5238 відвідувачів онлайн

Лідерка опозиції Венесуели Мачадо віддала Трампу свою Нобелівську премію миру

трамп

Лідерка опозиції Венесуели та лауреатка Нобелівської премії миру Марія Коріна Мачадо заявила, що передала президенту США Дональду Трампу свою нагороду.

Про це пише Reuters та Sky News, передає Цензор.НЕТ.

Що сказала Мачадо

Мачадо заявила журналістам біля Капітолію США, що подарувала Дональду Трампу свою медаль Нобелівської премії миру.

"Народ Болівара повертає спадкоємцю Вашингтона медаль, медаль Нобелівської премії миру, за визнання його унікальної відданості нашій свободі", — сказала опозиціонерка Венесуели.

Поки невідомо, чи прийняв глава Білого дому таку нагороду.

Мачадо також сказала, що була вражена тим, наскільки чітко Трамп розуміє ситуацію, що відбувається у Венесуелі. Вона додала, що він знає ситуацію і розуміє страждання.

"Ми могли б спокійно говорити про те, які очікування та мрії мають венесуельці в цей дуже складний, але водночас сповнений надії час", - резюмувала вона.

Що передувало

  • Раніше Марія Мачадо заявляла, що готова віддати Трампу Нобелівську премію миру, яку вона отримала у 2025 році. Однак у Нобелівському комітеті відповіли, що премію не можна відкликати, розділити чи передати комусь іншому.
Топ коментарі
+26
Цирк приїхав прямо в Білий дім
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
+19
Прикольно. Чувачок походу править усім світом, від його слова залежить ціна на нафту і золото, майже заступник Господа Бога Всемогутнього на нашій грішній Землі. Всьо має, шо хоче - і на тобі. Мічта дєтства - Нобелівська премія. Хоцу-хоцу-хоцу!!!!
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
+13
Що за маячня… Документи не переробляються! Це ж не хату переписати😜мадам дуже хоче бути президенткою, а руда потвора- лавреатом. То вони під плотом обміняються хотілками… Але ж світ не обдуриш і Нобелівський комітет теж.
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прикольно. Чувачок походу править усім світом, від його слова залежить ціна на нафту і золото, майже заступник Господа Бога Всемогутнього на нашій грішній Землі. Всьо має, шо хоче - і на тобі. Мічта дєтства - Нобелівська премія. Хоцу-хоцу-хоцу!!!!
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
мєлкій лавочнік.
чом би й не прикупити за дєшево поношену Нобельку

.
показати весь коментар
16.01.2026 00:02 Відповісти
**** поделать.настало время старых маразматиков.
показати весь коментар
16.01.2026 00:18 Відповісти
Після виборів в Україні та США стало помітно, що молодих маразматиків не менше, чим старих.
показати весь коментар
16.01.2026 02:31 Відповісти
А Патріоти Ірану, віддали своє життя Трампу і його оточенню, за їх брехню про допомогу повсталому народу Ірану!!!
Це ж до Епштейна він аж бігом прилітав, а тут зовсім не той «маргарин»!!
Український «співучий Епштейн» пристаркуватий і з грошима від «КУЛЬТУРИ», може на варениках з дєфачками, це пояснити для «неспівучих»….
показати весь коментар
16.01.2026 02:55 Відповісти
Наступний буде мій тёска.
Беляцкий, Алесь Викторович Вже піздує до Вашингтона,
показати весь коментар
16.01.2026 02:57 Відповісти
Цирк приїхав прямо в Білий дім
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
Цирк переїхав туди рік тому. Сьогодні туди привезли нагороду найнесмішнішому клоуну.
показати весь коментар
16.01.2026 00:03 Відповісти
Та і не нагорода це, а позорно виклянчена подачка старому придурку з відлетівшою кукухою
показати весь коментар
16.01.2026 00:23 Відповісти
До премії мільйон $ додається - їх , звісно , рудому ніхто не віддав !
показати весь коментар
16.01.2026 00:28 Відповісти
Він нічо не казав про мільон, сам собі злючий буратіна.
показати весь коментар
16.01.2026 01:55 Відповісти
https://www.google.com.ua/url?esrc=s&q=&rct=j&sa=U&url=https://www.ukr.net/news/details/world/115455039.html&ved=2ahUKEwiTssWG7Y6SAxWdg_0HHec5C10QFnoECAgQAg&usg=AOvVaw0tbvfwWuHe3pH3FMNpaaBZ

