12832 відвідувача онлайн

Трамп - єдиний лідер, здатний зупинити Путіна, - Навроцький

Президент Польщі Кароль Навроцький

Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що президент США Дональд Трамп є єдиним світовим лідером, здатним зупинити диктатора Росії Володимира Путіна та покласти край війні в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Росія все ще є загрозою для Європи. А Дональд Трамп на сьогодні є єдиним лідером, який може вирішити цю проблему, і ми маємо підтримати його в цьому процесі", - зазначив польський президент.

За його словами, Путіну не можна довіряти, але Європа повинна робити все можливе, щоб підтримати США у спробах завершити війну.

Навроцький підкреслив, що Польща не знає іншої Росії, крім агресивної:

"Вона завжди становить загрозу для Польщі, для Європи і для Центральної Європи. Навіть сьогодні, в XXI столітті, після агресії Росії проти України", - сказав президент Польщі.

Топ коментарі
+8
Лизнув з пронікновЄніЄм ізика...
показати весь коментар
14.01.2026 13:54 Відповісти
+7
Лише ЗСУ зупиняє. Наперекір трампу.
показати весь коментар
14.01.2026 13:54 Відповісти
+6
Это так. Но не потому что Трамп такой крутой, а потому что вы такие ссыкуны. Войну могут остановить только деньги. Много денег. Потому что деньги- это оружие. Вы всей Европой не можете найти денег и сделать за 4 года много оружия. Во времена Второй мировой войны Европа за 5 лет прошла от самолетов-бипланов до реактивных истребителей, от танков противопульной броней до 50 тонных бронированных монстров, с огромными пушками и приборами ночного видения, придумали радары, крылатые и баллистические ракеты. А сейчас вы 10 танков делаете 3 года. Причем у вас есть и оборудование, и люди, и никто вас не бомбит.
показати весь коментар
14.01.2026 13:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кізда європі
показати весь коментар
14.01.2026 13:53 Відповісти
Китай може зупинити
показати весь коментар
14.01.2026 13:54 Відповісти
Вже рік зупиняє.
показати весь коментар
14.01.2026 13:54 Відповісти
Лише ЗСУ зупиняє. Наперекір трампу.
показати весь коментар
14.01.2026 13:54 Відповісти
Без західної допомоги хрін би зупинили .
показати весь коментар
14.01.2026 14:02 Відповісти
Як це відміняє те, що я написав?
показати весь коментар
14.01.2026 14:14 Відповісти
А чим би вони зупиняли - залишками совєтського озброєння ?
показати весь коментар
14.01.2026 14:16 Відповісти
Ти читати вмієш? Спробуй ще раз.
показати весь коментар
14.01.2026 14:17 Відповісти
Вмію , а ти дай мені відповідь ,чим ЗСУ зупиняє ?
показати весь коментар
14.01.2026 14:28 Відповісти
Лизнув з пронікновЄніЄм ізика...
показати весь коментар
14.01.2026 13:54 Відповісти
Ivan Ivan #403337 ти бовдур, а Навроцький правільно каже, щоб Трампа якось підбурити до дій.
показати весь коментар
14.01.2026 14:13 Відповісти
Тромб сприймає це як належне . І звісно нічого , проти кацапів , він робити не збирається
показати весь коментар
14.01.2026 14:27 Відповісти
напряму може ні, але Венесуела вже майже не під контролем сосії, (будемо сподіватися), Ще б хотілося щоб Тампон розібрася з Іраном (дуже потрібно ) .
Чим меньше союзників у кацапів, тим краще
показати весь коментар
14.01.2026 14:32 Відповісти
Але головний союсник це китайозі. Але у тампона ньЄту карт проти них...
показати весь коментар
14.01.2026 14:36 Відповісти
Так то так ... але у Венесуелі , схоже , нічого не змінитися - хіба що амери будуть мати частку доходів з її експорту нафти ...
А в Ірані все лише починається - не відомо ще чим закінчиться ...
показати весь коментар
14.01.2026 14:38 Відповісти
США - країна яка могла б реально допомогти зупинити ... якби не Трамп при владі.
показати весь коментар
14.01.2026 13:58 Відповісти
Это так. Но не потому что Трамп такой крутой, а потому что вы такие ссыкуны. Войну могут остановить только деньги. Много денег. Потому что деньги- это оружие. Вы всей Европой не можете найти денег и сделать за 4 года много оружия. Во времена Второй мировой войны Европа за 5 лет прошла от самолетов-бипланов до реактивных истребителей, от танков противопульной броней до 50 тонных бронированных монстров, с огромными пушками и приборами ночного видения, придумали радары, крылатые и баллистические ракеты. А сейчас вы 10 танков делаете 3 года. Причем у вас есть и оборудование, и люди, и никто вас не бомбит.
