12028 відвідувачів онлайн

54% українців відкидають варіант віддати Росії Донбас в обмін на гарантії безпеки, - опитування. ІНФОГРАФІКА

Більшість громадян України не вірять, що поточні переговори приведуть до сталого миру, вважаючи, що Росія не зацікавлена у припиненні війни.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з дослідженням, 69% респондентів не вірять, що нинішні перемовини приведуть до сталого миру в Україні. Лише 26% вірять у їхній успіх, ще 5% не змогли визначитися з відповіддю.

мирні перемовини

Серед тих, хто не вірить у результативність переговорів, 52% пояснюють свою позицію переконанням, що Росія не хоче справжнього миру та планує продовжувати війну.

Гарантії безпеки в обмін на Донбас

Водночас 54% опитаних вважають категорично неприйнятною пропозицію передати під контроль Росії весь Донбас в обмін на гарантії безпеки від США та Європи. Готові прийняти таку умову 39% респондентів, при цьому більшість із них визнають її надзвичайно складною. Ще 5% не визначилися.

Серед аргументів проти передачі Донбасу 35% респондентів вказують на те, що Росія все одно не зупиниться, 33% - на неможливість відмови від власних територій і громадян, а 25% не вірять у реалістичність безпекових гарантій Заходу, згадуючи Будапештський меморандум.

Разом з тим 55% українців підтримують проведення референдуму щодо мирної угоди. Проти такої ідеї виступають 32% опитаних, ще 14% вагаються з відповіддю.