Трампу пояснили, чого йому не можуть передати чужу ... - UKR.NET

www.ukr.net › Новини Світу 🗺️



3 дні тому · Нобелівська премія миру не може бути передана будь-кому іншому. Про це заявили Норвезький Нобелівський комітет і Норвезький Нобелівський інстит ...
Ось така реальність для Трампа!
показати весь коментар
16.01.2026 02:58 Відповісти
Привезли не "нагороду", а її "матеріальний прояв"... Передача грошей і медалі не зробить Трампа "Нобелівським лауреатом"... Це просто буде "людина, що має преміальні гроші, і яка носить Нобелівську медаль...". Але змінить список Нобелівських лауреатів, ніхто не в змозі... Було колись таке поняття - "морганатичний шлюб". Це, коли "вискочка" потрапляла, шляхом шлюбу, у коло вищої аристократії. Але цей шлюб не надавав "вискочці" положення аристократа... У Росії, років 30 тому, вийшов фільм. Назву його я не пам"ятаю. Суть його в тому, що "вискочка-"скоробагатько", на прізвище "Пупкін", вирішив "облагородить" себе, одружившись на прибиральниці, з прізвищем Шерємєтьєва, і взявши її прізвище. Трамп - саме такий "Пупкін"...
показати весь коментар
16.01.2026 00:44 Відповісти
Принцеса на бобах
пупкін - актор Жигунов
шереметьєва - актриса Сафонова
показати весь коментар
16.01.2026 02:59 Відповісти
Він там поселився. І це не цирк - то театр абсурду.
показати весь коментар
16.01.2026 00:59 Відповісти
Що за маячня… Документи не переробляються! Це ж не хату переписати😜мадам дуже хоче бути президенткою, а руда потвора- лавреатом. То вони під плотом обміняються хотілками… Але ж світ не обдуриш і Нобелівський комітет теж.
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
мадам рівнобєдрєнно, а трампу - ганьба!

.
показати весь коментар
16.01.2026 00:03 Відповісти

показати весь коментар
16.01.2026 00:15 Відповісти
Медалька - це не премія.
показати весь коментар
16.01.2026 00:15 Відповісти
Мачадо присвятила премію Трампу, а також народові Венесуели, незабаром після того, як про нагороду було оголошено.

Заява 5 січня пролунала після того, як Трамп публічно відхилив ідею призначення Мачадо тимчасовим лідером Венесуели.

За даними газети The Washington Post (WP), це сталося через те, що Мачадо не поступилася Трампу Нобелівською премією миру.
"Якби вона відмовилася і сказала: 'Я не можу прийняти її, тому що вона належить Дональду Трампу', вона сьогодні була б президентом Венесуели", - сказав джерело WP.
показати весь коментар
15.01.2026 23:59 Відповісти
Не виключено що вона реально хоче блага Венесуелі, бо зараз там сидить те саме мадурівське кодло.
показати весь коментар
16.01.2026 00:14 Відповісти
Будь-які акції проти авторитарних лівих антиамериканських режимів отримають підтримку багатомільйонних діаспор у США і забезпечать Республіканській партії голоси на виборах, які в Америці відбуваються практично безперервно.
Водночас Трамп і його радники всіляко демонструють, що їхній підхід відрізняється від підходу попередніх адміністрацій. Вони не збираються, як Білл Клінтон або Джордж Буш-молодший, нести у світ "демократію і свободу".