показати весь коментар
14.01.2026 13:59 Відповісти
Пхахаха. Куда прошла Европа во время Второй мировой? Тогда они тоже ничего не делали. Только лежали под Гитлером и работали на него. Сразу сдались.
показати весь коментар
14.01.2026 14:26 Відповісти
Хтось не вчив добре історію. Це Німеччина виготовляла реактивні літаки, винайшла ядерну зброю та планувала освоювати космос
показати весь коментар
14.01.2026 14:40 Відповісти
Погоди, а Германия - не Европа? И кстати для тех кто плохо учил и историю и географию - британский Глостер Метеор начал воевать в 1944 году.
показати весь коментар
14.01.2026 14:54 Відповісти
Німеччина "винайшла ядерну зброю"? Коли саме? Якщо ти про емігрантів з Німеччини, які здійснили "Манхеттенський проект" - то ти правий... А нацисти лише вели дослідження - але не добилися позитивного результату (бо вели їх не в тому напрямі)... Читав колись, що на допиті, після війни, один високопоставлений нацист, з гіркотою заявив: "Якби Гітлер, у 1936 році, заявив, що великий німецький фізик Альберт Ейнштейн народився у бідній єврейській сім"ї - ми-б ще у 43-му мали ядерну бомбу, і поідкорили весь світ...".
показати весь коментар
14.01.2026 15:04 Відповісти
Не Трамп, а Президент США - може зупинити !
Сьогодні Трамп є, завтра може і не бути...
показати весь коментар
14.01.2026 13:59 Відповісти
А куди він подінеться ?
показати весь коментар
14.01.2026 14:03 Відповісти
Заболів, імпічмент, пристрелять...
показати весь коментар
14.01.2026 14:53 Відповісти
Так згідно Конституції США Президентом стане віце- президент Дей Ді Венс , а він з янєлохом боневтіковичем сюсюкатись вже не буде.
показати весь коментар
14.01.2026 15:28 Відповісти
Вибачте ,Джей Ді Венс.
показати весь коментар
14.01.2026 15:29 Відповісти
Але хто зупинить Трампа?
показати весь коментар
14.01.2026 14:03 Відповісти
Тобто, спродовжують дро.... на старого дементного бабуїна?! Ну.., може десь у Варшаві зупинить....
показати весь коментар
14.01.2026 14:05 Відповісти
Я спочатку прочитав " трамп єдиний підар що може зупинити........*****"!!!! Хоча так воно і є.
показати весь коментар
14.01.2026 14:16 Відповісти
Серйозно? Той, що аплодує та стелить червоні доріжки?
показати весь коментар
14.01.2026 14:32 Відповісти
А якщо в'*** бурбону, то зупинить потяг.
показати весь коментар
14.01.2026 14:42 Відповісти
ПРДСВИНКИ по очереди хрюкают и хрюкают !!! трампа дома ОБОЗВАЛИ на заводе ФОРДА рабочий ,а эти сцыкуны ему поддакивают !!!
показати весь коментар
14.01.2026 14:42 Відповісти
Маленька деталь, якоъ не розумыэ Навроцький!
На Трамп може зупинити агрессивну РОсію, а американські збройні сили і могутня економіка.
А Трамп може тільки жінку умовно трахнути...
показати весь коментар
14.01.2026 14:51 Відповісти
Якщо єдиний,чому не зупиняє?
Є така притча коли дід з віника лозину витягує і просить онука зламати.Той робить це легко.Тоді старий пропонує зламати віника.Онук кряхтів але зламати не міг.Дід і каже ""Поки разом будете,ніхто не зламає!" До чого це все?
Треба гуртом вже об'єднатись і європейцям, і американцям , і зламати хребет кремлівському упирю.Як антигітлерівська коаліція повалила третій рейх так і тепер.
показати весь коментар
14.01.2026 15:05 Відповісти
"Трамп - єдиний лідер, здатний зупинити Путіна, - Навроцький".
Це без питань,як би не намагалась переконати людей контора подоляка-зарівної в протилежному.
показати весь коментар
14.01.2026 15:46 Відповісти
Анілі́нгус - сексуальна практика анального сексу, при якій використовується стимуляція задньопрохідної ділянки язиком або губами з метою досягнення статевого задоволення
показати весь коментар
14.01.2026 16:15 Відповісти
Ага... правда щось 24 перші години призеденства трампа трохи розтягнулись. А так да, звичайно, він один єдиний.
показати весь коментар
14.01.2026 16:22 Відповісти
Може вже достатньо підлизувати. Хоч хтось знайдеться з сталевими яйцями сказати правду Tаkо?
показати весь коментар
14.01.2026 16:32 Відповісти