80х-початку 90х.
показати весь коментар
09.01.2026 06:36 Відповісти
І як за попередніми, і останнім ударом росії по мирним будинкам США, Франція продовжать вести переговори з росією про мир.
Ніхто вже не згадує про МН17, каховську дамбу...
показати весь коментар
09.01.2026 06:45 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2026 15:59 Відповісти
тепер вже нема ніяких сумнівів що путін знищує Україну разом з зеленським.той стріля - а цей заважає захищатись.****** парочка.
показати весь коментар
09.01.2026 07:26 Відповісти
Знов у літак, знову банда Зелі витратить мільони на вояжі по світі в пошуках Ельдорадо та сказочніх однорогів, гарантій безпеки та миру.
показати весь коментар
09.01.2026 07:36 Відповісти
Я надіюсь ті три курви що вчора співали в Києві,,я люблю тебя москва,, довільні.
показати весь коментар
09.01.2026 08:17 Відповісти
Ухілянти скавучать, ціла бойова одиниця, шо Трампо їм шось винен, так ставайте в kurwa черґу. Там в ЮС оф декадент А своі справи, і слава отим ґероям шо зара в окопах.
показати весь коментар
09.01.2026 08:28 Відповісти
Де масована атака Москви? Нічим блін, одні дрончики в вигляді етажерки і видумані фламінги.
показати весь коментар
09.01.2026 08:42 Відповісти
поки ви не винесете квнщиків з кабінетів це буде продовжуватися регулярно. зазомбоване населення
показати весь коментар
09.01.2026 09:23 Відповісти
Вова Зеленський має надати удар у відповідь по масквє або піти у відставку бо неспроможний, бо збрехав (москва буде у темряві) - чи щось таке він казав.
Але гадаю небуде ні першого й тим більше другого.
показати весь коментар
09.01.2026 09:37 Відповісти
Уже 4 роки війни а керівництво України не організувало і не забезпечило ППО і ПРО країни, навіть стратегічних об"єктів, міст густонаселених... Ворог безкарно б"є (уже добиває...) Україну, убиває Українців, а зелена мерзота гастролює по світу, піариться на крові Українців, записує відосіки, рже і ДОрозкрадає все, що попадає під руки, навіть допомогу Армії. Будьмо пильними - зелена мразота знову піде на вибори і проситиметься до дармового державного корита! Гнати ср.ним віником і прямо на нари!
показати весь коментар
09.01.2026 10:40 Відповісти
нещасні люди гинуть, Тому що зе- мерзота набиває кармани допоки при владі, будь проклята влада шулерманів
показати весь коментар
09.01.2026 13:48 Відповісти
73% людей голосували за цих щахраїв і агентів ворога.
показати весь коментар
09.01.2026 14:27 Відповісти
Русизм - это особая форма человеконенавистнической идеологии, основанная на великодержавном шовинизме, полной бездуховности и безнравственности.
Отличается от известных форм фашизма, расизма, национализма, особой жестокостью, как к человеку, так и к природе. Принцип действия - уничтожение всего и вся, тактика выжженной земли. Отличается шизофренической формой мании мирового господства. Обладая рабской психологией, паразитирует на ложной истории, на оккупированных территориях и угнетаемых народах. Русизму характерен постоянный политический, юридическо-правовой и идеологический терроризм


Джохар Дудаев
показати весь коментар
09.01.2026 14:47 Відповісти
показати весь коментар
09.01.2026 15:49 Відповісти
Мдааа, зграя Фламінго десь загубилась
показати весь коментар
09.01.2026 15:42 Відповісти
В українському сегменті соцмережі TikTok протягом останніх кількох місяців активно поширюються проросійські пропагандистські відео,
згенеровані штучним інтелектом (ШІ),
які нібито зображають масові протести в містах України.
виявлено близько півсотні таких TikTok-роликів.
Сукупно вони набрали понад 6 мільйонів переглядів.

https://texty.org.ua/fragments/116628/rossyya-pomohy-shi-video-z-protestamy-v-********-nabyrayut-miljony-perehlyadiv-u-tiktok/?src=main
показати весь коментар
09.01.2026 15:51 Відповісти
Дефективні менеджери Зеленського вже 4 роки збирають балістичні і крилаті ракети, а все виходять Міндічі. І так і сяк тих дефективних менеджерів тусує, а все замість ракет Міндічі виходять Відповідь від Zельонкіна не забарилася аж ніяк... Послано позачергову "Двушку", і навіть не одну
показати весь коментар
09.01.2026 15:53 Відповісти
КОЛИ БУДУТЬ ДАВАТИ ВИНАГОРОДУ ЗА ВИЯВЛЕННЯ СЕПАРІВ !!!???
показати весь коментар
09.01.2026 18:15 Відповісти