Трамп, наприклад, постановив, що керувати Венесуелою буде призначена Мадуро віцепрезидентка, "залізна" комуністка Делсі Родрігес . Це явно зроблено на контрасті з політикою Буша в Іраку, де адміністрацію Саддама Хусейна буквально викорчували на всіх рівнях. Замінити її швидко було неможливо. Тому, як вважає низка експертів, країна стала некерованою.
У інтерв'ю The Atlantic Дональд Трамп називає іракську операцію "катастрофою" і говорить, що не повторить помилок президента Буша.
показати весь коментар
16.01.2026 00:19 Відповісти
Для Мачадо ця медаль була нагородою, для Трампа вона стане просто сувеніром.
показати весь коментар
16.01.2026 00:01 Відповісти
Не сувеніром- а відзнакою ганьби, на яку не насмілився ну один президент Америки.
Гретегейн, гойда мать вашу!
показати весь коментар
16.01.2026 00:34 Відповісти
Technically speaking, для Мачадо ця медаль і залишилась нагородою.
показати весь коментар
16.01.2026 02:36 Відповісти
Операция "Абсолютная решимость" окончена.
показати весь коментар
16.01.2026 00:01 Відповісти
какой позор и унижение !!

дать рыжему медальку, чтобы только не плакал и не топал ножками

Трамп - лжец, лицемер и брехун
показати весь коментар
16.01.2026 00:05 Відповісти
Причём, эта медалька в руках Рыжего для мира ничего не означает - он не стал лауреатом Нобелевской премии, просто отжал медаль у лауреата!
показати весь коментар
16.01.2026 00:45 Відповісти
Світ зійшов з розуму ...
До речі - пані Мачадо хоч розуміє , що з викраденням Мадуро , у Венесуелі , поки що нічого не змінилося ?
Просто від експорту нафти її країна стала "атстёгивать долю" тому , хто її зараз кришує .
показати весь коментар
16.01.2026 00:11 Відповісти
Хоч би чим дитина бавилась, аби не плакала. Ніби старіє, а маразм як новий.)
показати весь коментар
16.01.2026 00:13 Відповісти
Думаєте він заспокоїться і від*бется від України? 🤡
показати весь коментар
16.01.2026 00:14 Відповісти
Дебіл, ***…
показати весь коментар
16.01.2026 00:15 Відповісти
Ну мабуть, що не весь Світ. Ти ж не зійшов з розуму...чи зійшов?
показати весь коментар
16.01.2026 00:17 Відповісти
ВИЦИГАНІВ!!!
показати весь коментар
16.01.2026 00:19 Відповісти
ВІДТИСНУВ!!!
показати весь коментар
16.01.2026 00:48 Відповісти
Ну що ж, здається iм'я наступного президента Венeсуели ми вже знаємо
показати весь коментар
16.01.2026 00:23 Відповісти
А чому він пише це в Truth Social не з акаунта Венесуели?
показати весь коментар
16.01.2026 01:48 Відповісти
Цирк гротеск-шапіто...
Просто "Олімпіада довбо*бізму"...
показати весь коментар
16.01.2026 00:26 Відповісти
Аааа! Спадкоємець Білого дому! Оце шоу! Ну може тепер заспокоїться, коли ті буси йому віддали?
показати весь коментар
16.01.2026 00:27 Відповісти
відтепер ці нобелівські премії нічого не варті
показати весь коментар
16.01.2026 00:28 Відповісти
Премії все ще варті. Бо трумп віджав тільки медальку, шматочок металу. А лауреатом не став!
А саму медаль справжній лауреат має право хоч подарувати, хоч продати, хоч аукціон оголосити - він не перестане бути лауреатом. Тільки медальку втратить.