Топ коментарі
+6
А опитування проводилося з логічним продовженням? Ну там "не готовий здавати Донбас" = "готовий воювати за Донбас" (відмовившись від броні чи відстрочки за її наявності)?
показати весь коментар
16.01.2026 10:43 Відповісти
+5
Все давно зрозуміло, а кому ні - він кретин. В кінці війни лишаться або українці або рузкіе. Рузкіе від нас не відчепляться ніколи - ми для них як евреї для ницистів
показати весь коментар
16.01.2026 10:46 Відповісти
+4
умеров вже два місяці старається, домовляється в цьому гидкому Майамі, а вони не вірять. Невдячний народ потужному Лідору попався
показати весь коментар
16.01.2026 10:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А опитування проводилося з логічним продовженням? Ну там "не готовий здавати Донбас" = "готовий воювати за Донбас" (відмовившись від броні чи відстрочки за її наявності)?
показати весь коментар
16.01.2026 10:43 Відповісти
Та доповнити питанням "Чи готові ви стати одразу одним з перших до лав ЗСУ, якщо перемир'я виявиться короткостроковим як вже було неодноразово під час "Мінських" та вже за час повномасштабного вторгнення всіляких "хлібних" перемир'ям !?"
показати весь коментар
16.01.2026 11:03 Відповісти
Тобто якщо хтось проти перемир'я, то йому при порушенні перемир'я буде видаватися виключення з обліку?
показати весь коментар
16.01.2026 11:06 Відповісти
А якщо більшість буде за перемир'я, то воно типу одразу настане? Для цього є лише одна умова - виснаження кацапської армії. От як тіки це станеться, так одразу й настане перемир'я. А сталий мир можливий лише після знищення московії. Й добре, що більшість вже не має ілюзій на цей рахунок.
показати весь коментар
16.01.2026 12:23 Відповісти
А з таким - якщо готовий віддавати, тоді через тиждень війна почнеться зновв але тепер не буде фортифікацій
показати весь коментар
16.01.2026 12:24 Відповісти
А яка різниця між "війна не припинятиметься" і "війна почнеться знов"? Виходить різниця тільки у фортифікаціях?
показати весь коментар
16.01.2026 12:28 Відповісти
Які перемовини ? це "найвеличніший" навязав думку про перемовини в той час як ворог знищує нашу енергетику і мільйоні міста без світла і частина без тепла. Щоб ворог погодився на якісь перемовини потрібно спочатку зупинити ворога ,але чому ворог просуваєтся бо має перевагу в живій силі і техніці в 3-5 раз ,саме тому була зірвана мобілізація .
показати весь коментар
16.01.2026 10:44 Відповісти
А чого найвеличеіший радісно дивиться на знищення енергетики
показати весь коментар
16.01.2026 10:46 Відповісти
Я регулярно донатю на ЗСУ ,а служити мене не беруть мені 60+ ,а що ти зробив ?
показати весь коментар
16.01.2026 11:15 Відповісти
А чому ти не служиш виродку ти я думаю молодший ?,нехай діди служать а бидло буде жирувати.
показати весь коментар
16.01.2026 11:21 Відповісти
Назви дурню хоч одну армію світу де основу складали пенсіонери ,? так ти ухилянт.
показати весь коментар
16.01.2026 11:36 Відповісти
Слухай бидло я пропрацював понад сорок років , а яка з тебе корист ухилянт,згинь паскуда.
показати весь коментар
16.01.2026 11:46 Відповісти
Кращі захищають країну ,а ухилянти сперечаются з пенсіонерами чи ти за кацапів хочеш воювати ?
показати весь коментар
16.01.2026 12:00 Відповісти
Та не зациклюйся на цьому слові "ухилянт". Наче це щось кримінальне. Знаю одного чолов'ягу, який вихвалявся як він косив від армії 4 рази і рвав повістку на камеру. Його потім обрали президентом найбільшої країни Європи у 2019 році, яка до того ж воювала вже 5 років. В цій країні ухилянти на всіх щаблях влади і керують воюючою країною. Так, що поменше там балакай.
показати весь коментар
16.01.2026 12:02 Відповісти
Тут не поспиричаєшся народ обрав проросійського клоуна і чотирижди ухилянта президентом Верховним Головнокомандувачем який не готував країну до війни.
показати весь коментар
16.01.2026 12:11 Відповісти
Та нашо ви на ту мразоту нерви витрачаєте? Це ж шкура гбшна
показати весь коментар
16.01.2026 12:26 Відповісти
Внучок прийшов підтримати діда з берлінського фронту
показати весь коментар
16.01.2026 12:29 Відповісти
І місяця не пройшло після прогону Алібаби, в як помінялись цифри. Правда, ще сорок розбійниць та розбійників Алібаби залишилось.
показати весь коментар
16.01.2026 10:45 Відповісти
Все давно зрозуміло, а кому ні - він кретин. В кінці війни лишаться або українці або рузкіе. Рузкіе від нас не відчепляться ніколи - ми для них як евреї для ницистів
показати весь коментар
16.01.2026 10:46 Відповісти
Повністю погоджуюся з цим твердженням, але все ж питання - хіба нацисти казали євреям "ви можете стати нацистами, і тоді живіть собі?"
показати весь коментар
16.01.2026 11:07 Відповісти
Хз нащо мені вести безперспективний діалог з ботом з ніком "Петрик Похмільський"
показати весь коментар
16.01.2026 11:15 Відповісти
Це кмітливий підхід) Я б теж так зіскочив.
показати весь коментар
16.01.2026 11:19 Відповісти
умеров вже два місяці старається, домовляється в цьому гидкому Майамі, а вони не вірять. Невдячний народ потужному Лідору попався
показати весь коментар
16.01.2026 10:50 Відповісти
Тому що ніякі переговори нічого не значать, війна буде продовжена до повного звільнення усіх українських територій та знищення кількох мільйонів кацапів!
показати весь коментар
16.01.2026 10:55 Відповісти
Багато вдалось знищити кацапів з Польщі?
показати весь коментар
16.01.2026 11:00 Відповісти
Так багато, я до цього також прикладаюсь!
показати весь коментар
16.01.2026 11:39 Відповісти
І як там фортеця Варшава?
Тяжко тримати оборону?
показати весь коментар
16.01.2026 12:24 Відповісти
Про який мир, та ще сталий, коли переговорники шантрапа квартальна. Хто з ними буде серйозно розмовляти.
показати весь коментар
16.01.2026 11:01 Відповісти
Безвідносно до того, кого наголосував мудрий нарід - там немає з ким і про що говорити. Під@ри висувають свої умови, на яких вони згодні перегрупуватись і наступного 24.02 оголосити чергове есвео.
показати весь коментар
16.01.2026 11:07 Відповісти
Тобі скільки рочків, дитино?
показати весь коментар
16.01.2026 11:21 Відповісти
Гарне питання.
Саме такі питання мені ставили в 19- му році знайомі , "уставшиє от войни", такі ж "грамотні" я у і ти, коли питав їх, яким чином обрана ними квартальна влада покладе край загрозі зі сторони під@рів.
Звідки мені знати, кажеш? Ти історію України вивчав? Ти цікавишся "життям" запор**ріком? Ти бачиш що роблять наші "партньори". Чи ти хочеш з'**@тись по тихому з цієї країни, але тобі не вистачає тимчасового міра?
показати весь коментар
16.01.2026 12:15 Відповісти
Тобто українське керівництво це типу ніхто, а виходить кацапське це таке ХТО, що навіть не буде розмовляти з українським ніхто. Вскрилася ти, падла протухша!
показати весь коментар
16.01.2026 12:30 Відповісти
ніяких опитувань КМІС у природі не їснує
показати весь коментар
16.01.2026 11:08 Відповісти
Сталий мир можливий ТІЛЬКИ після ліквідації ерефії.
показати весь коментар
16.01.2026 11:18 Відповісти
Тоді хто ж ті 55 відсотків, які готові до референдуму, стосовно якоїсь "мирної угоди" з кацапами?
🤔
показати весь коментар
16.01.2026 12:03 Відповісти
Той хто відкидає варіант віддати рашиї лугандон в обмін на гарантії безпеки, повинен бути на фронті на передовій.
показати весь коментар
16.01.2026 12:22 Відповісти
Ті хто брешуть, що росіяни припинять війну після того, як ми їм віддамо донбас, мають бути розстріляні
показати весь коментар
16.01.2026 12:31 Відповісти
На фронти, усі, хто за цей огризок Даунбасу хоче ще тисячі людей в гроб покласти! ********* самі і відбивайте. Наших дітей вже загеноцидили у цій війні довбойобів проти імбецилів!
показати весь коментар
16.01.2026 13:15 Відповісти
Кацапи отримають без бою Донбас і зупиняться? Почнуть там щось будувати? Аха-ха-ха, ви всіх перевершили, і імбецилів і загеноциднених довбограїв...
показати весь коментар
16.01.2026 13:47 Відповісти
З якої помилки ви почули що х*йло згодиться лише на Донбас?
показати весь коментар
16.01.2026 13:48 Відповісти