показати весь коментар
16.01.2026 00:52 Відповісти
Эпоха подонков, трусов и ничтожеств вовсю наступает...
показати весь коментар
16.01.2026 00:28 Відповісти
Ну, як же це принизливо для трампона, отримати цю забаганку з рук справжньої володарки - Лауреата Нобелівської премії !
показати весь коментар
16.01.2026 00:29 Відповісти
"Поборов" жінку. Яка ганьба.
показати весь коментар
16.01.2026 00:29 Відповісти
Нехай подавиться нею
показати весь коментар
16.01.2026 00:32 Відповісти
Ну как бы, если что, то передача золотой медали умственно отсталому знакомому не делает его шахматистом... . Так что это очередной цирк.
показати весь коментар
16.01.2026 00:32 Відповісти
Може ему так же и Гренландию отдадут ))
показати весь коментар
16.01.2026 00:38 Відповісти
За такою ж схемою ?
Типу - дадуть йому мапу Гренландії і скажуть - все , тепер вона твоя , грайся але акуратно - щоб не розірвав !
показати весь коментар
16.01.2026 00:41 Відповісти
Настрій у Трампа прекрасний
Мрія здійснилась ... з додатком
Зад йому цілувала
Нобелівська лауреатка
показати весь коментар
16.01.2026 00:39 Відповісти
Нобелівський комітет має серйозно замислитись стосовно розумового стану лауреатів...
показати весь коментар
16.01.2026 00:40 Відповісти
Причому тут розумовий стан?! Коли тобі приставили пістолет до скроні і м'яко так натякнули, що Мадуро може й сяде, але влада у твоїй країні буде та ж, що й була при мадурі, і що твої однодумці і родичи будуть у смертельній небезпеці, якщо ти не віддаси цяцьку, то кожен притомний з насолодою пожертвує отою цяцькою!
показати весь коментар
16.01.2026 00:57 Відповісти
Хм... Таке може бути.
показати весь коментар
16.01.2026 03:06 Відповісти
Дементний підгузконосій не став від цього дарунку лауреатом.
показати весь коментар
16.01.2026 01:47 Відповісти
A гроші де?
показати весь коментар
16.01.2026 00:49 Відповісти
Тільки не плач ..
..
показати весь коментар
16.01.2026 00:49 Відповісти
Все, отримав що хотів? Все, діду іди на пенсію, внуків нянчити.
показати весь коментар
16.01.2026 00:49 Відповісти
Кажуть, малахольний американський дєд тепер не хоче бути нобелівським лауреатом, а хоче бути владычицей морскою
показати весь коментар
16.01.2026 00:50 Відповісти
В тому-то і справа, що медальку він отримав, а лауреатом від цього не став. І навряд чи буде...
показати весь коментар
16.01.2026 00:58 Відповісти
Яка ганьба!!!
Американці (особливо ті, що тут так топили за трумпа, аж із нижньої білизни вискакували), вам як? Норм?
показати весь коментар
16.01.2026 01:07 Відповісти
переписала хату на кота..
показати весь коментар
16.01.2026 01:08 Відповісти
Вона розуміє що воно - хворе.
показати весь коментар
16.01.2026 01:09 Відповісти
Ну дай, дай поносить.
показати весь коментар
16.01.2026 01:15 Відповісти
Да ,Ваві зі своєю бронзою за КВН залишалось лиш подарувати копалини.
показати весь коментар
16.01.2026 01:17 Відповісти
Відкрию вам страшну тайну, тільки нікому не кажіть, це секрет:

копалини, які лежать глибоко під землею і іх ніхто не копає зза того, що на викопування треба витрати більше грошей, ніж можна отримати від їх продажу - можна дарувати кому завгодно)))
показати весь коментар
16.01.2026 01:59 Відповісти
таємницю жеж, дура криворізька
показати весь коментар
16.01.2026 02:32 Відповісти
Як ви думаєте чому,за що, навіщо зараз йде війна? Тільки про "своїх, русскаязічноє насєлєніє,руській язик" залиште рускім пропагандонами, бо за цю війну кацапи отих сваїх знищили,розбомбили як їх ще ніхто після 2 світової не рвав.Навіщо Трампу Венесуела,Гренландія?Щоб зробити їж жителів багатими ,наробити їм демократії, розвалити НАТО чи попалити всі наркотики?
показати весь коментар
16.01.2026 02:42 Відповісти
чим би дитина не бавилася ...аби не плакала ..політична дегродація аморалів, сьогодні знак якості , політики консерваторів США ...
показати весь коментар
16.01.2026 01:20 Відповісти
Потрібно було Віталія Володимировича вибирати ,зараз би за пояс WBC Трамп необхідне озброєння підігнав.При чому ВВК хлопець такий що після Мачадо Доні б уже нікуди не спригнув, ні від пояса ,ні від подгона.
показати весь коментар
16.01.2026 01:36 Відповісти
Рудий все ж видер премію, то може тепер піде нарешті на пенсію? 😁
показати весь коментар
16.01.2026 01:43 Відповісти
Мудра жінка. Премія цінна не болванкою статуетки, а визнанням важливісті вкладу лауреату в ту чи іншу сферу. Це визнання висловлюється церемонією вручення преміі комітетом. Передача премії комусь третьому не робить його Нобелівським лауреатом.

Я б теж віддала, це для трампа козир, а для всього світу це реально поблажлива поступка інваліду.
показати весь коментар
16.01.2026 01:45 Відповісти
В 1943 Геббельсу також подарували Нобелівську медаль з літератури. Совпадєніе не думаю.
показати весь коментар
16.01.2026 02:05 Відповісти
Де докази?
А то так і можна написати що і Шерлоку Холмсу дали нобелівку.
показати весь коментар
16.01.2026 02:35 Відповісти
Бльо!
Я навіть не думав що доживу до такого у світі, просто опарафінили "нобелівку".....
показати весь коментар
16.01.2026 02:32 Відповісти
опарафінілі тут хіба що трампа. Й то не зрозуміло, його, чи він сам себе.
показати весь коментар
16.01.2026 02:35 Відповісти
тут опарафінено весь устрій світу після 2008 року серпня місяця,
всі обісцяні після неспровокованої і безнаказаної атаки на Грузію.
показати весь коментар
16.01.2026 02:37 Відповісти
Ці всі з вами зараз в одній кімнаті? Вся суть устрою - в світі існують мільони бараноідів, яким промили мізки пропагандою "США експортує демократію" і "США світовий поліцейський" і цих бараноідів зараз корчить в когнитівному дисонансі від усвідомлення того, що вони все життя вірили в пропаганду.
показати весь коментар
16.01.2026 02:44 Відповісти
Цю шведську собачу медальку роздають тим хто бореться за інтереси Заходу (іноді справжнім подонкам) або американським президентам, коли хочуть зробити їм приємно.
показати весь коментар
16.01.2026 02:35 Відповісти
Скажіть, а коли ви з-під стрічок і зірочок пишете коментарі, які відокремлють США від Заходу - ви відносите її на бік антиЗаходу, в компанію до рашки, Китаю та наприклад Угорщини?
показати весь коментар
16.01.2026 02:40 Відповісти
Після перемоги Трампа на виборах відносився до нього, як до людини, що , все таки, захищає інтереси США, але після усіх тих "коників", які він почав викидати зрозумів, що йому, як і москалям далеко до людини.
показати весь коментар
16.01.2026 02:49 Відповісти
Трамп залишиться в Історії людства за блискучу військову операцію у Венесуелі, а про нобелівську лауреатку всі забудуть. Ну хто з вас пам"ятає хто там отримав нобелівку кілька років тому? Маска будуть довго пам"ятати, напевно навіть довше за Трампа бо є за шо.
показати весь коментар
16.01.2026 03:09 Відповісти